vwtr.net

Otomobil Forumu => Otomobilim => Konuyu başlatan: MurdeR - 14 Mayıs 2015, 01:09:34

Başlık: MurdeR's MK V
Gönderen: MurdeR - 14 Mayıs 2015, 01:09:34
MK IV den sonra MK V e geçiş yaptık kasa şekli olarak pek hoşuma gitmiyordu 5 kasa ama kullandıktan sonra ön yargım geçmeye başladı arka stock tamponu hariç ama hala sevmiyorum arkasını golf 4 daha güzel duruyor. 4 kasa ile aşırı derecede farklar var gerek sessizliği gerek konforu yol tutuşu çok çok farklı ve üstün. donanım olarakta bayağı dolu bir araba torpido sogutma esp yağmur far sensörü yokuş kalkış vs vs uzadıkça uzuyor.  1.4 tsi 140 hp 2007 model 110 bin km de ilk sahibinden aldık. tabiri caizse adam sadece şöför koltuğunu kullanmış sigara kullanmayan birisiydi şansıma iyi denk geldi bende kullanmıyorum. Alırken ankaradan gürkan kardeşimden Allah razı olsun çok yardımcı oldu bana orada hakkını ödeyemem :)
golf 4 kasadar oynamayacağımı umuyorum o düşüncedeyim şuanda ama kendimede güvenemiyorum bu konuda pek:D
birde şansıma eski arabamla aynı boyaya sahip araç geldi la7w iki aracnda boya kodu
yapacaklarım şuanda rcd510 takmak
kapı kolları çıtaları gövde rengine boyatmak
r32 arka tampon eki takmak
app plaka
bixenon mercek montajı
amerikan park
jant model kafamda yok şuanda henüz ama elimin altında şuanda bi model jant var yakışıyormu yakışmıyor mu karar veremedim.
belki olabilir: marşpiyel takmak.
yapılacaklar listesine eklemeler olabilir tavsiyelere açık :)
aracın henüz çok fazla resimlerini çekemedim binmeye bile fırsatım olmadı desem yeridir
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150513_055945_zpscbz5gec0.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150511_004541_zpsiva9ligx.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150511_180223_zpsmtfqkoxd.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150511_180241_zpsrwxbeorq.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150511_220914_zpszuepap23.jpg)

(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150513_115313_zpsvx0zraze.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150513_115329_zpsk3bv4q6l.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150513_115355_zps3vhewcnl.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150511_004600_zps173az8na.jpg)

Ani şekilde aramızdan ayrılan efsane kasayı da unutmayalım ilk arabamdı ve çok güzel anılarımız geçti :)
bendeki yeri yeri kolay kolay dolmayacaktır diye düşünüyorum.
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150427_202753_zpsz3snzhkz.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150427_202839_zpsbdp9ks1n.jpg)
Başlık: Ynt: MurdeR's MK V
Gönderen: gültekin77 - 14 Mayıs 2015, 09:30:41
Hayırlı olsun Muharrem kardeşim Allah kaza bela vermesin, güzel tercih temiz de denk gelmiş. :tamamdir
Gönderen: edincol - 14 Mayıs 2015, 11:59:43
Hayırlı olsun, gerçekten güzel bir araba. Jant seçiminde ABS ESP olan araçlarda fabrika ölçülerine sadık kalarak jant-lastik seçmek faydalı olur.
http://www.wheelfitment.eu/ (http://www.wheelfitment.eu/) adresi yardımcı olabilir.

Güvenli sürüşler.
Gönderen: MurdeR - 14 Mayıs 2015, 15:03:00
Hayırlı olsun, gerçekten güzel bir araba. Jant seçiminde ABS ESP olan araçlarda fabrika ölçülerine sadık kalarak jant-lastik seçmek faydalı olur.
http://www.wheelfitment.eu/ (http://www.wheelfitment.eu/) adresi yardımcı olabilir.

Güvenli sürüşler.
teşekkür ederim hacim valla kararsızım birazda 17 takayım diyorum leylek olurmu olmazmı şüphedeyim. (http://i217.photobucket.com/albums/cc233/dockhoa/IMAGE_084.jpg)
(http://i217.photobucket.com/albums/cc233/dockhoa/IMG_9084.jpg) güzel dururmu ki ?
Gönderen: s1nanozk - 14 Mayıs 2015, 18:35:39
Kardeşim öncelikle hayırlı olsun,ben de araç almadan önce bunlara baktım tipinden dolayı biraz da maddi nedenlerden vazgeçmiştim.Ama dediğin gibi arka tampon altı ve jantları değiştirirsen farklı durabilir. :tamamdir Yapılacak listesi epey kabarık olacak anlaşılan,Allah tadıyla kullanmayı nasip etsin  :saygılar Üstündeki jantlar 15 sanıyorum,benim bir tanıdıkta da var.Bu koyduğun fotoğraftakinin jantlar 18 haralde,Audilerde var bu jantlar.Valla kardeşim ne jant alırsan al orjinal al derim,bir de taban ve yanakların ölçüleri de önemli tabi  :tamamdir
Gönderen: MurdeR - 14 Mayıs 2015, 22:10:34
Kardeşim öncelikle hayırlı olsun,ben de araç almadan önce bunlara baktım tipinden dolayı biraz da maddi nedenlerden vazgeçmiştim.Ama dediğin gibi arka tampon altı ve jantları değiştirirsen farklı durabilir. :tamamdir Yapılacak listesi epey kabarık olacak anlaşılan,Allah tadıyla kullanmayı nasip etsin  :saygılar Üstündeki jantlar 15 sanıyorum,benim bir tanıdıkta da var.Bu koyduğun fotoğraftakinin jantlar 18 haralde,Audilerde var bu jantlar.Valla kardeşim ne jant alırsan al orjinal al derim,bir de taban ve yanakların ölçüleri de önemli tabi  :tamamdir
bizim orada arkadasta var kosede yatiyor 225 45 17 taban var orjinal olculeri bunlar aracin kaldirmama durumu olmaz da yakit artirir gibi biraz. Kaldirdim da baya hafiftide. Bakalim gidince onlari takicam nasil durucak.
Gönderen: metinmb407 - 14 Mayıs 2015, 22:48:44
Bu jantlar güzel değil daha güzelleri var güle güle kullan kazasız belasız :)
Gönderen: TEYOLOGY - 15 Mayıs 2015, 10:42:59
sevgili kardeşim. Allah kazasız belasız cezasız kullanmayı nasip etsin. kem gözlerden sakınsın. nazarlardan korusun. daha da iyilerini nasip etsin. düşman gözle bakanın gözleri önüne aksın. kıskananlar çatlasın.

stock 5 kasayı nedense eskiden beri sevemedim. ama dış görüntüsü bir yana içine girince farklı bir dünya. konforu genişliği modern görüntüsü vs gayet güzel. dış görüntüye senin yapmayı düşündüğün dokunuşlardan sonra eminim ayrı bir noktaya gelecektir. bakma 5 kasayı sevmedim diyor olmama da ben yerinde olsam düşünmeden ben de yapardım aynısını. sözümü yanlış anlama. sözlerim stock kasa için.

Gönderen: MurdeR - 15 Mayıs 2015, 12:51:23
Aynen oyle bende katiliyorum sirf ici icin ve motoru icin aldim leon distan cok guzel ama ic aksam konsol golf 4 ten cok geride bombos. Stock kasa arka taraf ozellikle benim hosuma gitmiyor ama yapicaz zamanla bakalim :) iyi dilekleriniz icin allah razi olsun daha iyileri sizlerin olsun tolga hocam
Gönderen: ilGhiNC - 15 Mayıs 2015, 23:05:12
Muharrem hocam hayırlı olsun. Allah kazasız belasız cezasız binmeyi nasip etsin. TSI motor almana şaşırdım açıkçası. LPG den sonra benzine nasıl dayanacaksın bilemedim :)
Gönderen: MurdeR - 16 Mayıs 2015, 00:18:04
Muharrem hocam hayırlı olsun. Allah kazasız belasız cezasız binmeyi nasip etsin. TSI motor almana şaşırdım açıkçası. LPG den sonra benzine nasıl dayanacaksın bilemedim :)
valla  dayanıyoruz şimdilik oda şöyle sık sık benzinliğe uğruyorum depo hep full geziyorum :D bi boşaltırsam bidaha dolduramam heralde parça parça dolduruyorum koymuyor. yakıt olarak aşırı yakıtı yok ya 30 kuruş falan yakıyor gibi. golf 4 atmosferik olarak performansından sıkılmıştım turbolu bi araç istiyordum yaz sonu geçerim diyordum erken geldi biraz. araç düşük devirde çok atak yüksek devir çevirmiyorum o yüzden golf 4 te alışmıştım hemen hemen her viteste 6 bini görüyordum motorda alışmıştı 2. viteste patiye vuruyordu artık :D
Gönderen: golf_vw - 16 Mayıs 2015, 02:23:05
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle , aracınız çok temiz duruyor bence iyi bir tercih yapmışsınız güle güle kullanın  :tamamdir
Gönderen: ilGhiNC - 16 Mayıs 2015, 03:08:39
valla  dayanıyoruz şimdilik oda şöyle sık sık benzinliğe uğruyorum depo hep full geziyorum :D bi boşaltırsam bidaha dolduramam heralde parça parça dolduruyorum koymuyor. yakıt olarak aşırı yakıtı yok ya 30 kuruş falan yakıyor gibi. golf 4 atmosferik olarak performansından sıkılmıştım turbolu bi araç istiyordum yaz sonu geçerim diyordum erken geldi biraz. araç düşük devirde çok atak yüksek devir çevirmiyorum o yüzden golf 4 te alışmıştım hemen hemen her viteste 6 bini görüyordum motorda alışmıştı 2. viteste patiye vuruyordu artık :D

Hocam sen ne yapıyorsun ya :) 6000 devir nedir. ben hiç görmüyorum o devirleri. Hantallık konusunda sonuna kadar haklısın. Biliyorsun ben de eski MK4 çüyüm :) ben de epey şikayetçiydim o konuda ama gaza da fazla abanmıyordum. Hem arabayı hem cebi yormayalım diye :D

Şimdi Golf6 var yine Hitler motor. Allahtan Golf4 'ün hitler motorundan biraz daha seri de tat veriyor  :saygılar Ama tabi ki bir TSI 'ın eline su dökemez.

Birisi 1.8 T motoru ve tork konvertörlü otomatik vitesleri Volkswagene geri getirsin. LPG siz zor valla :D DSG de ayrı bir sıkıntı malum. Ama otomatik büyük rahatlık. Şimdilik manuel hitlere devam...
Gönderen: MurdeR - 16 Mayıs 2015, 11:15:41
Benim eski golf yakmiyordu hic yakmiyordu. Abaniyordum gaza. Hantal degil seri derdi herkes arabayi bilmeyen gitmiyormus gibi geliyor derdi. Turbosuz araclara gore gayet normaldi cogu golftende cok cok seriydi. Uzun yol lpg de 15 16 kurusa kadar dusuyordu tasarruf yapmaya kalkmadigim halde sabitliyordum gidiyordum isik geldimi yine abanarak kalkardim gaza 16v ti eski golf benim. Motoru ve arabayi iyi bilmek lazim gaz pedali tepkilerini vs arkadasim surerdi yanina otururdum getz vardi onda derdiki senin araba kalkista gaz yemiyor gibi getzle ben bunu gecerim herturlu diyodu bi kalkis yaptik apisti kaldi :)suan gerek yok bi kac kere bu tsi de nasilmis diye denedim 1. Vites 2. Viteste hep esp devreye giriyor. 3 viteste yol hafif egimliyse devreye giriyor esp.
Gönderen: brkdmr38 - 16 Mayıs 2015, 12:22:57
Hayırlı olsun Muharrem ilk sahibinden güzel bir araç almışşın maşallah güle güle kullan
Gönderen: vp703 - 16 Mayıs 2015, 14:30:03
Kardesim kazasiz belasiz bin temiz araban gitti temiz araba geldi. En guzel motorlardan birisine sahipsin keyfini cikar. Mk4 le guzel anilarimiz vardi sira bunda bakalim :)
Gönderen: STAK67 - 17 Mayıs 2015, 18:02:35
hayırlı olsun :) keyif olarak herkes genelde mk4 daha iyi der ama sende durumlar nasıl ? sevdin mi 5 kasayı ?? :)
Gönderen: rene - 17 Mayıs 2015, 21:43:29
Kardeşim hayırlı olsun  çok temiz bir araca benziyor ve motor çok keyifli sırf motor için bile alınır lpg mevzusu yüzündende bence fiyatları gayet alınası. artık hızlanmak için üst devirlerde gezmemek güzel bi duygudur(6.000dd gezen diğer adam:) ) bence mk5 çok yerilen bi kasa bunun haklı olan sebepleri var ama sallayamda çok. içi geniş ferah 17jantla vs çok güzel olabiliyor.ama desenki şu fotoğraflara bak hangisi güzel sattığın arabanın  son hali standart mkv e on basar der gazı veririm ki jantlar gelsin bixenon lar takılsın araba kendine gelsin  :melek:

Ayrıca o kalkışta arabayı tutan esp değil asr dir vitesin önünde kapat onu cayırdar ortalık o zaman :)
Gönderen: s1nanozk - 17 Mayıs 2015, 23:19:49
Ben de mk5 bakar oldum,aslında mk6 favorim ama bütçe uçuyor oraya çıkınca  :D gerçi ben mk5 alsam çok masraf ederim gibime geliyor ki sen de edecen gibi kardeşim  ;D
Gönderen: MurdeR - 18 Mayıs 2015, 01:22:28
Hayırlı olsun Muharrem ilk sahibinden güzel bir araç almışşın maşallah güle güle kullan
teşekkür ederim allah razı olsun :)
Kardesim kazasiz belasiz bin temiz araban gitti temiz araba geldi. En guzel motorlardan birisine sahipsin keyfini cikar. Mk4 le guzel anilarimiz vardi sira bunda bakalim :)
sağolasın iso bakalım nasip yolumuz kesişirse  ;D ;D ;D

hayırlı olsun :) keyif olarak herkes genelde mk4 daha iyi der ama sende durumlar nasıl ? sevdin mi 5 kasayı ?? :)
sağolasın hasan allah razı olsun. valla kasa olarak golf 5 hiç ısınamamıştım aşırı yuvarlak hatlar falan hiç sevmiyordum. ama sattıktan sonra bakınıyorum ne alsam ne alsam diye golf 4 te atmosferik motor var hemen hemen alınabilecek çoğu atmosferik kadar performansı vardı onunda ama sıkılmıştım ben turbo olsun istiyordum :) dizele pek bulaşma dediler vag grubundanda memnundum a3 param yetmedi  :D leon tsi yada golf 5 tsi alıcaktım leon iç dizayn olarak golf 4 ten bile daha kötü bence. golf 5 bakalım dedik 122 lik vardı 140 lık vardı direk 140 lık aramaya başladım bi kaç kişiyle görüştü 37 39 arasında fiyatlar verdiler ankaradan bi mühendis ilana koymuştu aracını msj attım falan baktık ettik km si 110 bindeydi çok değildi arabada hatları vs çok düzgündü çoğu 38 fiyat çekenlerden daha düzgündü desem yeri içerisinde kusur yoktu arabanın hele baktırdık baktık ettik aldık. arabayı aldık ama donanım ne var ne yok bilmiyorum daha :)) az bi gaza dokundum uçuyor araba bildiğin :D camlar açıktı camı kapattım içeride bir tane ses yok yol sesi yoktu arabanın içinde yalıtım falan. arka tarafı yayla gibi aracın. özellikle ve özellikle süspansiyonu golf 4 ten çok çok üstün konforlu. kasa olarak golf 4 çok iyi benim çok hoşuma gidiyor. malzeme kaliteside fena değil sağlam ama ele avuca elleyip bakınca 4 kasa daha kaliteli gibi geliyor koltuklar 4 kasada kumaştı bunda bez bez olduğu için pek dayanıklı olmaz diye düşünüyorum. direksiyon falan daha güzel. keyif olarak golf 4 yeri ayrı golf 5 yeri ayrı bence golf 5 1.6 motorla karşılaştırmak lazım 1.4 tsi olarak karşılaştırırsak benim görüşüm kasa golf 4 gerisi golf 5
 :) :) :)
Gönderen: MurdeR - 18 Mayıs 2015, 01:25:44
Kardeşim hayırlı olsun  çok temiz bir araca benziyor ve motor çok keyifli sırf motor için bile alınır lpg mevzusu yüzündende bence fiyatları gayet alınası. artık hızlanmak için üst devirlerde gezmemek güzel bi duygudur(6.000dd gezen diğer adam:) ) bence mk5 çok yerilen bi kasa bunun haklı olan sebepleri var ama sallayamda çok. içi geniş ferah 17jantla vs çok güzel olabiliyor.ama desenki şu fotoğraflara bak hangisi güzel sattığın arabanın  son hali standart mkv e on basar der gazı veririm ki jantlar gelsin bixenon lar takılsın araba kendine gelsin  :melek:

Ayrıca o kalkışta arabayı tutan esp değil asr dir vitesin önünde kapat onu cayırdar ortalık o zaman :)
sağolasın abi sırf motoru için aldım zaten bende :D valla yakıt basarsak içiyor basmazsak kokluyor tabiri caizse  :D tabi şehir içi lpg ile aynı değil. fiyat ben 32700 e aldım ama piyasası ne geçiyor hiç bilmiyorum biraz daha yüksek sanırsam :)
abi bu arabaya yapılıcak aklımda olan çok bişi yok  :D az kendimi toparlıyım ilk işim arka tampon eki :D :D ikinci işim cam filmi. golf 4 için yapılacak şeyler ön gösteren yazılar çok ama golf 5 için pek bişey bulamıyorum ben :) sinyallerin yanındaki boşlukta bi ampul falan yok orasının sürekli  turuncu olarak yanmasını istiyorum nasıl olucaksa çözemedim hala  :D
Gönderen: MurdeR - 18 Mayıs 2015, 01:26:19
Ben de mk5 bakar oldum,aslında mk6 favorim ama bütçe uçuyor oraya çıkınca  :D gerçi ben mk5 alsam çok masraf ederim gibime geliyor ki sen de edecen gibi kardeşim  ;D
mk6 ya bindim bi kaç kere mk5 ile iç aksamda çok bi farklılık yok birbirlerine çok benziyorlar bence :)
Gönderen: TEYOLOGY - 18 Mayıs 2015, 15:15:27
mk6 zaten mk5 platformu üzerine geliştirilmiş bir model. fonksiyonellik anlamında biraz bir şeyler katmış olmakla birlikte çok fazla değişkenlik yok. ancak iç mekan dersen mk5 oval hatları sayesinde şu ana kadar gelmiş geçmiş en geniş iç hacimli golf. jettası da öyle. (ve borası... ve ventosu)
Gönderen: MurdeR - 18 Mayıs 2015, 21:35:21
mk6 zaten mk5 platformu üzerine geliştirilmiş bir model. fonksiyonellik anlamında biraz bir şeyler katmış olmakla birlikte çok fazla değişkenlik yok. ancak iç mekan dersen mk5 oval hatları sayesinde şu ana kadar gelmiş geçmiş en geniş iç hacimli golf. jettası da öyle. (ve borası... ve ventosu)
valla cok genis her binen yayla gibi ici diyorlar :D su sinyallerin yanindaki yerlere amerikan park gibi surekli yanacak sekilde nasil yapicam biri bana az bilgi versin su konuda :))
Gönderen: TEYOLOGY - 19 Mayıs 2015, 00:43:12
sen benim kayseride gittiğim vw özel servisine git. ortaya kolçak taktırmıştım. benim heyvan kardeşim koltuk yüksekliğini ayarlarken kolçağa abanınca çatır çutur vida yerlerinden attı. zaten 4 vida tutuyor lan ne yapıyon.

neyse tamirci adam her şeyden anlar dedi götürdü. biz kenarda konuşurken adam kafayı içeri soktu 30 snaiye sonra çıktı tamam dedi. ulen nasıl tamam girdim baktım her yerinden vida dürtmüş şarjlı vidalama ile. kolçak neyse alttaki konsolü kevgire çevirdi. kolçak da hala çatır çutur ses veriyor.

usta oldu mu bu dedim. şaşkınlıkla bakıyor. bir de nesi olmadı ki diye yüz ifadesi takınmış. kevgir etmişsin dedim. ama sallanmıyor diyor bana.

şimdi sen git oraya farı söker arkadan matkapla dremelle keser orayı açar içine tofaş sinyali filan yerleştirir. bir de aküden direkt hat çekti mi 24 saat yanar.
Gönderen: MurdeR - 19 Mayıs 2015, 02:57:18
sen benim kayseride gittiğim vw özel servisine git. ortaya kolçak taktırmıştım. benim heyvan kardeşim koltuk yüksekliğini ayarlarken kolçağa abanınca çatır çutur vida yerlerinden attı. zaten 4 vida tutuyor lan ne yapıyon.

neyse tamirci adam her şeyden anlar dedi götürdü. biz kenarda konuşurken adam kafayı içeri soktu 30 snaiye sonra çıktı tamam dedi. ulen nasıl tamam girdim baktım her yerinden vida dürtmüş şarjlı vidalama ile. kolçak neyse alttaki konsolü kevgire çevirdi. kolçak da hala çatır çutur ses veriyor.

usta oldu mu bu dedim. şaşkınlıkla bakıyor. bir de nesi olmadı ki diye yüz ifadesi takınmış. kevgir etmişsin dedim. ama sallanmıyor diyor bana.

şimdi sen git oraya farı söker arkadan matkapla dremelle keser orayı açar içine tofaş sinyali filan yerleştirir. bir de aküden direkt hat çekti mi 24 saat yanar.
:D :D :D cozum mukemmel :D galiba benimde oyle biseyler olucak :D
Gönderen: metinmb407 - 20 Mayıs 2015, 13:18:58
Amerikan park ön farda kodlama yapılıyor vag comdan :)
Gönderen: MurdeR - 20 Mayıs 2015, 17:29:28
Amerikan park ön farda kodlama yapılıyor vag comdan :)
bunlarda yokmus bixenon olanlarda orjinal olarak varmis :) bakalim bi tadilat yapicaz orasina baska sekilde
Gönderen: metinmb407 - 21 Mayıs 2015, 08:49:14
Kim dedi? Olması lazım ben kodladım diye hatırlıyorum. En olmadı parklara sarı ampül tak amerikan park gibi duruyor.
Gönderen: MurdeR - 21 Mayıs 2015, 10:25:35
Kim dedi? Olması lazım ben kodladım diye hatırlıyorum. En olmadı parklara sarı ampül tak amerikan park gibi duruyor.
onu geldigi gun yaptim abi :D bakalim mercek modifikasyonunda biseyler yapicaz digerinede :))
Gönderen: okaykay_1 - 22 Mayıs 2015, 14:09:31
canım hayırlı olsun :) demedim mi ben sana..
kazasız belasız sürüşler pek binmezsin gibi geliyor buna en fazla 2 sene
öne lip yap o hondalardakilerden buna uyar o :)
Gönderen: MurdeR - 25 Mayıs 2015, 17:44:06
canım hayırlı olsun :) demedim mi ben sana..
kazasız belasız sürüşler pek binmezsin gibi geliyor buna en fazla 2 sene
öne lip yap o hondalardakilerden buna uyar o :)

sağolasın allah razı olsun  :) valla bakalım şimdilik gidiyor biniyoruz :)) ne kadar bineriz belli olmaz o :)
bizim arkadaşta jant vardı bunları taktık ama araba yükseldiği için satılık. bu aracın bişeyiyle pek oynamayı düşünmediğim için :)  jantlarda hafif bayağı  lastikleri falan sıfır düşünen olursa satılık elimden geldiğince yardımcı olurum fiyat konusunda

(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/IMG_20150524_195435_zpslbyd5gd7.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/IMG_20150524_195422_zpsdwypizfu.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/IMG_20150524_195411_zpspdkuunzl.jpg)
Gönderen: s1nanozk - 25 Mayıs 2015, 21:27:33
vay be araç baya yükselmiş,zaten satılıkmış jantlar  :) ama her zaman dediğim gibi jant takıcaksan orjinal jant tak kardeşim  :tamamdir
Gönderen: MurdeR - 26 Mayıs 2015, 00:37:49
15 lastiklerin üretim tarihi eskiydi sürekli abs devreye giriyordu bi takalım napcak netcek dedik öyle kaldı.
Gönderen: rene - 26 Mayıs 2015, 07:57:23
Bence güzel olmuş fazla sırıtmamış yükseklik.
Gönderen: MurdeR - 26 Mayıs 2015, 15:04:59
Bence güzel olmuş fazla sırıtmamış yükseklik.
ne biliyim abi basık araba seviyorum ben bi oynamaya başladımmı bunla bi dünya yapacak şey çıkıyor ortaya :))
Gönderen: s1nanozk - 26 Mayıs 2015, 18:27:00
Aman Muharrem  :D :D
Gönderen: MurdeR - 26 Mayıs 2015, 19:17:35
Aman Muharrem  :D :D
  :D :D :D valla öyle :D arabanın yakıtı yok yav yakmıyo öyle :D benzinlikteki çocuk diyor abi eski arabayla daha çok uğrardın bunla hiç uğramıyon diyo :D ya ben binemiyorum yada az yakıyor harbiden :D   :D :D
Gönderen: TEYOLOGY - 27 Mayıs 2015, 01:16:55
ne güzel eskisine binebiliyordun. buna binmeyi beceremedin ya. ah seni ah.

gönder sen onu bana ben binerim ikimizin yerineeeğğğ
Gönderen: s1nanozk - 27 Mayıs 2015, 13:22:07
Golf 5 alsam yapıcak iş çok arabada :)  Bu yüzden ben de direk 6 kasaya bakınıyorum :D
Gönderen: MurdeR - 27 Mayıs 2015, 15:13:50
Golf 5 alsam yapıcak iş çok arabada :)  Bu yüzden ben de direk 6 kasaya bakınıyorum :D
6 kasadada yapıcak şey çok :D sıfır araba almak en mantıklısı mümkünse piyasada aksesuar parçaları olmayan jantı sabit sökülmeyen bişi olcak :D :D 

ne güzel eskisine binebiliyordun. buna binmeyi beceremedin ya. ah seni ah.

gönder sen onu bana ben binerim ikimizin yerineeeğğğ
  valla heralde öyle oldu diycemde 110 binde aldık ayın 5 inde şuanda 113 bin oldu :D ne ara oldu bende bilmiyorum   :D
Gönderen: MurdeR - 12 Haziran 2015, 21:40:02
Ufak tefek gidikliyorum araci :))) rcd 510 taktim app plaka 17 jantlar satildi arka plaka lambalarina led taktim :)
Aractan sikayetim tavandaki su oldugu gibi arac icerisine dokuluyor ufacik bi virajda falan cam aciksa oldugu gibi iceride su :) yakit degeride yol bilgisayari karma tuketimi 7.1 lt uzun yolda 5.4 5.6 lt arasi degisiyor. Yakit olarak uzmedi arac he suda var bi lpg li arac gibi yakiti az degil.

(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/0F02CF82-3162-46C1-95A9-851CD79EA02F_zps2gziywim.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/8E0D12FB-3235-4735-819D-28C09959F5D1_zpsgl5pvlkt.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/ACF8F648-30E9-47C9-A3EE-76DA0082674B_zpsknuylc3i.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/E4AE5929-D01D-4605-860D-A8205025A059_zpsy3qcqxrb.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/210C8397-AC36-442D-ABE6-22F4056D49FE_zpsdpmfsx4b.jpg)
Gönderen: rene - 13 Haziran 2015, 19:06:50
Rcd510 süper olmuş fayda fiyat olarak en kaliteli ve en uygun cihaz ne kadar yakıştığı zaten ortada :sevgi: fakat plaka karakterini hiç sevmedim  :-\
Gönderen: s1nanozk - 13 Haziran 2015, 20:43:03
Eren e katılmamak elde değil  :) bir de o plakanın ledi ne öyle sokağı aydınlatmış,plaka okunmuyor  ;D
Gönderen: MurdeR - 13 Haziran 2015, 20:47:19
Arac ustunde takili fotografi yoktu o normal plakaydi :D
Arac ustunde boyle duruyor plaka

(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/59A57DAA-601C-4496-9AD6-73077373A121_zps0h5xbvuh.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/D2151C6D-43B1-45DD-9A26-CC8D0685238E_zpsk9ngnljz.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/43A9621A-E768-4343-B8B1-6168F98EA10F_zpsmduuvm57.jpg)
Gönderen: gültekin77 - 15 Haziran 2015, 23:30:54
Arka plaka led ışığı çok fazla, bir tavsiyede bulunabilirim;
Eğer lambanın sadece bir tarafında led varsa o ışığın direk yere vuracak şekilde değilde biraz yukarı doğru çevirip şiddetini biraz azaltabilirsin. :)
Ben öyle yaptım gayet iyi oldu. :tamamdir
Gönderen: TEYOLOGY - 15 Haziran 2015, 23:58:31
Hayırlı günlerde kullan teyyibini. plaka konusunda zevkler ve renkler diyeceğim öncelikle. sen sevdiysen kimsenin ne dediği önemli değil. fakat şahsi kanaatim Erenle aynı yönde.

bunlar senin için ufak dokunuşlar. sendne fazlasını bekliyoruz. ne bilem GTI tamponlar filan.  :D :D
Gönderen: ozgur0292 - 16 Haziran 2015, 02:11:30
Muharrem yok bişey yapmıcam diyosunda sen duramazsın be kardeşim😁😁😁
Gönderen: MurdeR - 16 Haziran 2015, 03:01:27
Arka plaka led ışığı çok fazla, bir tavsiyede bulunabilirim;
Eğer lambanın sadece bir tarafında led varsa o ışığın direk yere vuracak şekilde değilde biraz yukarı doğru çevirip şiddetini biraz azaltabilirsin. :)
Ben öyle yaptım gayet iyi oldu. :tamamdir
komple setti duyu falan birlikte icine bakmadim hic. Bi bakayim yarin hic olmadi uzerine siyah folyo cekerim biraz zayiflar. Geri yanasirken falan baya guzel oluyo :D arka taraf aydinlatiyor cok guzel :))
Gönderen: MurdeR - 16 Haziran 2015, 03:03:58
Hayırlı günlerde kullan teyyibini. plaka konusunda zevkler ve renkler diyeceğim öncelikle. sen sevdiysen kimsenin ne dediği önemli değil. fakat şahsi kanaatim Erenle aynı yönde.

bunlar senin için ufak dokunuşlar. sendne fazlasını bekliyoruz. ne bilem GTI tamponlar filan.  :D :D
valla tolga hocam bunla oynayamiycam fazla cunku vakit olmuyor elime bi is aliyorum hep yarida kaliyor. Plaka lambalarini inanirmisin 2 saatte takabildim on kere gidip geldim araba dukkan arasinda. O yuzden yaptigim isten sogumamak icin yapmiycam :) citalari boyucaz musait bi zamanda govde rengine. Bide alt sis ve  ortadaki panjuru piano black boyicam onlar canli gosteriyor on tarafi
Gönderen: TEYOLOGY - 19 Haziran 2015, 12:36:47
http://www.sanalpazar.com/Vw-Golf-5-R32-Abs-Plastik-Arka-Tampon-Eki__isp38113781#imgd

;)
Gönderen: MurdeR - 19 Haziran 2015, 13:34:56
http://www.sanalpazar.com/Vw-Golf-5-R32-Abs-Plastik-Arka-Tampon-Eki__isp38113781#imgd

;)
ilk sirada suanda:)
Gönderen: rene - 20 Haziran 2015, 08:11:53
Ama bu tampon o comfortline hacı amca jantlarıyla olur mu muharrem biraz sıralı git kardeşim    :)
Gönderen: MurdeR - 20 Haziran 2015, 12:09:32
hosuma giden jant bulamadim ki bi tutlu 5x100 bulunmuyor diyordukta 112 dede accayip cesit var :)) interlagos dusunuyorumda fiyatlari cok yuksek replikalarinin falan hep
Gönderen: rene - 20 Haziran 2015, 16:06:08
interlagos bence sedanlara daha çok yakışıyor örn.bi jetta mk5'e çok yakışıyor yada passat b6 ya.
Söktüklerin güzeldi ama senin içine sinmedi sanırım Gtı jantı klasik olsada mk5 e yakışıyor.
GT den çıkma Bbs classix bulabilsen süper olur ama çok zor.mk6 ile bijon aralığı aynı ise donington bakabilirsin scriccolardan çıkma var sahibinden de zibil gibi.
Gönderen: s1nanozk - 20 Haziran 2015, 17:27:44
Kardeşim alıcaksan orjinal jant al(dilimde tüy bitti) :D Bir de ille vw jantı mı almak lazım,birçok markanın kalite jantları var.O.Z. falan olabilir mesela  :) Bir de vw jantı alacaksan sciroccolarda yıldıza benzer 5 kollu bir jant vardı adını hatırlamıyorum.VW ye alınabiliecek güzel jantlardan.Eren gti jantı demiş de onlar da herkeste var anasını satim,orjinal de olsa benim fikrim has gti da kalması  ;D Bir de Eren'in dediği gibi senin araba tampondan önce jant-yay istiyor haberin olsun kardeşim  :tamamdir
Gönderen: s1nanozk - 20 Haziran 2015, 17:31:29
Bak mesela golf 5 en çok yakıştırdığım jant budur benim  :sevgi:
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-orjinal-abt-ar-model-18-jant-seti-5x112-vw-audi-seat-skoda-217740860/detay
Gönderen: MurdeR - 20 Haziran 2015, 21:44:07
2000 tl cikamam be abi asar beni :)) ya birde soyle bisey var yay isine girme istemiyorum cunku arabanin alt takimina anahtar değmemis daha sorunsuz sessiz sirf o yuzden oynayasim yok eski jantlarida o yuzden verdim. Suan apartmanda bbs orj jantlar var ofsetli 17 birazdan resimlerini atarim yuksek oldugu icin takmiyorum 15 lerle dolasiyorum emekli arabasi gibi😊😊😊 arabaya 19 koysam onuda kaldirir banamisin demez eminim :D
Gönderen: s1nanozk - 20 Haziran 2015, 22:11:55
İyi bakalım karsdeşim.Aynen orjinal ve hafif bir 18 falan arabada problem olmaz da yüksek oluyor işte o zaman da  :D güzel bir sarı koni li sistem olacak aslında(yay amortisör takımı) bak o zaman ne güzel oluyor.Tek yay işine ben de karşıyım aslına bakarsan.Arabayı basma işine girdin mi ya kalite marka yay amortisör alıcan ya da air koyucan missss   8)
Gönderen: MurdeR - 20 Haziran 2015, 23:42:11
interlagos bence sedanlara daha çok yakışıyor örn.bi jetta mk5'e çok yakışıyor yada passat b6 ya.
Söktüklerin güzeldi ama senin içine sinmedi sanırım Gtı jantı klasik olsada mk5 e yakışıyor.
GT den çıkma Bbs classix bulabilsen süper olur ama çok zor.mk6 ile bijon aralığı aynı ise donington bakabilirsin scriccolardan çıkma var sahibinden de zibil gibi.

donington bu jantta hoşuma gidiyor gitmiyor değil.
Gönderen: rene - 21 Haziran 2015, 00:59:25
Valla ben replika kullanıyorum kullanmam diyordum çeşit çok sınırlı olduğundan yöneldim böyle kullanmadan fotumlarda yazılanlar yüzünden daha önce almadığıma çok pişmanım 1.6 8valf te problemsiz kullanırken tsi 140hp için replika jant oyuncak gibi gelir.donington bijon aralığı uysa alırdım ben şahsen ama scirocco için üretildiğinden biraz ofsetli duruyor golfte yada leonda yani her türlü yay ister.  ben yay bulamadım bulamıyorum hala fakat şu dikkatimi çekti fabrikada arkadaşların 17 Fabrikasyon janı olan araçlarıyla ölçtüm,  asrta j, megane 3,peugeot 308,leon mk3  fr değil.. Benim araba bunların tümünden basık duruyor ve çamurluk boşlukları tümünden az. Bunlar nasıl 17koymuş ben anlamadım jant çok ofsetli değilse bence sırıtmıyor muharrem.
Gönderen: s1nanozk - 21 Haziran 2015, 01:59:30
Valla ben replika kullanıyorum kullanmam diyordum çeşit çok sınırlı olduğundan yöneldim böyle kullanmadan fotumlarda yazılanlar yüzünden daha önce almadığıma çok pişmanım 1.6 8valf te problemsiz kullanırken tsi 140hp için replika jant oyuncak gibi gelir.donington bijon aralığı uysa alırdım ben şahsen ama scirocco için üretildiğinden biraz ofsetli duruyor golfte yada leonda yani her türlü yay ister.  ben yay bulamadım bulamıyorum hala fakat şu dikkatimi çekti fabrikada arkadaşların 17 Fabrikasyon janı olan araçlarıyla ölçtüm,  asrta j, megane 3,peugeot 308,leon mk3  fr değil.. Benim araba bunların tümünden basık duruyor ve çamurluk boşlukları tümünden az. Bunlar nasıl 17koymuş ben anlamadım jant çok ofsetli değilse bence sırıtmıyor muharrem.
Şu senin arabanın fotoğraflarını da bi göremedik Eren  :)
Gönderen: MurdeR - 21 Haziran 2015, 03:00:58
:)) valla benim arabayi sattigim kişi yaylari sokmus araba yine yuksek durmuyor golf 4 yapisi geregi basik bi araba golf 5 te yuksek  yuvarlak. Golf 4 te abi on taraf orjinal arka tarafi hafif cok degil basildimi guzel duruyor konfordanda odun vermezsin fazla.  Scirocco nun janti uyuyor bijonlari golf 6 da gormustum bi tane guzelde duruyordu bi deneyip gormek lazim. Aynen sendeki jantlarin bi fotograflarini araci gorsek fena olmazdi yani.
Gönderen: ofc_bjk - 21 Haziran 2015, 14:03:06
Bir tanede benden olsun.
(http://i.hizliresim.com/0qJyNB.jpg) (http://hizliresim.com/0qJyNB)
Gönderen: rene - 21 Haziran 2015, 14:59:50
Fotoları konuya ekledim arkadaşlar
Gönderen: s1nanozk - 21 Haziran 2015, 18:53:12
ooffff benley jantı da çok güzel be  :saygılar Ama onlar en az '19  :D
Gönderen: MurdeR - 21 Haziran 2015, 20:11:18
ooffff benley jantı da çok güzel be  :saygılar Ama onlar en az '19  :D
aynen çok güzel olmuş :) basmıcaaam ısrarlıyım basmıyıcam bu arabayıı  :D görüntüsü her ne kadar cezbetse beni bendende alsa şuanda basılmayacaaak  :D :D
Gönderen: metinmb407 - 22 Haziran 2015, 17:51:50
Muharrem şu ana kadar arabaya vay be dedirtecek hiç birşey yapmadın ;)
Gönderen: MurdeR - 22 Haziran 2015, 19:04:49
şuan bunlarla uğraşıyoruz   :D :D :D hafta içi detaylı bi iç temizlik yapıcam bide polisaj yapıcam boyası parlamıyor pek

(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/6F3E4B36-D06A-41C0-B618-52352901252A_zpsovipcplw.jpg)
Gönderen: MurdeR - 20 Eylül 2015, 19:42:46
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/IMG_1020_zps8vfr5qlj.jpg)
 kapı çıtalarını boyayalım dedik :)  söktük boyadık kurumada şuanda ufaktan girişmek gerekli fırsat buldukça :)
Gönderen: s1nanozk - 20 Eylül 2015, 20:58:26
Bunlara ön-arka tampon çıtları da dahilse dadından yenmez  ::)
Gönderen: MurdeR - 20 Eylül 2015, 23:02:30
Arkada cita yok 5 kasada. On taraf tamponuda boyicaz. Arka tampon ekini boyayayim mi o konuda kararsizim? Yakisiyorda sanki bunlarda
Gönderen: TEYOLOGY - 21 Eylül 2015, 00:33:20
Arkada cita yok 5 kasada. On taraf tamponuda boyicaz. Arka tampon ekini boyayayim mi o konuda kararsizim? Yakisiyorda sanki bunlarda

güzel hareketler bunlar.  :tamamdir

benim arabaya eleman ön ızgaranın al tarafına siyah bir bıyık uygulaması yapmıştı. beğenmedim söktüm çıkardım. nereden bileyim tamponun soyulmuş boyasını gizlemek için yaptığını?

depoyu doldurup oraya geleyim de birlikte boyayalım benim ön tamponu da. burada boyacıya vereceğim parayla.  :p :p :p
Gönderen: MurdeR - 21 Eylül 2015, 02:02:41
güzel hareketler bunlar.  :tamamdir

benim arabaya eleman ön ızgaranın al tarafına siyah bir bıyık uygulaması yapmıştı. beğenmedim söktüm çıkardım. nereden bileyim tamponun soyulmuş boyasını gizlemek için yaptığını?

depoyu doldurup oraya geleyim de birlikte boyayalım benim ön tamponu da. burada boyacıya vereceğim parayla.  :p :p :p
basimin ustunde yeriniz var tolga hocam cikin buyrun gelin 😊 :)
Gönderen: TEYOLOGY - 22 Eylül 2015, 01:54:01
basimin ustunde yeriniz var tolga hocam cikin buyrun gelin 😊 :)

sağol Muharrem. biliyorum içten davet ettiğini. nasip gezmeye yeni arabamla gelirim bakarsın.  ;) ;)
Gönderen: MurdeR - 28 Eylül 2015, 01:20:51
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/00000000-0000-0000-0000-000000000067_zpstv3uoen7.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/00000000-0000-0000-0000-000000000066_zpsokx29pe5.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/00000000-0000-0000-0000-000000000065_zpsatgl1vvx.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/00000000-0000-0000-0000-000000000068_zpsllegrnxb.jpg)
Citalari boyadik on tampon boya istiyor suanda musait zamanda onada el aticam :) bide saglam bi polisaj istiyor araba. Park ampullerini sinyallerin yanina aldim amerikan parklarida kapattim boyle daha hos oldu gibi
Gönderen: s1nanozk - 28 Eylül 2015, 11:41:51
Güzel gidiyor kardeşim,yavaş yavaş olacak şeyler tabi...elinize sağlık  :tamamdir
Gönderen: s1nanozk - 28 Eylül 2015, 11:42:34
Güzel gidiyor kardeşim,yavaş yavaş olacak şeyler tabi...elinize sağlık  :tamamdir
Bir de bu farlarda mk4 deki gibi karartma yapılabiliyor mu  ::)
Gönderen: MurdeR - 28 Eylül 2015, 13:21:38
Bir de bu farlarda mk4 deki gibi karartma yapılabiliyor mu  ::)
yapılabilir ama panjur gri olunca sırıtır diye düşünüyorum gti ön tampon güzel duruyorda kararsızım girsem mi girmesem mi gti panjura  :D r32 arka tampon eki kesin gibi bu aralar takıcam :)
Gönderen: s1nanozk - 28 Eylül 2015, 16:01:48
Arka ek kesin zaten,yapmalısın diye düşündüğüm için söylemedim bile  :) Ön tarafta da gti tampon çok var ama güzel de oluyor namussuz  :D panjuru da plastidip ile siyah yaparsın o kolay.MK5 lerin farlarının sökülme durumları vs. nasıl bilmiyorum(hani mk4 de hella lar çıkıyor valeolar çatlıyor falan dı onun için dedim).Açılırsa koyulaştırılır.Bir de zaten arkaya r32 takarsan öne de bişeyler düşünmek gerekicek haliyle  :tamamdir
Bir de takip ediyorsundur belki de bu arkadaşın araca zamanla yaptıkları benim hoşuma gitti açıkçası
Özellikle jant konusunda scirocco larda olan doningtonlar çok güzel bence  :tamamdir
http://www.vwgolfturkiye.com/forum/topic/9890-55-bn-313-2007-14-tsi-comfortline-140-l%C4%B1k/
tam hatırlamıyorum bu da olabilir
http://www.vwgolfturkiye.com/forum/topic/10718-55ah407-samsundan-bi-mk5-tsi-daha/
Gönderen: TEYOLOGY - 28 Eylül 2015, 21:09:40
jant kolay iş. bende pacific jantları duruyor.  :D :D :D :D

ulen bir ara neredeyse şahin doğan forumlarına düşecektim satmak için. boş ver satılmadığında da hayır vardır.  8) 8) 8)
Gönderen: s1nanozk - 28 Eylül 2015, 22:59:04
jant kolay iş. bende pacific jantları duruyor.  :D :D :D :D

ulen bir ara neredeyse şahin doğan forumlarına düşecektim satmak için. boş ver satılmadığında da hayır vardır.  8) 8) 8)
yok abi o jantlar satılır mı yaa...ha tabi artık 5x100 le ya da vw ile bir daha işin olmaz o zaman başka  :D
Gönderen: TEYOLOGY - 01 Ekim 2015, 14:46:50
yok abi o jantlar satılır mı yaa...ha tabi artık 5x100 le ya da vw ile bir daha işin olmaz o zaman başka  :D

olmaz olur mu? valla ciddi ciddi evladiyelik bir mk4 1,8 4motion düşünüyorum. takibimde bir arkadaş düz 1,8i turboladı. 4 motion GTI oldu yani. içine yaptıkları aracını efsane yapıyor. gösterge paneli vs yaptıkları aracın ederi kadar.

öyle bir araç alıp mezara kadar o araçla gitmek gönlümde.
Gönderen: s1nanozk - 01 Ekim 2015, 19:18:46
olmaz olur mu? valla ciddi ciddi evladiyelik bir mk4 1,8 4motion düşünüyorum. takibimde bir arkadaş düz 1,8i turboladı. 4 motion GTI oldu yani. içine yaptıkları aracını efsane yapıyor. gösterge paneli vs yaptıkları aracın ederi kadar.

öyle bir araç alıp mezara kadar o araçla gitmek gönlümde.
İnternette ilan var bir tane satılık,o mu acaba?Adam epey masraf yapmış ama çok para istiyordu 2000 modeldi sanırım.Aynen dediğin gibi turbolu falan...R32 görünümlü yapmış,porsche jantları takmış ama bir alıcı olsam çok oynanmış diye almam.Satmıcaksam ayrı tabi ben oynarım bende de kalır senin dediğin gibi 8) İlanı bulursam koyarım buraya..
Gönderen: TEYOLOGY - 01 Ekim 2015, 20:51:36
Valla o. sasirdim acikcasi. evet aracin her yeriyle oynanmis ama sanayide sebebi belirsiz sekilde degil. seffaf bir sekilde herkesin gozu önünde yapilmis. bu arac bu fiyata satilir mi bilmiyorum. ama standartlardan cok daha yuksek fiyata hastasina satilacagi kesin.
Gönderen: s1nanozk - 01 Ekim 2015, 23:57:33
Zaten artık hastası alır bence de...Tahminim o ki satan kişi de yazmış zorunlu olmasa satmazdı o kadar uğraştan sonra.
Gönderen: MurdeR - 20 Ekim 2015, 01:13:21
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/290006E1-F02F-4B8D-A60F-C8692E63E62C_zps6dexi5oi.jpg) sisler xenon gibi çıkmış ama değil :)
Gönderen: TEYOLOGY - 20 Ekim 2015, 13:30:54
e yaktıııııın. yaktın ortalığı
Gönderen: MurdeR - 20 Ekim 2015, 16:41:59
e yaktıııııın. yaktın ortalığı
varsın yansin ortalık :D :D
Gönderen: edincol - 31 Ekim 2015, 14:52:36
Maşallah Muharrem küçük dokunuşlarla iyice yakışıklı olmuş. Plakalar bas bas bağırıyor, kaliteli bir plakanın vakti gelmiş :)
Gönderen: MurdeR - 10 Kasım 2015, 17:23:10
Maşallah Muharrem küçük dokunuşlarla iyice yakışıklı olmuş. Plakalar bas bas bağırıyor, kaliteli bir plakanın vakti gelmiş :)
ne biliyim hoşumada gidiyor ya :)
havalar soğudu gizli buzlanmalar başladı 4 tane nokian aldık :)
şuanda daha büyük çirkinlik var :D kış moduna  geçtik at hırsızı gibi dolaşıyorum :))
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/DSC_0002_zpsgtgajoql.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/DSC_0003_zpsuyiijbf0.jpg)
Gönderen: edincol - 12 Kasım 2015, 00:39:54
At hırsızı mı ahaha  ;D
Gönderen: TEYOLOGY - 16 Kasım 2015, 11:14:46
sana bir takım jant kapağı gönderelim.  ;D
Gönderen: brkdmr38 - 16 Kasım 2015, 13:05:19
Muharrem üzerindeki jant kapaklarına hayranımdir ben saf alman goruntusu katmış bence kisliklarla güzel olmuş
Gönderen: MurdeR - 24 Kasım 2015, 03:47:39
Jantli halinden daha çok dikkatleri cektigi belli ☺☺ herkesten farkli yorumlar geliyor :)))
Gönderen: kimyahmet - 03 Aralık 2015, 22:28:24
transporter T4 >:D
Gönderen: Frequency - 04 Aralık 2015, 08:34:16
Kış lastiğine takılı olan jantlar mükemmel...anca bu kadar yakışırdı, değiştirmeyi düşünmeyin bile bence...
Profilden foto isterük...
Gönderen: Uğur İNCE - 07 Aralık 2015, 16:06:08
kardeş golf 4 göre konfor nasıl  brz hantal ve sert suruşü var diyorlar bende geçmeyi düşünüyom 5 veya 6 tıya
Gönderen: MurdeR - 08 Aralık 2015, 18:38:05
kardeş golf 4 göre konfor nasıl  brz hantal ve sert suruşü var diyorlar bende geçmeyi düşünüyom 5 veya 6 tıya
golf 4 e gore cok cok cok ustun surusu konforu sessizligi. Yol tutusu vs cok iyi 4 kasaya gore benim 1.4 tsi 1.6 degil bu serilik olarak fazlasiyla tatmin ediyor beni.
Gönderen: MurdeR - 12 Ocak 2016, 22:44:58
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/_MG_3250_zpsjribz7fr.jpg)

dış kısmınada sanki yavaştan yavaştan ısınıyorum gibi bu arabanın :))
Gönderen: MurdeR - 12 Mart 2016, 03:45:18
Biraz bişeyler yaptık:)
(https://scontent-mrs1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/12819388_1675594149359705_201300749580745121_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9)
Gönderen: edincol - 12 Mart 2016, 13:47:33
Biraz mı  :o. Gayet yakışıklı olmuş  :tamamdir
Gönderen: metinmb407 - 12 Mart 2016, 14:20:18
Bu jantı yakından gorduğumden beri sevmiyorum :)
Gönderen: okaykay_1 - 16 Mart 2016, 09:43:31
şekil ;D :D
Gönderen: MurdeR - 18 Mart 2016, 21:46:38
şekil ;D :D
önümden çekill :D :) ;) :D :D
Gönderen: MurdeR - 03 Kasım 2016, 03:14:43
Before
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/20150511_180241_zpsrwxbeorq.jpg)

After
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/0683D00C-0F15-4916-8A13-93F9357B8573_zpsehrxswrk.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/579894BF-5940-4E34-95CD-B15E91522B4D_zpsnljm74a3.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/B268933B-D661-4D59-8368-CDED695FB423_zpsusgl7b4t.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/DC2D7731-A2E8-4B58-837D-9395B83C2912_zpsgpezo0uk.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/C59054FD-A9EB-4B47-9B90-7058B4C83B22_zpsxyh3cqty.jpg)

Bu da bonus olsun  :D :D
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/Mobile%20Uploads/935C8C9B-3A51-4B8B-AFE0-878293176DEA_zpsvqexw9di.jpg)

Boyutlari ayarlayamadim mobilden yukledigim icin :)
Gönderen: G60 - 03 Kasım 2016, 23:40:47
Son hali gayet iyi olmuş. :)
Gönderen: s1nanozk - 22 Kasım 2016, 21:05:03
Maşallah Muharrem, çok güzel duruyor maşallah... Tamponlar yerinde hamleler olmuş  :saygilar Yalnız bu jantlara pek ısınamadım ben, belki piyasada çokca gördüğümdendir. Bu arada araç yükseldi sanıyorum janttan sonra?
Gönderen: MurdeR - 23 Kasım 2016, 02:36:08
Maşallah Muharrem, çok güzel duruyor maşallah... Tamponlar yerinde hamleler olmuş  :saygilar Yalnız bu jantlara pek ısınamadım ben, belki piyasada çokca gördüğümdendir. Bu arada araç yükseldi sanıyorum janttan sonra?
arabada gt yaylari var bide kamber var arkada 4 derecelik. Yuksek mi yuksek hala ama su haliyle bile esneyince araba lastikler camurluga surtuyordu ofseti biraz fazla jantlarin 😳
Gönderen: s1nanozk - 24 Kasım 2016, 19:25:05
arabada gt yaylari var bide kamber var arkada 4 derecelik. Yuksek mi yuksek hala ama su haliyle bile esneyince araba lastikler camurluga surtuyordu ofseti biraz fazla jantlarin 😳
Hadi ya  ??? Arka taraf yüksekliği güzel aslında, ön taraf yüksek gözüküyor. Belki fotoğraflarda mı öyle çıktı bilmiyorum  :saygilar
Gönderen: MurdeR - 25 Kasım 2016, 03:18:41
Hadi ya  ??? Arka taraf yüksekliği güzel aslında, ön taraf yüksek gözüküyor. Belki fotoğraflarda mı öyle çıktı bilmiyorum  :saygilar
öyle duruyor dogru 😊 Arkada kamber olduğu için lastikler içeride kambersiz hali böyleydi esneyince sürtüyordu
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/90D94CFD-B9B7-4F0E-82A5-57918A268354_zpsy7zzyqon.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/E2B788C0-48F9-48A9-80EA-3A20544D133F_zps0rr8dccc.jpg)
(http://i1377.photobucket.com/albums/ah68/Muharrem_Zeynal/B98CE5D7-2AC1-4F43-955B-0FC115C48699_zpsazxuzzhj.jpg)
Gönderen: MurdeR - 01 Nisan 2017, 12:53:26
Golfü sattık baya keyifli ve sorunsuz sağlam bir araçtı mk5 [emoji4] vag grubundan çıktık bu sefer  f30 kasa 3.20d aldık (https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170401/3711f9a9b5678df8f3955f6e5a851679.jpg)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gönderen: azap5555 - 01 Nisan 2017, 19:38:14
Hayırlı olsun.
Gönderen: metinmb407 - 03 Nisan 2017, 13:34:42
Oooo cok iyi masallah :)
Gönderen: okaykay_1 - 17 Nisan 2017, 13:34:22
cokk zalimmm
Gönderen: dirgin - 18 Nisan 2017, 16:36:12