vwtr.net

Volkswagen => Jetta, Vento ve Bora => Bora => Konuyu başlatan: fenerlim1905 - 22 Ekim 2007, 10:50:58

Başlık: yan dikiz aynası
Gönderen: fenerlim1905 - 22 Ekim 2007, 10:50:58
arkadaslar yan aynaları kontrol eden panelde left right ortasında sıcaklık rezistan isaretleri var birde dugmenin arka tarafında cam işareti var ne anlama geliyor bilen varmı ben dugmeyi orayı cevirdim simdi aynalardan birini oynatınca ikisi birden oynuyor geri duzeltemedim galiba bozdum bilen varsa yardım lutfen
Başlık: Ynt: yan dikiz aynası
Gönderen: igguneyli - 10 Mart 2008, 22:37:41
Rezistans konumu yani orta konum yan ayna ısıtmasını çalıştırır. Sol aynayı ayarlarken sağ aynada oynar bütün boralar böyle. Bu arada yaz kış orta konumda tutmayın. Isıtma ihtiyacı olmadığında left veya right konumlarından birini seçin.
Gönderen: yellow_driver - 11 Mart 2008, 18:16:17
joyistik ortada olsada rezitans orta konsoldan çalıştığı için zaraı olmaz kanaatindeyim. saygılarımla
 :saygılar
Gönderen: TrigG3R - 12 Mart 2008, 22:31:40
yellow driver kardeş konsoldaki arka camın resistansı  joisteki aynaların dikkatini çekerim bende golf 4 vardı  onda da öleydi hatta ilk önce sen gibi düşünüyodum ortada tutuyodum aynalar nie ısınıyo die düşünüp duruyodum bozuk mu die ama  2008 transporter aldım alırken aracı tanıdan kişi joistik orda oldugunda aynalar ısınır dedi sağ veya solda beklet dedi ondan sonra çaktım davayı  ;)
Gönderen: yellow_driver - 13 Mart 2008, 17:11:14
belki sen haklısın ama benim araçta(şubatta karadenizden akdenize gidip geldim 3000 km iç anadoluyu o soğuklarda komple geçtim) kapıdaki joistik ortada ikende buz aynen var. konsoldaki rezistans dümesine basıyorum 3-4 saniyede kayboluyor
Gönderen: Ouzoo - 16 Mart 2008, 03:09:07
orası rezistansmış bende diğerini açıkliim madem.O cam işareti dediğiniz kısım ise aynaları elektrikli katlama modülü.Malesef aracınızda mevcut değildir