vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6R => Konuyu başlatan: kivanc2003 - 15 Kasım 2011, 11:17:14

Başlık: SIFIR ARABA PARFUMU BILEN VARMI ???
Gönderen: kivanc2003 - 15 Kasım 2011, 11:17:14
Sıfır arabaların mutlaka parfümünü yapmıslardır, webte bi iki yerde gördüm ama acaba nerden temin ederiz ?
Başlık: Ynt: SIFIR ARABA PARFUMU BILEN VARMI ???
Gönderen: barut - 15 Kasım 2011, 11:18:05
forumdan bir arkadaş zamanında getirmiş sanırım ama fiyatı tuzlu
Gönderen: kivanc2003 - 15 Kasım 2011, 11:26:34
bulmak lazım o arkadası ben nette arastırdım 8 tl falan geçti fiyatı ama tam bakmak gerek
Gönderen: o.bilge - 16 Kasım 2011, 00:23:53
Sıfır araba parfümü nedir ilk defa duyuyorum. Sıfır araba gibi mi kokuyo aracın içi? Yoksa sıfır araç için mi :D benim içeri hala kokuyo glade in su gibi olanını kullanıyorum
Gönderen: kivanc2003 - 16 Kasım 2011, 08:19:52
sıfır araba gibi kokuyo abi...kokusu gidenler için :)
Gönderen: rsb - 16 Kasım 2011, 11:27:41
bence en makul çözüm sıfır araba almak :D :D
Gönderen: kivanc2003 - 16 Kasım 2011, 17:46:48
bence en makul çözüm sıfır araba almak :D :D

Aynen :) ama bulacam
Gönderen: AhmetH - 17 Kasım 2011, 01:19:54
chemical guys new car smell

Gönderen: kivanc2003 - 17 Kasım 2011, 09:30:52
3 ülkede tanıdığım var 3nede sorucam bakalım, muhtemelen isin altından cinliler çıkacak :D
Gönderen: DAS AUTO. - 17 Kasım 2011, 12:50:23
abi ne sıfır araba parfümü yaaa   :)  ama abi hatırlıyosan arabayı ilk aldığın günü aracın içi resmen eti puf kokuyo ..
 bakkaldan 8-9 tane eti puf al ambalajını aç arabanın içene koy 1 hafta dursun araban sıfır kokar..  :D  veya dağ esintisi ferahlatır.. :)
Gönderen: kivanc2003 - 17 Kasım 2011, 13:59:16
abi ne sıfır araba parfümü yaaa   :)  ama abi hatırlıyosan arabayı ilk aldığın günü aracın içi resmen eti puf kokuyo ..
 bakkaldan 8-9 tane eti puf al ambalajını aç arabanın içene koy 1 hafta dursun araban sıfır kokar..  :D  veya dağ esintisi ferahlatır.. :)

:)
Gönderen: rsb - 17 Kasım 2011, 14:23:24
GENÇLİK... aracımıda basmışım yere  . yakında bi toplanalım gene :)  kültür üniversitesi falan deniliyodu müsait alan diye .. bi toplanalım :)
Gönderen: freegane - 17 Kasım 2011, 14:29:32
Aradığınız parfüm California Scents-New Port New Car. Bir dönem satmıştım ama Türkiye'de 15 liradan aşağı bulamazsınız.
Gönderen: barut - 17 Kasım 2011, 14:36:48
http://ticaretimiz.com/p92317-california-car-scents--newport-new-car-oto-kokusu42gr.html

^-^
Gönderen: ReDDeviL - 17 Kasım 2011, 14:37:42
Ben bu evlerde kullanilan  koku neydi unuttum adini kavunlusundan aldim ucundaki plastigi cikarttim kapi acilinca 100m etrafina gidio heralde koku arabanin icinde kafam guzel oldu  ::)
Gönderen: barut - 17 Kasım 2011, 14:39:39
mango :D bende aldım zamanında millet deliriyordu içerde otururken nerde kaldı bu rakı diye bağıranlar oluyordu   ;D ;D ;D ;D
Gönderen: kivanc2003 - 17 Kasım 2011, 15:38:37
mango :D bende aldım zamanında millet deliriyordu içerde otururken nerde kaldı bu rakı diye bağıranlar oluyordu   ;D ;D ;D ;D

benim eski arabada kavunlusu dökülmüstü..edirneye gidene kadar felc olduk :)
Gönderen: ReDDeviL - 17 Kasım 2011, 15:47:28
Cok feci kapagini cikarmaz olaydim araban inince  halusulasyonlar goruorum :D
Gönderen: rsb - 17 Kasım 2011, 16:00:07
bende 3 şişe kadar kullandım ondan.. kesmedi hala kullanıyorum odam  da  dahil :)
Gönderen: ReDDeviL - 17 Kasım 2011, 16:48:13
Bir ara herkes getirsin topluca demleniriz kapaklari acip :D :D
Gönderen: TwinCept - 17 Kasım 2011, 17:06:44
Gladenin tombikleri var kavunlu fakat aşırı kokuyo dediğiniz gibi ben jelibona benzer bi ürün kullanıyorum havalandırma ızgaralarına takılan  tam jelibon harika kokuyo arabaya binenler yemek bile istiyor  ;D ;D
Gönderen: kivanc2003 - 17 Kasım 2011, 17:47:37
Gladenin tombikleri var kavunlu fakat aşırı kokuyo dediğiniz gibi ben jelibona benzer bi ürün kullanıyorum havalandırma ızgaralarına takılan  tam jelibon harika kokuyo arabaya binenler yemek bile istiyor  ;D ;D

tattıraydın az bisey
Gönderen: o.bilge - 17 Kasım 2011, 22:10:33
 o dağ deniz esintili olanlar fena kokuyo
Gönderen: kemal_koker - 17 Kasım 2011, 22:13:06

glade değil airwick di sanki böyle çifti 14,90 mango diye satıyorlar ama kavun kokuyo :D
Gönderen: freegane - 17 Kasım 2011, 22:59:26
kullandığınız o parfümlerin sızıntı yapması halinde plastik aksama nasıl zarar verdiğini biliyorsunuz dimi arkadaşlar :)
Gönderen: kemal_koker - 18 Kasım 2011, 23:30:26
kullandığınız o parfümlerin sızıntı yapması halinde plastik aksama nasıl zarar verdiğini biliyorsunuz dimi arkadaşlar :)

ben jettada kullanıyodum bi ara.bardak koyma yerıne oturtmustum bı ıkı sefer akmıstı sonra ıslak mendılle iyice sildim ve bi zararını görmedim  ???
Gönderen: AG0463 - 19 Kasım 2011, 01:17:43
kıvanc abi kipadaki o jelibonumsu yeni araba kokusuna baktık ibrahim abiyle. hic o yeni araba kokusu ile alakası yok. ama şeftalilisinden aldm belaa =) onun da tek kötü yanı enteresandır insanı acıktırıyo :D
Gönderen: ReDDeviL - 19 Kasım 2011, 01:26:06
Acıkınca kolaya 5 lira verme ama  :D
Gönderen: TwinCept - 19 Kasım 2011, 09:54:30
kıvanc abi kipadaki o jelibonumsu yeni araba kokusuna baktık ibrahim abiyle. hic o yeni araba kokusu ile alakası yok. ama şeftalilisinden aldm belaa =) onun da tek kötü yanı enteresandır insanı acıktırıyo :D

Azam seni acıktıran o jelibon deil  5 km koşu bandından çıktın o gece ondandır  ;D ;D Yanlız feci bi kookuu hatunlar deliriyo fenaa :sevgi: :sevgi:
Gönderen: AG0463 - 19 Kasım 2011, 10:52:56
Ahhah ibrahm abi o gece deil dun aksam istanbula giderken oyle hissettm :) altan abi ama o kadar kucuk kolaya da 5 lira verilmezdi :)) 15 mi ne dedi 10liradan bi gram yukari vermem dedim tamam al git dedi :))
Gönderen: kivanc2003 - 19 Kasım 2011, 13:39:33

senin acıkmadığın bi zamanı düsünemiyorum :) o aldığın kokuyuda merak ettim...shanghaideki arkadasa sıfır kokusunun resimlerine mail atıcam p.tesi..2-3 haftaya aynısından gönderir bulursa..merakla bekliorum valla...bu arada aksama ps3 partisi var ya başakşehirde olacağım yada kayabaşında...müsait olursan haberleşelim kardesim...
Gönderen: tonysparkov - 19 Kasım 2011, 13:42:21
bu kokulardan kullanan varmı? çok ağır bi kokusu yoktur umarım, bir de gittigidiyorda aradım satan var 15 liraya 2li satıyolar, hangi çeşidini tavsiye eder kullanan arkadaşlar
Gönderen: ReDDeviL - 19 Kasım 2011, 13:46:42
Ahhah ibrahm abi o gece deil dun aksam istanbula giderken oyle hissettm :) altan abi ama o kadar kucuk kolaya da 5 lira verilmezdi :)) 15 mi ne dedi 10liradan bi gram yukari vermem dedim tamam al git dedi :))
Daha sonra bizede kitlendi zaten merak etme  :D
Gönderen: AG0463 - 19 Kasım 2011, 13:49:24
Nasi ya bnm odediklerimi bi daha mi odednz :/
Gönderen: ReDDeviL - 19 Kasım 2011, 13:53:12
Nasi ya bnm odediklerimi bi daha mi odednz :/
Yok sanmıyorum ama olabilirde , birde müzik dinleme ücreti varmış  :D
Gönderen: AG0463 - 19 Kasım 2011, 14:10:49
Yok artiik :)) otagtepe bitti benm icin ilk ve sondu :)). Kivanc abi musait olursam ariycam ben ps3 icin cok fena oynarm habern olsn :P
Gönderen: DAS AUTO. - 20 Kasım 2011, 16:07:32
Yok artiik :)) otagtepe bitti benm icin ilk ve sondu :)). Kivanc abi musait olursam ariycam ben ps3 icin cok fena oynarm habern olsn :P

oo azam adamımsın  yapalım bi gün ben barça siz cd deki bütün takımlar =)))
Gönderen: kivanc2003 - 20 Kasım 2011, 18:50:09

ben real siz hepiniz :D
Gönderen: mussel - 20 Kasım 2011, 19:16:48
Aradığınız parfüm California Scents-New Port New Car.C.tesi sipariş verdim p.tesi yada salı alıcam,burdan fikir ve düşüncelerimi yazıcam arkadaşlar.
Gönderen: kivanc2003 - 20 Kasım 2011, 19:24:51
Aradığınız parfüm California Scents-New Port New Car.C.tesi sipariş verdim p.tesi yada salı alıcam,burdan fikir ve düşüncelerimi yazıcam arkadaşlar.

nerden aldın hocam ?
Gönderen: AG0463 - 20 Kasım 2011, 21:01:00

ahaha bi gün buluşmadan sonra ps3 cafeye geçelim o zaman :D
Gönderen: mussel - 20 Kasım 2011, 21:27:53
nerden aldın hocam ?
www.3ka.com.tr
Gönderen: mussel - 20 Kasım 2011, 21:29:15
Bence hemen almayın ben bi kalite kontrol yapıyım güzelmiş tamam dersem öyle alın bence.P.tesi yada salı geliyor.Hemen cevap yazarım.Hatta siz Eyüp ustayı tanıyodunuz galiba ordaya gidiceğim zaman size haber veririm.Bizzat bakarsın.
Gönderen: betazom - 20 Kasım 2011, 22:47:39
merak ettim bak  ::)
Gönderen: kivanc2003 - 21 Kasım 2011, 08:29:57
Bence hemen almayın ben bi kalite kontrol yapıyım güzelmiş tamam dersem öyle alın bence.P.tesi yada salı geliyor.Hemen cevap yazarım.Hatta siz Eyüp ustayı tanıyodunuz galiba ordaya gidiceğim zaman size haber veririm.Bizzat bakarsın.

ok biliyorum eyüpü kardesim kadar severim...senden haber bekliyoruz o zaman üstadım
Gönderen: makovad - 21 Kasım 2011, 09:22:31
bende takıpteyım arkadaslar alıp deneyen yorum yaparsa mukemmel olur bızım ıcınde  :)
Gönderen: predator - 21 Kasım 2011, 12:35:14
Bir arkadaşım istanbuldan tipitip sakızı kokulu bir parfüm almış on numara valla bulsam bende alıcam ama bulamıyorum.. Gören bilen varsa haber versin lütfen.
Gönderen: mussel - 21 Kasım 2011, 19:44:38
Yahu arkadaşlar ben bu işten bişey anlamadım açıkcası,koku bugün ulaştı elime fakat acaba amerikadaki sıfır arabaların içi çam ağacı gibi mi kokuyo dedim içimden.Çok acayip bi kokusu var,gerçi arabaya bırakıp bi kaç gün sonra bakmak lazım diye düşünüyorum. ???
Gönderen: AG0463 - 21 Kasım 2011, 20:11:46
bizdeki sıfır araba kokusu ile yurtdışında ki farklı herhalde :D biz de plastik kokuyo sanırm onlar parfüm skıp yolluyolar herhalde :D
Gönderen: o.bilge - 21 Kasım 2011, 22:29:17
bizdeki sıfır araba kokusu ile yurtdışında ki farklı herhalde :D biz de plastik kokuyo sanırm onlar parfüm skıp yolluyolar herhalde :D
aynen ben de onu düşündüm de, ne bileyim plastik kokusu hoşuma gitmiyor normal parfüm sıkıyorum
Gönderen: kivanc2003 - 22 Kasım 2011, 10:45:29
bide çindekini görelim :))
Gönderen: predator - 22 Kasım 2011, 12:28:17
Tipitip kokusunu buldum geldi on numara :)
Gönderen: betazom - 22 Kasım 2011, 18:20:08
ooo süper nasıl bişey bu tipitip kokusu aynaya mı asılıyor yoksa havalandırmaya mı bende istiyorum sahsen. nereden alacaz ufuk.
Gönderen: predator - 23 Kasım 2011, 14:40:15
Dardanel ton kutusu gibi bişey :)  'California Scents Golden State Delight'  diye arat nette görürsün ;)

Gönderen: ReDDeviL - 23 Kasım 2011, 14:42:11
Arabanin bir kosesine koyuyosun koku yayiliyor heralde? Ne kadar mis bunun omru ? Herkes ovup duruyo bende alayim
Bari
Gönderen: tonysparkov - 23 Kasım 2011, 20:14:12
arkadaşlar ben bugün aldım california scents, balboa gum(sakızlı) ve smoke away(sigara kokusunu giderici koku - annemin arabasına :)
aracıma sakızlıdan koydum , böyle konserve gibi kapak ayarı var, çok hoş, rahatsız etmeyen bir kokusu var. 2 ay süresi var diyolar ama daha da kalıcı olur diye düşünüyorum :)
Gönderen: kivanc2003 - 23 Kasım 2011, 23:38:05
nerden ald›n linki varm›
Gönderen: tonysparkov - 23 Kasım 2011, 23:48:08
gittigidiyora yazdım california scents, orda çıktı, ikisini 20 tlye fln aldım