vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N => Konuyu başlatan: ozmo - 22 Ekim 2007, 11:59:32

Başlık: Neden bir Polo Fun Club'ımız yok?
Gönderen: ozmo - 22 Ekim 2007, 11:59:32
Arkadaşlar insanlar ne güzel arabaları ile ilgili fun clublar kurulup hem dertlerini hem neşelerini paylaşıyorlar arada bir toplanıp araçlarını birbirlerine gösteriyorlar neden bizim böyle bir organizasyonumuz yok yapamazmıyız burda sadece sorunlarımızı paylaşıyoruz arada bir araya gelip güzel eğlenceler yapsak güzel olmaz mı?
Başlık: Ynt: Neden bir Polo Fun Club'ımız yok?
Gönderen: volksport - 22 Ekim 2007, 12:02:55
Volkswagen Türkiye (http://www.vwtr.net) olarak biz bunu zaten yapıyoruz Ozmo  :tamamdir
Gönderen: ozmo - 22 Ekim 2007, 12:05:12
tamam yapıyoruz yapmasınada sadece sanal ortamda önemli olan gerçek ortamda sadece polocuların buluşup kaynaşacağı güzel organizasyonlar yapmak lazım dimi ama?
Gönderen: escocem - 22 Ekim 2007, 12:08:27
her modelin forumda ayrı genel başlıkları mevcut club sorarak suanda olmayan neyin olmasını istiyorsunuz mesela merak ettim açıkcası.konu toplanmak araçları incelemek eğlenmekse bunu istanbuldaki arkadaşlarımız zaman zaman gerçekleştiriyorlar.diğer bir yandan club kurmak için ciddi sayılarda ilgili kişilerin olması lazım suanki üyelerin tümü bile club için gereken sayıya yetersiz kalır..umarım ilerde her modelin ilgilileri çoğalacak ozaman belki patronlar düşünebilirmi bilmem :)
Gönderen: ozmo - 22 Ekim 2007, 12:11:28
valla iş patronlara kalırsa işimiz çok zor mesala tosabağacıların bir klübü var adamlara arada bir bir araya gelip acaip gövde gösterisi yapıyorlar bizim neyimiz eksik onlardan bu kadar sorunları ile boğuştuğumuz arabalarımızla haber olmak baya güzel olurdu diyorum hazır doğuş grubu vw distirübütörüyken dimi?
Gönderen: escocem - 22 Ekim 2007, 12:21:51
arkadaşım kaplumbağa fun club dediğin club belli şehirlerde ayrı ayrı klüpler gibi organize olmuş ama hep birlikte hareket etme konusunda iletişimi güçlü aynı zamanda özellikle büyük sehirler için en az 70-80 üyesi olan bir cluptür.bende antalya clubünün yani vostalyanın fahri üyelerindenim ve o organizasyonlara ulaşabilmek için polocuların çok zamana itiyacı var..bu işler maleserf sadece istemekle olmuyor belli başlı gereksinimler gerekli..en başta istikrarlı ve kalabalık olunması gerekiyor..diğer bir yandan vos clublardaki üyelerin bi çoğu emekli zamanı ve imkanları olan kişiler bir telefonla ortak bi sehirde 15-20 araba anında toplanabiliyorlar yeri gelince.sen etrafına baktığında bu potonsiyeli görebiliyormusun :)
Gönderen: nizam - 22 Ekim 2007, 12:44:32
genel bi bulusma gerçek olarak hepimiz istegi ama ceminde bahsettiği gibi kararlı ve devamlı üyelerimizle anca olur bide buna zaman gerekli ( emekliliğe çok var daha  ;D ) inşallah günler bizim forumumuz için hayırlısını gösterecek...

suana kadar iki üç büyük buluşma oldu bu bile yeni kurulan bir site için iyi  bir sayı kaynaşma çoğaldıkça herşey daha iyiye gidecek meraklanmayalım.... :tamamdir

VW SEVGİSİ......... :sevgi:
Gönderen: r76 - 22 Ekim 2007, 13:17:05
Bu sitedeki arkadaşlar gercekten cok iyi
site ne zaman kuruldu bilmiyorum ama
zamanla hep daha iyiye gidiyoruz hep birlikte bunu dahada ilerlere taşımaktan mutluluk duyarız tabi,
bence en kısa zamanda yeniden geniş çaplı bir buluşma ypalaım :D :tamamdir :sevgi:
Gönderen: METiN - 22 Ekim 2007, 13:27:19
Arkadaşlar, maziyi hatırladım neden yok dediginde Ozmo kardeşin, vw forumlarıyla ilk tanısmam ilk Polo arabamı almamla gerceklesti, arabamı aldıgımda bende hemen heves edip bir site acmaya niyetlenmistim, cok arastırdım ve Polo club olarak Tr.de henüz bir site kurulmus olmadıgını gördüm, Vwtr.net. icerisinde Polo ile ilgili kısımlar bence yeterli :) site kurmak öyle basit isler degil gercektende, bunuda birkac arkadasımla bir site kurarak yasadım, bence ait oldugumuz yer burası, Vw ruhunu tasıyan herkesin burda olması gerekli...
Gönderen: volksport - 22 Ekim 2007, 13:30:27
bence ait oldugumuz yer burası, Vw ruhunu tasıyan herkesin burda olması gerekli...

:tamamdir
Gönderen: r76 - 22 Ekim 2007, 13:37:33
bu konuda ben webmasterım aynı zamanda,,, sitenın sahibini tanımıyorum ama bende bu siteye katkı saglamak için elimden gelen herseyı yapabilirim.
evet ait oldugumuz yer burası  :tamamdir
Gönderen: escocem - 22 Ekim 2007, 14:00:31
sitede 6-7 kişi varız forumlarla uğraşan yada site sahibi vb olan..diğer forumlardan çok farklıyız geyik yok zaman zaman olsada seviyeli,boş muhabbet yok yeni gelen bazı arkadaşların nereye geldiklerini bilmemelerinden dolayı oluşan anlayınca yok olan cinsten,bilmediği konuda yazığ cizip yanlış yönlendiren yok vb vb bir çok olumsuzluk forumumuzda yok sıkı arkadaşlıkların ve bu bağlılığın en önemli sebeblerinden bir kaçı bunlar sanıyorum...sitenin kurulma tarihi 2 senenin üzerinde diye hatırlıyorum.osmandı sanırım geyiğini yapmıştık msn de hatta :)osman seviyeli eski vwcilerin takılcağı bir forum oluşturmaya çalışıcam varsa adam akıllı toplaşalım demişti..iş durumundan uzun süre pek aktif olamamıştım uzun bi süre sonra  bi baktıkki forum almış yürümüş osman hedefine ulaşmaya başlamış...tebrik ederim osman bu konudan dolayı,hiç söleyemedim muhabbetini yapmayınca.
Gönderen: samsam - 22 Ekim 2007, 14:34:52
Arkadaşlar insanlar ne güzel arabaları ile ilgili fun clublar kurulup hem dertlerini hem neşelerini paylaşıyorlar arada bir toplanıp araçlarını birbirlerine gösteriyorlar neden bizim böyle bir organizasyonumuz yok yapamazmıyız burda sadece sorunlarımızı paylaşıyoruz arada bir araya gelip güzel eğlenceler yapsak güzel olmaz mı?

Ben yeniyim hatta çok yeniyim, ben polo ile ilgili başka bir forumda ayrı biryer bulamadım, ha bulduklarımda ayda bir kere gelenler insanlar vardı Vw forumları var ama onların içinde ayrı bir polo topici yok, olanlarda pek atkif değil ve samimi değil, bence burası süper/seviyeli/temiz/.../.. diye uzatabiliriz özetle insanların beklentilelerine cevap veriyor.2000 senesinden beri News'deyim Anet'den önce de newsdeyim(dik) anet'den sonra da yine newsdeyiz, hayatımda bir web tabanlı bir foruma girip üye olmadım olmamda, hani şu terazi mantığı rep mantığı beni ve news alemini çıldırtıyor, birşey yazıyor e terazime tıklayın, çıldırıyorum kime neden yardım ediyorsun o zaman vs vs , bu nedenler ile nete girdiğimden beri news deyim ve sanmıyordum ki gidip bir foruma üye olup aktif kalacam, ama burası oldu ilk defa bir foruma üye oldum ve aktifim ve inş. aktif kalacam.

Konu uzadıkça uzadı sonuç olarak burası iyi çok iyi hatta, sorun yok temiz ortamdayız. ha dersen ki alalım poloları gidelim caddeye gezelim etkinlik yapalım ona herzaman varım tanışalım vs bu da benim istediğim birşey ama zaten yapılmış/yapılacak birşey bu, ilk etkinliğede gelecem çağrılırsam :) veya kendimi zorla davet ettiririm ilk araç ilk etkinlik hoş olur.

Çok uzattım zannımca.  >:(
Gönderen: r76 - 22 Ekim 2007, 14:44:09
aynen öyle bilader rep sistemi ,rütbe sistemi felan bana cok anlamsız geliyor burda oyle birşeyler yok cok iyi
Gönderen: samsam - 22 Ekim 2007, 14:47:56
Terazime tıklayın o zaman. :bekleriz:

Gönderen: r76 - 22 Ekim 2007, 14:53:11
 :D :D
Gönderen: nizam - 22 Ekim 2007, 15:06:12
birşey ama zaten yapılmış/yapılacak birşey bu, ilk etkinliğede gelecem çağrılırsam :) veya kendimi zorla davet ettiririm ilk araç ilk etkinlik hoş olur.

abi gelmek istedigin zaman zorla davet değilde zorla gel diyeyim sana ben varım de
katılıyorum yoklamada varım desen yeter bizim için her zaman bekleriz....

cemin yazdıklarına sunu ekleyiyeyim içimde var olan vw közünü ateşe dönüstüren sitedeki bütün arkadaslarıma abilerime çok çok teşşekürlerimi sunuyorum....

VWTR.NET
VW SEVGİSİ...... :sevgi:
Gönderen: samsam - 22 Ekim 2007, 15:10:08
abi gelmek istedigin zaman zorla davet değilde zorla gel diyeyim sana ben varım de
katılıyorum yoklamada varım desen yeter bizim için her zaman bekleriz....

+1 o zaman geliyorum inş. :)
Gönderen: KemalSume - 23 Ekim 2007, 11:13:39
Ankaralı arkadaşlar bir gün toplanalım. Ankara dışındaki arkadaşları da bekleriz. Geçenlerde bu konuda bi başlık açtım ama sonra silindiğini gördüm neden diye deşmek istemiyorum ama sinirim bozuldu. Ortamı germek istemiyorum neyse..
Gönderen: nizam - 23 Ekim 2007, 11:20:38
hafta sonu bulusma var ankarada site duyurularına bakabilirsin...
silinme olayında art niyet arama bir günde silinen mesaj sayısı çok fazla oluyor arada karısıklığa gitmiş olabilir başka sebeb arama bence.... ortamı germek yersiz olur...

Gönderen: KemalSume - 23 Ekim 2007, 11:48:54
hafta sonu bulusma var ankarada site duyurularına bakabilirsin...
silinme olayında art niyet arama bir günde silinen mesaj sayısı çok fazla oluyor arada karısıklığa gitmiş olabilir başka sebeb arama bence.... ortamı germek yersiz olur...
Peki Nizam kardeş, sağ ol.
Gönderen: vw6n - 23 Ekim 2007, 23:02:49
Valla bende Polom sayesinde vwtr.net ile tanıştım iyiki tanışmışım bilmediğim okadar çok şey öğrendim öğrenmeyede devam ediyorum ilk başlarda forumu çözemediğimden sadece polo bölümüne giriyordum ama artık tüm forumu takip ediyorum ve anladığım ve bildiğim şeyler hakkında fikirlerimi söylüyorum  rütbe,rep vs. muhabbeti olmamasıda çok iyi buluşmalarda güzel oluyor her akşam işten gelince ilk işim mesajlara bakmak oluyor.
Gönderen: erco - 08 Ocak 2008, 00:25:01
arkadaşlar facebookta grubumuz var artık, iyi niyetli bi arkadaş açmış saolsun bende ilk üyesiyim şimdilik 2 kişiyiz ama sizinle beraber çoğalıcaz İnşallah:D
Gönderen: escocem - 08 Ocak 2008, 00:27:35
o iyi niyetli kesin eralptir :)
Gönderen: erco - 08 Ocak 2008, 00:30:59
yok onu yabancı 6n grubunda gördüm ama Türkte kimse yok. Arkadaşı tanıyamadım:S
Gönderen: escocem - 08 Ocak 2008, 00:34:34
hıım doğrudur.eralp wos fanı olan ama parası fazla olduğu için poloya binen bi kardeşimiz yakında tanırsın:)
Gönderen: erco - 08 Ocak 2008, 00:42:23
yok Eralp'i ismen tanıyorumda Facebook'ta grup açanı tanıyamadım. Eray genç Polo'ya sahip olan arkadaş değil miydi 2000 model olan?
Gönderen: volksport - 08 Ocak 2008, 17:08:10
hıım doğrudur.eralp wos fanı olan ama parası fazla olduğu için poloya binen bi kardeşimiz yakında tanırsın:)

:D :D :D :D :D

Cem okul bitmeden alamıyorum be kardeşim, Askerlik, okul derken kim ilgilenicek makine ile biliyosun hisli cihazlar küsüyolar sonra... ???
Gönderen: volksport - 08 Ocak 2008, 17:08:56
yok Eralp'i ismen tanıyorumda Facebook'ta grup açanı tanıyamadım. Eray genç Polo'ya sahip olan arkadaş değil miydi 2000 model olan?

En çıtır 6N bende doğru söylüyosun kardeşim... :saygılar

Gönderen: volksport - 08 Ocak 2008, 17:11:48
yok onu yabancı 6n grubunda gördüm ama Türkte kimse yok. Arkadaşı tanıyamadım:S

Yabancı 6N grubumu, oraya attığım resimlerle orası Türk 6N grubuna döndü zaten :D :D :D Maşallah bizim bütün buluşmaların resimleri var galeri bölümünde, şu yerli grubada bi bakıyım, Volkswgen Türkiye grubunu açmıştım ben.
Gönderen: umutsertan - 08 Ocak 2008, 17:14:27
grubun tam adını alabilrmiyim
Gönderen: ®oyal - 08 Ocak 2008, 17:17:29
5nk1 var  bizde 6nk1 yaparız :D
Gönderen: umutsertan - 08 Ocak 2008, 17:19:25
arkadaşlar  neden sitemizin ismini kullanarak bir grup açmıyoruz
Gönderen: volksport - 08 Ocak 2008, 17:23:12
grubun tam adını alabilrmiyim

Gruplar

Benim açtığım  Volkswagen Türkiye :   Incompatible Browser | Facebook (http://www.facebook.com/group.php?gid=5303459507)
(zaten site ismini içeriyor)

Volkswagen POLO Club Turkey:  Incompatible Browser | Facebook (http://www.facebook.com/group.php?gid=7459262083)

İbrahimin açtığı

Golf Mk 1 Club Turkey:  Incompatible Browser | Facebook (http://www.facebook.com/group.php?gid=6158034353)

Bir arkadaşın açtığı grup: (Başlık (W)olkswagen polo yazılmış :( )

(W)olkswagen POLO'CULAR: Incompatible Browser | Facebook (http://www.facebook.com/group.php?gid=8505275215)

Yabancı Gruplar:

VW Polo 6N Appreciation Society:  Incompatible Browser | Facebook (http://www.facebook.com/group.php?gid=2229718487)

Club Polo: http://www.facebook.com/group.php?gid=2366651884

I love my polo : Incompatible Browser | Facebook (http://www.facebook.com/group.php?gid=2257078482)

Gönderen: volksport - 08 Ocak 2008, 17:26:23
Bu arada şunu fark ettim,Osman siteye özellik eklemiş, siz yanlışlıkla W ile (W)olkswagen yazarsanız site onu otomatik olarak (V)olkswagen diye düzeltiyor.... :D
Gönderen: volksport - 08 Ocak 2008, 17:38:29
Hadi Buyrun buda bende olsun :

Volkswagen POLO Club Turkey:  Incompatible Browser | Facebook (http://www.facebook.com/group.php?gid=7459262083)

Cem'in dediği iyi niyetli insan olma yolundayım...
Gönderen: erco - 08 Ocak 2008, 17:47:03
Buda benden olsun o zaman:)

Incompatible Browser | Facebook (http://hs.facebook.com/group.php?gid=22627315832)