vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N2 => Konuyu başlatan: MordemapA - 16 Şubat 2015, 11:36:37

Başlık: ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM
Gönderen: MordemapA - 16 Şubat 2015, 11:36:37
Merhabalar arkadaşlar. 2001 POLO Comfort arabamın şöför koltuğu kırıldı İstanbulda bana yakın çıkmacılarda araştırdım ama bulamadım. Bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı. İlginiz için şimdiden teşekkürler.
Başlık: Ynt: ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM
Gönderen: edincol - 17 Şubat 2015, 01:17:16
Geçmiş olsun. Neresinden kırıldığını söylerseniz belki daha kolay yardımcı olunabilir.
Gönderen: MordemapA - 18 Şubat 2015, 11:38:19
Sağolun koltuğun geri ayarının olduğu kısım komple dağıldı yani sırt kısmı direk geriye düşmüş durumda bi döşemeciye gösterdim sabitleyebilirim dedi o nedenle temiz çıkmasını bulmaya çalışıyorum koltuğun ama henüz bulamadım arkasına yedek lastik koydum rezil durumda anlıycağın. Kapı otomatik pompasıda sudan ıslanıp yandı onuda bulamadım satmakta istemiyorum arabamı bu iki sorun resmen başıma bela oldu.
Gönderen: edincol - 18 Şubat 2015, 13:33:22
Can sıkıcı bir olay, tekrar geçmiş olsun. Belirttiğiniz aksamı bulmak zor olabilir, yetkili servise danışıp bir parça numarası ve fiyat almak yararlı olabilir.
Gönderen: MordemapA - 18 Şubat 2015, 14:22:57
5 gündür açmadığım telefon kalmadı 2 yerde buldum koltuk biri çok para istedi bir yerden de telefon bekliyorum hava çok karlı bulduğum yer ikitellide karşıda cumartesiye kadar artık ikitelli sanayiye gidip bir şekilde inşallah halledicem.