vwtr.net

Volkswagen => Caddy, Transporter ve Caravelle => Konuyu başlatan: cemline - 28 Ağustos 2007, 12:23:47

Başlık: Caddy Teyp
Gönderen: cemline - 28 Ağustos 2007, 12:23:47
Arkadaslar merhaba,caddy lerımızın teybının arkasında kımı form sıtelerı arkalar ıcın extra ıkı cıkıs var kımılerıde sadece 4 cıkıs var 4 u de dolu dıor.dıkkatımı ceken bır sıtede de extra bosta cıkıs oldugu ve bu cıkıslara hoporlor baglandıgı zaman ekranda otomatık olarak fader menusunun acıldıgını okudum bılgısı olan varmı bu konuda.Bunlar olmuyorsa bıle ben bu aracın arkasına ıkı adet hoporlor takcam ama nası nerden alacagım eger 4 cıkıs varsa bunlardan paralel alca bu seferde omaj ları dusecek ses kalıtesının bırını ıptal edersek ya cok bas yada cok tız olacak arac ıcerısınde...servıse soruyorum uyuz adamlar eger ole bısı yapılırsa arac garantı dısı kalır dıo...kafa koydum takcam bunu kendım ya bızım zevkımız parasını verıos yapılan muameleye bak sadece 2 adet hoporlor ıcın  >:(  teyp ı cıkarım dedım code sorcak mevcut code var elımde bu seferde kod lar deısebılıyormus servıse gıdılebılırmıs masraf acarmıs denılıyor.mevcut teybın kalıtesıde hosuma gıdıyor ama arkadaslar aanlayan varsa yardım etsın lutfen yoksa dagıtacam ben bu aracın teybını iiice daral geldı bu konuda bana >:( >:(..................
Başlık: Ynt: Caddy Teyp Yardım
Gönderen: manimelankolipisikoz - 03 Eylül 2007, 12:46:57
hoca bendede caddy var biri 2005 dier 2007. tesisatım 2005 modelindeydi sonradan 2007 ye taktırdım hiçbir problem yaşamadım teyp ile ilgili tabi bu birazdan işten anlıyana bağlı.bazıları tesisatı döşerken teybin anasını belliyo :) işin yoksa servise git oda kol gibi bekliyo seni zaten.

hoperlör : 2 adet pioneer ts 2150
woofer    : 1000 w pioneer
ampfi       : Sony XM-SD12X

ama tesisatı aktarınca bizim setçi 2007 modelin teyp çıkışının farklı olduğunu söyledi.takdır dai bi mok olmaz :) kazasız sürüşler. :saygılar

resim eklemeyi bilmiyorum yoksa resim atıcaktım :) sorry
Gönderen: cemline - 04 Eylül 2007, 18:35:33
kardesım cok saolasın...pekı amfi ıcın elektrıgı dırek akuden mı aldınız.Pekı sen suan orjınal teybını mı kullanıyorsun kullanıyorsan memnunmusun....ule benım ıstedıgım teksey ıkı cıkıs ya amfı mamfı ugrasmayım dıom oda bı bea oldu heh...servıs cıkıs yaparız dıo ama garantı dısı dıo ımza atacakmısız beyfendılere kı zaten garantı bıldıgım kadarı ıle,mekanie elektronıge ne kadar ne sekılde var duymadım...
Gönderen: cemline - 08 Eylül 2007, 16:20:12
arkadaslar bu arada bunu okuya o kadar kısının ıcınde bırtek bu arkadas mı bılıyor aaa
Gönderen: manimelankolipisikoz - 19 Eylül 2007, 11:39:52
evet kardeşim ampfi için elektriği direk olarak aküden çekiyor geri kalanlar teyp arkadasından zaten biliyosun :) orjinal teybi kullanıyorum deiştirmeye gerek yok fazlasıyla işimi görüyor + orjin olayı var bozmak istemiyorum :) ampfi felan uraşmıyım diyosan set döşeyemessinki :) sana tavsiyem minimum bi ampfi + 2 hoperlor + 1 woofer .. araç hoperlorleri ampfiye bağlanmıyo zaten kaldırmazda patlatırsın :) resim eklemeyi öretseydin göstericektim :)
Gönderen: manimelankolipisikoz - 19 Eylül 2007, 11:40:47
nekadar gülmüşüm ya :D
Gönderen: manimelankolipisikoz - 03 Ekim 2007, 21:06:45
(http://img64.imageshack.us/img64/5886/y1pu5iednwnwoz5wxjywltqsm6.jpg) (http://imageshack.us)
Gönderen: cemline - 04 Ekim 2007, 17:53:20
kardesım benım saol senden baska yardım eden olmadı.ama okuyupda bılmeyen arkadaslar barı benden ogrensın...mevcut teybıne hoporlor takmak ıstersenız teybın arkasında 4 adet cıkıs var bunun 2 sı orjınalden dolu 2 sı bos kalanlarada hoporlor takılınca ekrana otomatık olarak fader menusu acılıyor o zamanda sesı sag sol ve arka on de de dınleyebılıyorsunuz..ben 350 watlık 2 adet pıoneer attım arkaya saglam calıstırıyor ses de guzel...ılgılenenlere duyrulur
Gönderen: manimelankolipisikoz - 04 Ekim 2007, 19:55:51
ne demek abi görevimiz.Yardımcı olabilydiysek ne mutlu bize :) ama şu fader menüsünü kurcalıcam .. yeniden götürücem setçiye bi baksın..çünkü seti bağlatınca adam 2005 model caddyde 2 çıkış var dedi bunda (2007 modelinde) 4 çıkış var dedi hatırlıyorum.Demekki adam yanlış bağlamış ki fader menüsü çıkmadı yada fader menüsünü bulmak için yanlış bağlamak gerkiyo :D.yoksa sette bi problem yok gayet güzel ötüyo.Bu konuya eğilmem lazım :)
Gönderen: cemline - 01 Kasım 2007, 12:19:15
lem nerelerdesın sen
Gönderen: mcsahan - 01 Kasım 2007, 12:36:47
(http://img64.imageshack.us/img64/5886/y1pu5iednwnwoz5wxjywltqsm6.jpg) (http://imageshack.us)

ts-2150 kaldımı hala çok ilginç :) bir zamanlar görüntü olarak güzel kolonlardı
Gönderen: manimelankolipisikoz - 01 Kasım 2007, 18:46:59
lem nerelerdesın sen

ustad turk telekom yüzünden 1 ay olacak nerdeyse netsizim ya allah belalarını versin ne diyim :) nasılsın iyimisin ¿ rahatsın inşallah
Gönderen: volksport - 01 Kasım 2007, 19:11:21
Konuyu kaçırmısım, neyse sorun çözülmüş zaten... Keyifle Dinlemeler... Anifiden Aküye hat çekerken  aküye yakın bi yere kabloya sigorta atmak daha sağlıklı olur.Gerçi anfi sigortası var ama.
Gönderen: volksport - 02 Kasım 2007, 16:34:03
eralp saol kardesım uzun dusunmeler sonucu yaptık bısıler ama dıom woofer atak bıde dıe ama akuden hat cekme ısı aracın garatı surecınde sıkıntı yapıyor bana.elektrıde bı sıkıntı olur gotururuz arabayı dırek bahane bulurlar aha burdan olmus dıe

Aküden içeride kablo çekmek ayrı bir dert benim polo da aküden içeriye hat geçirecek deliği zor bulduk vallaha alman bi yapmış yer yok kablo sokmak için neyse el yordamıyla görmeden geçirdik. Sıkıntı olursa çok zarar vermeden takıp sökebileceğin bişey olsun,garantiye gitmeden söker atar gidersin.
Gönderen: cemline - 13 Kasım 2007, 23:01:48
hektoooorrrr neredesınnn
Başlık: Ynt: Caddy Teyp
Gönderen: manimelankolipisikoz - 20 Kasım 2007, 09:58:17
hektoooorrrr neredesınnn

ne sen son ne ben söylim :)
Gönderen: cemline - 23 Kasım 2007, 14:57:26
garantısı bıtsın jbl oturtacagım kaldı 8 ay:) yaza hazır ınsaallah
Gönderen: cemline - 23 Kasım 2007, 14:58:31
sormadım kabul ettım kardesım
Gönderen: ®oyal - 23 Kasım 2007, 15:00:26
 ;D ;D ;D 3 ayvar garantinin bitmesine ama kim takar xenon, jant,sisler...
Gönderen: cemline - 26 Kasım 2007, 20:27:01
xenon yasak mı serbest mı beyler bende beklemeym barı
Gönderen: manimelankolipisikoz - 26 Kasım 2007, 22:17:14
ts-2150 kaldımı hala çok ilginç :) bir zamanlar görüntü olarak güzel kolonlardı

ilk günkü gibi duruyolar.bozulmuyolarki deişelim :) kaçtane araç deiştirdi yine tık yok :) bi çiftini daha buldum ama alıcam kısmetse.
Gönderen: strong - 07 Ocak 2008, 20:07:57
benim aracımda da arka tarafta 2 adet harici haporlor var , ses çok iyi ve fader menüsü de var.  bilgine !
Gönderen: volksport - 07 Ocak 2008, 20:11:51
benim aracımda da arka tarafta 2 adet harici haporlor var , ses çok iyi ve fader menüsü de var.  bilgine !

Fader Menüsünün daha önce konusu açılmıştı, arka çıkışlara kolon bağlandığında fader menüsü teypte aktif hala geçiyormuş caddylerde...  :o
Gönderen: cemline - 07 Ocak 2008, 21:56:47
   kardes senın hoporlorler bagajda kabın ıcerısınde mı yoksa yukarıya yer mı actırdın
Gönderen: strong - 08 Ocak 2008, 18:01:47
   kardes senın hoporlorler bagajda kabın ıcerısınde mı yoksa yukarıya yer mı actırdın
benimkiler arka yukarıda kapı ve tavan döşemesinde zaten kendi yerleri var ben bişi yaptırmadım yani özellikle
Gönderen: cemline - 10 Ocak 2008, 11:50:56
fotograflarını atabılırmısın sıteye mumkunse merak ettım nasıl yanı orjınalınden mı ole geldı tavanında orjınal yerlerı nerde var allah ın askına bıde arka kapılar dıosun hayret cok merak ettım
Gönderen: strong - 12 Ocak 2008, 02:28:02
tavanın en arkasında sağ ve sol köşelerde yarın resmini atıcam  :tamamdir
Gönderen: strong - 12 Ocak 2008, 19:32:29
(http://img230.imageshack.us/img230/745/grnt030ki6.jpg)
Gönderen: volksport - 12 Ocak 2008, 19:49:05
Bunlar Orjinal Fabrikasyon kolonlar mı?  ::)  Yok pek fabrikasyon işi değil bunlar bence, fabrikadan böyle bir ürün takıcaklarını sanmıyorum. :-X

Siz aracı sıfır mı aldınız Doğuş Oto Galerisinden? Merak ettim ya şimdi..
Gönderen: strong - 12 Ocak 2008, 20:01:23
hiç bir caddy fabrika çıkışı böyle değildir, ben yaptırdım. bu döşeme olmadan önce aracın içi ,dış rengindeydi  ve de hiç iyi dumuyordu.ayrıca kolonlarıda ben aldım tabi.
Gönderen: volksport - 12 Ocak 2008, 20:04:13
hiç bir caddy fabrika çıkışı böyle değildir, ben yaptırdım. bu döşeme olmadan önce aracın içi ,dış rengindeydi  ve de hiç iyi dumuyordu.ayrıca kolonlarıda ben aldım tabi.

Ben komple kolonlu olarak sandım, İşin içine Orjinal lafı girince arkadaşların yazdıklarında, acaba dedim çünkü bu şekilde hiç caddy görmedim... :tamamdir
Gönderen: osmansahin - 17 Haziran 2008, 16:46:14
Arkadaşlar bu teypteki çıkışları buldum fakat oraya göre soket nerden bulurum ve nasıl bir soket ordaki soketleri sökemiyorum sökersem şifre istiyeceğini söylüyolar yardımcı olursanız sevinirim..
Gönderen: volksport - 17 Haziran 2008, 17:20:50
Arkadaşlar bu teypteki çıkışları buldum fakat oraya göre soket nerden bulurum ve nasıl bir soket ordaki soketleri sökemiyorum sökersem şifre istiyeceğini söylüyolar yardımcı olursanız sevinirim..

Siyah renkli soket olması gerekir(elektrik beslemesi), onu  cıkarmassan şifre falan istemez aracın, kolonların baglandıgı soket genelde kahver renkli olur, Blaupunkt için oldugunu söylersen oto muzik sistemcilerinin genelinden temin edebilirsin 1o ytl yi geçmez.  :tamamdir
Gönderen: strong - 17 Haziran 2008, 21:33:45
ben bizzat soketleri söküp taktım şifre falan istemiyor
Gönderen: volksport - 17 Haziran 2008, 21:59:43
ben bizzat soketleri söküp taktım şifre falan istemiyor

Cihaz modeline göre değişebilir, şifre istersede otomobilinizle beraber verilen kitapcıklarda şifreniz mevcuttur...
Gönderen: cemline - 18 Haziran 2008, 09:03:03
osman merhaba kardesım,soketlerını en yakın servısden temın edebılıyorsun...pıyasada ben bulamamısdım...
Gönderen: TrigG3R - 01 Ağustos 2008, 23:32:21
valla ben transportere anfi bağlattım süper oluyo ve orjinal teyibe bağlattım  ve bağlanışı çok basit zaten ama bağlarken hayel kırıklıgı yaşadım bizde seat cordoba vardı ben ona anfi bağlıcaktım anfi kablosunu geçricek bir tek delik bile bulamamıştım 3 saat uğraşıp zar zor bi yerden geçirdim ve dedim ki bunda böylesine yalıtım varsa vw nasışdır kim bilir dedim ve o gün transporte bağlatırken bi baktım dreksiyon kısmın altından bakınca içeri ışık geliyo kocaman delik ordan geçiriverikdik 1 dk bile sürmedi ve kahrettim bence artık vw adi yapmaya başladı arabayı bir kaç elektronik bişey koyuyo gerisi fıs
Gönderen: TrigG3R - 01 Ağustos 2008, 23:32:54
valla ben transportere anfi bağlattım süper oluyo ve orjinal teyibe bağlattım  ve bağlanışı çok basit zaten ama bağlarken hayel kırıklıgı yaşadım bizde seat cordoba vardı ben ona anfi bağlıcaktım anfi kablosunu geçricek bir tek delik bile bulamamıştım 3 saat uğraşıp zar zor bi yerden geçirdim ve dedim ki bunda böylesine yalıtım varsa vw nasışdır kim bilir dedim ve o gün transporte bağlatırken bi baktım dreksiyon kısmın altından bakınca içeri ışık geliyo kocaman delik ordan geçiriverikdik 1 dk bile sürmedi ve kahrettim bence artık vw adi yapmaya başladı arabayı bir kaç elektronik bişey koyuyo gerisi fıs
Gönderen: oguz oktay - 02 Ağustos 2008, 00:02:14
vala ben kendi poloma bagladım delik bulamadım  darlandım gittim dükkana blackdecker marka matkabı aldım yan koltugun ordan bastım cıktım ama sonradan pişman oldum sigorda kutusunun yanında varmıs geccek yer
Başlık: Ynt: Caddy Teyp in sökülmesi
Gönderen: ®oyal - 09 Ağustos 2008, 14:57:37
Ön kapağı sökerken aşağıdan küllüğün ordan sökmeye başlayıp yukarı doğru nazikçe kaldırın.Sarı renkler klipslerin yuvasıdır.
Toplam sökülecek 6 tane tork alyan vidası var.
(http://img178.imageshack.us/img178/4151/oktay011xp3.jpg)

(http://img522.imageshack.us/img522/7491/oktay012td2.jpg)

(http://img525.imageshack.us/img525/4949/oktay013ze3.jpg)

(http://img178.imageshack.us/img178/1424/oktay014ea6.jpg)

(http://img525.imageshack.us/img525/345/oktay017sh8.jpg)

Kabloyu takınca feder menüsü çıkmadı ama ses var.    :tamamdir

(http://img504.imageshack.us/img504/8875/oktay018iv2.jpg)

Gönderen: cemline - 11 Ağustos 2008, 18:37:48
resımdekı bıtmıs halı ıse zaten yanlıslık var,pembe kablo ve yanındakı bır hoporlore (yanlıs hatırlamıyorsam sol kapı)alttakı ıkısı (yan yana olan) sag kapı,altındakı yıne sol arka ve dıger en alttakı yan yana olan da sol arka bende bole takılı fader menum de var.bu baglantı icin teybın uzerındekı  sematıkden yola cıkabılırsın wow kardesım...ayrıca kabloları pabuc kullanmadan(orjınal pabuclarını kı ben servısden baska bır yerden bulamadım)sıkıstırma ...v.b yollarla takarsan sesde de netlık alamıyorsun tavsıye ederım...
Gönderen: ®oyal - 11 Ağustos 2008, 19:37:14
(http://img411.imageshack.us/img411/6559/1108001xc3.jpg)

(http://img159.imageshack.us/img159/4656/1108002dd4.jpg)
Gönderen: cemline - 11 Ağustos 2008, 23:01:34
(http://img144.imageshack.us/img144/9891/teypna2.jpg) (http://imageshack.us)
(http://img144.imageshack.us/img144/9891/teypna2.e5b844b6b9.jpg)[/  fader ıcın alttakı slot larında takılı olması lazımkı devre yapıp menu de gorunsun ayrım yapabılsın kardes bu arada kırmızı kabloların uzerınde beyaz cızgıler var bunun anlamı artı kablolardır ıkısı yan yana ...! bırı beyaz cızgılı kırmızı dıgerı ıse tek ren kırmızı olmalı gercı baglantıda dıkkat etmemıs olabılırsınız onemlı olan dogru takdıgınızdan emın olmak... (http://g.imageshack.us/g.php?h=144&i=teypna2.jpg)
Gönderen: strong - 13 Ağustos 2008, 21:14:27
bu skotlere bağlantı yapıp dijital bir aletten ses alabilir miyiz ki ? (tel ,ipod.. vs)  :-[
Gönderen: hakan99 - 14 Ağustos 2008, 14:01:22
abi onlar cıkıs o yuzden alamazsın audio input olması gerekır ya da ipod input falan ama malessef gordugum kadarı ıle boyle bı gırıs yok baglayamazsın
Gönderen: hakan99 - 14 Ağustos 2008, 14:03:22
yalnız en altta galıba gırıs olabılır pek net gorunmuyo ama cd changer gırıslerı olabılr soket ıbı gorunuyo sokup bakmam lazım..
Gönderen: manimelankolipisikoz - 15 Ağustos 2008, 00:10:13
yalnız en altta galıba gırıs olabılır pek net gorunmuyo ama cd changer gırıslerı olabılr soket ıbı gorunuyo sokup bakmam lazım..

bencede changer girişi  :tamamdir
Gönderen: cemline - 15 Ağustos 2008, 00:46:16
manımeno cum once sen fader ı bul bıladerımm benım...eheh :t
Gönderen: manimelankolipisikoz - 15 Ağustos 2008, 18:04:00
manımeno cum once sen fader ı bul bıladerımm benım...eheh :t

napıcam fader menüsüne ya :) tek hoperlormu dinlicem sanki :) zaten ön arka var bende.sen beni bırakta önce caddyne jant al sonrada ses sistemi döşe   :t     ;D  ;D
Gönderen: cemline - 16 Ağustos 2008, 11:42:09
napıcam fader menüsüne ya :) tek hoperlormu dinlicem sanki :) zaten ön arka var bende.sen beni bırakta önce caddyne jant al sonrada ses sistemi döşe   :t     ;D  ;D
tek hoporlo cıft hoporlo keyfını yasa one az ver arkaya cok arkaya cok ver one az ... :) ben ıyı doseyınce sıstemıne gerek kalmadı  jant aldım ya gormuyormusun resımde canafar gıbı ...ımkanlarım el vermıyor ne yapalım bıladerım solettın burada bana zaten ısmıde deıstırecegım fasfakırfusfukara caddy cı dıe ( cıkma jant alınır... :P ) :D
Gönderen: manimelankolipisikoz - 16 Ağustos 2008, 11:45:21
tek hoporlo cıft hoporlo keyfını yasa one az ver arkaya cok arkaya cok ver one az ... :) ben ıyı doseyınce sıstemıne gerek kalmadı  jant aldım ya gormuyormusun resımde canafar gıbı ...ımkanlarım el vermıyor ne yapalım bıladerım solettın burada bana zaten ısmıde deıstırecegım fasfakırfusfukara caddy cı dıe ( cıkma jant alınır... :P ) :D
çok deli bi ses sitemin var bide tek hoperlor dinlicen  :t  artık bişey dememe gerek kalmadı kendi kendini imha ettin :D 
Gönderen: cemline - 16 Ağustos 2008, 11:50:23
cancan benım de 4 hoporlorum var nereden cıkartıyosun sımdı sen  ıykı bı fader ı bulamadın dedık senın o kadar sıstemın olmusda uydurmusun bır sekılde de fader ı uydurmamısın pardon bulamamısın :D  onda da yardımcı olayım dedım sana olayı cevırrttın bana ben memnunum faderımdan hoporlorlerımden bu arada senın arka kaplamasız tenekeydı demı...zuhah
Gönderen: manimelankolipisikoz - 16 Ağustos 2008, 11:52:57
cancan benım de 4 hoporlorum var nereden cıkartıyosun sımdı sen  ıykı bı fader ı bulamadın dedık senın o kadar sıstemın olmusda uydurmusun bır sekılde de fader ı uydurmamısın pardon bulamamısın :D  onda da yardımcı olayım dedım sana olayı cevırrttın bana ben memnunum faderımdan hoporlorlerımden bu arada senın arka kaplamasız tenekeydı demı...zuhah

bi bağaj kaplaman var başka ne var araçta hee unuttum bide tencere jantlar var :D geçen paintte çalışmalar yapıyodun tamponunla ilgili şu anadola benziyen resimler varya koyayım istersen bide arakdaşlarımız yorumlarını alalım :D :D ehehe
Gönderen: cemline - 16 Ağustos 2008, 12:00:14
ben onu kıstas olarak yazmadım kapla ıyı olur ses fazla gelmez o kadarda ugrastın tampon mampon boyama deıstırme...paınt olayını sen ogrettın bana hatta benım yaptıklarımdan senın yaptıkların daha guzel oluyormus bıraz daha kendını gelıstır dedıgın gunlerı kendı caddy nı sırk arabasına donusturdugun anları anladın sen onu.... :D  caddy askına
Gönderen: manimelankolipisikoz - 16 Ağustos 2008, 12:04:45
ben onu kıstas olarak yazmadım kapla ıyı olur ses fazla gelmez o kadarda ugrastın tampon mampon boyama deıstırme...paınt olayını sen ogrettın bana hatta benım yaptıklarımdan senın yaptıkların daha guzel oluyormus bıraz daha kendını gelıstır dedıgın gunlerı kendı caddy nı sırk arabasına donusturdugun anları anladın sen onu.... :D  caddy askına

istersen ikimizde elimizdeki paint çalışmalarını koyalım bakalım kim neler yapmış ehehe :) varsa iddia ettiğin benim çalışmalarım koyarsın :D    arkadaşlar gelin şu garibana bi elde siz uzatın sevaptır :D
Gönderen: cemline - 16 Ağustos 2008, 12:12:52
ole yaparsak herkez bızım yaptıgımızı yapar olımm ole bole guzel olmadı onlar turkıyede bı ıkımızde olmalı olımmm garıban marıban son boyadıgım yerı sende bende dusunmuyor deılım oraya demedın mı kırmızı boya ıle hı sadakatsizzz :D
Gönderen: manimelankolipisikoz - 16 Ağustos 2008, 12:19:13
ole yaparsak herkez bızım yaptıgımızı yapar olımm ole bole guzel olmadı onlar turkıyede bı ıkımızde olmalı

yaş kaçtı cemline pardon unttum :D
Gönderen: cemline - 16 Ağustos 2008, 12:32:54
yaş kaçtı cemline pardon unttum :D
dogru dedın valla cocuga faderın yerını ogretemessen ıc kaplama yaptırtamassan jantını begendırtemessen yas ıtıbarı ıle paınt ı senın kadar kullanamassam yerın dıbıne sokar neyse genclıgıne verıyorum :P
Gönderen: manimelankolipisikoz - 16 Ağustos 2008, 12:52:22
dogru dedın valla cocuga faderın yerını ogretemessen ıc kaplama yaptırtamassan jantını begendırtemessen yas ıtıbarı ıle paınt ı senın kadar kullanamassam yerın dıbıne sokar neyse genclıgıne verıyorum :P

canım abicim benim :) biliyon şaka yaptığımı sil gözyaşlarını hadi :)
Gönderen: AhMeTH61 - 16 Ağustos 2008, 13:17:45
ohhooo.
Noluo burda ya.
Mahalle kavgası olmuş resmen
Hiç yakışıomu
Gönderen: cemline - 16 Ağustos 2008, 17:14:56
canım abicim benim :) biliyon şaka yaptığımı sil gözyaşlarını hadi :)
ben senın bu huyunu sevıyorum ıste manımenocumm su yaslı hasta adamın gonlunu ole gusel alıyorsunkı canım kardesım benımmm seni seviyorum
Gönderen: ®oyal - 26 Ağustos 2008, 17:32:09
(http://img261.imageshack.us/img261/2416/1006sx8.jpg)

(http://img528.imageshack.us/img528/8089/1008mp8.jpg)

(http://img84.imageshack.us/img84/484/1007py6.jpg)

(http://img84.imageshack.us/img84/7339/1005zl5.jpg)

(http://img84.imageshack.us/img84/659/1009xq7.jpg)
Gönderen: cemline - 26 Ağustos 2008, 20:42:27
anfi nerede
Gönderen: volksport - 26 Ağustos 2008, 20:59:03
anfi nerede

25 cm tepten besliyor... Teybe agır gelebilir okta abi, bu arada cd changer girişleri mevcut transporterda ordan bir kablo yapılarak mp3 player vs baglanabilir kola gelsin
Gönderen: ®oyal - 27 Ağustos 2008, 08:17:28
anfi nerede

Anfi olmayacak geçici bir süre için taktım son ses e vermiyorum.Devamı kısmetse pazara kadar tamamlanacak.Sol ve sağ kayar kapılara 16 cm lik oval düşünüyorum.
Gönderen: cemline - 28 Ağustos 2008, 17:26:07
kayar kapılara nasıl montaj edeceksın kı oktaycım ben cok arastırdım ama bulamadım bı ara dusundum soketlerden yapıım acıldıgı zaman calısmaz kapanınca calısır olsun dedım olmadı (kapı lambalarının calısması ıcın kapı kapandıgında soketle var erkek ve dısılı ordan alıyım dedım yok kabloyu nasıl ayarlayacaksın kayar kapıda ......bende olsa mıdbass takımı atmayı dusunuyorum
Gönderen: ®oyal - 02 Eylül 2008, 09:11:31
kayar kapılara nasıl montaj edeceksın kı oktaycım ben cok arastırdım ama bulamadım bı ara dusundum soketlerden yapıım acıldıgı zaman calısmaz kapanınca calısır olsun dedım olmadı (kapı lambalarının calısması ıcın kapı kapandıgında soketle var erkek ve dısılı ordan alıyım dedım yok kabloyu nasıl ayarlayacaksın kayar kapıda ......bende olsa mıdbass takımı atmayı dusunuyorum

Kablosunu ve bağlantılarını çektim denedim.Yanlız  hangi tip ve kaç w lık kolon takacağıma karar veremedim.
   ???
Gönderen: cemline - 04 Eylül 2008, 22:00:50
bıladerim direk mid bass takimi al sag sola tak bence bıde nasıl yaptın fotolar ıle gosterebılırmısın bende yapacagım
Gönderen: ®oyal - 05 Eylül 2008, 08:56:16
İşlem tam bitsin resimleri detaylı yollarım.
Gönderen: ®oyal - 06 Eylül 2008, 14:01:15
Ses dengesi çok güzel. :sevgi:
(http://img296.imageshack.us/img296/4477/4001az3.jpg)

(http://img296.imageshack.us/img296/6408/4003ws4.jpg)

(http://img296.imageshack.us/img296/8555/4005yf4.jpg)

(http://img296.imageshack.us/img296/9969/4006of8.jpg)

(http://img144.imageshack.us/img144/3219/4007ev5.jpg)

devam edecek...
Gönderen: volksport - 06 Eylül 2008, 15:39:32
Eline sağlık Oktay abi, surgulu sistemi oturtmussun :)  :tamamdir
Gönderen: cemline - 06 Eylül 2008, 21:18:08
oktay yanliz onlar surte surte dagılmaz mı bırde o slotlarda uc tane yer var bırı bos olabılırmı dıe dusundum bıran soktugunde bakmısmıydın ....! varmi
Gönderen: oguz oktay - 06 Eylül 2008, 22:52:22
kutlamak lasım abi seni vala saskın vaziyette bakıom ve süper sistem
Gönderen: ®oyal - 07 Eylül 2008, 10:16:19
Eline sağlık Oktay abi, surgulu sistemi oturtmussun :)  :tamamdir

Sağol Kardeşim.

oktay yanliz onlar surte surte dagılmaz mı bırde o slotlarda uc tane yer var bırı bos olabılırmı dıe dusundum bıran soktugunde bakmısmıydın ....! varmi

Tabi zamanla kabloların işlevini yitireceği belli,ama onunda çaresi var dediğim gibi devam edecek...
Slotların üçüde dolu,iki pozitiv bir negativ. Uzaktan kumanda üzerinden ve şöför mahalindeki merkezi kilit için farklı sistem olabilir.

kutlamak lasım abi seni vala saskın vaziyette bakıom ve süper sistem

Teşekkür ederim.

:sevgi:
Gönderen: umef - 17 Eylül 2008, 23:36:30
arkadaşlar slm. site güzel . 2007 model caddy aldım lakin radıo'dan ses hışırtılı geliyor.Radyoyu hiç dinleyemiyorum bu sinirlerimi altüst ediyor. cd nin sökülüşünü göstermişsiniz ama radyo anteni yokmu bunlarda. Bilgi verirseniz çok sevinirim.
Gönderen: manimelankolipisikoz - 17 Eylül 2008, 23:57:00
arkadaşlar slm. site güzel . 2007 model caddy aldım lakin radıo'dan ses hışırtılı geliyor.Radyoyu hiç dinleyemiyorum bu sinirlerimi altüst ediyor. cd nin sökülüşünü göstermişsiniz ama radyo anteni yokmu bunlarda. Bilgi verirseniz çok sevinirim.
antenden değildir bence
Gönderen: volksport - 18 Eylül 2008, 01:19:18

2007 modelse aracınız garanti kapsamından cıkmadıysa servisine gösterebilirsiniz, garanti kapsamında ücretsiz olarak herhangi bir arıza varsa giderilicektir...
Gönderen: umef - 18 Eylül 2008, 06:29:29
2007 model. arabam sağ ön kapıdan kaza sonucu boyalı.. bundan dolayı garanti delinirmi onuda bilmiyorum veya radyo hışırtısı ondan dolayı da olabilirmi bilmiyorum.
Gönderen: ®oyal - 19 Eylül 2008, 07:44:43
Fotoğrafın sağında yanyana ikitane kalın kablo var onlar anten girişleridir
(http://img178.imageshack.us/img178/1424/oktay014ea6.jpg)

Kazadan dolayı mekanik elektronik aksamın garanti dışı kalacağını sanmıyorum.Ön camda çatlak varmı yada değiştimi?
Gönderen: umef - 20 Eylül 2008, 08:28:14
ön camın sağ tarafında çatlak vardı ve cam değişti.
Gönderen: ®oyal - 20 Eylül 2008, 08:57:11
ön camın sağ tarafında çatlak vardı ve cam değişti.

Anten sorununun kaynağını biliyorsun artık.
Gönderen: ®oyal - 08 Aralık 2008, 09:35:13
Ses dengesi çok güzel. :sevgi:
(http://img296.imageshack.us/img296/4477/4001az3.jpg)

(http://img296.imageshack.us/img296/6408/4003ws4.jpg)

(http://img296.imageshack.us/img296/8555/4005yf4.jpg)

(http://img296.imageshack.us/img296/9969/4006of8.jpg)

(http://img144.imageshack.us/img144/3219/4007ev5.jpg)

devam edecek...

Gönderen: ®oyal - 08 Aralık 2008, 12:31:03
(http://img116.imageshack.us/img116/1738/071220084122tk9.jpg)

(http://img264.imageshack.us/img264/5673/071220084123hs4.jpg)

(http://img247.imageshack.us/img247/3493/071220084128pl0.jpg)

(http://img78.imageshack.us/img78/374/071220084129bo6.jpg)

(http://img247.imageshack.us/img247/1271/071220084130gg2.jpg)

(http://img368.imageshack.us/img368/2019/071220084132yz6.jpg)

(http://img78.imageshack.us/img78/9519/071220084133lr4.jpg)

(http://img368.imageshack.us/img368/5194/071220084135ww0.jpg)

(http://img78.imageshack.us/img78/4158/071220084136ng8.jpg)

(http://img361.imageshack.us/img361/2797/071220084140uh2.jpg)

Gönderen: ®oyal - 19 Aralık 2008, 14:27:31
Diğer caddy  kullanıcıları  fazla masraf yapmadan dengeli orjinal müzüik dinlemek için çok iyi bir çözüm.
Yeni partnerlerde kolonlar kayar kapılarda sanırım.