vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf VII => Konuyu başlatan: deepdrastic - 16 Kasım 2012, 13:53:31

Başlık: Türkiye`nin ilk Golf 7'si ve ilk izlenimleri - Röportaj
Gönderen: deepdrastic - 16 Kasım 2012, 13:53:31
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1wio-J6QOXo (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1wio-J6QOXo)
Başlık: Ynt: Türkiye`nin ilk Golf 7'si ve ilk izlenimleri - Röportaj
Gönderen: salihsefa - 16 Kasım 2012, 14:10:46
140 dan sonra rüzgar sesi var dedi kapadım videoyu hacı, benim mk2 de de 100den sonra var  :D
Gönderen: nizam - 16 Kasım 2012, 14:11:41
her modelde geliştiriyorlar :)
Gönderen: salihsefa - 16 Kasım 2012, 14:31:19
her modelde geliştiriyorlar :)

140-100 = 40 yapar  :D
7-2 =5 ,
40/5 = 8 km/h demekki kasa başına 8 km lik bir artış var rüzgar sesinde  :p
Gönderen: metinmb407 - 16 Kasım 2012, 15:20:20
Aga ne olursa olsun ben aracı beğendim. Golf VI cılar alınmasın ama şeklen kat kat üstün. Diğer ayrıntıları önümüzdeki aylarda göreceğiz.

O değilde yakıt tüketimi fena kafama takıldı. Adam 140-200 arasında gelmiş ve 6.4 diyor. Ben 130-140 ta gitsem 7-8 i görüyorum :D
Gönderen: nizam - 16 Kasım 2012, 15:33:32
yeni passat cc de olan bir sistem vardı araç 180 km hızda giderken benzinde yakıt tüketimi 2.4 2.6 lt bahsediyorlardı araba o hızlardayken iki silindir ateşleme yapmadan devam ediyordu belki bu modelede yapmıslardır
Gönderen: safakaksu90 - 16 Kasım 2012, 15:40:37
başarılı  :tamamdir
Gönderen: deepdrastic - 16 Kasım 2012, 16:30:33
haha rüzgar kapi cam cercevesi yüzünden ötüyor heralde cercevesiz arabaya binip rüzgar sesi duyan varmi ben duymadim
Gönderen: deepdrastic - 16 Kasım 2012, 16:36:11
140 dan sonra rüzgar sesi var dedi kapadım videoyu hacı, benim mk2 de de 100den sonra var  :D

bizim aletler ses yapar teybi acinca ses kalmiyo son modele binmis gibi :D

ha birde ne mk6 si yaaaa cidden arabami cok seviyorum mk3 bile bana cok yeni geliyo mk4 cok lüx devamina hic girmiyeyim elim kolum motorun oraya girmezse ben o arabadan hic bisi anlamaaam :D
Gönderen: golfüçyüs - 16 Kasım 2012, 16:44:24
bencede adamın dediği gibi bağımlılık yapar bu araba :D içi fena halde hoşuma gitti
Gönderen: barthez - 16 Kasım 2012, 17:48:51
salı günü vw bayisinde arabayı inceledim kusur ve ters bir durum varmı neresinde rahatsızlık var
yok arkadaş tek kusuru dizelin yüksek satış fiyatı bu cumartasi hanım ile gidiyoruz bayiye işlerim
umduğum gibi giderse beyaz 1,2 tsi niyetine girdim kafamda en azından otomobil olayına 5-10 yıl arası
silmek 2013 hamle yılımız  golf maceramız 2 kasadan 7 kasaya uzanacak  herşeyin hayırlısı  :)
Gönderen: golfüçyüs - 16 Kasım 2012, 19:47:52
salı günü vw bayisinde arabayı inceledim kusur ve ters bir durum varmı neresinde rahatsızlık var
yok arkadaş tek kusuru dizelin yüksek satış fiyatı bu cumartasi hanım ile gidiyoruz bayiye işlerim
umduğum gibi giderse beyaz 1,2 tsi niyetine girdim kafamda en azından otomobil olayına 5-10 yıl arası
silmek 2013 hamle yılımız  golf maceramız 2 kasadan 7 kasaya uzanacak  herşeyin hayırlısı  :)

hayırlısı olsun, araba gerçekten sınıfında tek. 1.2 tsi'da bluemotion var sanırım, yakıt bayaaaa bi düşer  :)
Gönderen: TEYOLOGY - 18 Kasım 2012, 01:42:19
140-100 = 40 yapar  :D

;D ;D işte mhp nin 40. yıldönümü.

edit: bu arada videodaki jimmy jibe yarıldım. alışveriş arabasıyla jimmy jib yapmışlar.  :D
Gönderen: htmetin - 21 Kasım 2012, 19:16:19
Beyler yeni reklam filmini izleyen oldu mu? harika olmuş bence depeche mode şarkısı ve solisti oynamış videoda
Gönderen: golfüçyüs - 21 Kasım 2012, 19:18:10
Beyler yeni reklam filmini izleyen oldu mu? harika olmuş bence depeche mode şarkısı ve solisti oynamış videoda

şerit takip asistanı olan reklam filmi çok başarılı
Gönderen: MurdeR - 21 Kasım 2012, 19:25:52
reno reklamı gibi değil en azından :D  şerit takip asistanı renoda hill holder renoda :D ne kadar itici bi reklam  ;D
Gönderen: htmetin - 21 Kasım 2012, 19:27:08
reno reklamı gibi değil en azından :D  şerit takip asistanı renoda hill holder renoda :D ne kadar itici bi reklam  ;D

Sanki sadace onlarda var bu özellikler bir de onlar icat etmişler gibi üstüne konmalar falan.. Bunu hem reno yapıyor yüzsüzce hemde ford.. Bariz bir şekilde belli yani.
Gönderen: MurdeR - 21 Kasım 2012, 22:20:38
reno reklamına geldimde aynen sanki onlar yapmışlar gibi daha türkiyede 4 cam otomatik arabaları yok teknolojiden bahsediyorlar..
Gönderen: salihsefa - 22 Kasım 2012, 13:46:53
reno reklamına geldimde aynen sanki onlar yapmışlar gibi daha türkiyede 4 cam otomatik arabaları yok teknolojiden bahsediyorlar..
nasıl? 4 cam otomatik yokmu? harbimi ya, vardır abicim ne yaptın direk gömmüşün :)
Gönderen: MurdeR - 22 Kasım 2012, 15:37:14
yeni clioda yok dediler bi tanıdık aldı türkiyeye gelen hiç bir renoda 4 cam otomatik yok yeni full clio aldı öyle demiş türkiyedekilerde 4 cam otomatik yokmuş yeni araba geldi arka taraftaki camlar yine manuel şekilde full halbisem araç dediğine göre. doğruluğuna bişey diyemem araştırmadım ama reno satıcısı böyle dedi

başka bir forumdan alıntı

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

giriş seviyesinde arka camlar hala elektrikli değil. otomatik camı bir üst pakette veren firmanın hiç bir arabasını almam.

keşke üst seviyede de olsa ama maalesef üst seviyede de yok =))
Gönderen: golfüçyüs - 22 Kasım 2012, 16:00:07
yazık laaan :D
Gönderen: MurdeR - 22 Kasım 2012, 17:45:42
hemde ne yazııık :D 2003 modelde var diyorum 2012 de yok diyorum :D
Gönderen: TEYOLOGY - 22 Kasım 2012, 19:04:59
pardon anlamadım da clio ile golfü mü kıyaslıyorsunuz?  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
Gönderen: golfüçyüs - 22 Kasım 2012, 19:45:25
pardon anlamadım da clio ile golfü mü kıyaslıyorsunuz?  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:

:D :D :D  abi ben 70lik yeter dedim dinlemediler
Gönderen: furkanyldrm - 22 Kasım 2012, 19:50:12
Otoshow'da fiestaya bindim. Koltuklar elektrikli arka cam manueldi :)
Gönderen: salihsefa - 22 Kasım 2012, 23:20:10

:) yok kafamız güzel değil tolga abi o kıvama gelmedik çok şükür, muhabbet oraya gelince şaşırdım sordum, full denilen araçta arka cam elektrikli değilse şaşırmamak elde değil... clioyla benim golf2 yi değişmem (pahada değil kasıt kullanımda ;) )
Gönderen: TEYOLOGY - 24 Kasım 2012, 13:49:29
:D :D :D  abi ben 70lik yeter dedim dinlemediler

:D :D :D o sonuncuyu içmeyecektiniz. :D

:) yok kafamız güzel değil tolga abi o kıvama gelmedik çok şükür, muhabbet oraya gelince şaşırdım sordum, full denilen araçta arka cam elektrikli değilse şaşırmamak elde değil... clioyla benim golf2 yi değişmem (pahada değil kasıt kullanımda ;) )

ne bileyim ben.bir an baktım ciddi ciddi golfte var clio da yok filan konuşuluyor.  ;D ;D
Gönderen: Sesizlik - 27 Kasım 2012, 13:17:03
Ya ben cam tavan için 2.700 tl verecektim.Yarım mı geliyor. :(  arka bagaja kadarmı yarımsa biraz canım sıkıldı. :-\
Gönderen: MurdeR - 27 Kasım 2012, 16:03:33
yarım olma ihtimali var videoda da öyle çünkü
Gönderen: Sesizlik - 28 Kasım 2012, 10:01:12
Suan şok içindeyim.Üşenmedim ve satış temsilcisi ile konuştum.Aynen tahmin ettiğim gibi cam tavan özelliği suan için A3 Sportback deki gibi bagaj kaputuna kadar gelmiyor.Yarım sadece sürücü için geliyormuş.O zaman sunroof yaptırırım daha iyi ne anladım bu işten ya valla vw markasının daha doğrusu doğuşun bazen ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum.Bide fiyata bak 2.700,00 TL yazık komple olsa tamam ; insanları enayi yerine koymasını ne çok seviyorlar.Sinir oldum.
Gönderen: ZEGG - 28 Kasım 2012, 16:42:51

edit: bu arada videodaki jimmy jibe yarıldım. alışveriş arabasıyla jimmy jib yapmışlar.  :D
[/quote]

+1  ;D bende çok güldüm alışveriş arabasındaki çocuğu görünce :D adamın fırtlarına da bayıldım :D 2 fırt fazla 1 fırt eksik 3 fırtlayana 1 fırt bedava :D
Ama araba cidden bomba. 77.000 eder mi? bence etmez. passat alırım o kadar paraya.
Gönderen: TEYOLOGY - 30 Kasım 2012, 12:28:07

3 fırtlayana 1 fırt bedava :D

yarıldım.  :D :D :D