vwtr.net

Otomobil Forumu => Otomobilim => Konuyu başlatan: concrete - 11 Eylül 2007, 21:38:03

Başlık: herkeze slm dnz ben aranıza yeni katıldım umarm beni ce ufaklıgı kabul edersiniz
Gönderen: concrete - 11 Eylül 2007, 21:38:03
herkeze yakşamlar arkadaşlar deniz ben istanbul beykent den 24 yaşındayım ve sigortacıyım... sigorta hakkında örenmek istediginz herşey olmasa da :P:P bir cok şeyi sorabilirsiniz sizlere yardımcı olmak dan mutluluk duyarım sevgi ve saygıyla kalın iyi akşamlar herkeze ....

(http://img511.imageshack.us/img511/9751/19082007216st0.jpg) (http://imageshack.us)
(http://img511.imageshack.us/img511/9751/19082007216st0.18fb5017ab.jpg) (http://g.imageshack.us/g.php?h=511&i=19082007216st0.jpg)
Başlık: Ynt: herkeze slm dnz ben aranıza yeni katıldım umarm beni ce ufaklıgı kabul edersiniz
Gönderen: sharkhunter - 11 Eylül 2007, 23:24:35
kanka aramıza hosgeldın.burda herkonuda yardım alabileceğin dostlar var..baska resım yok mu be
Başlık: Ynt: herkeze slm dnz ben aranıza yeni katıldım umarm beni ce ufaklıgı kabul edersiniz
Gönderen: vw6n - 11 Eylül 2007, 23:26:47
Deniz aramıza hoş geldin umarım keyifli vakitler geçirirsin.
İlk soru benden olsun tanpondaki ızgaranın ölçüleri nedir eni ve boyu?
Gönderen: sharkhunter - 11 Eylül 2007, 23:28:07
sortıe heh cok gusel sordun sımdı asagıya gıdıp ölcuyodur  ;D
Gönderen: concrete - 11 Eylül 2007, 23:31:44
Alıntı
Deniz aramıza hoş geldin umarım keyifli vakitler geçirirsin.
İlk soru benden olsun tanpondaki ızgaranın ölçüleri nedir eni ve boyu?

teşekkrler eminim keyifli vakit geçireceğime :)
soruna gelince vallahi bilmiorum :P hayr lastikleri falan söylesen söyklerim de ızgara olayının bilmiorum... üzgünüm yardımcı olamadım.. bu arada faruk kardeşim saol cnm
Gönderen: concrete - 11 Eylül 2007, 23:33:13
kanka başka resimler var da durulanırken falan cok teşhir olmasın diye eklemedim :P hani köpüklü falan ya net gözükmesin sagı solu :P en yakın zamanda kardeşim en yakın zamanda ...
Gönderen: escocem - 11 Eylül 2007, 23:34:03
aramıza hoşgeldin arkadaşım :)
Gönderen: concrete - 11 Eylül 2007, 23:35:15
hoşbulduk  :)
Gönderen: Firestarter - 11 Eylül 2007, 23:36:11
Tekrardan hoşgeldin  :)
Gönderen: concrete - 11 Eylül 2007, 23:39:37
tekrardan hoşbuldukk  :D
Gönderen: istanbulos34 - 12 Eylül 2007, 00:14:53
güzel araba arkadaşım kazasız belasız hoşgördük:)
Gönderen: vw6n - 12 Eylül 2007, 00:23:30
biara ölçüp yazme sana zahmet
Gönderen: cabrio63 - 12 Eylül 2007, 00:26:50
hojgeldin :)
Gönderen: fay78 - 12 Eylül 2007, 08:21:17
dostum hoş gelmişsin..üşümesin yavru ıslak ıslak :D
Gönderen: Ouzoo - 12 Eylül 2007, 09:42:59
9n highline 10 nomero söylicek laf yok..
faruk abiii  :)
abi evet şu tampon ızgara ölçülerini sana zahmet olmassa birgün en ve boy yazabilirmisin
kazasız belasız keyifli sürüşler.Maşallah :)
Gönderen: concrete - 12 Eylül 2007, 10:03:52
Alıntı
biara ölçüp yazme sana zahmet
saolun arkadaşlar tekrardan hoşşbuldum... alllah hepimize kazasız belasızz sürüşler nasip etsin...
sorite kardeşim sana söz ölçük buraya yazıcam başka istedigin bişi varmı :) ama şu 1 hafta içinde  olmaz benim anne ufaklıgımı aldı ve yaslıa gitttii :(  ama merak etmeyin kurulamıştım yawrucagı benim anne de cok hızlı kullanır üşümesin dedim garibim  :D
Gönderen: TuningLINE - 12 Eylül 2007, 10:46:39
maşallah 10 numara :tamamdir
Gönderen: concrete - 12 Eylül 2007, 13:03:48
eyyywallllahh :D
Gönderen: Dr_EmrE - 15 Eylül 2007, 02:12:52
Maşallah tek kelimeyle..
Gönderen: sirhot - 15 Eylül 2007, 11:59:45
Hoşgeldin abi.Araç süper.Daha az köpüklü fotolarını bekliyoruz... ;)
Gönderen: concrete - 15 Eylül 2007, 12:38:14
saolasn kardeşim :) teşekkr ederim ufaklıgım bi gelsin zaten heryerinin fotolarının çekicem siz merak etmeyin :) hatta durulanmış ve hatta kurulanmış hallerininde çekicem :D
Gönderen: aras_ay - 15 Eylül 2007, 19:55:22
aramıza hosgeldın cezasız belasız kazasız kullanman dılegıyle...
Gönderen: KOÇ:) - 16 Eylül 2007, 00:15:08
Hoş geldin üstad.ufaklığın maşallahı var kaza bela vermesin rabbim
Gönderen: concrete - 16 Eylül 2007, 01:28:13
saolun arkadaşlar hepimizi inşallahh :)
Gönderen: METiN - 16 Eylül 2007, 21:27:57
hosgeldin kardes...
Gönderen: aslanca2 - 18 Eylül 2007, 00:34:59
Hoş gelmişsinnnn :tamamdir
Gönderen: Erhan - 22 Eylül 2007, 17:12:33
Hoşgeldin, güzel bir polo almışın maşallah .
Gönderen: r76 - 22 Eylül 2007, 17:35:32
hoşgeldin deniz kardeş bu arada benim isimde deniz  ;D bende beykentte okudum 3 sene  ::)

aramıza hosgeldin ki bende bugun üye oldum foruma  :D
Gönderen: corrado_g60 - 23 Eylül 2007, 17:53:37
hosgeldın arkadasım cok guzel bı aracın var masaallah
Gönderen: nizam - 23 Eylül 2007, 18:03:42
hosgeldin arkadasım kazasız belasın az gripli kullanman dileği ile ....
Gönderen: volksport - 23 Eylül 2007, 18:10:38
Aramıza Hoşgeldin Deniz, Aracın Güzelmiş kazasız Belasız kullanman dileği ile. :tamamdir İyi forumlar
Gönderen: volksport - 28 Mayıs 2008, 19:39:51
Deniz arabayı cok boşladın biz mi yeni resimlerini ekliycez???  :bekleriz: :bekleriz:
Gönderen: concrete - 29 Mayıs 2008, 12:18:59
Deniz arabayı cok boşladın biz mi yeni resimlerini ekliycez???  :bekleriz: :bekleriz:
ya sorma kardeşim ya iş güçç cok yogun piyasanın durumu belli nakit akışı yook bunun üstüne arabayı aldıgımızda ufakdan bi ses geliyordu şimdi oda coğaldı geçen gün gittik bi ustayaa abi dedi bunun şanzumanına 500 lira sıkışlmış cıkatmak lazım dedi :) bende dursun kardeşim zaten paramız yok oda orda dursun dedim .... bunun gibi şeyler yani yooksa aklımda hala bişiler var ama bi türlü fırsatını yaratıpda yerine getiremiyorum...
Gönderen: Ouzoo - 29 Mayıs 2008, 16:11:26
Ya bırak bu işleri deniz görüyorum paso köftecide ya tıkınıon ya tavla atıyosun  :saskin:
şaka bi yana görüşelim bi ara köfte ısmarlicam sana daha  ;)
Gönderen: nizam - 29 Mayıs 2008, 16:23:53
Ya bırak bu işleri deniz görüyorum paso köftecide ya tıkınıon ya tavla atıyosun  :saskin:
şaka bi yana görüşelim bi ara köfte ısmarlicam sana daha  ;)

hani bana köfteci kapartırsın artık  :p
Gönderen: Ouzoo - 29 Mayıs 2008, 17:11:40
hani bana köfteci kapartırsın artık  :p
Buyur kardeşim ne demek başı9mızın üstünde yerin var :)
bide ufak açtınmı eehhh :sevgi:
Başlık: Ynt: herkeze slm dnz ben aranıza yeni katıldım umarm beni ce ufaklıgı kabul eder
Gönderen: G60 - 29 Mayıs 2008, 17:15:43
Nizama köfte ısmarlama olayını pek tavsiye etmem. Onun yerine beni tercih edebilirsiniz, daha insancıl miktarlar sindiriyorum. :D
Gönderen: nizam - 29 Mayıs 2008, 17:32:14
Nizama köfte ısmarlama olayını pek tavsiye etmem. Onun yerine beni tercih edebilirsiniz, daha insancıl miktarlar sindiriyorum. :D

;D ;D ;D

reklam yok oğzuk osman gözünü korkutmasın gayet makul şekilde yemek yerim sıkıntı yok öyle seyler söyleme osman... korkutuyorsun milleti,  tamam senin iki köftenin yedik diye bunlar olmaz ki  ;D  >:D
Gönderen: Ouzoo - 29 Mayıs 2008, 17:38:20
ehuehuehuhe en iyisi köfteyi marketten alıp evde yapıp getireyim  :saskin:
Gönderen: Ouzoo - 29 Mayıs 2008, 17:39:16
Nizam iftar buluşmasında benim tabağıda sen götürmüştün dimi bak şimdi hatırladım   :D :saskin:
Gönderen: nizam - 29 Mayıs 2008, 17:46:57
Nizam iftar buluşmasında benim tabağıda sen götürmüştün dimi bak şimdi hatırladım   :D :saskin:

külliyen zihnar  >:D ;D :D tabaktan bişey yedim yok yemedim bilmem acaba video filan yok  mu   :melek:

oğuz sen ısmarlarsın yaff
Gönderen: Ouzoo - 29 Mayıs 2008, 23:03:29
Maksat köfte muhabbet değilmi Nizamcan...Ismarlicam tabiki ama gerisine karışma sen mezbaa bizim  :-X ;D
Gönderen: vw6n - 29 Mayıs 2008, 23:08:58
Nizam Atıf abi seni gördüğünde söylediği sözler aklıma geldi 'vayy Nizam pehlivan ben gideyim 5 kilo köfte daha alayım'  ;D :D ;D
Gönderen: concrete - 30 Mayıs 2008, 00:02:03
yaa arkadaşlar tamm iki köftenin lafını yapmayın pleasee :)))) hepinize köfte benden :))) köfte ısmarlamayan denizin kornası çalmasın farları yanmasın benzini bitsin radyosu bozulsun inşallahh :)))))))))))))
Gönderen: Ouzoo - 30 Mayıs 2008, 02:05:26
Abdullah abi ne yaptın sen  :D :D

Deniz hoşgeldin bende büyükçekmecedenim tanışalım..keyifli forumlar dilerim 
Ama arabanın far yıkama kapaklarını taktırmadıysan gözükme gözüme bu sefer affetmem arabanın canını yakarım anladın sen onu :D
Gönderen: nizam - 30 Mayıs 2008, 09:17:01
Nizam Atıf abi seni gördüğünde söylediği sözler aklıma geldi 'vayy Nizam pehlivan ben gideyim 5 kilo köfte daha alayım'  ;D :D ;D

doğru aynı bu cümleyi kurdu atıf abi tıfıl bişi bekliyordu  ;D ama iki kişilik biri çıkınca karşısına abondone oldu  :D