vwtr.net

Otomobil Forumu => Genel => Konuyu başlatan: PoLO_n6 - 05 Ekim 2012, 23:27:25

Başlık: Mutlaka oku
Gönderen: PoLO_n6 - 05 Ekim 2012, 23:27:25
BAKIN  BEYLER BU SITEDE BAZI KENDINI BILMEZ DENSIZLER VAR YAZDIGIM HER  YORUMU  SILIOR  BURDA ADAM GIBI BISILER PAYLASIP BISILER SORUYORUZ. YARDIMCI OLMAMIZ GEREKIRKEN BÖLE SACMA SAPAN SEYLER YAPMANIN ANLAMI YOK YORUMU SILEN ARKADASA SESLENIORUM  HERKEZ  HADDINI BILSİN  !!! YAZIYIDA  BILEREK BUYUK YAZDIMKI BELKI O KUCUK BEYNI ALMAz DIE. OKE
Başlık: Ynt: Mutlaka oku
Gönderen: gökhanpolizei - 05 Ekim 2012, 23:31:16
kardeşim konuyu bılmıyorum ama zannedersem yazılan bır konu veya yorumu sılme hakkı bızde degıl.. galıba sıte yonetıcılerı bu hakka sahıp gibi geliyor...o sılen arkadaşın da sana karsı bır art nıyetı oldugunu zannetmıyorum sıte kuralları ıle alakalı bır durumdur o yuzden bence cok da sınırlenme...... :tamamdir
Gönderen: ALPER. - 06 Ekim 2012, 00:20:07
düzgün bir türkçeyle yazdığın sürece kimsenin senin yazdığını sileceğini sanmıyorum

an itibariyle 19812 üyeden sadece birisin, kimse özellikle seni kafaya almıyordur

Gönderen: suskun - 06 Ekim 2012, 00:41:03
klavye başında olduğumuzu unutmadan atarlanalım lütfen  :tamamdir

Gönderen: chemisamet - 06 Ekim 2012, 03:28:26
bu konu tartısmaya acık ve sıtede bıraz abartılmıs hızda devam edıyor..
benımde bı ıkı mesajım sılındı hele en son mesajda bırısını uyardım hoop uctuuu bunda ne vardı anlamıyorum bırılerı bu ısı abartıyor...
yanı bırısı yada bı konu hakkında (terbıye ve saygı cercevesınde) yorum yapmanın nesı yanlıs??
Gönderen: emrah_akkas - 06 Ekim 2012, 08:41:00
Yaklaşık olarak 1 senedir üyeyim bir tane mesajım silinmedi.
Benden de çok çok eski arkadaşlarımız var hiç birisinden böyle bir tepki gelmedi.

Gönderen: uygaraga - 06 Ekim 2012, 08:59:18
zaten kullanımı çok bilmiyorum başkasının mesajını sılme yetkisinin yöneticiler hariç siline bileceğinide zannetmiyorum
Gönderen: htmetin - 06 Ekim 2012, 10:48:20
Benimde mesajım silindi ama ben çok dert etmiyorum :)
Gönderen: DenQ - 06 Ekim 2012, 11:02:13
Benimde mesajım silindi ama ben çok dert etmiyorum :)
aynen :)
Gönderen: white quattro - 06 Ekim 2012, 11:29:47
Silinen mesajlar başka bir konu altında toplansın görelim neymiş bunlar  ???
Gönderen: gökhanpolizei - 06 Ekim 2012, 11:50:08
Silinen mesajlar başka bir konu altında toplansın görelim neymiş bunlar  ???
       bencede :tamamdir
Gönderen: servet_volt - 06 Ekim 2012, 11:58:41
benımde basıma geldı bırkac defa bende cok kızdımdı

bunu sahsı olarak algılamıyorum zatende ama yonetıcılerden bazıları attıgımız yorumlara bakıp bu nası bı yorum deyıp sılıyor sanırım kafasına gore yanı...

işte o yuzden dıyorum hep EĞİTİM ŞART !!!  :saygılar

Gönderen: GTİ MEHMET - 06 Ekim 2012, 14:05:35
       bencede :tamamdir
çok ve çok mantıklı bencede  :tamamdir
Gönderen: STAK67 - 06 Ekim 2012, 18:56:07
hey dostum sakin ol oke? bu sitedeki küçük beyinli dediklerin emin ol senin gibi gangstalarla uğraşmak istemez ha tamam mı dostum?
Gönderen: emresener - 06 Ekim 2012, 18:58:57
bu şarkı hepimize gelsin ahahaha

http://www.youtube.com/watch?v=60MQ3AG1c8o
Gönderen: STAK67 - 06 Ekim 2012, 19:01:24
bu şarkı hepimize gelsin ahahaha

http://www.youtube.com/watch?v=60MQ3AG1c8o

ey ey ey :D iyi geldi valla ilaç niyetine :D
Gönderen: GTİ MEHMET - 06 Ekim 2012, 20:36:41
nette tıklanma rekoru kıran klip değilmi dünyaca ünlü olan japoncuk :) gerçi nette herşey tıklanma rekoru kırıyoda ;D Türklere makara olmasın yetrki :sevgi:
Gönderen: G60 - 06 Ekim 2012, 21:38:51
Büyük harfle yaz, emo gibi Türkçe kuLLan chock chixxsin qardeshh. He birde 3 senelik konuları hortlat. Sonra atarlan tabi haklısın ne diyelim...
 İmza densiztr.net
Gönderen: GTİ MEHMET - 06 Ekim 2012, 23:09:16
evet arkadaşlar konu sahibine gerekli açıklama yetkililerden geldi sanırım :tamamdir :D
Gönderen: STAK67 - 06 Ekim 2012, 23:17:27
arkadaş dokuzuncu mesajınu yazamadan uçtu sanırım :)
Gönderen: GTİ MEHMET - 06 Ekim 2012, 23:42:06
g60 derki Türkçeyi iyi kullanalım ve lügatlarımıza dikkat edelim diyor. form kurallarını iyi okuyalım istiyor. :tamamdir
Gönderen: chemisamet - 07 Ekim 2012, 02:24:52
g60 derki Türkçeyi iyi kullanalım ve lügatlarımıza dikkat edelim diyor. form kurallarını iyi okuyalım istiyor. :tamamdir
söylemeyeyim diyorum ama .. silinenen bazı mesajların şu söylediklerinle hiç zıtlaşmadığı halde silindiğini biliyorum... ama tabı vardır bir sebebi sonucta kararı veren yazan değil silen..
Gönderen: GTİ MEHMET - 07 Ekim 2012, 17:56:39
söylemeyeyim diyorum ama .. silinenen bazı mesajların şu söylediklerinle hiç zıtlaşmadığı halde silindiğini biliyorum... ama tabı vardır bir sebebi sonucta kararı veren yazan değil silen..
yani şunumu diyorsun bu kurallara uyulduğunda bile silinen mesajların olduğunumu idda ediyorsun kişisel bir şey olduğu sanırım. şahit olduklarınmı var. yada başka birşeymi demek istediniz.
Gönderen: servet_volt - 07 Ekim 2012, 19:17:34
benım bızzat sahıt olduklarım var bırınde konu actım konum sılındı.. defalarca yorumlarım sılındı ha attıgım yorumlarda bısı varmıydı kesınlıkle hayır ... yazım kurallarında mı bısı vardı kesınlıkle hayır ..
Gönderen: G60 - 07 Ekim 2012, 22:16:13
benım bızzat sahıt olduklarım var bırınde konu actım konum sılındı.. defalarca yorumlarım sılındı ha attıgım yorumlarda bısı varmıydı kesınlıkle hayır ... yazım kurallarında mı bısı vardı kesınlıkle hayır ..

Açtığın ve silinen konu içeriği neydi? Sadece mesaj olarak silinmiş 3 mesajın bulunmakta.

Silinen mesajlar mı?

Alıntı
"61 goruntuleme var ... 0 yorum... cok yardımsever bır forumuz..."
Alıntı
"aq moralım bozuldu :S bunları yapanlar ınsansa bız neyız aq ya :S"
Alıntı
" :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek:"
Gönderen: white quattro - 07 Ekim 2012, 22:17:58
adam koymuş açıkça ortada...  :o
Gönderen: suskun - 07 Ekim 2012, 22:43:02
 ;)

Gönderen: STAK67 - 07 Ekim 2012, 22:44:59
demekki neymiş :) forumu yargılamadan önce ulan benim hangi mesajım silindi neden silindi diye düşünmek gerekiyomuş :)
Gönderen: GTİ MEHMET - 07 Ekim 2012, 22:46:30
teşekkürler g60 :D işte hani istediğmiz buydu şikayetçi arkadaşların silinen mesajlarını açıklayıp neden olduğunu herkesin görmesi.. saygılar.
Gönderen: GTİ MEHMET - 07 Ekim 2012, 22:47:21
demekki neymiş :) forumu yargılamadan önce ulan benim hangi mesajım silindi neden silindi diye düşünmek gerekiyomuş :)
:tamamdir  :saygılar :sevgi:
Gönderen: servet_volt - 08 Ekim 2012, 20:58:33
Açtığın ve silinen konu içeriği neydi? Sadece mesaj olarak silinmiş 3 mesajın bulunmakta.

Silinen mesajlar mı?

sılılen konuyu golf 3 kısmına acmıstım... arcımla ılgılıydı..

bu sılınen 3 msjımdan 2 sını zaten saymıyorum onu sıldıgınızı zaten msj olarak bıldırmıstınız ama 1. msj ve 3. msjı sılmedekı amacınız neydı ?

1. msjdakı elestırımı kaldıramıyorsanız zaten bısı demıyorum kaldıramadıgınız ıcın sılmıssınız zaten.. .

hasan alı demek kı neymıs forumu yargılıyorum cunku ortada yanlıs olan bısı var ....  >:(

gene dıyorum cok yardımsever bır forumuz ve EĞİTİM ŞART ...

buda benım gıbı konusu sılınen baska bırı

ornek..

http://www.vwtr.net/forum/golf-ii/mk2-0dan-100-e-kac-saniye-t31685.0.html
Gönderen: servet_volt - 08 Ekim 2012, 20:59:54
vallahi meteye hak verdım..
Gönderen: suskun - 08 Ekim 2012, 21:54:53
imzanı çok sevdim ......

Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.
Gönderen: lostys - 08 Ekim 2012, 22:31:06
konu açma kurallarına uyduğun, yazdığın postlar forum kurallarına uygun olduğu sürece ne konun silinir, ne de postun silinir. kaç senedir burdayız, hiç bir defa açtığım konum silinmedi. sadece 2 defa yapmış olduğum tartışmalardan dolayı ilgili konularda postlarım silindi, bunu da normal karşılıyorum. olması gereken de bu.

atarlanmaya gerek yok. kurallara uyduğun sürece ortam çok daha düzgün olur.
Gönderen: G60 - 08 Ekim 2012, 23:01:18
Gereksiz olduğunu gördüğümüz her konu ve mesaj siliniyor. Hepsi kendi insiyatifimizde. 7 senedir, buradaki mesaj silme yetkisi bulunan, rahat temiz konu okunabilsin diye gününün büyük bir bölümünü ayıran, cebinden para veren insanların emeğinin hakkını ödeyemezsiniz.

Sen o birinci mesajını kaldıramadığımızdan sildiğimizi düşünüyorsun, ama biz başkaları okuyarak vakit kaybetmesin diye siliyoruz. Aradaki farkı anlamak zor değil. O örnek gösterdiğin konular gibi mesajlar silinmeseydi, burası çöplük olur, herkesin uçma kaçma her kafasına eseni yazdığı mesajları okuyor olurdun. Siilinen 34433 mesaj, 8906 konudan mutlaka birazını gereksiz okuyarak bu nasıl forum diye bize yine atarlanırdın. Neticede amaç memnuniyetsizlik.

Tekrar kalın yazılan kısıma dikkat. Evet kendime yediremiyorum keşke ortaokulu bitirebilseymişim... Konuyu kitliyorum, tartışılacak bir konu yok sanıyorum...  ;)