vwtr.net

Volkswagen => Caddy, Transporter ve Caravelle => Konuyu başlatan: mehmetkoker - 02 Temmuz 2017, 16:26:25

Başlık: Afyonkarahisarda özel servis Hedef Otomotiv idris usta
Gönderen: mehmetkoker - 02 Temmuz 2017, 16:26:25
Caddy aracımı afyonda 14bin tl gibi bi rakam odeyerek motor pompa enjektor revizyon ve volant seti idris ustaya yaptırdım ve 1 yıl garantili oldugunu ve 10 yıl kafan rahat bakımlarını yaptığımda bineceğimi soylediler çokda inanmasamda en azindan 2 yil kafam rahat binerim diye dusunerek kabul ettim aracı tamirden aldiktan sonra ilk calıstirmada gurultulu ve gri dumanla çalışıyordu ve daha 3000 km olmadan aracımın enjektörlerinin birisinde sıkıntı oldugunu iseme yaptigini soyledi ama bu kanaate 6 kere falan gittigimde karar verildi bilgisayara bagladiginda yanma odasinda bi problem var gibisinden bi yazi yaziyordu sorunu soyluyo ama idris usta oyalamak icin sıkınti yok diyordu motor tekrar sarmaya doğru gidiyormus en sonunda ısrarcı olunca enjektörler açıldi ve enjektorlerin tamir ve bakımını yapan enjektörcü biz farketmedik simdi halledelim ama 1300 liralik masraf var dediler bende bunu duyunca ustaya garantim var 1 yillik bunu çozeceksin usta dedigimde yok ben ne yapayim aracı satalım gibi seylerle karsisindakini salak yerine koymuştur arkadaslar tavsiyem afyon hedef otomotive 1 yil garantin var vs gibi seylerle inanip araçlarinizi teslim etmeyin fiyat konusundada gene bircok ustadan fazla fiyat cekiyor ornegin bi volant set 1500 tl idris usta 2500 diyor taktigi parcayi internetten kiyasladim mobil 1 yağ kullaniyor filtre ve degisimine 250 çekiyor kullandigi yağ ve filtre 100 liralik parçalar ve ben burda birikimlerimi kaybettim siz siz olun bu özel servise araçlarinizi teslim etmeyin arkadaşlar.
Başlık: Ynt: Afyonkarahisar Hedef Otomotiv idris usta pişmanlik
Gönderen: mehmetkoker - 02 Temmuz 2017, 16:32:14
.
Başlık: Ynt: Afyonkarahisarda özel servis Hedef Otomotiv idris usta
Gönderen: Ouzoo - 03 Temmuz 2017, 09:56:24
Geçmiş olsun. Malesef dünya çakal rezervinin %80i bizde. Peki başka yerlere göstermediniz mi? Yani tanımadığınız bir usta ise farklı yerlerden de teklif alsaydınız keşke..
Gönderen: azap5555 - 03 Temmuz 2017, 15:28:37
Esnafın en müspet tahminle % 80 i böyle, sorun çözemez çözüldü der, hatasını da kabul etmez, sonunda araba eski, bu arabalar hep böyle der çıkar, ben hatasını kabul eden usta görmedim, geçmiş olsun.
Gönderen: mehmetkoker - 31 Temmuz 2017, 00:59:03
Pompa enjektöru yapan yiğit dizel işletme sahibi