vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 9N2 - 9N3 => Konuyu başlatan: mericates - 30 Eylül 2007, 02:20:31

Başlık: VW ailesine!..
Gönderen: mericates - 30 Eylül 2007, 02:20:31
 :( Volkswagen kullanan tüm arkadaşlara, merhaba!..
Ailenize yeni katıldım. İlk defa Volkswagen kullanmaya başladım.  Bu Ocak ayı'nda bir başka model araç almaya niyetliyken, öylesine uğradığım Volkswagen Firması yetkilileri, inanılmaz pazarlama teknikleri sonrasında beni ikna etmeyi başardılar ve ailenizin bir ferdi olmaya yönelttiler!.  Sonuçta: Ocak ayı başında (2007), Dizel bir Polo sahibi oldum. Şu ana dek memnunum. Ancak şimdiye dek farklı modellerde araçlar kullanmıştım; bu nedenle Volkswagen'i pek bilmiyorum.  İçimin rahat etmesi adına eskiden beri Volkswagen kullanan ve bu araç konusunda yeteri bilgi sahibi olan arkadaşların görüşlerine ihtiyaç duymaktayım. Samimi duygularla verilecek cevaplar, ailenizin bu yeni ferdine ışık tutacaktır. Sorum şu: Volkswagen ailesine katılmakla iyi mi ettim?
Başlık: Ynt: VW ailesine!..
Gönderen: volksport - 30 Eylül 2007, 02:25:44
Volkswageniniz öncelikler Hayırlı Ugurlu olsun... Kazasız Belasız Kullanmanız dileği ile, Bana göre Polo cok farklı bir arabadır. Kesinlikle memnun kalıcaksınız aracınızdan. Kötü birsey yapmadığınızı kendiniz fark ediceksiniz. Aramıza Hoşgeldiniz. İyi forumlar. :tamamdir
Gönderen: fay78 - 30 Eylül 2007, 02:35:01
hoş geldin aramıza...Aktif kalmanızı ve resim eklemenizi bekleriz..
Gönderen: yakkir - 30 Eylül 2007, 14:54:52
Hoşgeldiniz,Polo'nuzun keyfini çıkarmaya bakın.
Gönderen: Firestarter - 30 Eylül 2007, 15:00:54
Hoşgeldin. Aracın hayırlı olsun. Vw markası ilk başta yeni kullanıcılara soğuk ve itici gelebilir, ancak kullanmaya başladınız mı hiç te öyle olmadıgını anlayacaksınız  :tamamdir
Gönderen: r76 - 30 Eylül 2007, 15:13:10
kalitesini yıllar sonra aynı model diğer fransız ve italyan  arabaları dökülmeye başladığında daha iyi anlıyacaksınız  :sevgi:
Gönderen: KemalSume - 01 Ekim 2007, 13:49:49
VW bir numara, hiç düşünme.. En iyi kararı vermişsin.
Gönderen: ahmetsen2007 - 11 Ekim 2007, 08:42:20
hoşgeldiniz hayırlı olsun arabanız . Çok doğru bir karar verdiniz polo dan rahat araba yok , sizde ilerde anlayacaksınız
Gönderen: sirhot - 11 Ekim 2007, 10:03:55
Kısa sürede vw farkını farkettirir mrk etme.Aramıza hoşgeldin.Arabanın fotolarını bekliyoruz...
Gönderen: aras_ay - 14 Ekim 2007, 17:20:57
hosgeldın vw alarak en ıyısını yapmısın farkını yasıcaksın.Kazasız belasız cezası kullanman dılegıyle...
Gönderen: AhMeTH61 - 14 Ekim 2007, 17:22:54
bencede vw alarak en iyisini yaptın aracını biraz kullandıktan sonra farkını belli etcektir..çünkü bunlar araba değil Vw :D :D