vwtr.net

Otomobil Forumu => LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri => Konuyu başlatan: MordemapA - 05 Kasım 2011, 00:53:14

Başlık: İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA TAVSİYE EDECEĞİNİZ LPG USTASI VE MARKA TERCİHİ
Gönderen: MordemapA - 05 Kasım 2011, 00:53:14
Merhaba arkadaşlar. İstanbul anadolu yakasında önerdiğiniz lpg ustası ve hangi marka olduğunu paylaşırsanız sevinirim. Çünkü aracımı satmak istemiyorum en azından sizin tavsiyenizle fikrimden vazgeçip benzin parasından kurtulmak istiyorum. Yoksa mecburiyetten gözüm gibi baktığım sevdiğim golf ümden ayrılacam :'( Şimdiden ilginiz için teşekkürler. Sabırsızlıkla yorumlarınızı bekliyorum.

(http://img18.imageshack.us/img18/7397/golfno.jpg)
Başlık: Ynt: İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA TAVSİYE EDECEĞİNİZ LPG USTASI VE MARKA TERCİHİ
Gönderen: ilGhiNC - 05 Kasım 2011, 21:26:57
Öncelikle arabanız çok güzel MAŞALLAH.parıl parıl parlıyor.Konuya gelirsek, eğer ucuz ama iyi olsun diyorsanız ATİKER in en son çıkan SAFEFAST modeli iyi.Biz kullanıyoruz ve memnunuz.İtalyan enjektörlü sistem diyorlar.Ama eğer paranız varsa PRİNS taktırabilirsiniz.Ama baya pahalı diye biliyorum.BRC de VW ye uyumlu ve kaliteli PRINS e göre daha ucuz ve kullananlar memnun.Kazasız belasız sürüşler diliyorum.
Başlık: Ynt: İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA TAVSİYE EDECEĞİNİZ LPG USTASI VE MARKA TERCİHİ
Gönderen: MordemapA - 07 Kasım 2011, 22:19:49
Yokmu beyler istanbul anadolu yakasında lpg taktıran ve çok memnun kalan marka ve usta tavsiye edecek biri ??? :-\
Gönderen: MordemapA - 10 Kasım 2011, 10:53:59
Güncel
Gönderen: nizam - 10 Kasım 2011, 11:03:55
vw için biçilmiş kaftan prinstir murat en sorunsuz en iyisi
Gönderen: MordemapA - 17 Kasım 2011, 10:54:08
Arabamı satmış bulunmaktayım konunun bir anlamı kalmadı. Herkese teşekkürler...
Gönderen: htmetin - 18 Kasım 2011, 16:40:31
Arabamı satmış bulunmaktayım konunun bir anlamı kalmadı. Herkese teşekkürler...

Hayırlı olsun. Alan düşünsün artık:)
Gönderen: MordemapA - 19 Kasım 2011, 01:15:16
SAOLASIN