vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6R => Konuyu başlatan: Londonn - 26 Ocak 2012, 04:45:54

Başlık: avrupalı pololar
Gönderen: Londonn - 26 Ocak 2012, 04:45:54
arkadaslar baya değişik pololar var..iki linkinde mutlaka ağasıya kadar inceleyin..araçlarınız için güzel fikirler çıkarailirsiniz..

http://img249.imageshack.us/img249/5029/creambluepolo.jpg

http://i1199.photobucket.com/albums/aa480/k22rgm/DSC_0934.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/316279_10150281284321296_508596295_8280274_5115635_n.jpg

http://www.vwclubcroatia.com/forums/lofiversion/index.php?t29117-50.html

http://www.vwclubcroatia.com/forums/lofiversion/index.php?t29117-0.html
Başlık: Ynt: avrupalı pololar
Gönderen: AG0463 - 26 Ocak 2012, 04:59:40
cok guzel araçlar var gercekten. teşekkürler paylaşm icin =)
Gönderen: gcilingir - 26 Ocak 2012, 08:40:02
bu avrupada jantlar bedava galiba hepsi on numara valla
Gönderen: kivanc2003 - 26 Ocak 2012, 09:30:05
benzinlikte duran tek kapı gri polonun jantlar on numara yok böylesini görmemistim bune ya bayıldım
Gönderen: bkzmn - 26 Ocak 2012, 10:37:47
Malesefki Türkiyemizde bu kadar ileri düzeyde olanaklarımız yok. 2012 deyiz ama hala standart jantlarla devam ediyoruz. Ne bir seçenek var nede insanları hoşnut bırakacak bir göz zevki işte bu dedirtecek bir şans. Napalım artık. 2010 un şubat ayında iraktaydım hyundaı blue nun son kasası orda  varken Türkiyede yeni yeni boy göstermeye başladı. Tabi buda ufak bi örnekdi yani. Napalım azı ile yetinmeyen çoğu bulamaz.  :tamamdir
Gönderen: west_55 - 26 Ocak 2012, 11:19:43
Vay arkadaş
Gönderen: DAS AUTO. - 26 Ocak 2012, 12:39:45
avrupalı poloları görünce bizim pololar tıırrı wırı geldi gözüme  :D
Gönderen: bkzmn - 26 Ocak 2012, 12:59:12
avrupalı poloları görünce bizim pololar tıırrı wırı geldi gözüme  :D

deme öle yav  :saskin:
Gönderen: Londonn - 26 Ocak 2012, 13:31:23
deme öle yav  :saskin:

dostum sen ırakta görmüssün ben filipinlere gittim hayatımda görmediğim araçları orda gördüm,dubaide singapurda neler var..avrupanın yarısını gezdim oralarda yaşadım ve inanın en kıytırık araçlar burda ve çok serisi gelmiyor tr,ye.zaten almanyadaki standart polo ile bizim standart poloyu karşılastırın ne demek istediğim ortaya çıkar..

neyse yine bi avrupalı polo daha buldum cok harika onuda paylaşayım
(http://img706.imageshack.us/img706/9908/picture23097.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/706/picture23097.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
(http://img845.imageshack.us/img845/5738/picture23099.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/845/picture23099.jpg/)

(http://img528.imageshack.us/img528/5447/picture23100.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/528/picture23100.jpg/)

(http://img716.imageshack.us/img716/5028/picture23102.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/716/picture23102.jpg/)

Gönderen: kivanc2003 - 26 Ocak 2012, 13:55:39
bu polo bizimkiler po
Gönderen: bkzmn - 26 Ocak 2012, 13:57:23
haklısın bişey diyemem burda da ülkemizin farkı işte napalım idare edecez.
Gönderen: TwinCept - 27 Ocak 2012, 00:05:00
Arkadaşlar siz yine dua edinde hindistandaki pololara bnmiyoruz resimler güzel fakat abartılacak bi modifiye yok ortalıkta güzel ülkemde çok güzel jantlar mevcut heryer replika satıcı doldugundan seçenekler malesef böyle yoksa siz ii jant istiyorsanız en basiti girin eliftuning.com jant marka ve modeller orada görün fiyatlar tuzlu ama madem bu kadar ii görsel kalite jant arayan arkdaşlarımz var orada kalite marka ve modelleri bulabilirsiniz :tamamdir
Gönderen: 34YZ087 - 27 Ocak 2012, 00:11:42
arkadas arabalar nasıl dolu bız adamlar dıreksıyona kumandayı bıle standart sunmuyor ab ülkerinin hepsinde guvenlik acısından zorunlu ücretsiz verılıyor  şahenk amcamız kanka oldugu için kımse sesını cıkarmıyor.
Gönderen: Londonn - 27 Ocak 2012, 03:31:48
arkadas arabalar nasıl dolu bız adamlar dıreksıyona kumandayı bıle standart sunmuyor ab ülkerinin hepsinde guvenlik acısından zorunlu ücretsiz verılıyor  şahenk amcamız kanka oldugu için kımse sesını cıkarmıyor.

söylenicek çok şey var ama eşşeklik bizde..ses çıkaramıyoruz..alman polo'su ile tr'de satılan poloyu ncap testine soksalar bizim araçlara trafiğe çıkma izni degil çeşmeye su almaya gitme izni vermezler..

bide fiyatlara bakın almanların kendi vw sitesinden - ordaki olan serilere bakin - lpg'li serileride var en altta

http://www.volkswagen.de/de/models/polo/trimlevel_overview.html
Gönderen: TEYOLOGY - 27 Ocak 2012, 03:59:07
polo 6R ilk çıktığında, ilk gördüğümde aşık olmuştum. özellikle ön tampon eteklerindeki köşeli tasarım, yeni vw serisindeki saldırgan bakışa sahip farları, prestij sahibi ve yol kenarında duranların kafalarını çevirerek baktıracak kadar çekici genel görünüşü beni hayran bırakmıştı kendine.

epeyi sonra bir forumda poloların standart olarak 2 hava yastığı ile geldiğini öğrendim. önce güldüm. ne kadar bilgisiz insanlar bilmeden yazıyorlar dedim. yahu 2000 model pololarda 2 hava yastığı standarttı. sene olmuş 2012. çift hava yastıklı araba mı kaldı. hem de polo. hem de vw dedim. sonra bir yerde daha okudum. yok canım artık dedim. VW. yapmaz dedim.

resmi sitesine girdiğimde kafamda vw imajı ciddi şekilde zedelenmişti. öyle sanıyorum ki opsiyonel olarak dahi ilave hava yastığı seçeneği tanınmıyor.

canımı hepsinden daha fazla sıkan şey ise vw Almanya sitesinde aracın donanımını inceleyince gerçekleşti. yan hava yastıkları, ön ve ARKA baş dahil olmak üzere standart.

biliyorum ki suçlu vw değil. biliyorum ki asıl suçlu doğuş'un "kardeşim sen vw amblemini at arabasına yapıştır gönder. ben onu da satarım" yaklaşımı. tek başıma hiç bir şey yapamam doğuşa biliyorum. ama bildiğim küfürleri sıralıyorum bu zihniyete. zaten yapabileceğim en fazlası da bu.
Gönderen: DAS AUTO. - 27 Ocak 2012, 08:46:07
tolga aynen katılıyorum.. biz çok zengin toplumuzya , buzlu badem + şanpanya takılıyoruzya  stock getirelimde onlar full yapar diyolardır. resmen avrupalılar polo bizimkiler püskevittt  :D
Gönderen: 34YZ087 - 27 Ocak 2012, 10:34:38
TEYOLOGY +1
Gönderen: o.bilge - 27 Ocak 2012, 12:46:06
vay anam vay arabalara bak bee
Gönderen: TEYOLOGY - 27 Ocak 2012, 20:02:38
ya bilmiyorum ama ithalatçı firmalara baskı yapabilmek adına, sosyal medyanın bu kadar geniş kullanıldığı bilişim çağında, bireysel kalmamız hiç de doğru değil. hani sosyal topluluk sitelerinde (facebook, twitter, vs) organize olunsa, gerekirse sanayi ve ticaret bakanlığına araç güvenliklerini artırıcı tedbirler için baskı yapılsa, tüketiciler olarak özellikle mevcut müşterilerin oluşturduğu gruplar toplu bir yazı gönderse... atıyorum 500 imzalı, 1000 imzalıya da ulaşılabilirse 5000 imzalı bir şikayet dilekçesi olsa, "ithal edilen araçların  güvenlik (başta hava yastığı, abs, asr, ebd, esp vb) konfor donanımları, avrupada satılan muadilleri ile kıyaslandığında arada ciddi fark olduğunu görüyoruz. bu bizi x markası veya y markası ürünleri tercih eden tüketiciler olarak üzüyor. mevcut standart donanım paketlerinde değişiklik yapılmazsa yeniden araç alırken bu üzüntümüzü göz önünde bulunduracağımızı siz yetkililere duyurulur" gibi bir yazı etki yapar düye düşünüyorum. yapmazsa da kendileri bilir canım. bizler de belirttiğimiz üzüntülerimizi göz önünde bulundururuz.

bu noktada yine bireysel hareket etmek yerine, (x veya y veya z markası kullanıcıları olarak değil) otomobil kullanıcıları olarak toplu da hareket edilebilir. muhatap da otomobil distribütörleri derneği olur. ki bu sayede ithal değil Türkiye'de üretilen araçlar da işin içine girer.
Gönderen: uslumustafa35 - 27 Ocak 2012, 21:37:42
harika arabalar gerçekten yaa
Gönderen: Londonn - 29 Ocak 2012, 01:30:17
araçlar bomba ya..biz hala sis farı yok amerikan park bilmem ne arayalım..millet arabaları eskitmiş
Gönderen: sedd_26 - 29 Ocak 2012, 19:45:07
ya bilmiyorum ama ithalatçı firmalara baskı yapabilmek adına, sosyal medyanın bu kadar geniş kullanıldığı bilişim çağında, bireysel kalmamız hiç de doğru değil. hani sosyal topluluk sitelerinde (facebook, twitter, vs) organize olunsa, gerekirse sanayi ve ticaret bakanlığına araç güvenliklerini artırıcı tedbirler için baskı yapılsa, tüketiciler olarak özellikle mevcut müşterilerin oluşturduğu gruplar toplu bir yazı gönderse... atıyorum 500 imzalı, 1000 imzalıya da ulaşılabilirse 5000 imzalı bir şikayet dilekçesi olsa, "ithal edilen araçların  güvenlik (başta hava yastığı, abs, asr, ebd, esp vb) konfor donanımları, avrupada satılan muadilleri ile kıyaslandığında arada ciddi fark olduğunu görüyoruz. bu bizi x markası veya y markası ürünleri tercih eden tüketiciler olarak üzüyor. mevcut standart donanım paketlerinde değişiklik yapılmazsa yeniden araç alırken bu üzüntümüzü göz önünde bulunduracağımızı siz yetkililere duyurulur" gibi bir yazı etki yapar düye düşünüyorum. yapmazsa da kendileri bilir canım. bizler de belirttiğimiz üzüntülerimizi göz önünde bulundururuz.

bu noktada yine bireysel hareket etmek yerine, (x veya y veya z markası kullanıcıları olarak değil) otomobil kullanıcıları olarak toplu da hareket edilebilir. muhatap da otomobil distribütörleri derneği olur. ki bu sayede ithal değil Türkiye'de üretilen araçlar da işin içine girer.

siz dalga mı geçiyorsunuz kardeşim türkiyede yaşıyoruz!düne kadar 1987 de üretimi sona eren murat 131 i sahin dogan diye yedirdiler!Hala tek airbagli abs'siz araççlar satılıyor sıfır olarak!onları engellemeden nasıl dogusa laf söyleyebilirsiniz ki!Bizim avrupa standartlarını yakalamaız için birliğe girmemiz sart yoksa hala italyadan tedavulden kalkan palio albea gibi araçların sıfırını alır bu millet
bende istiyorum almanya da olan poloda ki donanımlı araçlara binmeyi üstelik onlardan fazla para ödediğim halde ama malesef bu ülkemizde ki gevşek yasalardan dolayı mümkün değil!
Gönderen: TEYOLOGY - 30 Ocak 2012, 01:46:29
siz dalga mı geçiyorsunuz kardeşim türkiyede yaşıyoruz!düne kadar 1987 de üretimi sona eren murat 131 i sahin dogan diye yedirdiler!Hala tek airbagli abs'siz araççlar satılıyor sıfır olarak!onları engellemeden nasıl dogusa laf söyleyebilirsiniz ki!Bizim avrupa standartlarını yakalamaız için birliğe girmemiz sart yoksa hala italyadan tedavulden kalkan palio albea gibi araçların sıfırını alır bu millet
bende istiyorum almanya da olan poloda ki donanımlı araçlara binmeyi üstelik onlardan fazla para ödediğim halde ama malesef bu ülkemizde ki gevşek yasalardan dolayı mümkün değil!

yo. gayet de ciddiyim. avrupa'da çıkan araçlar bu donanımdayken, soyup soğana çevirip "o da polo ama bu da polo. bu da Türk polosu işte. zaten senin ne ihtiyacın var güvenlik donanımına.sen Türksün sana bir şey olmaz. hem beğenirsen al beğenmezsen alma dükkanın önünü kapama kardeşim." diyene "eh alayım bari" dedikten sonra, palio, albea'yı Türkiye'de satmaya devam edenlere laf söylemeye hakkınız var mı? aralarında ne fark var? benim açımdan iki örneğin arasında hiç bir fark yok. zaten ben sadece doğuşu da eleştirmiyorum. açık bir şekilde bir önceki mesajımda, bu eleştiriyi  benim milletime bu davranışı layık gören tüm otomobil ithalat ve üreticilerine yaptığımı görebilirsin. yetmedi. mesajımda belirtmedim ama kafamdaki düşünce şudur. bütün dünyada 3 aşağı 5 yukarı aynı tarihlerde giren teknoloji ürünlerinin ülkemde 3-4 ay sonra satışa başlamasınadır sözüm. ya da anasayfasında ülkeni ortadoğu bölgesinde gösteren firmalaradır. biz talep etmezsek 100 sene sonra da torunlarımız bu tartışmayı yapar forumlarda. ağlamayana meme vermezler demişler.
Gönderen: o.bilge - 30 Ocak 2012, 11:32:51
yo. gayet de ciddiyim. avrupa'da çıkan araçlar bu donanımdayken, soyup soğana çevirip "o da polo ama bu da polo. bu da Türk polosu işte. zaten senin ne ihtiyacın var güvenlik donanımına.sen Türksün sana bir şey olmaz. hem beğenirsen al beğenmezsen alma dükkanın önünü kapama kardeşim." diyene "eh alayım bari" dedikten sonra, palio, albea'yı Türkiye'de satmaya devam edenlere laf söylemeye hakkınız var mı? aralarında ne fark var? benim açımdan iki örneğin arasında hiç bir fark yok. zaten ben sadece doğuşu da eleştirmiyorum. açık bir şekilde bir önceki mesajımda, bu eleştiriyi  benim milletime bu davranışı layık gören tüm otomobil ithalat ve üreticilerine yaptığımı görebilirsin. yetmedi. mesajımda belirtmedim ama kafamdaki düşünce şudur. bütün dünyada 3 aşağı 5 yukarı aynı tarihlerde giren teknoloji ürünlerinin ülkemde 3-4 ay sonra satışa başlamasınadır sözüm. ya da anasayfasında ülkeni ortadoğu bölgesinde gösteren firmalaradır. biz talep etmezsek 100 sene sonra da torunlarımız bu tartışmayı yapar forumlarda. ağlamayana meme vermezler demişler.
kesinlikle +1
Gönderen: sedd_26 - 30 Ocak 2012, 12:25:38
Türkiye'de ki vergi yükü yüzünden dogus malzemeden çalıyor yoksa rakipleriyle fiyat  olarak boy ölçüsemez. Bu kadar vergi alınmasa bu paralara daha dolu arabalara binebiliriz!ben doğuşun avukatlığına soyunmuyorum,hatta benimde rahatsız oldugum taraflar çok ama birazda mantıklı eleştiri yapın!
Su an Vw sahiplerinin büyük kısmı alt markalardan Vw geçtiği için servis ve parca fiyatlarına çok tepkili!
Peki mercedes bmw audi gibi üst segment araç sahipleri 1500 2000 ödüyor!iyi olan herseyin bedeli Yüksek olur!
Bu söylediklerim beni bağlar kimse ile tartışmak değil niyetim
Gönderen: o.bilge - 30 Ocak 2012, 13:01:14
örnek olarak opel corsa 1.4 twinport enjoy'u ele alalım. o da kendi modelinin 2. yükseklikte donanım paketi. polo comfortline dan farkı:

alaşım jant 1200 TL
ön sis farları 455 TL
cruise control 500 TL
yan hava yastıkları ???
1.4 ecotec 100 PS motor ???

opel corsa 1.4 twinport enjoy : 34,585 TL
volkswagen polo 1.4 comfortline: 33,400 TL

aynı vergiyi opel de ödüyor. comfortline diye getiriyosan, adam gibi comfortline getir kardeşim. bunu da trendline diye sat.
Gönderen: TEYOLOGY - 30 Ocak 2012, 13:33:06
Türkiye'de ki vergi yükü yüzünden dogus malzemeden çalıyor yoksa rakipleriyle fiyat  olarak boy ölçüsemez. Bu kadar vergi alınmasa bu paralara daha dolu arabalara binebiliriz!ben doğuşun avukatlığına soyunmuyorum,hatta benimde rahatsız oldugum taraflar çok ama birazda mantıklı eleştiri yapın!
Su an Vw sahiplerinin büyük kısmı alt markalardan Vw geçtiği için servis ve parca fiyatlarına çok tepkili!
Peki mercedes bmw audi gibi üst segment araç sahipleri 1500 2000 ödüyor!iyi olan herseyin bedeli Yüksek olur!
Bu söylediklerim beni bağlar kimse ile tartışmak değil niyetim

vergi tamamen apayrı bir konu. vergilerin yüksekliği noktasında hemfikiriz. haa neden yüksek noktasında yine fikir ayrılıkları çıkar. kim gelir vergisini tam veriyor kim vermiyor noktalarında tartışılır edilir. ama araç vergilerinin yüksekliği noktasında kimse bir şey demez. fakat yüksekse tüm markalara yüksek.

kasım ayında bir arkadaşım yeni astra aldı. dizel araç ki standart konfor ve güvenlik donanımı olarak yok yok. fiyatı 52000 tl. poloda opsiyonel listesinden aracı yükledikten sonra donanım olarak epeyi eksiğine rağmen astra fiyatına yaklaşıyor. ki malum astra polonun bir üst segmenti.

yalnız özellikle üstüne basa basa şunu demek istiyorum tekrar. benim eleştirim Doğuş'a değil sadece. bir önceki mesajımda geniş bir şekilde belirtmiştim. gözünden kaçmış olabilir.  :tamamdir
Gönderen: sedd_26 - 30 Ocak 2012, 15:35:42
Size hak verdigim konu çok lakin son olarak sunu söyleyebilirim ki vw nin satış kaygısı yok opel corsa dan ornek veren arkadasa gelince neden Opel değil de Vw o zaman?ben daha da ileri götüreyim konuyu ben aracımı 30.600 aldım o donem fiesta alacaktım
Fiesta titanyum xp paket dizel motoru bana 33000 önerdiler fakat aracın icine binince tercihimi benzinli boş comfortline dan yana kullandım!demekl ki bu boş araç bile bizi kendine çekebiliyor ama tekrar söylüyorum keske bende dolu araca binsem ama keske...
Gönderen: kemal_koker - 30 Ocak 2012, 22:00:31
Size hak verdigim konu çok lakin son olarak sunu söyleyebilirim ki vw nin satış kaygısı yok opel corsa dan ornek veren arkadasa gelince neden Opel değil de Vw o zaman?ben daha da ileri götüreyim konuyu ben aracımı 30.600 aldım o donem fiesta alacaktım
Fiesta titanyum xp paket dizel motoru bana 33000 önerdiler fakat aracın icine binince tercihimi benzinli boş comfortline dan yana kullandım!demekl ki bu boş araç bile bizi kendine çekebiliyor ama tekrar söylüyorum keske bende dolu araca binsem ama keske...

hocam bu highline nasıl oluyor  :o
Gönderen: sedd_26 - 30 Ocak 2012, 23:04:39
Alıntı yapılan: kemal_koker link=topic :o=27276.msg350809#msg350809 date=1327953631

hocam bu highline nasıl oluyor  :o
Şöyle oluyor;
Sis farlari
Rns510
R direksiyon
Opc park sensörü
Geri görüş logo kamera
Boavista jantlar
Orjinal ayak aydınlatma
Daha sayayım mı :o
Gönderen: kemal_koker - 31 Ocak 2012, 07:18:12
bir tanıtım bekliyoruz ozaman :)
Gönderen: o.bilge - 31 Ocak 2012, 11:51:53
Şöyle oluyor;
Sis farlari
Rns510
R direksiyon
Opc park sensörü
Geri görüş logo kamera
Boavista jantlar
Orjinal ayak aydınlatma
Daha sayayım mı :o
bildiğin highline kemal :D

herkesin hayalindeki aksesuarlar, maşallah  :tamamdir :sevgi:
Gönderen: TwinCept - 31 Ocak 2012, 11:56:22
Valla panoramik tavan açtırılabilse orjinal olacak ama ilk yaptıracağım şey olurdu yazın çok manyak birşeyy  ^-^ ^-^
Gönderen: o.bilge - 31 Ocak 2012, 11:58:06
Valla panoramik tavan açtırılabilse orjinal olacak ama ilk yaptıracağım şey olurdu yazın çok manyak birşeyy  ^-^ ^-^
kaç kuruşa oluyo o? opsiyon olarak ekletirsek 2 bin küsür diyolar. of of of
Gönderen: TwinCept - 31 Ocak 2012, 12:04:24
sııfır alırken Almanyadan öle sipariş geliyor özgür ama sonradan açmıyorlar sunroff açan yerler var ist da ama orjinalmidir tam açılır tavan yaparlarmı bilmiyorum
Gönderen: o.bilge - 31 Ocak 2012, 12:09:55
zor ya. sunroof olur da, açılır tavan zor.
Gönderen: kemal_koker - 31 Ocak 2012, 14:38:42
bildiğin highline kemal :D

dijital klimamı eksik ne  :D :D
Gönderen: sedd_26 - 31 Ocak 2012, 15:10:58
En kısa zamanda resim paylaşırım arkadaslar
Dijital klima önceki aracimda vardı o sebebden ilgimi çekmedi
Bu kadar şey yaptım aracıma ama en çok eksikliğini hissettiğim cam tavan  :'(
Gönderen: Londonn - 31 Ocak 2012, 19:51:24
high line olcak yakında araçlar :))
Gönderen: BURAKMURAT - 03 Şubat 2012, 23:01:46
Maşşallahları var yılan gibi yapmışlar :)
Gönderen: kemal_koker - 24 Şubat 2012, 12:54:59
avrupalı değil ama brezilyadan. 6r sürücüsü böyle agresif olur  :t :t

http://haber.video.mynet.com/detay/Ofkeli_surucuyu_kimse_durduramadi/1428578/
Gönderen: o.bilge - 24 Şubat 2012, 13:01:12
polocuyu sıkıştırırsan böyle olur  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: yardıma gideydik keşke ;D
Gönderen: Londonn - 24 Şubat 2012, 18:06:00
he adam yeni almış aracı bence bayiden çıkarken sıkıştırmış :D  ;D ;D
Gönderen: o.bilge - 24 Şubat 2012, 21:54:32
oof of of of öyle birşey olsa belki daha beter reaksiyon verirdim. :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
Gönderen: Londonn - 24 Şubat 2012, 23:01:23
oof of of of öyle birşey olsa belki daha beter reaksiyon verirdim. :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
daha beteri napıcan.adamın kolunu gördünmü sonlara dogru videoda kan her tarafı kolun  >:(
Gönderen: o.bilge - 24 Şubat 2012, 23:16:04
daha beteri napıcan.adamın kolunu gördünmü sonlara dogru videoda kan her tarafı kolun  >:(
bagaja giderim
stepneyi açarım
bijon anahtarını alır
allah ne verdiyse dalarım :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:

şiir yazdım şiir
Gönderen: Londonn - 24 Şubat 2012, 23:36:46
dalmış baksana kafa göz..arada kafa atıyor camlara..abi bide şu var pakistanmıydı orası tam görmedim ama hindistandaki poloları görmüştüm baya boştu araçlar..allah bilir pakistandakinde stepnede yoktur..ona mahsuben kafa göz otobuse dalmış..dayak yiyen adam yok zaten oratalıkta..otobus hata yapmış bence adama  ;D ;D ;D
Gönderen: o.bilge - 24 Şubat 2012, 23:38:56
dalmış baksana kafa göz..arada kafa atıyor camlara..abi bide şu var pakistanmıydı orası tam görmedim ama hindistandaki poloları görmüştüm baya boştu araçlar..allah bilir pakistandakinde stepnede yoktur..ona mahsuben kafa göz otobuse dalmış..dayak yiyen adam yok zaten oratalıkta..otobus hata yapmış bence adama  ;D ;D ;D
polocuyla uğraşmayacaksın  :bekleriz:
Gönderen: Londonn - 24 Şubat 2012, 23:45:09
 ;)
Gönderen: Londonn - 13 Nisan 2012, 05:16:07
bi kaç yeni foto
Gönderen: o.bilge - 13 Nisan 2012, 11:14:21
(http://www4.slikomat.com/10/0517/acq-Slike-.jpg)

harika olmuş :sevgi: :sevgi: tek kapı niye gelmiyo türkiyeye arkadaş.

faturalarınıza bakarsanız 4 kapı bedeli diye bi 1700 lira falan ödemişiz. o 1700 ün üzerine 1000 de ben koyaydım da tek kapı getirteydim 2700e  :( :( :( :-[

(http://www.abload.de/img/img_06861qxm.jpg)

şu donanıma bakın arkadaş
Gönderen: kemal_koker - 13 Nisan 2012, 11:33:43
dijital klimayla direksiyon kumandası olaydı ne vardı :) koltuk ısıtma kenlerin olaydı
Gönderen: o.bilge - 13 Nisan 2012, 11:53:47
esp olaydı passenger airbag off olaydı sis farı olaydı
Gönderen: kemal_koker - 13 Nisan 2012, 12:01:16
esp si olmayanlar el kaldırsın  8)
Gönderen: o.bilge - 13 Nisan 2012, 12:09:42
ben  ;D
Gönderen: TEYOLOGY - 13 Nisan 2012, 19:31:43
esp si olmayanlar el kaldırsın  8)

esp si olan el kaldırsın bence.

ulan doğuşşş ulan doğuşşşşşş. sen iflas et de helvan benden olsun.
Gönderen: o.bilge - 13 Nisan 2012, 21:03:49
esp si olan el kaldırsın bence.

ulan doğuşşş ulan doğuşşşşşş. sen iflas et de helvan benden olsun.
aah ah yatıcak yerleri yok abey.

o değil de o logosu sola kaymış arabayı beğendim valla. bütün gün aklımdan çıkmadı ;D
Gönderen: KARTAL_07 - 13 Nisan 2012, 22:46:08
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/HRXJ.jpg)

Hasta olduğum tek polo jantları buldum pazarlığı yaptım ama benim jantları elden çıkarmam lazım veya kendi jantlarımı altın sarısına boyatmam.. İlk gördüğümde kankamı arayıp ağız dolusu küfür ve sesli harflerle ben bu arabayı yere deydirecem asacam kesecem diye delirmiştim :D Biriniz bana sponsor olabilir mi :D