vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N => Konuyu başlatan: gkhan35 - 13 Eylül 2015, 23:02:47

Başlık: Distribütör hakkında
Gönderen: gkhan35 - 13 Eylül 2015, 23:02:47
S.a. biraz tuhaf bir soru olcak ama daha önce distribütörünü tamir yaptırıp birkaç tanede milin oturdugu rulmandan fazla yaptıran varmı acaba işden güçden bir türlü yaptıramıyorum yaşadıgım yerde vw ustasını bırakın bu işle ugraşcak tornacı bili yok cok kötü bir sanayimiz var  bu arada distr. markası Magnet marelli
Başlık: Ynt: Distribütör hakkında
Gönderen: bluerose1 - 15 Eylül 2015, 00:28:29
magneti marelli tip dist.tamir takımları satılıyor.
Gönderen: 35EZ349 - 15 Eylül 2015, 10:11:23
aynen satılıyor dolar bu kadar artmadan önce 140 liraydı internette bulabilirsin ancak ve ancak bu tamir setlerinde yanılıyorsam düzeltin , sadece ön burc var eger sorun bendeki gibiyse arka burcuda değiştirmen lazım çünkü bozulan ön burc , milde boşluk yapıyor ve zamanla arka burcda bu boşluktan dolayı aynı boşlugu veriyor , bende tamir seti ile yapıcaktım ama soktugumde her iki burcdaki boşlugu gördüm , onun için tornacıda 100 liraya ikisini bir değiştirdim.
Gönderen: gkhan35 - 16 Eylül 2015, 23:02:09
bilgiler için teşekkür ederim tamir takımının oldugunu biliyordum ama içinde burç oldugunu bilmiyordum. ben tamir takımı alıp kendim değiştirirken bakcam artık bozuksa arkadakide tornacıya yaptırmaya calışcam artık
Gönderen: gkhan35 - 16 Eylül 2015, 23:02:42
aynen satılıyor dolar bu kadar artmadan önce 140 liraydı internette bulabilirsin ancak ve ancak bu tamir setlerinde yanılıyorsam düzeltin , sadece ön burc var eger sorun bendeki gibiyse arka burcuda değiştirmen lazım çünkü bozulan ön burc , milde boşluk yapıyor ve zamanla arka burcda bu boşluktan dolayı aynı boşlugu veriyor , bende tamir seti ile yapıcaktım ama soktugumde her iki burcdaki boşlugu gördüm , onun için tornacıda 100 liraya ikisini bir değiştirdim.

abi senin söylediğin yere bir türlü gidemedim işden güçden fırsat bulamıyorum
Gönderen: 35EZ349 - 17 Eylül 2015, 09:24:30
Tahmin edebiliyorum, bende on tamponu surttum yaptirip satmayi dusunuyorum ama firdatim olmuyor gokhanim ama sana tavsiyem tamir takimi ile ugrasma iki kere para vermis olursun direk benim dedigim tornacidan halletmeye bak en guzeli cunku gicik bisey tornaci kecelerine kadar degistiriyor yada arabaya daha binerim diyorsan speedystop dan yeni distributor al gitsin kardesim
Gönderen: gkhan35 - 17 Eylül 2015, 23:38:11
valla abi haklısın en mantıklısı sıfır almakda beni şuan zorlar en güzeli tornacı ozaman sana zahmet birdaha tarif edermisin 1 sanayide halkapınar dan inip nasıl gitcegimi
Gönderen: 35EZ349 - 18 Eylül 2015, 00:32:30
Zavoli bolge bayi var kime sorsan gosterir cadde uzerinde birinci sanayide yanlis hatirlamiyorsam onun arka sokagi veya bir onceki arka sokaginda tornaci sarilar diye sorsan gosterir herkes kardesim gayet basit bu isi zaten ondan baska kimse yapamiyor
Gönderen: gkhan35 - 18 Eylül 2015, 22:47:05
tamamdır abi saolasın en yakın zamanda gitcem oraya