vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6R => Konuyu başlatan: Londonn - 23 Şubat 2012, 20:42:15

Başlık: ön cam gölgelik
Gönderen: Londonn - 23 Şubat 2012, 20:42:15

arkadaşlar foto'daki gibi ön cam üst kısmına volkswagen motosport yazılı olan yere kendi aracımda yazısız olarak yaptırmak istiyorum..konu hakkında bilgisi olan varmı?yani bu koyu film olurmu yoksa tavan folyoso gibi biseymi? trafikte polis tarafından bi sıkıntı olurmu??

(http://img819.imageshack.us/img819/3129/volkswagenpolorwrc05.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/819/volkswagenpolorwrc05.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Başlık: Ynt: ön cam gölgelik
Gönderen: 34YZ087 - 23 Şubat 2012, 21:27:28
kardesım vallaaa siyah karbon desenli yap iyi duru senın renkle bsy demez polıs hıc duymadım ben ceza kestıgıne falan mıllet kapılara çinçe bsyler yapıstırıo zaten :)
Gönderen: Londonn - 23 Şubat 2012, 21:44:28
buralar hep güneşli acaip gözleri etkiliyor..güneşlik benim hep açık ve hiç hoş durmuyor dışardan bakınca..onun için cam'a güneşlik düşünüyorum aynen fotodaki gibi..karbon desenli falan varmı yokmu bilmem..hala yay arıyorum burda yok..kesin film çakalım geçelim diyecekler..
Gönderen: 34YZ087 - 23 Şubat 2012, 21:49:19
bende didim ve kuşadasında  kaldım bellı bı sure aynen öyle derler :) en ıyısı gunes gözlüğü ozaman
Gönderen: o.bilge - 23 Şubat 2012, 22:02:09
Abi benim de gözler numaralı valla çok sıkıntı oluyo. Kaç sene önce rayban almıştım kıyamıyorum  ben de numaralının üzerine rayban takıyorum :D geçen otoyolda giderken gözümde numaralıyla rayban var tünele bi girdik ışıklar yanıyo kısalar yanıyo uzunları yaktım yine göremedim şeritleri ;D gözlükleri çıkardım rahatladım :D
Gönderen: 34YZ087 - 23 Şubat 2012, 22:02:54
:)))))))))))))) +1
Gönderen: kemal_koker - 23 Şubat 2012, 22:03:48
Abi benim de gözler numaralı valla çok sıkıntı oluyo. Kaç sene önce rayban almıştım kıyamıyorum  ben de numaralının üzerine rayban takıyorum :D geçen otoyolda giderken gözümde numaralıyla rayban var tünele bi girdik ışıklar yanıyo kısalar yanıyo uzunları yaktım yine göremedim şeritleri ;D gözlükleri çıkardım rahatladım :D

No comments  :(
Gönderen: Londonn - 24 Şubat 2012, 00:16:52
Abi benim de gözler numaralı valla çok sıkıntı oluyo. Kaç sene önce rayban almıştım kıyamıyorum  ben de numaralının üzerine rayban takıyorum :D geçen otoyolda giderken gözümde numaralıyla rayban var tünele bi girdik ışıklar yanıyo kısalar yanıyo uzunları yaktım yine göremedim şeritleri ;D gözlükleri çıkardım rahatladım :D

ne diyim sana dostum ya :D  :t
Gönderen: o.bilge - 24 Şubat 2012, 00:41:24
bizde icat tükenmez usta güneş gözlüğünün camlarını değiştirmek 100 150 lira. numara sürekli değişiyo napsaydım ;D
Gönderen: Londonn - 24 Şubat 2012, 01:03:22
bizde icat tükenmez usta güneş gözlüğünün camlarını değiştirmek 100 150 lira. numara sürekli değişiyo napsaydım ;D
azam'a git beleşe gözleri çizsin.eli her işe yatkın ehuehuehue ;D ;D
Gönderen: o.bilge - 24 Şubat 2012, 01:12:17
ahahahahh falçatayla mı ;D ;D
Gönderen: Londonn - 24 Şubat 2012, 01:21:45
ahahahahh falçatayla mı ;D ;D
kesin falçata ama çin yapımı çakmalardan olan :D ;D
Gönderen: o.bilge - 24 Şubat 2012, 01:24:52
kesin falçata ama çin yapımı çakmalardan olan :D ;D
;D ;D onun da mı çakması var ;D
Gönderen: Londonn - 24 Şubat 2012, 01:28:37
o bulur kesin :D  ;D
Gönderen: AG0463 - 24 Şubat 2012, 03:02:04
abicim neden aynı işi görücek parçaya gidip tomarla para veriyim. bulur alırım beyin bedava ama bunlar deil :D
Gönderen: Londonn - 24 Şubat 2012, 18:20:28
 ;D ;D neyse azam bi yay bakıver oralardan eibach 3.5 dostum..herseyi buluyon onuda bulursun..çin işi olmasın :D
Gönderen: o.bilge - 24 Şubat 2012, 21:52:24
jant aldıktan sonra ben de düşünüyorum
Gönderen: Londonn - 25 Şubat 2012, 20:17:45
kanka bu yay hakkında olumlu şeyler duymuyorum hiç acaip hevesim kaçtı :(
tam terside olabilir diyorum.17 jantlar içinde konfor gider diyorlardı alakası yok ama yay biras canıımı sıkıyor
Gönderen: o.bilge - 25 Şubat 2012, 20:40:10
kanka bu yay hakkında olumlu şeyler duymuyorum hiç acaip hevesim kaçtı :(
tam terside olabilir diyorum.17 jantlar içinde konfor gider diyorlardı alakası yok ama yay biras canıımı sıkıyor
hayırdır nesi sıkıyo canını
Gönderen: Londonn - 25 Şubat 2012, 20:47:33
bi kaç kişi yayları taktım işte araba eşek arabası gibi oldu yok konfor sıfır oldu falan yazmışlar.acaip stres oldum ama takıp denyeicem..birisinin borcu var ona borcuna karsılık teklif ettim..inş gönderir..baktım sıkıntı olcak aracta çıkartıveririm ya
Gönderen: TEYOLOGY - 25 Şubat 2012, 21:15:52
azam'a git beleşe gözleri çizsin.eli her işe yatkın ehuehuehue ;D ;D

Allah iyiliğini versin. sandalyeden düşüyordum zor tutundum.

şakası bir yana bu sarı camlı anti-glare gözlüklerden deneyen var mı? gün ışığında nasıl?

renkli gözlüklerde az açık renkli polarize camlar çok işe yarıyor. hem gözü yoran ışıkları süzüyor hem de görüntüyü gereksiz koyulaştırmıyor.
Gönderen: suskun - 25 Şubat 2012, 21:19:13

şakası bir yana bu sarı camlı anti-glare gözlüklerden deneyen var mı? gün ışığında nasıl?

renkli gözlüklerde az açık renkli polarize camlar çok işe yarıyor. hem gözü yoran ışıkları süzüyor hem de görüntüyü gereksiz koyulaştırmıyor.
sarı gözlüklerden ben kullanıyorum driver gözlüük dediler almanyadan geldi gece gündüz kullanıyorum çok faydalı (araç zırhlı yanlız)8cm camlar  ;)
Gönderen: Londonn - 25 Şubat 2012, 21:20:40

;D ;D
Gönderen: TEYOLOGY - 25 Şubat 2012, 21:23:20
sarı gözlüklerden ben kullanıyorum driver gözlüük dediler almanyadan geldi gece gündüz kullanıyorum çok faydalı (araç zırhlı yanlız)8cm camlar  ;)

aynı gözlüğü standart camda deneme şansı bulabildin mi?

haa bu arada bunu demeden duramayacağım. elbette bahsi geçen gözlüklerin de çakması kalitesizi ve yüksek kalitelisi vardır. piyasada sarı renkli mika kullanılmış 20-30 liralık gözlüklerden bahsetmiyorum. sendeki muhakkak mümkün olan en kalitelisindendir. o yüzden senin yorumun çok önemli.
Gönderen: o.bilge - 25 Şubat 2012, 21:36:18
gerçekten işe yarıyorsa almak gerek bugün gittim arabay bluetooth alamayınca bluetooth kulaklık aldım :D eds ler elinizde telefon görürse cezası var.
Gönderen: suskun - 25 Şubat 2012, 21:56:05
mesleğim makam şöförlüğü merak eden olur diye yazayım
 tolga abi malzeme fotoğraftakinin aynısı 2 çeşit camı var birisi normal hicbir özelliği yok standart cam ama sadece atışta vs takıyorum sarı olanı ise  sürüşte takıyorum markası heider değil ama mercedesten istendi özel araştırma yapılarak yurt dışından geldi son derece güzel inanılmaz fark var gündüz ama özellikle gece
pazartesi kullandığım gözlüğün fotosunu çekerim unutmaz isem iş yerinde şuan  :tamamdir
(http://img441.imageshack.us/img441/6877/antiglareheiderhb1.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/441/antiglareheiderhb1.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Gönderen: suskun - 25 Şubat 2012, 21:58:00
o diğer arkasından taktığı numaralı olabilir daha önce görmedim bizdekilerin camı direk çıkıyo tek parça  :tamamdir
Gönderen: o.bilge - 25 Şubat 2012, 22:05:39
abi sürüş esnasında takıyor musun düzenli olarak? önerir misin?
Gönderen: suskun - 25 Şubat 2012, 22:07:52
abi sürüş esnasında takıyor musun düzenli olarak? önerir misin?
uzun yol esnasında takıyorum ankara içi çok fazla kullanmıyorum ama uzun yol için şahsi fikrim mükemmel tavsiye ederim
Gönderen: Londonn - 25 Şubat 2012, 22:27:04
en önemlisi gece karşıdna gelen uzunlar ile gelenler özellikle onlarda etkilimi..evet ise abime sipariş vermem lazım..bi paket göndercek içine onuda atsın almanyadan
Gönderen: suskun - 25 Şubat 2012, 22:34:20
en önemlisi gece karşıdna gelen uzunlar ile gelenler özellikle onlarda etkilimi..evet ise abime sipariş vermem lazım..bi paket göndercek içine onuda atsın almanyadan
evet çok etkili karşıdan gelen ışık kırılmasını %90 kesiyo diyebilirim  :tamamdir
Gönderen: o.bilge - 25 Şubat 2012, 22:36:32
tahmini ne kadardır abi fiyatları
Gönderen: suskun - 25 Şubat 2012, 22:43:26
tahmini ne kadardır abi fiyatları
vallahi hiç bir bilgim yok çalıştığım kurum aldı
Gönderen: AG0463 - 29 Şubat 2012, 03:12:57
eheh tesadüfen ne buldm :D buyrunuz :D

http://www.hepsiburada.com/Liste/modacar-siyah-on-cam-guneslik-bandi-06a085/productDetails.aspx?productId=otm06a085&categoryId=20024897&SKU=OTM06A085
Gönderen: Londonn - 29 Şubat 2012, 03:17:14
4,5 lira.bedava gibi bişeymiş.5 tl kargosu var..malzemeden fazla kargo tutuyor..film veya siyah folyo sorucam..bişeyler kesin olur :) tşkler yinede  ;)
Gönderen: dj_burak - 29 Şubat 2012, 09:36:30

lens kullanamıyor musun bende var çok rahatım gözlükle dolaştığım günlere acıyorum şiddetle tavsiye ederim :)
Gönderen: barut - 29 Şubat 2012, 09:48:51
(http://img692.imageshack.us/img692/4111/1002544v.jpg) (http://img692.imageshack.us/i/1002544v.jpg/)

eski aracıma yaptırmıştım :D

siyah folya üstüne yazı yapıştırma. gündüz çok işe yarıyor fakat akşamları arabanın içine ışığı kestiği için insanın uykusu geliyor :D
Gönderen: o.bilge - 29 Şubat 2012, 12:10:52
lens kullanamıyor musun bende var çok rahatım gözlükle dolaştığım günlere acıyorum şiddetle tavsiye ederim :)
ben pasaklı adamım aga lens gitmez bana. gözlükle bile uyuduğum olur benim elime geçen lensin vay haline ;D
Gönderen: o.bilge - 29 Şubat 2012, 12:11:40
4,5 lira.bedava gibi bişeymiş.5 tl kargosu var..malzemeden fazla kargo tutuyor..film veya siyah folyo sorucam..bişeyler kesin olur :) tşkler yinede  ;)
he bu arada eğer alacaksan onun için cam filmi çekme aparatı kullan yoksa kabarcık baloncuk vb.
Gönderen: AG0463 - 29 Şubat 2012, 17:09:15
ben pasaklı adamım aga lens gitmez bana. gözlükle bile uyuduğum olur benim elime geçen lensin vay haline ;D

özgür benimde pek temiz olduğum soylenemez hatta 2-3 hafta lensi cııkarmadığımı biliorm. hava alıyo bu lensler. cıkarmadan kullanabilosn :D

tek dezavantajı gideri işte.
Gönderen: o.bilge - 29 Şubat 2012, 21:58:40
özgür benimde pek temiz olduğum soylenemez hatta 2-3 hafta lensi cııkarmadığımı biliorm. hava alıyo bu lensler. cıkarmadan kullanabilosn :D

tek dezavantajı gideri işte.
ben öyle zırt pırt para veremem lense. bir kere para veririm gözlüğe, 2 sene gider.