vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6R => Konuyu başlatan: wroxyy - 15 Kasım 2011, 20:46:18

Başlık: Polo 6R'lerrr ;)
Gönderen: wroxyy - 15 Kasım 2011, 20:46:18
Arkadaşlar öncelikle merhaba, geçen gün pazar sabahı bi işim olduğu için erken saatlerde yani saat 10:00 gibi ankamall'e gitmiştim bir baktım 15-20 tane opel insignia, toplanmış abiler, amcalar, gençler vs.. ellerinde bezler garabaları hem parlatıyorlar hemde arabalarını Trük bayrakları ile süslüyorlar.. Merak ettim bu neyin nesidir diye dayanamadım sordum.. Meğer insigniateam diye bi grup kurmuşlar ve o günde o saatte orada toplanma planlamışlar, toplanmayı müteakip fotoğraf çakimi, anıtkabir ziyareti ve çay içip muhabbet planlamışlar.. Bende merak ettim acaba böyle bi girişimde bulunsak, Ankara veya Türkiye çapında böyle bi grup kurabilir miyiz veya var mıdır?
Son olarak Ankarada böyle bi toplanma yapacak olsak gönüllü, meraklı, hevesli arkadaşlar olur mu acaba? Teşekkürler... :)
Başlık: Ynt: Ankaradaki 6R'lerrr
Gönderen: aykuttuncer - 15 Kasım 2011, 20:51:15
gönulluler para toplayın bana bır polo alın :)bende katılıyım  :D
Gönderen: kemal_koker - 15 Kasım 2011, 23:28:17
Arkadaşlar öncelikle merhaba, geçen gün pazar sabahı bi işim olduğu için erken saatlerde yani saat 10:00 gibi ankamall'e gitmiştim bir baktım 15-20 tane opel insignia, toplanmış abiler, amcalar, gençler vs.. ellerinde bezler garabaları hem parlatıyorlar hemde arabalarını Trük bayrakları ile süslüyorlar.. Merak ettim bu neyin nesidir diye dayanamadım sordum.. Meğer insigniateam diye bi grup kurmuşlar ve o günde o saatte orada toplanma planlamışlar, toplanmayı müteakip fotoğraf çakimi, anıtkabir ziyareti ve çay içip muhabbet planlamışlar.. Bende merak ettim acaba böyle bi girişimde bulunsak, Ankara veya Türkiye çapında böyle bi grup kurabilir miyiz veya var mıdır?
Son olarak Ankarada böyle bi toplanma yapacak olsak gönüllü, meraklı, hevesli arkadaşlar olur mu acaba? Teşekkürler... :)

bende geçenlerde bu konuyu actım ama kımse yanasmadı :/
Gönderen: wroxyy - 15 Kasım 2011, 23:33:26
http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=5326.0

görüntüleride buraya yüklemişler biz niye böyle bişey yapamayalım ki  ;)
Gönderen: kemal_koker - 15 Kasım 2011, 23:42:33
süper ya  :saygılar
Gönderen: wroxyy - 15 Kasım 2011, 23:48:27
vallahi bencede süpermiş, adamlar yapmış vallahi onlarda ankarada bizde, tek farkları onların opeli var bizim vw..  ::)
Gönderen: wroxyy - 15 Kasım 2011, 23:48:39
vallahi bencede süpermiş, adamlar yapmış vallahi onlarda ankarada bizde, tek farkları onların opeli var bizim vw..  ::)
Gönderen: o.bilge - 16 Kasım 2011, 00:27:22
Süper abi adamlar insignia tabi gittikleri kahvaltıdan belli :D biz öğrenci adamız yemekhaneden şaşmıyoruz :D
Gönderen: wroxyy - 16 Kasım 2011, 00:36:40
çay -simit yaparız bizde ;)
Gönderen: o.bilge - 16 Kasım 2011, 00:37:19
çay -simit yaparız bizde ;)
her türlü :D
Gönderen: ReDDeviL - 16 Kasım 2011, 00:37:58
Süper abi adamlar insignia tabi gittikleri kahvaltıdan belli :D biz öğrenci adamız yemekhaneden şaşmıyoruz :D
Bnce hiç öğrenci konularına girmemek lazım zararlı çıkarız , öğrenci adamda arabanın ne iş ivar  :D
Gönderen: AG0463 - 16 Kasım 2011, 00:42:25
Bnce hiç öğrenci konularına girmemek lazım zararlı çıkarız , öğrenci adamda arabanın ne iş ivar  :D

tokat gibi bir cevap yine bir öğrenciden geldiii :D
Gönderen: ReDDeviL - 16 Kasım 2011, 00:44:07
tokat gibi bir cevap yine bir öğrenciden geldiii :D
Yok canım gerçekler bunlar , sıradan bir vatandaş gibi devam etmekte fayda var , gerçi benim 4 üncü sene öğrencilikten kurtulcam az kaldıda ;D
Gönderen: o.bilge - 16 Kasım 2011, 01:03:59
Bnce hiç öğrenci konularına girmemek lazım zararlı çıkarız , öğrenci adamda arabanın ne iş ivar  :D
Baba parasııııııı, baba parasıı. Benim ilk sene daha. Varım yoğum arabayı alırken gitti. Şu aralar sıkıntı var.
Gönderen: ReDDeviL - 16 Kasım 2011, 01:04:59
Baba parasııııııı, baba parasıı. Benim ilk sene daha. Varım yoğum arabayı alırken gitti. Şu aralar sıkıntı var.
Allah kolaylık versin ;)
Gönderen: o.bilge - 16 Kasım 2011, 01:08:14
Amiin :D evden okula arabayla gidemiyorum. Gidiş dönüş 70 km ve dur kalk. Ocakta bitiricem okulu inşallah. Ondan sonra biraz çalışıp para biriktirmek istiyorum. Sonrası malum
Gönderen: ReDDeviL - 16 Kasım 2011, 01:09:20
Ben arabayla gidiyorum mecbur hergun 100km  , 2,5 ay oldu alalı 7 bin olucak  ???
Gönderen: o.bilge - 16 Kasım 2011, 01:30:48
Ben arabayla gidiyorum mecbur hergun 100km  , 2,5 ay oldu alalı 7 bin olucak  ???
senin okulun yeri iyi aga basıyosun otobandan gidiyosun. Ben kozyatağı - davutpaşa hergün. Gidiş dönüş 3 buçuk saat
Gönderen: ReDDeviL - 16 Kasım 2011, 01:32:14
senin okulun yeri iyi aga basıyosun otobandan gidiyosun. Ben kozyatağı - davutpaşa hergün. Gidiş dönüş 3 buçuk saat
Evet seninde yol uzak , sıkıntı
Gönderen: o.bilge - 16 Kasım 2011, 01:36:58
Evet seninde yol uzak , sıkıntı
valla o yolu arabayla gitmeyi hiç gözüm yemiyo. Bide ikinci öğretimim ben, okul bi bitiyo geberiyorum yorgunluktan. kesin bi gün sağa çeker uyurum :D
Gönderen: ReDDeviL - 16 Kasım 2011, 01:37:48
valla o yolu arabayla gitmeyi hiç gözüm yemiyo. Bide ikinci öğretimim ben, kesin bi gün sqğa çeker uyurum :D
;D
Gönderen: MasterWK - 16 Kasım 2011, 12:07:57
Ankara ses ver Ankara :) Katılırım ben zamanı güzel belirlersek ve de kar yağışı olmazsa malum öğrenciyiz kış lastiği almadım bu sene düşünmüyorum :)
Gönderen: ALPER. - 16 Kasım 2011, 16:30:58
ankara buluşuyor zaten hep :) ama model ayrımı olmadan
Gönderen: wroxyy - 16 Kasım 2011, 22:04:26
Ankara ses ver Ankara :) Katılırım ben zamanı güzel belirlersek ve de kar yağışı olmazsa malum öğrenciyiz kış lastiği almadım bu sene düşünmüyorum :)

http://www.facebook.com/pages/vw-polo-6R-T%C3%BCrkiye/124349404341928  buradan türkiye olarak işe başlasak diyorum ;) sayfanın yaygınlaşmasını sağlarsak ileride bi buluşmada olabilir belki ;)
ankara buluşuyor zaten hep :) ama model ayrımı olmadan

evet bu konuda haklsın bi buluşmaya katılmak istiyorum bende, ben burada birazda ayrımcılık yapmış gibi oldum ama arabam polo 6R olduğu için öle dedim golf olsa golf, 6n olsa 6n derdim çünkü insigniacılara özendim :D