vwtr.net

Otomobil Forumu => Genel => Konuyu başlatan: selimbzrc - 20 Ekim 2012, 00:58:24

Başlık: Plakamın boyası atıyor ama enteresan bi şekilde beyaz kısmı :S
Gönderen: selimbzrc - 20 Ekim 2012, 00:58:24
Merhaba arkadaşlar plakamın boyası atıyor ama alışılmışın dışında siyah degilde beyaz kısmı  :o bi iki boyacıya götürdüm ama bu farklı bi boya fosforlu bizde yok dediler bi taneside bunun üzerinde koruma tarzı bişi olası lazım bunda o yok dedi  ??? tam bitanesi ben boyarım dedi oda ama kalın yapamam ince olur dedi onuda ben istemedim nasıl hallolurki bu?
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/2T1qF.jpg)
Başlık: Ynt: Plakamın boyası atıyor ama enteresan bi şekilde beyaz kısmı :S
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 20 Ekim 2012, 01:18:33
Yeniden bastırın olsun bitsin  ;)
Gönderen: goffo - 20 Ekim 2012, 08:40:37
Yeniden bastırın olsun bitsin  ;)

en mantıklısı 20 tl miydi öyle bişy sanrm
Gönderen: selimbzrc - 20 Ekim 2012, 10:44:08
 :tamamdir boşuna dememişler bi bilene sor diye :) sonrada kalınlaştırırım :D
Gönderen: uygaraga - 20 Ekim 2012, 11:25:05
app bastır gitsin
Gönderen: vp703 - 20 Ekim 2012, 12:21:37
app :)
Gönderen: selimbzrc - 20 Ekim 2012, 18:26:08
app yi bende düşündümde muayenede yada çevirmede sıkıntı olabiliyomuş diye duydum aslı varmı bilmem. Orjinalleri yanında dolaştır diyo kimi ama oda sallanacak ses yapacak falan hiç sevmem
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 20 Ekim 2012, 19:36:53
Bursa da heykel caddesinde çok çeviriyolar beni APP zannediyolar en güzeli orjinalini bastırmak  :tamamdir
Gönderen: ak8624 - 20 Ekim 2012, 20:46:20
Gecmis olsun.
plakanız yoldan gelen tas, hidrolik veya asit gibi maddelerden oturu boyası atıyor gibi gorunuyor.
Yenisini bastırın tertemiz olsun.
Saygılar
Gönderen: selimbzrc - 20 Ekim 2012, 21:01:30
Tüm cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. yenisini bastırmak için hangi evraklarla nereye başvurmalıyım peki?  :)
Gönderen: ak8624 - 21 Ekim 2012, 00:02:29
Onceden eski plakalarla trafige gidip ordan bi kagıt alınıp plaka bastırılıyor ve sonra trafıkten muhurlenıyordu.
Su an nasıl bılmıyorum.
Bılen yaptıran arkadaslar soylesınler veya en yakın trafıge gıdıp sorabılırsınız.
Gönderen: selimbzrc - 21 Ekim 2012, 00:37:07
Onceden eski plakalarla trafige gidip ordan bi kagıt alınıp plaka bastırılıyor ve sonra trafıkten muhurlenıyordu.
Su an nasıl bılmıyorum.
Bılen yaptıran arkadaslar soylesınler veya en yakın trafıge gıdıp sorabılırsınız.
teşekkürler pazartesi hallederim inşallah
Gönderen: immortalboss - 21 Ekim 2012, 08:45:17
pHocam bende yeni plaka çıkartacağım pazartesi günü.Benden size bir tavsiye.Yeni plakayı alın.Kalın harfler ve rakamlarla yapıştırma yapın.Sonra oto boyacısında üstüne vernik attırın.Gece karşısına geçip saçlarınızı tarayabilirsiniz.
Gönderen: selimbzrc - 21 Ekim 2012, 13:00:44
bahsettiginiz bu harf ve rakamlar bildigimiz reklamcıda basılanlar degil mi?
Gönderen: immortalboss - 21 Ekim 2012, 14:47:22
Evet hocam.Reklamcı o harflerin yazı karakterine göre yapıştırma harf çıkarıp yapıştırıyor.Isıtıp kenarlarına girmesini de sağlıyor.Çıkmıyor yani. ;)
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 24 Ekim 2012, 19:59:11
Her hangi bir evrak gerekmiyor eger Bursa'da oturuyorsanız plakalarınızın ikisinide alın inönü caddesi çıkışında soldaki büyük otoparkın hemen karşısında ŞOFÖRLER DERNEGİ var basımhane içeride plakaları teslim ediyorsunuz 23 TL verip yarım saat sonra yeni plakalarını alıyorsunuz ince-kalın çıkarttırmak size kalmış adam zaten soruyor nasıl istiyosunuz diye bende ince yazı tipinde alın Golf 4'e en güzel olan ince çünkü evrak vs gerekmiyor yani  :tamamdir
Gönderen: selimbzrc - 25 Ekim 2012, 01:02:14
Yok be abi Bursa da ögrenciyim Erzincan da oturuyorum :) dün halledecektim plaka işinide başka işler çıktı bayramdan sonraya kaldı babam halleder artık :) . Benim şuanki plakam kalın yine kalın bastırmayı düşünüyorum araç biraz tombul görünüşlü ve yuvarlak hatlı oldugundan kalının daha çok yakışacagı kanısındayım.
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 25 Ekim 2012, 08:55:23
Yok be abi Bursa da ögrenciyim Erzincan da oturuyorum :) dün halledecektim plaka işinide başka işler çıktı bayramdan sonraya kaldı babam halleder artık :) . Benim şuanki plakam kalın yine kalın bastırmayı düşünüyorum araç biraz tombul görünüşlü ve yuvarlak hatlı oldugundan kalının daha çok yakışacagı kanısındayım.
Sen bilirsin biraderim zevkler ve renkler tartışılmaz dedigim yere bir ugra bulamazsan yardımcı olurum tekrardan  :tamamdir