vwtr.net

Serbest Forum => Sohbet => Konuyu başlatan: hakkihakan - 01 Ocak 2012, 00:51:21

Başlık: Golf iv sahipleri.Yeni cıkan araclar yanından gecerken ne hissediyorlar?
Gönderen: hakkihakan - 01 Ocak 2012, 00:51:21
Acaba bir eziklik duygusu geciyormu icinizden?Yada ne hissediyorsunuz.Ben audi ve bmw gecerken biraz eziyorum sadece.Gerisini pek tınlamıyorum acıkcası.Ara sırada demode flanmı diye dusunuyorum sonra araca uzaktan bakınca hakikaten bu tasarıma aşıgım ben diyorum yani bu hatlara ,kıvrımlara ve bakışlara.Siz ne dusunuyorsunuz nasıl olsa hepimiz aynı araca biniyoruz.
Başlık: Ynt: Golf iv sahipleri.Yeni cıkan araclar yanından gecerken ne hissediyorlar?
Gönderen: ALPER. - 01 Ocak 2012, 00:57:22
niye eziliyim canım şirketin üzerine de almadım, haram parayla da almadım.. :)

kaldı ki modası stabil bir araç, o yüzden en çok sevilen kasa, "golf" olarak düşünürsek tüm zamanların en çok satan 2. otomobili imiş zaten :)

bmw sahibi de oldum audi de çok şükür, arabaya çok mana yüklememek lazım, sonuçta bir çuval civata
Başlık: Ynt: Golf iv sahipleri.Yeni cıkan araclar yanından gecerken ne hissediyorlar?
Gönderen: mustklc - 01 Ocak 2012, 10:01:53

arabaya çok mana yüklememek lazım, sonuçta bir çuval civata

aynen öyle. abartmamak lazım. 
Gönderen: metalteo - 01 Ocak 2012, 11:48:20
niye eziliyim canım şirketin üzerine de almadım, haram parayla da almadım.. :)

kaldı ki modası stabil bir araç, o yüzden en çok sevilen kasa, "golf" olarak düşünürsek tüm zamanların en çok satan 2. otomobili imiş zaten :)

bmw sahibi de oldum audi de çok şükür, arabaya çok mana yüklememek lazım, sonuçta bir çuval civata

+1
Gönderen: rene - 01 Ocak 2012, 12:27:28
Arabalarımız gerçekten üretildiği yılın çok ötesinde bir tasarım ve konfora sahip evet daha iyileri yokmu tabiki var herkes arabaya ayırdığı

bütçe ve ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapıyor bende bir e93 Coupe gördüğümde ah ulan ah diyorum bu normal ama hiç arabamız

olmayadabilirdi.Işıklarda yanda duran magirus ta ayakta bekleyip arabanın içine bakanlardanda olabilirdik kaç tanesi şöyle bi Golfüm olsa diyordur sence?Çoğumuz o magirusta ayakta gittik birbirimizi kandırmayalım.

Hayat bu ne getirir ne götürür kimse bilemez.

Gönderen: white quattro - 01 Ocak 2012, 15:33:47
Golf 4 aşktır  :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:
Gönderen: rene - 01 Ocak 2012, 16:29:17
o yılların Auto Show dergisini hatırlayanınız vardır

mk 4 Golf GTİ- Civic VTI- 306 GTI karşılaştırılıyodu editörün yorumunu aynen aktarıyorum'

'' Golf ile diğerlerinin aynı jenerasyon olduğunu iddia etmek zor sanki bunlardan 5-6 yıl sonra üretilmiş gibi '' diyordu :)
Gönderen: htmetin - 01 Ocak 2012, 19:15:58
Yanımdan golf geçtiğinde eziliyorum esas.. ;D
Gönderen: zamazingo - 16 Ocak 2012, 00:48:11
Eğer şu an şu forumda mk1 diye bir bölüm var ve 10 konudan 8i restorasyon ise golf hakkında yorum yapmak anlamsız olur.:) :sevgi:
Mk1 işe evliyim :D.2-3-4-5-6 yada iş atıyorum.:DAma pas vermiyorlar yanımda mk1 olunca.:D
Gönderen: bermuda24 - 16 Ocak 2012, 21:41:20
golf mk4 gerçek,gerisi yalan  ;)
Gönderen: serhat - 21 Ocak 2012, 23:56:55
o yıllar aralığında kaç tane araç mk4 kadar ileriye dönük gelecekçi bi yapıya sahiptiki?bugün yollara baktğnzda kendini kabul ettiren bi araba hani bazı araçlar vardır standart alışılagelmiş bir yapıdadır dikkatinizi çekmez bellidir standart olması gereken bi araba kalıbındadır arabadan anlamıyan birisi bile o aracın modelini geçmiş oldğnu farkedebilr fakat bi mk4 öyle değil "bence" nedenmi şuan bile güncelliğini koruyo yolda gördğnzde eski modeli geçmiş bi araç olarak görmüyosun aracın hatları öyle bi tasarlanmışki bugün yapılmş gibi tamponların oturtuluşu stopları golfe has C sütunu şişik çamurluklar asfaltı önden altına katlıyp arkadan brakıyomuş izlenimi uyandırıyo bende eziklik duygusu asla uyandırmıyo şuan sıfır üretim bandıdan saniyeler önce çıkmş buharı üstnde biçok aracı 2 ye katlar 4 e böler almanyanın atık teneke dönüşümüne yollar çevreye katkıda dahi bulunur   :D
Gönderen: metalteo - 22 Ocak 2012, 09:58:00
o yıllar aralığında kaç tane araç mk4 kadar ileriye dönük gelecekçi bi yapıya sahiptiki?bugün yollara baktğnzda kendini kabul ettiren bi araba hani bazı araçlar vardır standart alışılagelmiş bir yapıdadır dikkatinizi çekmez bellidir standart olması gereken bi araba kalıbındadır arabadan anlamıyan birisi bile o aracın modelini geçmiş oldğnu farkedebilr fakat bi mk4 öyle değil "bence" nedenmi şuan bile güncelliğini koruyo yolda gördğnzde eski modeli geçmiş bi araç olarak görmüyosun aracın hatları öyle bi tasarlanmışki bugün yapılmş gibi tamponların oturtuluşu stopları golfe has C sütunu şişik çamurluklar asfaltı önden altına katlıyp arkadan brakıyomuş izlenimi uyandırıyo bende eziklik duygusu asla uyandırmıyo şuan sıfır üretim bandıdan saniyeler önce çıkmş buharı üstnde biçok aracı 2 ye katlar 4 e böler almanyanın atık teneke dönüşümüne yollar çevreye katkıda dahi bulunur   :D

:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: hakkihakan - 16 Şubat 2012, 22:10:57
Arabalarımız gerçekten üretildiği yılın çok ötesinde bir tasarım ve konfora sahip evet daha iyileri yokmu tabiki var herkes arabaya ayırdığı

bütçe ve ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapıyor bende bir e93 Coupe gördüğümde ah ulan ah diyorum bu normal ama hiç arabamız

olmayadabilirdi.Işıklarda yanda duran magirus ta ayakta bekleyip arabanın içine bakanlardanda olabilirdik kaç tanesi şöyle bi Golfüm olsa diyordur sence?Çoğumuz o magirusta ayakta gittik birbirimizi kandırmayalım.

Hayat bu ne getirir ne götürür kimse bilemez.

:tamamdir :sevgi:
Gönderen: mussel - 17 Şubat 2012, 15:03:56
Zaman zaman 6 kasalara aklım gitmiyo değil,fakat neticede aynı işi yapıyorlar buda bi gerçek.Konfor ve donanım farkı bence yok.Olanda çok da aman aman bi özellik değil.Ben aracımdan çok mennunum. :)
Gönderen: ismailtunca81 - 17 Şubat 2012, 16:24:19
benim aracım 99  model  ve  şu anda  kimse  99  olduğunu anlamıyor   çünkü  yeni  dizayn araçlara bile 5  basar  gerçi ben duygu  olarak 2  kasaya  da binerken bir ayrıcalık  hissediyordum hele 3  kasada bambaşka  4  kasada  daha başka  bu işin sonu yok  anlıyacğınız  golf karizmadır  golf  karakterdir  golf yani  golf  anlatabiliyormuyum
1 kasaya da 2  kasaya da  3 kasa 4 5 6 7 8  hangisine  binerseniz binin sorduklarında  golfüm var diyoruz
 birde magrusun içinde  olma  konusunu  hiç unutmayalım
şükürler  olsun
yaradan kimseye  kaza  bela vermesin
Gönderen: hakkihakan - 19 Şubat 2012, 09:23:34
Audi a3 v sirocco bizim aracların kuyusunu kazıyor ama :D
Gönderen: ismailtunca81 - 19 Şubat 2012, 23:42:08
a 3  ile  sricco  ile  neden karşılaştırıyorsun arabanı ozaman  scricco  ya da  a3  ün  kuyusunu  kazan araçları say  say  bitmez

golf te hız  performansı  istiyorsan  al bir  gti yaptır  taktır eklet  okuttur yazdır  bin geç solla 

Gönderen: hakkihakan - 26 Şubat 2012, 12:33:56
golf iv bugun cıksa yine tutar.
Gönderen: mussel - 26 Şubat 2012, 14:03:53
golf iv bugun cıksa yine tutar.
:tamamdir
Gönderen: ismailtunca81 - 27 Şubat 2012, 18:49:09
bence  konu kapanmıştır  :tamamdir