vwtr.net

Otomobil Forumu => Otomobilim => Konuyu başlatan: ata666 - 29 Eylül 2007, 11:43:45

Başlık: kırmızı çerçeve amatör oldu ama fena durmadı
Gönderen: ata666 - 29 Eylül 2007, 11:43:45
golfümün önüne kırmızı çerçeve yaptım arkadaşlar yorum ve önerilerinizi bekliyorum
Başlık: Ynt: kırmızı çerçeve amatör oldu ama fena durmadı
Gönderen: escocem - 29 Eylül 2007, 11:47:00
eline sağlık güzel olmuş fakat far cercevelerinide boyasaydın keşke aynı sekilde..
Gönderen: ata666 - 29 Eylül 2007, 12:02:20
cemocan onlar foly olduğu için öyle oldu folyoyu dönemedim.dediğim gibi deneme şimdi boya ile yapacağım hafta sonu bakalım o zaman nasıl olcak.ya bide bakıyorumda benim jant yapmam şart abi kesin yapmam lazım.başka birisinin arabası gibi baktım şimdi resme gerçekten jant şart.
Gönderen: warlock - 29 Eylül 2007, 14:38:22
:) Demi, Araba Jant diye bağırıyor... Büyük ebat olmasada şekli mk1 e uyan bir model şart çok sırıtıyor... Bide biraz indirmeye bak aracı çok yüksek helozonlar özellikle ön taraf...
Gönderen: ata666 - 29 Eylül 2007, 15:13:07
warlock bu arabaya jant ve yay başka bişeye gerek yok valla dooğru daha önce bi arkadaşımız söylemişti hakkını yememek lazım.ama sonuçta yapılacak iş belli abi fazlada oynamamak lazım. tadında bırakmak lazım.
Gönderen: yakkir - 29 Eylül 2007, 16:11:45
Bence güzel olmuş çok sade ve hoş
Gönderen: Firestarter - 29 Eylül 2007, 16:16:04
Boya ile olursa daha güzel olacaktır. O şekilde köşeli yerleri de boyayabilirsin. Ayrıca araca yay ve jant,lastik takviyesi hoş olur  :tamamdir
Gönderen: volksport - 29 Eylül 2007, 16:17:40
Guzel olmuş, köşeleri dönüp boya ile yapınca daha hoş durucaktır bir butun olarak.
Gönderen: istanbulos34 - 30 Eylül 2007, 01:57:47
hoş durmuş arkadaşım aracında temiz gözüküyor kazasız belasız
Gönderen: fay78 - 30 Eylül 2007, 02:36:29
Kazasız belasız kullanman dileğiyle...
Gönderen: warlock - 30 Eylül 2007, 14:03:17
warlock bu arabaya jant ve yay başka bişeye gerek yok valla dooğru daha önce bi arkadaşımız söylemişti hakkını yememek lazım.ama sonuçta yapılacak iş belli abi fazlada oynamamak lazım. tadında bırakmak lazım.

Aracın cin gibi maşşallah diyelim... Evt hiç oynamaya gerek yok dediğim gibi karoserle uymlu bir jant bütün aracın alıcılığını ortaya çıkarıcaktır...  İbo nun boya ile yaptığını bende sanırım uygulayacam orjinal çita temin edilene kadar... ama tabi Kaş uygulaması yaparsam gerek kalmayacak gibi bende... Resimdeki araçta hem kaş hem çita uygulaması var ve baya güzel duruyor...
(http://img232.imageshack.us/img232/2627/1100ax6.jpg) (http://imageshack.us)

Gönderen: Firestarter - 30 Eylül 2007, 14:05:39
İbo nun boya ile yaptığını bende sanırım uygulayacam orjinal çita temin edilene kadar... ama tabi Kaş uygulaması yaparsam gerek kalmayacak gibi bende...

Yap tabiki. Gerçekten güzel olacaktır,emin ol  :tamamdir
Gönderen: ata666 - 01 Ekim 2007, 09:10:06
saolun arkadaşlar cümlemize kazasız belasız binmek dileğiyle.yalnız kırmızı golf te kırmızı kaş manyak durmuş süper olmuş