vwtr.net

Otomobil Forumu => VW Yetkili, Özel Servisleri ve Diğerleri... => Konuyu başlatan: kayafth - 16 Aralık 2012, 12:49:43

Başlık: TRABZONDA EN İYİ VW SERVİSİ(BENCE)
Gönderen: kayafth - 16 Aralık 2012, 12:49:43
Gümüşhanede yaşayan bir gurbetçi olarak en yakın vw servisi trabzonda var.Uzun zaman araştırmalarım sonucunda ot pazarı dedikleri fatih sanayi sitesindeki ırmak tarafında DOST oto var Tekin usta.onun üzerine usta tanımıyorum trabzonda.
Başlık: Ynt: TRABZONDA EN İYİ VW SERVİSİ(BENCE)
Gönderen: ADEMÜÇÜNCÜ - 18 Ağustos 2014, 15:30:55
Tekin usta iyidir elektronik konusunda da uzmandır, mekanikte de İsmail usta  Oto şanlı çok iyidir.  TEKNİKELLER Özel VW Servisi Akçaabat Yeni Sanayi Nedim ustayı öneririm.

AYDOĞAN OTOMOTİV'i kesinlikle önermeyip Allah düşürmesin derim. Bunun yanında Akçaabat'da Yaylacık da Grup Oto Servis Alman Oto parça adlı servisi de kesinlikle önermem!  Konusunda uzman kişilere özellikle vw servislerine gitmenizi tavsiye ederim
Başlık: Ynt: TRABZONDA EN İYİ VW SERVİSİ(BENCE)
Gönderen: sonerx - 06 Kasım 2016, 21:53:08
Trabzonda tanıştığım   DOST oto muasebe cevdet bey,tekin bey,haluk bey ve çırak ögün çok işin ehliler ve işi savsaklamıyorlar,çok mübarek insanlar,ALLAH bozmasın...Sabah 9 dan akşam 8 e 2007 1.9 tdi skoda süper b min kadar volant dişlidi,debriyaj baskı balata,direksiyon kutusu,egr valfi,rot çubuğu,yağ ve tüm filtre değişimleri,  amortisör arka takozlar,bigisayarla bazı ayarlar,antifiriz değişimi ve daha unuttuğum işlerle 300 civarı işçilik verdiim,volant baskı balata ve rot çubuğunu 1540 liraya karşıda wave den aldım.d.kutusu 550 ye çıkma ,400 egr valfi,120 egsoz spirali vs vs...Haluk usta çok konuşmaz kibirl gibi geldi önce bana  ama kibirden saymayalım,kişiliği öyle anladım,cevdet abi tam kafa dengi bizden biri,taa önceden ,Osmanlıdan:)