vwtr.net

Serbest Forum => Organizasyonlar ve Buluşmalar => Fikirler ve Öneriler => Konuyu başlatan: Onamdar - 01 Haziran 2011, 22:23:22

Başlık: İzmir de pazar günü yapılacak olan hava gösterisine katılacak arkadaşlar buraya!
Gönderen: Onamdar - 01 Haziran 2011, 22:23:22
Arkadaşlar pazar günkü organizasyona zaten bi çok kişi bireysel olarak katılıcak.

Madem böyle bir durum var fırsat bu fırsat gelenlerle küçük çaplı bi etkinlik tadında birşeyler yapabiliriz.

Ailesiyle arkadaşlarıyla sevgilisiyle gelenler olıcaktır mutlaka güzel bir ortam olabilir.

Dizeriz vw leri yanyana havamız olur hem ;)

Katılıcak olanlar ve o büyük alanda birbirimizi nasıl bulacağımız konusunda fikirlerinizi yazarsanız sevinirim:)

Bence birolu bu konuda sorumlu olarak atıyalım:)
Başlık: Ynt: İzmir de pazar günü yapılacak olan hava gösterisine katılacak arkadaşlar buraya!
Gönderen: suskun - 01 Haziran 2011, 23:34:22
çok güzel bi gösteri olacak yakın olsam gelmeyi çok isterdim ailemle  :tamamdir
Başlık: Ynt: İzmir de pazar günü yapılacak olan hava gösterisine katılacak arkadaşlar buraya!
Gönderen: MeTHea35 - 02 Haziran 2011, 00:16:31
Büyük ihtimalle bende orada olucam sitede denk geldiğim tüm izmirlilere haber vermeye çalışıcam ;)
Gönderen: barut - 02 Haziran 2011, 11:28:03
pazar günü bende orda olacağım fakat saat konusunda bişey söyliyemiyorum 18 aylık velete bağlı bütün proğramım :D
Gönderen: Onamdar - 02 Haziran 2011, 11:49:44
abi birde bileniniz varmı bilmiyorumda nasıl bir olay olıcak araçları yanyana koyabileceğimiz kadar büyük bi alan varmıdır orada
Gönderen: caner4 - 02 Haziran 2011, 11:53:04
herkes araçların sileceklerine kırmızı karanfil taksın :)
Gönderen: Onamdar - 02 Haziran 2011, 12:11:55
değil karanfil cama arkadaşı bile bağlarımda yan yana koymak sorun olurmu acaba >:D
Gönderen: barut - 02 Haziran 2011, 12:25:36

Türkiye Hava Gösterisi (http://www.hvkk.tsk.tr/turkiyehavagosterisi/TR/Index.aspx)

detaylı tüm bilgi bu sitede var Okan  :saygılar
Gönderen: R-Line - 02 Haziran 2011, 13:34:41
yan yana araba koymak mı? Arabaların basında olamayacaksınız kı zaten, otoparka cekip piste dogru otobüslerle alacaklar sizi. Ben cumartesi gidersem pazar gitmem belli olmaz zaten çiglideyim bi kaç gündür ucuyorlar aha şu anda geçiyorlar üstümüzden :D
Gönderen: Onamdar - 02 Haziran 2011, 14:42:35
yan yana araba koymak mı? Arabaların basında olamayacaksınız kı zaten, otoparka cekip piste dogru otobüslerle alacaklar sizi. Ben cumartesi gidersem pazar gitmem belli olmaz zaten çiglideyim bi kaç gündür ucuyorlar aha şu anda geçiyorlar üstümüzden :D

Yapma yav :S

Benim kafamdaki olay daha farklıydı :D
Gönderen: nizam - 02 Haziran 2011, 15:43:55
Yapma yav :S

Benim kafamdaki olay daha farklıydı :D

f16 ların yanına mk3 ile gidip kalkalım demeyecektin pilotlara inş :)
Gönderen: Onamdar - 02 Haziran 2011, 15:49:14
yok dostum ya arabaları otoparkte bir araya toplayıp (gösteri alanının otoparka çok yakın olduğunu düşünerek) orda takılmakdı ama olay daha teferruatlıymış
Gönderen: barut - 02 Haziran 2011, 16:21:54
http://www.hvkk.tsk.tr/turkiyehavagosterisi/UserFiles/File/THG-2011%20Harita%281%29.jpg   

Gönderen: MeTHea35 - 02 Haziran 2011, 23:15:14
benim gelmem yalan oldu jettaya yunanistan yolları gözüktü beyler.size iyi eğlenceler
Gönderen: metin35 - 03 Haziran 2011, 19:41:15
bence biyerde toplanıp hep beraber gitsek nasıl olur arkadaşlar  bence bu daha iyi olur gibi geliyor ? :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Gönderen: hakkihakan - 05 Haziran 2011, 23:50:38
gittinizmi ?
Gönderen: midbar - 07 Haziran 2011, 22:13:40
Ben gittim ama kimseyigöremedim tabi çooook kalabalıktı görememem normal. Ama süperdi o   f-16 nın sesi var ya uffffff ya :tamamdir :tamamdir şimdi bir tane de   F-16  toplayım  diyorum ama biraz kendimi toparlayım ondan sonra. ;D ;D ;D
Gönderen: Onamdar - 07 Haziran 2011, 22:42:17
Abi aynen toplanmak pek mümkün değildi değil birbirizi bulmak kendini bile kaybederdi insan orda:)

f 16 çok yakar abi tüpde olmaz daha küçük dizel bişeyle başla :)
Gönderen: MeTHea35 - 08 Haziran 2011, 00:07:41
Abi aynen toplanmak pek mümkün değildi değil birbirizi bulmak kendini bile kaybederdi insan orda:)

f 16 çok yakar abi tüpde olmaz daha küçük dizel bişeyle başla :)
2.sanayide kazalı varmış motor istiyo 1.6TD motor la yürür dediler  :D
Gönderen: SNCKTR - 08 Haziran 2011, 00:34:26
2.sanayide kazalı varmış motor istiyo 1.6TD motor la yürür dediler  :D

su havada hararet yapıp tek kanatla ınenı dıyosun  ;D :D
Gönderen: MeTHea35 - 08 Haziran 2011, 00:37:19
su havada hararet yapıp tek kanatla ınenı dıyosun  ;D :D
:D nasıl bildin sahibindene mi koymuşlar doğan takaslı yazıyor 89 -94 arası :D
Gönderen: Onamdar - 08 Haziran 2011, 11:26:48
sunroof da varmış  :D
Gönderen: SNCKTR - 08 Haziran 2011, 11:39:50
ailesı buyudugu ıcın satıyormus yoksa bınermıs hastasından hastasına  ;D
Gönderen: midbar - 09 Haziran 2011, 00:00:00
bir takımda BBS RS atarız  dicem ama daha arabaya atamadık.  kırmızı bekliyor pazarı çıksındiye dışarı zaten.