vwtr.net

Serbest Forum => Sohbet => Konuyu başlatan: cgty.ank - 28 Kasım 2011, 22:40:44

Başlık: İzlenmesi gereken harika bi filimmm
Gönderen: cgty.ank - 28 Kasım 2011, 22:40:44
Az önce İzledğim Yarışcı Doğanlar Adlı filim cidden izlenmesi gereken harika bi yarış filmi adama subaru sti ilee mucizeler yaratıyor    Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim :) :)
Başlık: Ynt: İzlenmesi gereken harika bi filimmm
Gönderen: mustklc - 28 Kasım 2011, 23:36:03
bende var ama henüz izlemedim sonunu anlatma  ;D
Gönderen: cgty.ank - 29 Kasım 2011, 10:27:54
bende var ama henüz izlemedim sonunu anlatma  ;D
   İlk fırsatda izlee  :D harika bi filim bak :D
Gönderen: musa - 29 Kasım 2011, 16:20:14
torrent için davetiye gönderebilecek arkadşımız var mı acaba.leechturk ten uyeliğimi çalmışlar
Gönderen: lostys - 29 Kasım 2011, 19:29:35
yahu ben de bakıyorum bakıyorum ne alaka doğan filan ? türk filmi mi acaba diyorum :D meğer anasının karnından yarışçı doğanlarmış :D
Gönderen: SNCKTR - 29 Kasım 2011, 20:15:06
izledim hızlı ve ofkelı kadar olmasada guzeldı ama ızlerken kendınızı cocugun yerıne koyun sahsen lısede oyleydım tabı pederın aracı ıle :D
Gönderen: cgty.ank - 30 Kasım 2011, 01:34:42
aynen bende her nekdar subaru sahibi olmasamda bi an heveslendim :D :D çokk kasmışım kendimii :D
Gönderen: TEYOLOGY - 03 Aralık 2011, 17:11:15
yahu ben de bakıyorum bakıyorum ne alaka doğan filan ? türk filmi mi acaba diyorum :D meğer anasının karnından yarışçı doğanlarmış :D

;D ;D ;D ;D ;D çok iyiydi ya.

yarışçı tofaşlar. turbo şahinler
Gönderen: rsb - 03 Aralık 2011, 19:22:06
beğendim bende .. güzel film  ama senaryo hep aynı be abi tokyo driftteki gibi hatun önce küsüyo sonra  garaja geliyo falan :) filmin sonunda hep kazanıyolar ... yahu arkadaş bi filmdede  mutsuz son olsun ikinci filminde mutluluğa kavuşsunn :)
Gönderen: cgty.ank - 03 Aralık 2011, 19:25:50
genelde böledir filmler işte

şuan izlediğim bi film felekten bir gece 1  ve 2 kesinlikle bunuda tavsiye edebilirimm cidden komik ve sürükleyici bi fim :) :)
Gönderen: TEYOLOGY - 03 Aralık 2011, 19:31:10
genelde böledir filmler işte

şuan izlediğim bi film felekten bir gece 1  ve 2 kesinlikle bunuda tavsiye edebilirimm cidden komik ve sürükleyici bi fim :) :)

orijinal ismi?
Gönderen: cgty.ank - 03 Aralık 2011, 19:49:15
the hangover ;)
Gönderen: deli_kan57 - 06 Aralık 2011, 01:39:27
the hangover ;)
bu filmin daha önce ilkini izlemiştim,sayende ikincisinide izledim.çok harika bir film. izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar.  :tamamdir
Gönderen: cgty.ank - 06 Aralık 2011, 09:53:39
bu filmin daha önce ilkini izlemiştim,sayende ikincisinide izledim.çok harika bir film. izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar.  :tamamdir
+1 :tamamdir :tamamdir
Gönderen: TEYOLOGY - 06 Aralık 2011, 14:04:43
attım bakalım sıraya sabah evden çıkmadan. akşama eve gidince ikisini birden izlerim.

yazma fırsatım olmadı ama yarışçı doğanları izledim. teşekkürler tavsiye için.

sabit bir film tavsiye başlığı olsa çok iyi olurmuş. olmamasına şaşırdım aslında.
Gönderen: Yükselgfb - 06 Aralık 2011, 18:05:52
dün akşam yarışçı doğanlar (born to race) filmini izledim gerçekten çok güzel.film abd yapımı olduğu halde kötü adamın aracını mustang yapmaları ilginç.iyi adamın arabası japon aracı ve american aracını yoksa geçecek mi diye düşündüm ama ...   :D
Gönderen: atego - 06 Aralık 2011, 19:22:40
İndirdim filmi izleyim bende :)
Gönderen: barismersin - 14 Aralık 2011, 22:38:20
bi kaç ay oluyor filmi izleyeli.Facebook ta sayfalarını bulduğum zaman bir kaç yüz kişi vardı.Filmin esas yapım hikayesi de çok ilginç büyük bölümü sadece sponsor destekleri ile çekilen çok dar bütçeli bir film.Fakat öyle bir izlenme oranına eriştiki hatta geçen ay yaptıkları çekilişte bir kişiye 2011 subi hediye edildi.En son sayfalarında   Born to Race Subaru Team diye bir yarış takımı kurmaya çalışıyorlardı.Acaba site olarak bizde mi yapsak  ;D