vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6R => Konuyu başlatan: rdsg - 07 Mart 2012, 23:16:31

Başlık: Kırmızı GTİ mat kaplatma ?
Gönderen: rdsg - 07 Mart 2012, 23:16:31
Arkadaşlar benim polo yu mat Kırmızı
Yapmayı düşünüyorum acaba güzel işçilik yapan varmıdır. Ve nasıl olur acaba fikir almak istedim yoksa böle kalmalımı ?

(http://img.tapatalk.com/52de72f5-d01e-7605.jpg)
Başlık: Ynt: Kırmızı GTİ mat kaplatma ?
Gönderen: G60 - 07 Mart 2012, 23:27:51
Hani farklı bir renk olsa neyse de, ne güzel parlağı zaten araba. :)
Gönderen: yagiz ali - 07 Mart 2012, 23:30:15
Bana kalırsa en başta nazar olayından yaptırma,araba zaten güzel bide mat kaplatıp dahada dikkat çeker hale getirme abi.
Lakin parlak kırmızı daha hoş duruyor,yinede zevk senin.Photoshopta falan yaptırtma ihtimalin varsa ordan bi dene fikrin olur hem
Gönderen: o.bilge - 07 Mart 2012, 23:55:49
abi bu rengin çok süper bence hiç bozma. mat rengi oldum olası sevmem. mis gibi bayrak kırmızısı GTI aman nazar değmesin maşallah
Gönderen: sedd_26 - 08 Mart 2012, 06:04:40
Poloya kırmızı çok yakışıyor  :D hele de bu gti olunca bide panaromik cam tavan olunca ohoooow süper. Maasallah yakıyor araban kazasiz keyifli sürüşler dilerim
Gönderen: DAS AUTO. - 08 Mart 2012, 08:35:22
bekir abi bence böyle daha şık durmuş cilalı yıkatırsın dahada on numara olur fakat illa yapayım diosan maslak sanayideki folyocars bi git istersen :tamamdir
Gönderen: rdsg - 08 Mart 2012, 09:12:00
bakalım bi müşterim kırmızı A3 ünü kaplatmıştı ama işçilik berbattı adama süper olmuş falan dedim ama ne yalan sölim
bi bizim inşatta bi kalfa çağırsam duvar kağıdı gibi kaplasa daha iyi olur : )
bu arada malum yıkama olunca hep cilalı yıkatıyorum ki bende süper cila denilen bişey var muhteşem oluyor ama bi bakıyorum
heran herseyı yapabılırım aynı renk olmak şart bide ruhsatla uğraşmak istemiyorum
Gönderen: kemal_koker - 08 Mart 2012, 09:35:32
hiç elleme böyle kalsın :)
Gönderen: rsb - 08 Mart 2012, 10:41:25
kesinlikle süper bu hali .. lakin illede bişey yapmak istiyosan panoramik cam tavanı parlak siyah folyo ile arka spoiler  a kadar uzatabilirsin ;) plaka iptali yapıp siyah ızgaraları ve ön logoyu  piano black boyatabilirsin ;) sis farlarının camlarını sarı folyo kaplıyabilrsin  .. ama tutupta arabamı mat kırmızı yapcam dersen  bu muhteşem görüntünün içinede  edebilirsin :) tabiki zevk meselesi ve bu yazdıklarım benim zevkime dayalı şeyler  ama belki ufaktanda  olsa sana fikir verebilir ...
Gönderen: rdsg - 08 Mart 2012, 10:48:08
kesinlikle süper bu hali .. lakin illede bişey yapmak istiyosan panoramik cam tavanı parlak siyah folyo ile arka spoiler  a kadar uzatabilirsin ;) plaka iptali yapıp siyah ızgaraları ve ön logoyu  piano black boyatabilirsin ;) sis farlarının camlarını sarı folyo kaplıyabilrsin  .. ama tutupta arabamı mat kırmızı yapcam dersen  bu muhteşem görüntünün içinede  edebilirsin :) tabiki zevk meselesi ve bu yazdıklarım benim zevkime dayalı şeyler  ama belki ufaktanda  olsa sana fikir verebilir ...

teşekkürler tabiki fikirlere açığım memnun olurum 
Gönderen: ALPER. - 08 Mart 2012, 12:27:44
rengiyle alev alev yanan bir arabadan inip, güneşe terkedilmiş solmuş bir arabaya binmek gibi

bence yazık edersin, artı kim ne derse desin folyo araca zarar veriyor.biz yapıyoruz bişey olmadı diyenlere bakmayın, gözümün önünde boyasız aracın boyasını kaldırdı 2 senelik folyo...
Gönderen: TwinCept - 08 Mart 2012, 12:31:59
rengiyle alev alev yanan bir arabadan inip, güneşe terkedilmiş solmuş bir arabaya binmek gibi

bence yazık edersin, artı kim ne derse desin folyo araca zarar veriyor.biz yapıyoruz bişey olmadı diyenlere bakmayın, gözümün önünde boyasız aracın boyasını kaldırdı 2 senelik folyo...
+1 hakikaten güneşte kalan bir araçsa o folyo kabuk gibi oluyo ve boyayı mafediyor aracın rengi müthiç soluk kırmızıa döndürmeyin dahada yakın cayır cayır ben burdayım desin araç gerçi yıkama işi ile ilgileniyorsunuz belki bilirsiniz meguars nxt çok faydalı bu konuda ben kullanıyorum  :tamamdir
Gönderen: rdsg - 08 Mart 2012, 12:32:56

bu citti bir sıkıntı kimse bahsetmemişti hatta diyorlarki çıkarmak istediğin zaman tut fön makinası kaldır.tecrübeler önemlidir
Gönderen: rdsg - 08 Mart 2012, 12:35:05
+1 hakikaten güneşte kalan bir araçsa o folyo kabuk gibi oluyo ve boyayı mafediyor aracın rengi müthiç soluk kırmızıa döndürmeyin dahada yakın cayır cayır ben burdayım desin araç gerçi yıkama işi ile ilgileniyorsunuz belki bilirsiniz meguars nxt çok faydalı bu konuda ben kullanıyorum  :tamamdir

benim kendim kulandığım bazı ürünler var ismi cismi yok  :D kulanımı çok basıt butarafa yolun düşerse gösterim hatta veriyim biraz dene bidaha vaz gecemessin harika bir malzeme  ;)
Gönderen: ALPER. - 08 Mart 2012, 12:37:30
yok ya nerde,o diyenler 3-4 ayda bir renk değiştirenler.1-2 sene üzerinde dursun bakalım folyo neler oluyor

hani aracın çizik içinde falan olsa neyse diyeceğim de, gerçekten bu riski almak istemezsin.yazık olmuştu canım e60 a
Gönderen: TwinCept - 08 Mart 2012, 12:37:40
benim kendim kulandığım bazı ürünler var ismi cismi yok  :D kulanımı çok basıt butarafa yolun düşerse gösterim hatta veriyim biraz dene bidaha vaz gecemessin harika bir malzeme  ;)
Tamam azam la kesin gelicez ziyaretinize otobandan direk gelebiliyormuyuz yanınıza  :) :)
Gönderen: rdsg - 08 Mart 2012, 12:40:14
Tamam azam la kesin gelicez ziyaretinize otobandan direk gelebiliyormuyuz yanınıza  :) :)

ne yazıkki senin bahsetiğin yoldan gelmelisin ama bir fikir vereyim orayı dene bence orası daha düzgün
hadımköy den çık otobandan beylikdüzü ne bende zaten migros dayım azam biliyor beklerim başımın üstüne
Gönderen: TwinCept - 08 Mart 2012, 12:43:11
ne yazıkki senin bahsetiğin yoldan gelmelisin ama bir fikir vereyim orayı dene bence orası daha düzgün
hadımköy den çık otobandan beylikdüzü ne bende zaten migros dayım azam biliyor beklerim başımın üstüne
Kesin geliriz migros 2 si çakma  1 orjinal gti görsün  :D
Gönderen: rdsg - 08 Mart 2012, 12:44:57
yok ya nerde,o diyenler 3-4 ayda bir renk değiştirenler.1-2 sene üzerinde dursun bakalım folyo neler oluyor

hani aracın çizik içinde falan olsa neyse diyeceğim de, gerçekten bu riski almak istemezsin.yazık olmuştu canım e60 a

bu mesajdan sonra vazgeçmeme ramak kaldı
Gönderen: rsb - 08 Mart 2012, 12:45:51
zenginim  diyosan arabana acımıyosan vazgeçme  yaptır .. ama  ben arabamı seviyorum diyosan  malına kıymet veriyosan bence bu mesaj son mesaj olsun dostum :)
Gönderen: rdsg - 08 Mart 2012, 12:48:10
 :)
zenginim  diyosan arabana acımıyosan vazgeçme  yaptır .. ama  ben arabamı seviyorum diyosan  malına kıymet veriyosan bence bu mesaj son mesaj olsun dostum :)

ben malıma saygı duyarım  vazgeçtim  :)
Gönderen: rdsg - 08 Mart 2012, 13:07:07
bu arada bi arkadaşım var polo gti li onuda bu foruma transfer etmek istiyorum bakalım
bu iş için kime selam atmamız lazım onaylasınlar diye acaba  :)
Gönderen: o.bilge - 08 Mart 2012, 13:17:42
yönetici suskun81 hamit abi var o yardımcı olur herhalde.
Gönderen: rdsg - 08 Mart 2012, 13:18:40
yönetici suskun81 hamit abi var o yardımcı olur herhalde.

tesekkür ederim ona bi bilgi vereyim ozaman
Gönderen: AG0463 - 08 Mart 2012, 15:57:46
ibrahim abi sen ayarla biz hep burdayız :D ben yarın aksam ugrayacagım hatta uzun yol sonrası bi temizlik :D sohbet muhabbet :D
Gönderen: tatar - 08 Mart 2012, 16:53:04
Hani farklı bir renk olsa neyse de, ne güzel parlağı zaten araba. :)

ben bir reklamcı olarak araba kaplamayı tavsiye ederim  güzelliği var arabanın boyası temiz kalıyor yani en ufak çiziklerde boyaya zarar vermiyor isterseniz kaplatmak size yardımcı olurum renk değişikliği yapmak istersenizde arabayı kaplatıp ruhsata işletip size teslim ederler tabi işlem 4-5 gün sürüyor
Gönderen: o.bilge - 08 Mart 2012, 17:18:44
ben bir reklamcı olarak araba kaplamayı tavsiye ederim  güzelliği var arabanın boyası temiz kalıyor yani en ufak çiziklerde boyaya zarar vermiyor isterseniz kaplatmak size yardımcı olurum renk değişikliği yapmak istersenizde arabayı kaplatıp ruhsata işletip size teslim ederler tabi işlem 4-5 gün sürüyor
şeffaf folyo kaplıyor musunuz? Fiyat verebilir misiniz özelden?
Gönderen: kivanc2003 - 09 Mart 2012, 10:53:24
tesekkür ederim ona bi bilgi vereyim ozaman

bekir bende zorlu holdingin oradayım :) yakınım geliyimde canlı canlı gti görelim :)
Gönderen: rdsg - 09 Mart 2012, 14:15:27
bekir bende zorlu holdingin oradayım :) yakınım geliyimde canlı canlı gti görelim :)

gel başımın üstünde yerin var
Gönderen: arda_86xxx - 09 Mart 2012, 17:17:13
Bence sakın yapma KIRMIZI mükemmel duruyor :)  :tamamdir
Gönderen: rdsg - 09 Mart 2012, 17:25:16
Bence sakın yapma KIRMIZI mükemmel duruyor :)  :tamamdir

haklısın sitede herkez aynısını söledi bende vazgeçtim
Gönderen: emresener - 09 Mart 2012, 17:26:39
Yapılcaksa eğer MAT kırmızı yapılması taraftarıyım. bide bembeyaz jantla biter ;)
Gönderen: kivanc2003 - 09 Mart 2012, 18:26:11
gel başımın üstünde yerin var

Eyvallah allah razı olsun :)
Gönderen: arda_86xxx - 09 Mart 2012, 18:51:57
yakında yakupluda oturucam :) hergun sizin ordan geçiyor olacağım sımdılık haftada bir iki kez daha sonra hergün orda olma durumum var  :) bi bakmıssın bir anda mekanındayız. :)
haklısın sitede herkez aynısını söledi bende vazgeçtim
Gönderen: rdsg - 09 Mart 2012, 21:06:43
yakında yakupluda oturucam :) hergun sizin ordan geçiyor olacağım sımdılık haftada bir iki kez daha sonra hergün orda olma durumum var  :) bi bakmıssın bir anda mekanındayız. :)
guzel yerdir hemen hemen heryere yakindir beklerim cayimi icersin basimin üstüne
Gönderen: arda_86xxx - 10 Mart 2012, 17:05:08
Cabrio ile dükkanına dalan biri olursa o benim..  :D :D :D
guzel yerdir hemen hemen heryere yakindir beklerim cayimi icersin basimin üstüne
Gönderen: rdsg - 10 Mart 2012, 18:26:23
Cabrio ile dükkanına dalan biri olursa o benim..  :D :D :D

senin canın sağolsun ama bana dikkat et daha oğluma doyamadım
Gönderen: arda_86xxx - 10 Mart 2012, 18:36:20
+1 peki :)

senin canın sağolsun ama bana dikkat et daha oğluma doyamadım
Gönderen: tuncyapici - 11 Mart 2012, 22:56:06
kardeş arabaya yazık o araba güneşi yedimi iptal kavruluyor folyo sonra çıkarmak mesele aynı şekilde cam filmi içinde geçerli uzun süre kalırsa camda sıcak dan kuruyor o zaman fön makinesi pürmüz hikaye camı jilet ile permatik ile kazıyorlar salla gitsin bide gtı hacı yapmaaaaaaaaa
Gönderen: rdsg - 11 Mart 2012, 23:17:51
kardeş arabaya yazık o araba güneşi yedimi iptal kavruluyor folyo sonra çıkarmak mesele aynı şekilde cam filmi içinde geçerli uzun süre kalırsa camda sıcak dan kuruyor o zaman fön makinesi pürmüz hikaye camı jilet ile permatik ile kazıyorlar salla gitsin bide gtı hacı yapmaaaaaaaaa

Evet bana burdaki gibi negatif taraflarindan kimse bahsetmemisti bende burda baktim kimse iyi solemiyor vazgectim
Gönderen: kemal_koker - 12 Mart 2012, 06:35:42

cam filmi uzun sure kalırsa nolur anlamadım
Gönderen: rdsg - 12 Mart 2012, 08:48:10
bi önceki arabalarımda flim vardı trafik ekipleri hep ceviriyordu bende onları kurtardım : ) artık flim yapmıyorum
Gönderen: o.bilge - 12 Mart 2012, 10:27:55
1 numara film de mi sikinti cikarir
Gönderen: rdsg - 12 Mart 2012, 10:29:58
1 numara film de mi sikinti cikarir

açıkcası bilmiyorum ama denemekte sitemiyorum
Gönderen: o.bilge - 12 Mart 2012, 10:31:18
Bizim enistede de var 1 numara da bi sikinti yaratmamis muayeneden de hafif kusurlu diye gecmis
Gönderen: ALPER. - 12 Mart 2012, 10:57:04
1 numara filmden bişey olmuyor  :tamamdir
Gönderen: kivanc2003 - 12 Mart 2012, 13:50:12
benimki 1,5 mus filmci dedi :D oda yeni çıkmıs sanırım
Gönderen: rdsg - 12 Mart 2012, 15:27:00
Aslinda bakmak lazım nasıl duruyo
Gönderen: o.bilge - 12 Mart 2012, 22:08:09
abi sana 1 numara 10 numara olur :D siyah döşeme olduğundan gayet güzel durur. hatta 0,5 bile çektirsen iyi
Gönderen: kemal_koker - 12 Mart 2012, 22:09:53
kalem ucu mu bu ya ben 0,7 aliyim hb olsun :D
Gönderen: o.bilge - 12 Mart 2012, 22:14:25
ben ardanın yalancısıyım önler 0,5 dediydi valla
Gönderen: AG0463 - 12 Mart 2012, 22:17:20
var var 0.5 var :D
Gönderen: kemal_koker - 12 Mart 2012, 22:18:33
hb mi 2b mi :D
Gönderen: AG0463 - 12 Mart 2012, 22:22:51
hb esprini karşılayıp hayır coupe diyerek devam ettiriyorm :D
Gönderen: kemal_koker - 12 Mart 2012, 22:24:34
araba forumuna yakışır bi cevap olarak bulup seni tebrik etmekten öteye gidemeyeceğimi ifade etmekten onur ve kıvanç duyarım
Gönderen: o.bilge - 12 Mart 2012, 22:37:23
hb esprini karşılayıp hayır coupe diyerek devam ettiriyorm :D
helal sana fenerli kardeşim benim
Gönderen: AG0463 - 12 Mart 2012, 22:48:26
çok mutlu oldm lan. dalga geciceksnz sanmıştm. :D :D yoksa ciddi deil miydinz? :D :D
Gönderen: o.bilge - 12 Mart 2012, 22:55:11
2b hb den sonra bu bir nebze daha iyiydi bence.

şaka lan şaka ikinizinki de çok kötüydü.  ;D ;D ;D ;D ;D
Gönderen: arda366 - 13 Mart 2012, 00:52:23
bu espirilerden dolayı kendimi birinci kattan aşağıya attım
Gönderen: o.bilge - 13 Mart 2012, 01:16:11
bir konuyu daha dağıttık. yayında ve yapımda emeği geçen arkadaşlara kucak dolusu sevgiler.

bu arada arda bu kozzy deki yer iç dış 18 di değil mi
Gönderen: kemal_koker - 13 Mart 2012, 07:50:51
sonuç olarak bekir abi gti böyle kalsın kaplatma ! :D
Gönderen: rdsg - 13 Mart 2012, 09:16:32
sonuç olarak bekir abi gti böyle kalsın kaplatma ! :D

vazgectim bukadar yorumdan sonra düşünmüyorum bıle : )
Gönderen: arda366 - 13 Mart 2012, 10:34:00
bir konuyu daha dağıttık. yayında ve yapımda emeği geçen arkadaşlara kucak dolusu sevgiler.

bu arada arda bu kozzy deki yer iç dış 18 di değil mi
evet