vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6R => Konuyu başlatan: muraterkan - 12 Eylül 2011, 20:10:05

Başlık: bluemotion lastik ve jant degisimi konusunda fikirlerinizi almak istiyorrum
Gönderen: muraterkan - 12 Eylül 2011, 20:10:05
bende yeni vw üyesiyim daha 2 ay oldu polo bluemotion aldım gerçekten donanım olarak cok iyi ama lastik ebatlari hem inç olarak hemde kalınlık olarak küçük ve ince geldi sizce büyütmelimiyim jantı ve lastigi görüslerinizi bekliyorum
Başlık: Ynt: bluemotion lastik ve jant degisimi konusunda fikirlerinizi almak istiyorrum
Gönderen: ihsan_07 - 16 Eylül 2011, 09:35:27
dün aracıma 16 inç GTI jant aldım,lastikler toyo 195/45/16 şuan için memnunum,,,polo ya jant şart

size tavsiyem orjinalleri verin lastikciye üstüne biraz para koyup beğendiğiniz bi modeli alın
Başlık: Ynt: bluemotion lastik ve jant degisimi konusunda fikirlerinizi almak istiyorrum
Gönderen: muraterkan - 16 Eylül 2011, 12:35:17
Jantlarimdan memnunum aslinda ama lastikler ince geldi ilk olarak genis lastik takmayi dusunuyorum bide arabanin arkasi yuksek duruyo yandan bakinca o da hosuma gitmedigi icin inci buyutmek istedim yada onun yerine arka tarafi yeremi yakinlastirsam karar veremedim 
Gönderen: RCA - 16 Eylül 2011, 12:47:40
Jant takınca yay şart ama aracınıza uygun yay takın...
Gönderen: eray6r - 16 Eylül 2011, 16:22:21
Sana tek önerim Enkei RPF01 dir ben 6r ıma 17 sini koydum tenekelerle aynı ağırlıkta istersen sıfır lastiklerle satarım ama 1200 $ :)))
Gönderen: mronbas - 20 Eylül 2011, 19:07:42
17 kullanıyorum şikayetim yok, tavsiye ederim.
(http://img192.imageshack.us/img192/9828/img0816kr.jpg)
Gönderen: ihsan_07 - 21 Eylül 2011, 09:40:41
şantlar ava ama lenso 17 sıyah jant ıle degıstırecem..Helezonlar H&R dı cıkardım coıl yapacgaım..H&R kesınlıkle tavsıye edılmez...Almayın..ve dızele dızel benzınlıye benzılı yay bulun..H&R buna dıkkat etmıyor cok..
çok canımı sıkmaya başladı bu yay konusu...jantlarıda 2. el alıcam diye kafaya koymustum ama bulayınca sıfır aldım,yaylarıda öyle yappıcam herhalde...
hocam senın h&r ler duruyor mu hala
Gönderen: ihsan_07 - 21 Eylül 2011, 09:42:14
()
neden resimleri göstermiyor??? nasıl yüklicem resimleri arkadaşlar bile var mı
Gönderen: tunataskiran - 21 Eylül 2011, 20:33:20
mronbas
hocam arabada yay var mı sadece jant lastik mi yaptırdın?