vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N => Konuyu başlatan: Ouzoo - 01 Ağustos 2007, 15:20:37

Başlık: 6n FK Angel Eyes İsteyenler(süper fiyat)
Gönderen: Ouzoo - 01 Ağustos 2007, 15:20:37
Arkadaşlar ilgilenen arkadaşlara pm yoluyla sitenin linki verebilirim (burda yaynlamamın bi mahsuru varmı bilmiyorum).
şöyle izah edeyim bahsekonu sitede Fk marka siyah taban angel eyes far setinin fiyatını gördüğümde baya uygun geldi bana Türkiye fiyatlarına göre.Kdv dahil 440 ytl sinyallerle birlikte takım olarak.Ancak stoklara 15 gün sonra girecekmiş bilginize.Aslında öncesinde başka planlarım vardı araç hakkında tampon vs biliosunuz ama bunları görünce önceliğe almak istedim.Ben şahsen alıcam eğer böyle bir planı olan varsa piyasada yeri geliyor 600 Ytl olan far seti 440 Ytl.
Başlık: Ynt: 6n FK Angel Eyes İsteyenler(süper fiyat)
Gönderen: G60 - 01 Ağustos 2007, 15:22:38
Herkese özel mesaj atmakla uğraşacaksın. Ver sitenin adresini gitsin ne olcak. :D
Gönderen: Ouzoo - 01 Ağustos 2007, 15:26:06
verdim gitti

Netsiparis.COM :: Online Alışveriş - Netsiparis.com (http://www.netsiparis.com/detay.asp?kod=929999057)

arkadaşlar fiyat 480 ytl+kdv  idi  lakin biraz araştırmayla daha ucuzunu buldum linkinden linkleri temin ettim site yetkililerine hemen fiyat güncellndi..
benden jest olsun sizlere ve tüm 6n dostlarıma  :)
Gönderen: Ouzoo - 01 Ağustos 2007, 15:27:53
sitede belirtmemiş lakin müşteri temsilcisi aynı zamanda bahse konu ürün sorumlusu ali bey ile yaptığım görüşmede markasının fk olduğunu belirtmiştir.
Gönderen: merthpolo - 01 Ağustos 2007, 15:41:45
oguss veryım benım angelları sana kosturma bole seylerle kardesımm :saskin:
Gönderen: Ouzoo - 01 Ağustos 2007, 15:48:11
Mert kıyamıyom aga senin canavara çok yakışıyo :)
Burdan taksit olayına gircem sanırım heheh
Gönderen: sharkhunter - 01 Ağustos 2007, 15:59:14
arkadaslar sonarda xenon kullanan varmı? memnunmu bıde 8)
Gönderen: VWR - 01 Ağustos 2007, 19:05:35
fk larin aydinlatmasi kotuymus sizde durum nasil?
Gönderen: Ouzoo - 01 Ağustos 2007, 19:45:17
Fkların mercekleri iyi değil diyorlar.O kadarda kötü değildir bence.Ama sonardan daha kalitelidir diye düşünüyorum.
Gönderen: escocem - 01 Ağustos 2007, 20:26:43
arkadaşlarımda sonarda var fk da sonarın problemi orjinal gibi oturmaz ve plastiği gerçekten kalitesiz vida yerkleri çabuk kırılır fk ise orjinal gibi oturur ama aydınlatması zayıftır...özellikle mercekleri gerçekten zayıf ısığın gücünü kırıyor...
Gönderen: merthpolo - 01 Ağustos 2007, 23:34:10
evet fk ısık konusunda kotu mercekler yuzunden ama xenon a gecıc yapınca bomba oluooorr benden solemesııı ;D :D
Gönderen: TuningLINE - 02 Ağustos 2007, 09:32:04
çoğu kişi yerine çıkma ya Audi a4 ya da megane II merceğini takıyor o zaman çok güzel oluyor aydınlatması
Gönderen: Ouzoo - 30 Ağustos 2007, 15:10:28
siparişi verdim bugün eime ulaştı ama junyan mallar geldi :)
tahmin etmiştim ztn hemen aradım ortalığı karıştırdım :)
kendileride zaten pek anlamıyorlar onun kurbanı oldular yani.
elimde satış temsilcisiyle ürünün fk olduğuna dair konuşma özeti mail olarak mevcut.sayfalarıda kaydetmiştim. her türlü değiştiricekler.para iadesi dediler mümkünse fk yollayın dedim bakalım ne olcak.
resminide hemen değiştirdiler sitedeki :)

önce

(http://www.imagehack.eu/tr/uploads/81c0505abc.jpg)

sonra

(http://www.imagehack.eu/tr/uploads/08af2376c3.jpg)

çakallar :)
Gönderen: Ouzoo - 30 Ağustos 2007, 15:24:58
iade ettim farları konu silinebilinir :) :P
Gönderen: VWR - 30 Ağustos 2007, 17:05:23
gecmis olsun oguz

Gönderen: Ouzoo - 30 Ağustos 2007, 17:08:31
sağol abi.vala kısmet diilmiş.bu fklardan aksarayda bulabilirmiyim acep.bulsamda taksit yaparlarmı karta.yapsalarda fiyatı gzl olurmu acaba
Gönderen: vw6n - 30 Ağustos 2007, 21:16:02
Oğuz sen zaten tahmin ediyordun FK gelmez diye.
Gönderen: Ouzoo - 31 Ağustos 2007, 00:27:31
Evet abi :) şans denedim olmadı ehehbakıcam artık aksaray flm uygun fiyata bulabilirsem fknın alıcam.bildiğiniz biyer varmı mert tuning dışında(ki ordada kalmamış şu an)
Gönderen: POLO - 01 Eylül 2007, 11:12:44
arkadaşlar fk,sonar,junyan bunları kalitesi hepsinde aynı!ben zamanında bunlarla kafayı kırdım!
1. FK alman malı değildir,has tayvandır,ben aldım bundan 3 sene önce,daha piyasada yoktu 2 ay fk dan gelsin diye bekledim!kutunun üzerinde made in tayvan yazıyordu,sonra araştırdım,nasıl bizde jsv var uzakdoğudan mal topluyor,bu da alman firması uzakdoğuda mal yaptırıyor...
gelelim montaja orjinal farlar h4 bunlar ise h7 ne olacak şimdi?birisinde tek ampul var diğerinde çift,doğal olraka farın arkası büyüyecek ve kullanma klavuzunda yazdığı gibi farın arkasındaki arabanın plastik aksamı her iki taraftan avuç kadar kesilecek,sonra elektrik sistemi de bu farlar uyarlanacak!
2.sonar ve junyan bunlar zaten birbirinede benziyor,bunlarda uzakdoğu montajda ne atraksiyonları var bilmiyorum
ama tek bildiğim bunların hepsinin aynı merceği kullandığı,aydınlatmalarının çok kötü olduğu,
bendeki fk'ya xenon da taktım,şöyle söyliyeyim,orjinalinden iyi aydınlatıyor ama orjinal xenonlu bir aracın yanında durduğunuzda anya konya belli oluyor..
bir tavsiye eğer ben bunları kullanıcam diyorsanız megane 2 mercekleri (valeo),bunların mercekleri birbirine uyuyor,çapları aynı,farı açıp değiştirin farkı görün...
Gönderen: Ouzoo - 01 Eylül 2007, 18:33:30
1) fknın kalitesinden ziyade tipi benim için önemli. sinyalli tek parça olanlardan hoşlanmıyorum(sonar, junyan) yeni tip junyan lara bak arabayı şahine çeviriyor 3 tane saçmadan led ne gereği var..!
(http://www.netsiparis.com/urunresimleri/929999057.jpg)
evet mercekler ztn hepsinde berbat fk dahil.valeo mercekler dediğin gibi cuk diye oturuyo ve sorunu çözüyor :)

zaten kısmet olmadı bakalım ne oljek :)
Gönderen: fay78 - 01 Eylül 2007, 20:55:42
evet fk ısık konusunda kotu mercekler yuzunden ama xenon a gecıc yapınca bomba oluooorr benden solemesııı ;D :D
sonarda ne yazıkkı xenon mumkun değil.
Gönderen: merthpolo - 01 Eylül 2007, 23:13:37
sonarda ne yazıkkı xenon mumkun değil.
degılmı :o
Gönderen: fay78 - 02 Eylül 2007, 01:12:29
evet sakın deneme parana yazık olur..zaten alırken sana hatırlatmaları gerekirdi.
degılmı :o
Gönderen: merthpolo - 02 Eylül 2007, 08:58:22
yok ben bılmıyordum ondan $a$ırdım yoksa bende fk var zaten denememe gerek yok ;)
Gönderen: Erhan - 10 Nisan 2008, 21:42:01
bu konuyu hortlatalım,

aradığım farları bulamayınca, tek parça farları merak ettim, önceden hiç bakmamıştım bile,
bu farlar nasıldır , kullananlar memnun mu?
takarken kesme biçme işlemi gerekiyor mu(hem tesisat hem kasa bakımından)?
fiyatları ne civarda, aydınlatma nasıl, tam oturmama yada buhar gibi sorunu var mı?
junyanla sonarın ne farkı var,3 tane led farkı mı üst üste?
siyahı nasıl durur? angelları bağlamam belki..
uygun fiyata bir yerde görünce sormak istedim ..
fazla soru oldu  :D hiç aklımda yoktu bu farlar ama bulması kolay anlaşılan ..
Gönderen: tiamol - 10 Nisan 2008, 22:18:26
valla kardes tek parcasi da cift parcasi da ayni halt bunlarin. zamaninda ben 206ima takmadigim marka kalmadi hic birinden memnun kalmadim. taktim onumu goremez oldum aksamlari, xenon tak hallolur dediler onu da yaptim yine performans saglamadi mercek degis dediler 407 mercegi taktik yine olmadi. arabanin onunu gosterecegine daglari taslari gostermeye basladi. simdi poloma takmamak icin kendimi zor tutuyorum gercekten arabayi dehset degistiriyor. takarsam siyah tabanli takarim tek parca ama on izgaranin etrafini da siyaha boyarim oyle yaparsam. herhangi bir kesme islemine gerek kalmayacagini soylediler bana eger tek parca taktirmak istersem.
Gönderen: Erhan - 10 Nisan 2008, 22:38:40
evet kalite beklemiyorum tabiki ama en azından baş ağrıtmasın...angel dışında far yok memlekette :bekleriz: ebay da var farklı modeller ancak buraya yollamıyorlar  :t
neyse bakalım acele etmemek en iyisi  ;)
Gönderen: Ouzoo - 10 Nisan 2008, 22:49:01
erhan sanırım son bu olucak.angelları bağlatmadan kullanırsan güzel.Hatta dahada ötesine geçip angellar komple iptal ön camını açtırıp diğer gümüş kısımlarıda siyaha boyarsan daha mükemmel olur :tamamdir
400 ytlye sahibinden comda gittigidiyor.com da flm satıyordu ankaradan bi firma
Gönderen: Ouzoo - 10 Nisan 2008, 22:51:08
fknın mercekleri biraz daha kaliteli sonardan ama tabi yinede çok iyi değil.Fakat görüntü olarak 2 parça olması yani fk daha şık.Fk nın merceklerini megane 2 nin valeo mercekleri ile değiştirebiliyorsun cuk oluyor. ds2 me öyle bi halttı sanırım ampül cinsi o zaman aydınlatma 10 numara
Gönderen: G60 - 10 Nisan 2008, 22:55:44
Sadece mercekle bitse olay keşke, dış cam da önemli kalite olarak. Görüşü etkiliyebilen önemli bir etken o da.
Gönderen: Erhan - 10 Nisan 2008, 22:57:44
biraz baktımda plastikmiş bu sonarlar  :) o yüzden xenona uygun değilmiş.
sahibindende biri 280ytl demiş ama nedir ne değildir bilmiyorum,
neyse vazgeçtim ben şimdilik  :D

benimde tek parçalar daha bi hoşuma gitti, fk lar bir garip duruyordu almıştık zamanında . Bende sorun çıkarmamıştı fk ama görünüm olarak alışamadım.
Gönderen: tiamol - 11 Nisan 2008, 11:36:11
kesinlikle sadece mercekle bitmiyor olay dis caminin kaliteli olmasi sart. bu arada ebayde satilan angellarinda turkiyedekilerden pek farki yok arkadaslar bilginize.
Gönderen: eroldemir73 - 11 Nisan 2008, 17:20:15
Bu farlardan taktıran varmı acaba.. resimlerini bizimle paylaşabilirmi? nasıl duruyor merak ediyorum
Gönderen: aliis - 11 Nisan 2008, 20:28:36
Bu farlardan taktıran varmı acaba.. resimlerini bizimle paylaşabilirmi? nasıl duruyor merak ediyorum

http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/34sportlinein-otomobili-1997-polo-14-16v-sportline-t2057.0.html
Gönderen: eroldemir73 - 14 Nisan 2008, 09:41:00
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/34sportlinein-otomobili-1997-polo-14-16v-sportline-t2057.0.html
Linkini verdiğiniz sayfadaki resimler gözükmüyor..
Gönderen: Servan - 15 Nisan 2008, 18:01:09
İstanbuL Aksaray/YeniKapı Burası Yedek Parça Ve  Modifikasyonun KaLbi Denecek KAdar Büyük Ve uygun BEn aLdım 280 Ytl Ye :) Mercek Far AngeL SinyaL Hepsi Bir YanLız Taiwan MaLıdır Ben KuLLanıyorum Ve Bi Durum Var Kaportacı Tanıdığınız oLmaLı. Ben Ve Arkadaşımın 2 ÇamurLuğuda KesiLdi Tam Oturmuyor Ve Yeni Ayak YapıLıo Ama İnaninki Değer..
Gönderen: umutsertan - 16 Nisan 2008, 10:45:21
Uzun zamandır işler yüzünden aranızda yoktum.

Oğuzcum kardeşim.

Sonar bendede mevcut ki biliyorsun. Sonarlarda içeri su alma problemi ile karşı karşıya kalıyorsun. Farın içi buhulanma yapıyor. Tüm hevesin zevkin gidiyor. Sonarların bir avantajı far kasasına cuk diye oturması. Ayrıca biliyorsunki bende 3,5 cm yay da var inan bu değişiklikten sonra arabamın canı acımaya başladı. En ufak kasiste araba blok olarak çok darbe yiyiyor. Ya amortisörleri değiştiricem yada yayları çıkarıp 15 jant'a dönücem, tepeden tırnağa bir bakım yaptırıp arabamı satıcam  :-[ Gerçi şuanda sadece düşünme aşamasındayım ancak abimin 94 Model 3.20i Coupe'sine talibim. Çok temiz bir araba. Kısmetse olacak.

Gönderen: Ouzoo - 16 Nisan 2008, 15:57:12
abi ben ztn angeldan vazgeçtim eski baya konu..
bu arada uğraşma bmw flm zaten benzin litre fiyatları almış başını gidiyor yazık olur güzelim polona :(
Gönderen: alleyesonme - 24 Temmuz 2008, 02:47:25

ustadım bende bu farlardan takacam bilgim fazla yok simdi bunlar azmı ışık eriyor? anlamadım konuyu tam olarak şu adna 8 k zenon takılı araçta o da ışgı daglara taşlara veriyo gene ii fena deil ama senin lintekinden takarsam cokmu düşer aydınlatma ?!? [email protected] eklersen 1 görüşelim ayrıntılı..