vwtr.net

Serbest Forum => Organizasyonlar ve Buluşmalar => Fikirler ve Öneriler => Konuyu başlatan: küçükkaranlık - 18 Eylül 2012, 09:39:42

Başlık: Arkadaşlar Kütahya Eskişehir gibi toplanma planı olan var mı acaba???
Gönderen: küçükkaranlık - 18 Eylül 2012, 09:39:42
Arkadaşlar hep istanbul, izmir, ankara gibi büyük şehirdeki arkadaşlar ne güzel toplanıyorlar. bize çok uzak olduğu içinde anca ağzımızın suyu aka aka dinliyoruz oradaki eğlenceleri  :-[ . bizde kendi çapımızda ufak tefek bir buluşma gerçekleştirsek nasıl olur. forumda kütahyalı birkaç kişi var galiba. yani sayımız çok az. inşaallah kütahya eskişehir gibi yakın illerde buluşma düzenlenirde bizde hayatımızda bir sefer olsun vw buluşmasına katıldık diye göğsümüzü kabartabiliriz... :tamamdir
Başlık: Ynt: Arkadaşlar Kütahya Eskişehir gibi toplanma planı olan var mı acaba???
Gönderen: küçükkaranlık - 24 Eylül 2012, 09:41:53
arkadaşlar hiçmi kütahyalı eskişehirli veya yakın illerden arkadaşımız yok şu buluşmaya katılacak.  :(
Başlık: Ynt: Arkadaşlar Kütahya Eskişehir gibi toplanma planı olan var mı acaba???
Gönderen: nazm - 28 Eylül 2012, 08:56:37
ben varım kardeş ve forumda 6n i olan bi arkadaşımız daha var eskişehirden
Gönderen: falconxtc - 28 Eylül 2012, 11:28:42
Birde ben varım Eskişehir'den.
Gönderen: küçükkaranlık - 01 Ekim 2012, 08:31:04
düzenleyelim bir buluşma arkadaşlar ama galiba kütahyadan kimse yok gelecek :(
Gönderen: nazm - 02 Ekim 2012, 16:25:22
kütahyadan olmayabilirde ankaradan olabilir herhalde
Gönderen: küçükkaranlık - 03 Ekim 2012, 08:13:44
ankara da bize baya uzak gelir :(
Gönderen: cengo26 - 04 Ekim 2012, 11:47:19
yakın zamanda sportline ımı alırsam bende katılırım.(ESKİŞEHİR)
Gönderen: apolo - 04 Ekim 2012, 15:17:54
KÜTAHYA ve ESKİŞEHİR bana uyar geçen ay KONYA buluşmasındaydım çok güzeldi.Siz ayarlayın ben gelirim arkadaşlar  :tamamdir
Gönderen: mehmetk - 08 Ekim 2012, 01:21:50
ayın 14 dünde konyada yine toplanıyoruz buyrun gelin..
Gönderen: nazm - 11 Ekim 2012, 15:31:19
eskişehire gelecek arkadaşlar kendilerini bi belli etsin de ona göre bi organizasyon yapalım
Gönderen: falconxtc - 11 Ekim 2012, 16:09:44
organisazyon yapılırsa ben büyük ihtimalle katılırım. :)
Gönderen: küçükkaranlık - 12 Ekim 2012, 08:43:22
bayramdan sonra hafta sonunda bi organizasyon yapılırsa ben varım.
Gönderen: nazm - 14 Ekim 2012, 17:04:51
bnecede arkadaşlar bayram telaşı var herkeste bayramdan sonra 1. hafta yada 2. hafta olabilir

olursa gelecek arkadaşlar ona göre kandisini ayarlasın.
Gönderen: nazm - 21 Kasım 2012, 17:15:01
arkadaşlar su buluşma işini bi halletsek :D :D ::)
Gönderen: SNCKTR - 21 Kasım 2012, 19:26:06
ben eskısehırde okuyorum aralıgın ortasında mk1 ımı getırecem buradada bos durmuyoruz mk1 topluyoruz burada tanıstıgım arkadaslarla aralık sonu gıbı kucuk bı bulusma ayarlarsak yazarım buraya
Gönderen: STAK67 - 22 Kasım 2012, 01:47:55
serhat ventoyuda görürsen onuda çağır :D fotoğraflayın