vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6R => Konuyu başlatan: go - 13 Ocak 2012, 10:41:26

Başlık: açık hava filtresi için crom boru
Gönderen: go - 13 Ocak 2012, 10:41:26
Herkese merhaba

6R 1.4 açık hava filtresi takacağım ama bunun için crom boruya ihtiyacım var yaptıran var mı aranızda istanbulda oturuyorum linkdeki gibi bir şey istiyorum yardımcı olmanızı rica ediyorum

http://www.vwturk.com/forum/showthread.php?53481-2010-Polo-6R-%DD%E7in-Hava-Filtresi-Kiti
Başlık: Ynt: açık hava filtresi için crom boru
Gönderen: DAS AUTO. - 13 Ocak 2012, 12:46:32
selam ,  sitemizde mukusar hocam var , siyah polosu var o on numara hava filtresi takmış ,  ses on numara çıkıyo o na bi danışabilirsin.
Gönderen: erdem325 - 13 Ocak 2012, 12:58:09
tavsiyem krom borularini isin bittiginde distan isi yalitimi yapman..
motor havuzu icinde isinma ihtimali oluyor cunki, buda fazla ekstra manifold sicakligina bagli daha az performans olarak geri doner..
borularinin distan komple parlak, yansitici ozellige sahip isi yalitim malzemeleriyle kaplamani tavsiye ederim..
Gönderen: Efkan - 13 Ocak 2012, 18:13:22
kardeş aklında bulunusun bende simato komple kit var hava fitresi borusuyla falan kullnadım çıkarttm fazla kullanmadım egzoz yapıtrdım istersen haber verrsin
Gönderen: mukusar - 14 Ocak 2012, 20:19:57
Bahçelievler erad tuning yaptı.çok memnunum.internet sitesi var.açık adresi al istersen siteden.Resimleri gtı olayı tamamdır başlığı altında var inceleyebilirsin.