vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N2 => Konuyu başlatan: caner4 - 19 Mayıs 2012, 12:02:07

Başlık: 6n2 istiyorum kaça bulabilrim..
Gönderen: caner4 - 19 Mayıs 2012, 12:02:07
arkadaşlar gri-beyaz-füme renkleri öncelikli olarak bi tane 6n2 almak istiyorum ama piyasada 18 e kadar var bnm aşağı yukarı 15-16 param var sizce 6n2 alabilir miyim bu paraya piyasası nedir ne değildir ? alırken nelere dikkat etmeliyim ? Fikir veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim...
Başlık: Ynt: 6n2 istiyorum kaça bulabilrim..
Gönderen: uygaraga - 19 Mayıs 2012, 13:30:39
bu paralara 6n 2 bulursun istanbul piyasası olarak diyorum internetete olmasada oto pazarlarına gitmeni tavsiye ederim herkes nete ilan vermıyo
Gönderen: caner4 - 19 Mayıs 2012, 13:58:20
ben de öyle 17 -18 leri görünce şaşırdım sahibinden.com un fiyatları çok uçuk ve piyasası yanlış değerlendirilyor mesela bnde bora var sahibinden'de 23 e yakın yazmışlar mesela muadil boralara inşallah gönlüme göre şirin tatlı bi polocan bulurum.
Gönderen: uygaraga - 19 Mayıs 2012, 14:01:37
ben de öyle 17 -18 leri görünce şaşırdım sahibinden.com un fiyatları çok uçuk ve piyasası yanlış değerlendirilyor mesela bnde bora var sahibinden'de 23 e yakın yazmışlar mesela muadil boralara inşallah gönlüme göre şirin tatlı bi polocan bulurum.
  inşallah ulursun bendede var satılık polo 6 n ama  1.6 99 model lpg var sunroof var klimalı  5 kapı servis bakımlı istersen düşünürsen ilan numrasını verrrım
Gönderen: caner4 - 19 Mayıs 2012, 14:07:05
fotodaki araç mı yeşil olan aslında bn çok istiyorum kırmızı olsun mavi olsun veya yeşil olsn ama bizim aile pek sıcak bakmıo füme olsun gri olsun diye tutturdular  >:(
Gönderen: uygaraga - 19 Mayıs 2012, 14:11:37
fotodaki araç mı yeşil olan aslında bn çok istiyorum kırmızı olsun mavi olsun veya yeşil olsn ama bizim aile pek sıcak bakmıo füme olsun gri olsun diye tutturdular  >:(
  evet o araç full servis bakımlı   bende araçtan memlunum ama hanım kullanamıyo ufak çoçuğumuz var zor oluyo bir yere doktora aşıya vs  götürmek için hanım benı beklıyo otomatik vites alcam o yuzden satıyorum  http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1999-klima-sunroof-yeni-lpg-2-yil-garantili-yeni-muayne-83859039/detay/       
Gönderen: uygaraga - 19 Mayıs 2012, 14:13:15
  evet o araç full servis bakımlı   bende araçtan memlunum ama hanım kullanamıyo ufak çoçuğumuz var zor oluyo bir yere doktora aşıya vs  götürmek için hanım benı beklıyo otomatik vites alcam o yuzden satıyorum  http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1999-klima-sunroof-yeni-lpg-2-yil-garantili-yeni-muayne-83859039/detay/       
  araç çok güzel resimlerde görüldüğü gibi   bende golf 3 buldum otomatik klıma + lpg li tam bana göre o yuzden yarında altunizade oto pazarına gidicem
Gönderen: caner4 - 19 Mayıs 2012, 14:21:38
anlıyorum yeşil olmasa bi de 6n2 olsa düşünürdüm de hayırlı satışlar diyelim size umarım değerini bilen birine gider..
Gönderen: uygaraga - 19 Mayıs 2012, 14:24:06
anlıyorum yeşil olmasa bi de 6n2 olsa düşünürdüm de hayırlı satışlar diyelim size umarım değerini bilen birine gider..
  izmire göre istanbul biraz daha uygun yarın pazara gitcem nasılsa 6 n 2 bakarım senın için     fiyatlara güzel uygun olanların telefonlarını alıp görüştüriyim seni işstersen benden tavsiye
Gönderen: caner4 - 19 Mayıs 2012, 14:39:40
teşekkür ederim ilginiz için ama istanbul bana baya uzak buralardan bişiler bakıorum bn ::)
Gönderen: salihsefa - 19 Mayıs 2012, 17:10:50
koyu ve metalik renklerde 6N2 lerin güneş yanığı olmamışını bulmakda zor iş, lpg takılı ise 16.500 - taş çatlasa 17000 eder..
Gönderen: complication - 19 Mayıs 2012, 18:14:13
ben mavi tdi aracımı 14.750 liraya aldım. ama biraz şanslıydım araç temiz 3 parça boya, değişen yok ve 140bin km deydi. ama maalesef tavanında güneş yanığı var. ayrıca sıkışık trafikte kilometrede 18 kuruş yakıyor. bedavadan biraz pahallı :)
Gönderen: Ragno - 19 Mayıs 2012, 19:06:10
Ben 2 ay aradım İzmir'de 6n2. Beğenilen bir araç olduğu için pek bulunmuyor, iyice eskimeden satmak istemiyor kimse.
Bazı modellerin şanssızlığı da bu. Çok kullanışlı ve kaliteli olduğundan sıfır alanlar kolay kolay satmıyor.
Umarım istediğiniz gibi bir polo 6n2 bulursunuz.
Seneye yaza satacağım, sıfır almayı düşünüyorum; rezervasyon alabilirim  :D
Gönderen: caner4 - 19 Mayıs 2012, 20:05:22
Ben 2 ay aradım İzmir'de 6n2. Beğenilen bir araç olduğu için pek bulunmuyor, iyice eskimeden satmak istemiyor kimse.
Bazı modellerin şanssızlığı da bu. Çok kullanışlı ve kaliteli olduğundan sıfır alanlar kolay kolay satmıyor.
Umarım istediğiniz gibi bir polo 6n2 bulursunuz.
Seneye yaza satacağım, sıfır almayı düşünüyorum; rezervasyon alabilirim  :D

rezervasyon için çok uzun bir zaman bir ay içinde almam lazım :) ayrıca nekadar yakıyo sizin polocan tüplü mü benzinli mi nedir ne değildir :D bende izmir ödemişte ikamet ediyorum ve fırıl fırıl polo 6n2 arıyorum. :)
Gönderen: Ragno - 19 Mayıs 2012, 23:02:15
Benimki benzinli. Kilometrede şehir içi 40 (ağır trafik, 1. 2. vites), şehir dışında 28 kuruş civarı yakıyor. Alırken boğaz kelebeğinin ve klima kompresörünün sağlam olup olmadığına dikkat edin.
Gönderen: zetec_zetec - 20 Mayıs 2012, 13:31:47
16.500 e pırıl pırıl 6n2 mı sattım 35 plakaydı ılk sahıbınden almıstım satmasaydım gorusurduk ama malesef kı sattım aracımı  ;)
Gönderen: caner4 - 20 Mayıs 2012, 14:12:27
tüh nasip değilmiş artık ne diyeyim :) inşallah gönlüme göre bi tane bulurum :)
Gönderen: POLO 2001 - 20 Mayıs 2012, 15:07:39
 8)

Gönderen: nomoremx - 20 Mayıs 2012, 18:11:39
hıghlıne dusunursen pm atabılırsın benden sana tavsıye hıghlıne a bın farkın olsun;)
Gönderen: salihsefa - 20 Mayıs 2012, 18:18:22
Slm.Menemendeyim.2001 Polo 6N2  Comfortline aracım,1.4 motor 16 valf'dir.Orijinaldir.Kazası yoktur.Atiker Tüplü ve işlidir.Logomda fotosu vardır.Çelik jant,Michelin lastikler,Uzaktan kumandalı ön camlar,hidrolik ayarlı direksiyon,pioner radyo-cd çalar vb.özellikleri vardır.Kliması yoktur.Model yükseltmek amacıyla satabilirim.Fiyat 17000 TL pazarlıksız düşünüyorum.Uyarsa görüşebiliriz.

Not.Herhangibir sitede satılık ilanım yoktur.

kliması yokmu arızalımı? comfortlinelarda klima standart diye biliyordum ama?
Gönderen: zetec_zetec - 20 Mayıs 2012, 22:20:41
salıh benımde comfort tu klıması vardı ve cok etkılıydı ama bende anlamadım klima yoktur yazısını
Gönderen: POLO 2001 - 20 Mayıs 2012, 22:22:39
 :)
Gönderen: salihsefa - 20 Mayıs 2012, 23:40:32
salıh benımde comfort tu klıması vardı ve cok etkılıydı ama bende anlamadım klima yoktur yazısını

fazla etkili evet açar açmaz bir vites düşüyo araba hele rampada tüpte bide klima açarsan direk eşşee bağlıyo  ;D :D
Gönderen: ceceduman - 21 Mayıs 2012, 11:25:03
vallaha caner bende arabamı dükyan açıcam dıye satıyodum bı ara son anda vaz gectım ıyıkıde vaz gecmısım ve nasıl bakım yaptıgımıda sen bılırsın ama henuz 107 bındekı aracımı 250 bın yapana kadar nasıpse satmayı dusunmuyorum uzgunum  :D
Gönderen: caner4 - 21 Mayıs 2012, 11:51:41
hayırlısı diyelim ya ne diyeyim fırıl fırıl arıyoruz :)
Gönderen: caner4 - 21 Mayıs 2012, 18:57:04
abiler trendline donanımında abs yok mu bi iki tane araç buldum sizlere danışmak istedim bunları bilen var mı nası görünüyo alınır mı alınmaz mı gerçi füme olan beni aşıyo fiyat olarak ama bi danışayım dedim ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-polo-gumus-gri-79404144/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bayandan-orjinal-lpg-li-beyaz-polo-71484535/detay/#

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cok-temiz-polo-zavolli-lpg-61387458/detay/
Gönderen: ceceduman - 21 Mayıs 2012, 22:47:18
caner hem ailem buyuk dıyon hem polo arıyon sonrada kucuk gelıyo dıye pişman olma  :saygılar senlemı ugrascaz beaa  ;D saka tabiki ;)
Gönderen: caner4 - 21 Mayıs 2012, 22:51:25
ya bu paralara tabiki doblo alabiliriim. ama iyice düşündüm taşındım polonun tadını bana hangi doblo verecek ? napalım aile büyüdüyse büyüdü yapıcak bişi yok bu da beş kişi alıyo sonuçta sadece bagajdan dezavantajımız var. düşündüm yeni fiorinoları düşündüm caddy falan düşündüm ama abi o vergiler ne öyle ya + her sene vize problemi caydım valla.
Gönderen: ceceduman - 22 Mayıs 2012, 10:00:13
tamamda güzel arkadaşım bak şimdi kendimden yola çıkıyorum ben araba kullanırken koltugum yer degıstımı araba kullanmak pekte zevklı olmuyo eee boyda 1.90 lık hayvan gıbı bı vucut olunca sadece kız arkadasımla zevklı yolculuk yapyorum ama ailecek bindıgımde neoluyo bılıyomusun derbi macında omuz omuza verıp sankı butun trafiğe destek cıkıyoz gıbı gorunuyo :) evet bagaj olayı yok onuda soyle dıyım benım kanbin bassı bagaja koyuyorum trafık setı ıvır zıvır bagaj tamamdır :) bence sen golf falan bak ;) hanı ben olsam oyle yapardım kı bundan sonra nasıpse arabam golf olur;)
Gönderen: caner4 - 22 Mayıs 2012, 10:45:52
golf çok mu büyük ya :) polo iyidir :) zaten bu fiyata çok alternatif yok honda civic ler var ama bana yaşlı arabası gibi geliyo onlar. en mantıklısı polo bütçem biraz daha fazla olsa zaten golf 4 düşünürdüm ama napalım hayırlısı.. bu arada yolladığım linkler için hiç yorum yapmamışsınız :) arabalar nasıl :)
Gönderen: salihsefa - 22 Mayıs 2012, 13:50:55
trendline da abs ve klima opsiyonel, olanda var olmayanda. linklerdeki fümenin tavanı güneş yanığı olmuş gibi, gride de vardır muhtemelen gidip görmeden veya tel açmadan anlamak zor. izmirdeki beyaz güzel görünüyor, bagajdaki polo yazısı yok arkadan darbe almışta olabilir keyfen adam sökmüşte olabilir..

emrah trafik setini bagajda sağ taraftaki ilkyardım çantası bölmesine koy, stepne yerinede lastik tamir spreyi alıp stepneyi kömürlüğe at ş.dışına çıkmadıkça, bagaj hakkaten çok küçük.. 170cm boydan fazlasına bu araba 2 kişilik gibi düşünülebilir :D içerisi minnacık
Gönderen: caner4 - 22 Mayıs 2012, 13:54:53
beyaz olanda farkettiniz mi bilmiyorum ama aracın sol profilinden çekilen fotoda arka sı yere daha yakın duruyor sanki bagajda cok agır bişi varmış gibi. ama sağ profile geçtiğimiz zaman o yere yakınlık yok gayet normal gibi duruyor. farkeden var mı ?
Gönderen: salihsefa - 22 Mayıs 2012, 15:27:09
beyaz olanda farkettiniz mi bilmiyorum ama aracın sol profilinden çekilen fotoda arka sı yere daha yakın duruyor sanki bagajda cok agır bişi varmış gibi. ama sağ profile geçtiğimiz zaman o yere yakınlık yok gayet normal gibi duruyor. farkeden var mı ?

parkettiği yer eğimli sanırım ondandır. sol alt 2. fotoda yol eğimli  ;) asıl soru işareti 18 ocaktan beri neden satılmamış bu araç  ???
Gönderen: caner4 - 22 Mayıs 2012, 15:28:13
bende hemen şeyle bağdaştırdım sol arkadan bi darbe mi aldı acaba die :D polo yazısı da yok ya. gerçi gri olanda da yok bu polo yazısından ne istiyor bu insanlar ya :)
Gönderen: salihsefa - 22 Mayıs 2012, 15:32:09
sol arkadan darbe alsa bile komple sola yatmaz araba ya caner :) sola hepten yatması için amortisör& yay vs. sıkıntılı olmalı buda toros değilki :D yazı sökülünce iyi gözüküyor diyorlar bizim forumda da aynı fikirde arkadaşlar sökenler var polodur golfdür.. zevk tabiki tartışılmaz..
Gönderen: caner4 - 22 Mayıs 2012, 15:35:21
:) tabi canım öyle doğru sölüyosun :)  beyaz iyidir diyosunuz yani :) nolcak bnm bu halim ya :) bi buluşma yapalım da içimi dökeyim ben bi dertleşelim ya :)
 ;D
Gönderen: salihsefa - 22 Mayıs 2012, 15:41:43
fotoğrafla araba alınmaz diyorum aga :) gidip bakacaksın baktıracaksın.. araba almak çooook zor iş  Allah kolaylık versin.

bu 3lü içinde beyaz yada gri diyorum.. yanına gidince ne çıkar Allah kerim..
Gönderen: caner4 - 22 Mayıs 2012, 15:45:32
kafayı yicem ya çıldıracam valla gerçekten ben borayı hiç düşünmeden aldım geldim. inanın test sürüşü bile yapmadım bi ekspere soktum aldım memlekete döndüm ama allah saflığımıza mı verdi nedir araba çok güzel çıktı o da bizim temiz kalbimize sanırım. ama bi daha aynı şansı bulur muyum bilemem. bir lira masrafı olmayan bi polo lazım bana.
Gönderen: salihsefa - 22 Mayıs 2012, 15:52:12
o sana iyi denk gelmiş valla ben bi skoda aldım hiç göstermeden binmeden, direk notere giderek, taklasımı dersin alt takımmı motormu.. peeeyy pey  :D ondan sonra zaten expertize bağladık arkadaşlar felan beraber gidelim araba almaya diyor  ;D bi lira masrafı olmayan polo 6R üstad 6N2 de zor yani, benim kendi bindiğim araba bile yarın öbür gün triger isteyecek...
Gönderen: caner4 - 22 Mayıs 2012, 15:54:37
ee napcaz illa beni başka markaya mı yönlendirceniz yani :D bi  honda civic alıp arkaya da çoluk çombalağın ismini mi yazdıralım yani :)
Gönderen: salihsefa - 22 Mayıs 2012, 16:01:07
gelinle beyaz eşya şans işi die bi laf vardı, ne kadar dayanacağı belli olmazmış  ;D 2. el araba da aynı o hesap hangi marka alırsan al şans işi aga, kaldıki memlekette sıfır araba bile alıp kazalı çıkan araçlar var.. sen vw den şaşma, heleki benim gibi en ufak çıtırtıdan kıllanan biriysen sakın reno meno alma, dert yakıtsa ve poloda idare eder büyüklük açısından diyorsan al polonu bin keyfine bak.. sabretmek lazım araç alımında aceleci davranan zarar eder, ben ettim 5000 lira zarardayım. (araba 4500 liraydı  :D)
Gönderen: caner4 - 22 Mayıs 2012, 16:02:59
büyük geçmiş olsun ya :/ gerçekten doğru diyosunuz şans işi bu beklicez görcez diyelim. :)
Gönderen: ceceduman - 22 Mayıs 2012, 16:19:38
trendline da abs ve klima opsiyonel, olanda var olmayanda. linklerdeki fümenin tavanı güneş yanığı olmuş gibi, gride de vardır muhtemelen gidip görmeden veya tel açmadan anlamak zor. izmirdeki beyaz güzel görünüyor, bagajdaki polo yazısı yok arkadan darbe almışta olabilir keyfen adam sökmüşte olabilir..

emrah trafik setini bagajda sağ taraftaki ilkyardım çantası bölmesine koy, stepne yerinede lastik tamir spreyi alıp stepneyi kömürlüğe at ş.dışına çıkmadıkça, bagaj hakkaten çok küçük.. 170cm boydan fazlasına bu araba 2 kişilik gibi düşünülebilir :D içerisi minnacık

stepnenın yerınde tüp  var :D ilk yardım yerindede kriko var :D yok bilader yer yoook :D
Gönderen: caner4 - 22 Mayıs 2012, 16:20:38
:) küçük geliosa satmayı düşün bence  :p  :p  :p
Gönderen: ceceduman - 22 Mayıs 2012, 16:24:22
büyük geçmiş olsun ya :/ gerçekten doğru diyosunuz şans işi bu beklicez görcez diyelim. :)

nişan falan yapmasaydım caner benım ufaklıgı sana verırdım benım kadar ıyı bakıcagını bıldıgım ıcın yabancıya gıtcegıne aramızda kalırdı arabam bende ıstedıgım golfu alırdım ne guzel :(
Gönderen: caner4 - 22 Mayıs 2012, 16:26:25
:) olsn bea herşeyde bi hayır vardır. snde aracının kıymetini bil bence motor felan alayım da deme 4 teker yere bassın :) :)
Gönderen: ceceduman - 22 Mayıs 2012, 16:32:13
:) olsn bea herşeyde bi hayır vardır. snde aracının kıymetini bil bence motor felan alayım da deme 4 teker yere bassın :) :)

o konuyu karıstırrmaaayıııınnn araba maraba hıkaye motor tutkumun yanında 150kg 180bg 0-100 4 sanıye kadar max.hız +299 bak yıne heycanlandım  :sevgi: >:D
Gönderen: caner4 - 22 Mayıs 2012, 16:38:31
yok yok tehlikeli abi. ne gerek var ya. allah muhafaza :(
Gönderen: ceceduman - 22 Mayıs 2012, 20:33:00
yok yok tehlikeli abi. ne gerek var ya. allah muhafaza :(

konunu katletmek gıbı oluyo ama ben hayatı hızlı yasamayı sevenlerdenım sanırım teklıkesı sadece motorda degıl normal yasantımdada pekte uslu bırısı degılm 3 seneye yakın dovus sporlarıyla ugrasıyorum motorsıklet tutkum avcılık tutkum nebılıyım sıradan bı hayatım yok kacını kendı gucunu olcmek ıcın ahırdakı tosunu dısarı salıp yatırmaya calısır ??? ben  >:D boyle bı ınsanım ıste hanı yapcak bısey yok benı herkez bole kabullendı ;) vazgemedıgım tek tutkumdur 2 teker ne kızlardan bıle vaz gectım canerr  ;)
Gönderen: caner4 - 22 Mayıs 2012, 21:33:01
konunu katletmek gıbı oluyo ama ben hayatı hızlı yasamayı sevenlerdenım sanırım teklıkesı sadece motorda degıl normal yasantımdada pekte uslu bırısı degılm 3 seneye yakın dovus sporlarıyla ugrasıyorum motorsıklet tutkum avcılık tutkum nebılıyım sıradan bı hayatım yok kacını kendı gucunu olcmek ıcın ahırdakı tosunu dısarı salıp yatırmaya calısır ??? ben  >:D boyle bı ınsanım ıste hanı yapcak bısey yok benı herkez bole kabullendı ;) vazgemedıgım tek tutkumdur 2 teker ne kızlardan bıle vaz gectım canerr  ;)

söylenecek bişi kalmamış :)
Gönderen: salihsefa - 23 Mayıs 2012, 02:30:50

tosunmu galip geldi senmi :D ;D
Gönderen: caner4 - 23 Mayıs 2012, 15:32:34
arkadaşlar izmirde ekspertiz yapan güvenilir vw ustası var mıdır bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
Gönderen: Ragno - 23 Mayıs 2012, 18:20:41
Çınarlı meslek lisesinin orada Alpay Oto var. VW servisi. Ben orada yaptırmıştım ekspertizi.
Gönderen: ceceduman - 23 Mayıs 2012, 21:42:46
tosunmu galip geldi senmi :D ;D

tosunn  :bekleriz: hala nasıl yıkamadım anlamıyorum  :( ;D
Gönderen: TEVW_1903 - 23 Mayıs 2012, 23:14:25
o konuyu karıstırrmaaayıııınnn araba maraba hıkaye motor tutkumun yanında 150kg 180bg 0-100 4 sanıye kadar max.hız +299 bak yıne heycanlandım  :sevgi: >:D

honda 954rr  cbr desem sana :)
Gönderen: salihsefa - 24 Mayıs 2012, 00:13:48
zzr 1400 tek geçerim...  ;D
Gönderen: ceceduman - 24 Mayıs 2012, 11:07:08
ne dersenız diyin kullanmadıgım 600cc bınmedıgım 1000 lık kalmadı desem yerıdır ama illaa da bincem desem K9 ve hayabusadan şaşmam bi ihtimal bmw S1000RR arkadaslar konuyu kapatalım kan akısım hızlandı gene  >:D
Gönderen: speedystop - 24 Mayıs 2012, 16:09:21
Evet bende artık 6n2 bakıyorum bi yandan
Gönderen: caner4 - 24 Mayıs 2012, 16:25:02
gel bnm borayı vereyim sana. hiç olmazsa yabancıya gitmesin.
Gönderen: ceceduman - 24 Mayıs 2012, 18:26:30
gel bnm borayı vereyim sana. hiç olmazsa yabancıya gitmesin.

banamı dıyon ? :)
Gönderen: caner4 - 24 Mayıs 2012, 18:50:31
:) ortaya diyom ben kim isterse :) ha bi de bi tane beyaz 1.4 sportline 98 polo buldum bi bakar mısınız nasıl bişiye benziyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-cok-temiz-polo-83817287/detay/

plakayı saklamış takas olur diyo işgillendim ama fiyat da uygun gibi. yorumları bekliyorum. 
Gönderen: salihsefa - 24 Mayıs 2012, 20:26:57
stoplar birbirinden farklı, lokal boyaların nerelerde olduğunu sormalı. km iyi çokda ışıl ışıl değil gibi.. bilemedim..
Gönderen: caner4 - 25 Mayıs 2012, 00:09:30
stopların birinde film olabilir mi bugün aradım sahibi çok içten samimi konuştu alıp satıcı değil normal insan :) kaç gündür aradıklarım okadar suratsız çıktı ki bu abi çok babacan geldi bana .
Gönderen: salihsefa - 25 Mayıs 2012, 00:53:30
bana pek filmli gibi gelmedi, 6N ci arkadaşlar daha iyi bilir ama, sadece stobu kırıpta değiştirmişte olabilir. sanki sağ arka sonradan takılmış gibi. alım satımda İNSAN a denk gelmek zor hakkaten...
Gönderen: caner4 - 25 Mayıs 2012, 00:58:01
bakımlarını yaptırmıs trıger falan degısmıs lokal boyalar ıcın tam ayrıntı sormadım ama cızıktenmıs kaza bela yok dedı degısen de yokmus fakat tabı baktırmadan bılemeyız ama araca ısındım ben sportlıne olusu falan begendım yanı fıyat da ıyı ıkı secenek var su an elımde bırı bu bı de ızmırdekı beyaz 6n2.
Gönderen: ceceduman - 25 Mayıs 2012, 10:24:22
bakımlarını yaptırmıs trıger falan degısmıs lokal boyalar ıcın tam ayrıntı sormadım ama cızıktenmıs kaza bela yok dedı degısen de yokmus fakat tabı baktırmadan bılemeyız ama araca ısındım ben sportlıne olusu falan begendım yanı fıyat da ıyı ıkı secenek var su an elımde bırı bu bı de ızmırdekı beyaz 6n2.

caner benden sana tavsiye alıcaksan kesinilke acele etme ve higline almaya bak ;) dijital klima ve sunroof  :tamamdir
Gönderen: caner4 - 25 Mayıs 2012, 10:29:04
highline a param yetmiyor. boradan geriye 15 milyar gibi bi para kalcak elime. nekadar uygun fiyata buldum bnm için okadar iyi olcak. normal 6n2 ler en iyi 16'dan başlıyor. highline dedik mi 17bucuk en az o da . okadar çıkamam sanırım :(
Gönderen: ceceduman - 25 Mayıs 2012, 10:40:22
highline a param yetmiyor. boradan geriye 15 milyar gibi bi para kalcak elime. nekadar uygun fiyata buldum bnm için okadar iyi olcak. normal 6n2 ler en iyi 16'dan başlıyor. highline dedik mi 17bucuk en az o da . okadar çıkamam sanırım :(

vallaha bu devirde temiz araba bulmak çok zor caner ben şimdi işten çıktım eve gelcem arabanın başında 4 tane adam neoluyo falan gittim adamlar arabaya ciddi ciddi bakıyolar alıcıyız kardeş sat bize dedi daha fiyat söylemeden satmam dedim :) sonradan ogrendım kı benım kankam o arkadaslara soylemıs arabasını napın edın alın ama benım soyledıgımı soylemeyın dıye :) satmadım ve bi higline parası teklif ettiler  ::)
Gönderen: caner4 - 25 Mayıs 2012, 10:44:55
ya ben geçici kullanıcam zaten bikaç sene binicem sonra sıfır alma gibi bi düşüncem var. (yada sıfıra yakın :) ) bu alacağım poloyu da anneme vericem ilerde öle highline falan olmasına gerek yok hesaplı olsun temiz olsun yeter. 
Gönderen: caner4 - 26 Mayıs 2012, 12:00:08
arkadaşlar benzinli buldum bikaç tane temiz ama yakıtı düşündürüyor. benzinde nekadar yakar bu polocanlar.şehir içi ve dışı ?
Gönderen: Ragno - 27 Mayıs 2012, 16:46:57
Şehir içi ağır trafikte 40-45 krş, şehir dışında 100-110 km/s hızla 25-26 krş. Benimki öyle yakıyor.
Gönderen: m1s1r - 27 Mayıs 2012, 17:18:29
Caner dusunursen bende satiyorum aracimi. Fiyatta yardimci olurum. İlan no 87305902
Gönderen: caner4 - 27 Mayıs 2012, 19:22:27
araba çok güzel dostum ama ben tek kapı düşünmüyorum. yine de ilgin için teşekkür ederim.