vwtr.net

Volkswagen => Caddy, Transporter ve Caravelle => Konuyu başlatan: kanki51 - 14 Ağustos 2007, 12:25:41

Başlık: transporter almayı düşünüyoruz YARDIM lazım
Gönderen: kanki51 - 14 Ağustos 2007, 12:25:41
merhaba arkadaşlar yeni üye oldum... niğdeliyim... transporter 105 hp camlıvan uzun şase almayaı düşünüyoruz ama fiyatlar 2008 ye kayseride 42500(+kasko+kredi işlemleri) cekiyor... pahalı mı acaba... bilgisi olanlardan yardım beklerim birde araba nasıl soyle 1-2 ay sonra ortlama ne yakar ve hız son kaca basar aacaba bu bılgıler gerekli yardımcı olursanız sevinirim...daha once hiç VW kullanmadık ılk olacak...
Başlık: Ynt: transporter almayı düşünüyoruz YARDIM lazım
Gönderen: Halil Kara - 14 Ağustos 2007, 12:49:06
merhaba arkadaşlar yeni üye oldum... niğdeliyim... transporter 105 hp camlıvan uzun şase almayaı düşünüyoruz ama fiyatlar 2008 ye kayseride 42500(+kasko+kredi işlemleri) cekiyor... pahalı mı acaba... bilgisi olanlardan yardım beklerim birde araba nasıl soyle 1-2 ay sonra ortlama ne yakar ve hız son kaca basar aacaba bu bılgıler gerekli yardımcı olursanız sevinirim...daha once hiç VW kullanmadık ılk olacak...

vw zaten pahalidir arkadasim.once alirken cebini yakar ama sonra araci kullanmayi basladiginda ne iyi etmisim dersin.
105 likler performans acisindan iyi degiller.bir de o kasaya 105 hp az geldigi icin araci zorladiginda neredeyse 130 luklar kadar yakiyor.
eger butcen uygunsa 130 luk almani tavsiye ederim.
km de ortalama 22-23 ykr yakar.yani 9 litre civarinda ortalamasi olur.
fakat sunu da soylemeden edemeyecegim:
transporterlerin en fazla ariza verdigi modeli 130 luklardir bilginize...
Gönderen: erdemözkan - 18 Ağustos 2007, 13:06:10
arkadasım sen git t5 'in 105 ps lerinden al, her türlü yönden memnun kalmazsan ben de atom karınca değilim. bu araç ticari, basmaya ne hacet 130 ve 174 ler sürekli uzun yol kullanıcılarına hitap ediyor.yakıt olarak da 105 ps ler muazzam düzeyde. hız olarak 3800-4000 d arası 180 190km de gidip geliyor.130 ve174 bg motorlu araçların 105 bg lere göre daha fazla sorun çıkardığı da bir gerçek.yine de seçim senin hayırlısı neyse o olsun. :)
Gönderen: erdemözkan - 18 Ağustos 2007, 13:06:57
bu arada niğdenin neresinden???anneciğim oralıdır da...
Gönderen: kanki51 - 20 Ağustos 2007, 10:37:08
bu arada niğdenin neresinden???anneciğim oralıdır da...
niğdenin merkeze bağlı konaklı ksb. siz neresinden ki?
Gönderen: kanki51 - 20 Ağustos 2007, 10:40:49
teşekkurler arkadaşlar... biz alırsak koy ıle niğde arasında kullanırız genelde... bize yeter o sanki ralliye katılacak değiliz. biraz konfor olsun diye dusunmustuk ama herhalde kalacak bizim VW işi bir sonraki bahara... ama cok istiyorum bir VW arabamız olmasını. ölürsem gozlerım acık gidecek yââââââ... peder onay cekmedi yauw.
Gönderen: erdemözkan - 20 Ağustos 2007, 20:26:47
niğdenin merkeze bağlı konaklı ksb. siz neresinden ki?

benim annem niğdenin ulukışla ilçesinden babam kastamonulu