vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N2 => Konuyu başlatan: baymes - 07 Haziran 2014, 22:02:54

Başlık: YIPRANAN DİREKSİYON SİMİDİ KAPLAMA
Gönderen: baymes - 07 Haziran 2014, 22:02:54
polomu yeni aldım ama adam olacak gibi bıraz uğraşırsam direksiyon yıpranmıştı bende ayakkabı boyasıyla boyadım ve üzerine netten sipariş ettıgım suni deri kaplamadan yaptım. temiz iş oldu  :D
Başlık: Ynt: YIPRANAN DİREKSİYON SİMİDİ KAPLAMA
Gönderen: baymes - 07 Haziran 2014, 22:06:00
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/PSiqG.jpg)
Gönderen: yetiis - 14 Haziran 2014, 13:17:37
ellerine saglık temiz işçilik olmuş ;)
Gönderen: baymes - 18 Haziran 2014, 21:59:49
saol 1 saatımı aldı ama değdi  :)
Gönderen: edincol - 19 Haziran 2014, 00:17:43
Ben de almıştım bundan ama dikemediğim için başkasına vermiştim. İğneyi deriye geçirmek biraz zor, parmağa batmaması için yüksük kullanmak gerekiyor herhalde.
Gönderen: baymes - 20 Haziran 2014, 20:48:19
yok hocam igneyı derıden geçirmıyorsun,, igneyı kılıfın üzerınde olan dıkışlerın altından karşılıklı geçirıyorsun,, derıden dıkenler var hem parmakların mhafolur hemde gerdırme yapar orjınalınde benım yaptıgım gıbı dıkılır 1 saat falan sürdü
Gönderen: mkkpnar - 23 Haziran 2014, 02:00:01
Ayakkabı boyası yerine deri boyası kullanmanı tavsiye ederim ben oyle yaptım daha uzun ömürlü ;)
Gönderen: baymes - 06 Temmuz 2014, 23:26:36
bende derı boyası yapacaktım ama o an gaza geldım bır an önce olsun merak ettiğimden ayakkabı boyasıyla hallettım
Gönderen: bluerose1 - 07 Temmuz 2014, 01:28:45
Ben de almıştım bundan ama dikemediğim için başkasına vermiştim. İğneyi deriye geçirmek biraz zor, parmağa batmaması için yüksük kullanmak gerekiyor herhalde.
Sen gel yaptırırız sana burda...
Gönderen: mmtcn - 08 Temmuz 2014, 14:28:04
çok temiz işçilik olmuş ellerinize sağlık. bende yaptım aynısını ama zamanla direksiyonun kollarından pot yapıyo. fakat benim dreksiyon simidi biraz inceydi sizinkisi biraz daha kalın oldugu için inşallah potlaşmaz.