vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf I => Konuyu başlatan: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 17:29:25

Başlık: Nasıl bir uygulama :) ?
Gönderen: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 17:29:25
(http://img246.imageshack.us/img246/6367/hoodvwgolf1gh6.jpg) (http://imageshack.us)

;) Arkadaslarım abilerim  kardeslerim kader dostlarım  :) vayyy bi konusmacı gibiimm oldugu heee .... Neyse konuya gelelim .. bu resimde gördügünüz aracın kaput üzerindeki maskeyi uygulamalı olarak denesek ne dersiniz nasıl olur ? denemeyi düsünüyorum da  :sevgi: şimdiden olumlu yada olumsuz kararlarınız için teşekkür ederim dostlarr..... :saygılar
Başlık: Ynt: Nasıl bir uygulama :) ?
Gönderen: volksport - 10 Ocak 2008, 17:33:02
Maske güzelde tampondaki sinyalleri uygulamayalım lutfen...  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
Gönderen: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 17:45:13
yok canım :D sadece maske sinyal yokk yawww  ;D
Gönderen: escocem - 10 Ocak 2008, 17:58:29
kullanacağın deri yada vinneksi kaliteli seçmelisin yada dandik olacaksa alt kısmını pudralamalısın dönem dönem çıkarıp yoksa aracının boyasında özellikle yazın izler görürsün
Gönderen: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 18:06:19
vinneksten ziyade kesinlikle esnek bi deri olacak zaten babam 40 senedir modelistlik yapar ayakkabı sektöründe. o konuda secimin iyi olacagına kesin gözüyle bakıyorum benim arabamın torpidosunuda babacım kaplamıstı .. :sevgi: :sevgi:
Gönderen: refikmk1 - 10 Ocak 2008, 21:06:34
yalçıncığım güzel dedinde babana söylesek acaba bizim  mk1 ler için yaparmı? :saygılar
Gönderen: vw6n - 10 Ocak 2008, 21:10:06
Torpidonun kaplanmış resmini görmemiz mümkünmü acaba?
Gönderen: ®oyal - 10 Ocak 2008, 21:24:41
Maske biraz doğan serçe havası verir, maske yerine güvenlik cam filmi uygulat tampona :D :tamamdir
Gönderen: volksport - 10 Ocak 2008, 21:44:12
Torpidonun kaplanmış resmini görmemiz mümkünmü acaba?

+1  :tamamdir
Gönderen: escocem - 10 Ocak 2008, 22:14:44
vinneksten ziyade kesinlikle esnek bi deri olacak zaten babam 40 senedir modelistlik yapar ayakkabı sektöründe. o konuda secimin iyi olacagına kesin gözüyle bakıyorum benim arabamın torpidosunuda babacım kaplamıstı .. :sevgi: :sevgi:
fazla esnek olmamalı yoksa yazın bollaşır ve görüntü bozukluğu yaratır.tr.sitelerinden birisinde bu satılık 75 ytl civarı bi fiyatı vardı hatta.görünce inanmamıştım.boş bi vakitte bulmaya çalışır linki veririm eğer halen varsa ve uğraşmak zorunda kalmazsınız.mk2 ile karıştırıyor olabilirim o konuda tam net hatırlmıyorum onuda belirteyim.
Gönderen: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 23:18:22
torpidonun resmini bi ara cekerim ...  ;) su an bakımda oldugu için mümkün degil
Gönderen: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 23:20:57
heheheheee refikçigim (hallederizzz sevket)  en son torpidoyu kaplattıgımda baya bi isyan etmisti  :) bir daha ugrasmam falan diyordu .... bilmiyorum ama yinede bi sorarım ... malzeme konusuna gelince baba bu konuda üstad bizden daha iyi bilir hangi malzemenin kullanılacagını sormam gerek ... ;)
Gönderen: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 23:22:34
Resim ortada sahin ve dogan havası verebilirmi acaba zannetmiyorum ama  ;) olabilirde aracın rengi beyaz tahminim daha iyi acabilir nedersiniz ?dostlar  :sevgi:
Gönderen: golf-line2 - 10 Ocak 2008, 23:24:16
bende düşünüyordum yalcın öle birşey yapmayı sen yap bakalım nasıl olacak bizde fikir edinelim görsellik olsun ;)
Gönderen: Firestarter - 10 Ocak 2008, 23:26:34
Bence orada görülen ön panjuru uygulasan, daha hoş olmaz mı?  :)

bende düşünüyordum yacın öle birşey yapmayı sen yap bakalım nasıl olacak bizde fikir edinelim görsellik olsun ;)

Bir nevi Kobaylık yaptırıyorsunuz yani.  ;D
Gönderen: golf-line2 - 10 Ocak 2008, 23:29:06
bırak bu işleri ibo  :D

sanki sen istemiyon ;D
Gönderen: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 23:35:32
heheheeee :D denerim kadir bakalım hem pahalıya patlamayak ama biraz el emegi istiyoorr işte ... babaya ısrar etcezz artık  :D birde su cıkıntıları varya üzerinde iki tane onlar ne işe yarar öylesinemidir acaba ...
Gönderen: golf-line2 - 10 Ocak 2008, 23:36:46
ölesinedir herhalde rüzgarlık süsü wermişler sanki
Gönderen: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 23:37:14
hımmmm iyi duruyoo ama .......
Gönderen: cabrio63 - 10 Ocak 2008, 23:39:08
maske çok anlamsız artık filmler var bu iş için,kullanım amacı haricinde 'şekil' olsun diye yapacaksan yap ama,taştı zarttı çizikti şuydu buydu diosan film çektir derim...
Gönderen: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 23:43:04
 :Dyok aracta birseyde görüntü hoş geliyor gözümee   :D
Gönderen: Ex_tremegolf - 11 Ocak 2008, 17:47:52
bu kadar mı öneriler   :) anlasılan denemeden sonuc alamayacagız  ;D ;D
Gönderen: Burzum - 11 Ocak 2008, 18:37:51
Öndeki çıkıntılar araç  hızlandığında derinin ya da neyden yapılmışsa onun bayrak gibi dalgalanmasını önlemek için, içindede genelde bir parça ağırlık oluyor.
Bu noktada kaplamayı gevşek yapmamanı öneririm çünkü küt küt diye çarpabiliyor kaportaya. Çıkartırasan ağırlığı lap lap dalgalanıyor. Çok sıkı olursa sıcaklarda iz yapıyor.
Usta baban, daha iyi bilir ,bence ona sor.
Bunlar da olabilecekler karar senin. Fotosunu da görmek isteriz tabi.
Yalnız ne yaparsan yap yazısız olsun sana zahmet kardeşim.     :D
Gönderen: Ex_tremegolf - 11 Ocak 2008, 22:04:57
tabiki haklısın bi vw amblemi düsünüyordum söyle sag köseye falan ama bakalım diger mevzularıda göz önünde bulundurmak gerek kesinlikle