vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N2 => Konuyu başlatan: Agathon - 26 Temmuz 2012, 23:35:17

Başlık: LÜLEBURGAZ CİVARI KOMPLE İÇ DÖŞEME TEMİZLİĞİ TAVSİYE?
Gönderen: Agathon - 26 Temmuz 2012, 23:35:17
Merhaba arkadaşlar.

Aracımı yeni aldım sayılır. İç döşemeleri, özellikle kapı ve koltuk döşemeleri oldukça kirli. Ancak öğrendiğim kadarı ile bu işi yapan profesyonel yerler, ilk günkü haline getirebiliyormuş.

Lüleburgaz ve yakınlarında, Aracımı tepeden tırnağa, özellikle iç döşemesini tamamen temizletebileceğim, bu işte iyi olan, tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

İstanbul ikinci alternatifim ancak, uygun fiyatla ve kaliteli olarak bu işi yapan, önerebileceğiniz bir yerler varsa paylaşır mısınız?

Eğer bu soru reklama giriyorsa şimdiden özür dilerim.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Başlık: Ynt: LÜLEBURGAZ CİVARI KOMPLE İÇ DÖŞEME TEMİZLİĞİ TAVSİYE?
Gönderen: west_55 - 28 Temmuz 2012, 03:04:31
Lüleburgaz civarını bilmem ama bu işin uzmanlarından biri Sonax.
Gönderen: heyhat - 14 Ağustos 2012, 11:17:26
kendin temizlesen daha iyi ve özenli olur bizzat ben öyle yapmıştım eski aracıma buna da öyle yapacam ilk fırsatımda oructa biraz gözüm yemiyo zaten bunun arka koltuklar çok kolay sökülüyo tabanıda sıcak bir kova su içine deterjan kirçöz atıp ve halı kiri çıkaran küçük el fırçaları ile iyice silecen tavan ve koltuklar için ise tekrardan aynı şekilde suyu hazırlayacan soğan telis torbları verya onla kese yapar gibi girişecen biraz yorucu olur ama içine siner havalar sıcak olduğu için aynı gün içinde de kuru bi pazarı feda etmek lazım 
Gönderen: west_55 - 14 Ağustos 2012, 22:45:56
Tavana sakın su ile müdahale etme, tavanın döşemesi sarkabilir.
Gönderen: goffo - 14 Ağustos 2012, 23:00:41
tavan için aspirin diye bir sprey kimyasal var canavar gibi yapıyor koltuklar için aynı ürünü kullanabilirsn ama halı yıkama makinan varsa daha kolay ve temiz işçilik yaparsn yoksa komple iç temizlik sanırım orta düzey bir temizlik firmasında 150 tlden başlıyor 300 400 e kadar çıkıyor