vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf III => Konuyu başlatan: 07_VE_313 - 05 Nisan 2011, 19:14:55

Başlık: Selam Arkadaşlar Antalyadan SeLamlar
Gönderen: 07_VE_313 - 05 Nisan 2011, 19:14:55
Sizlerle ve mk lerle olmak gerçekten bu işin hastası olarak harika. MK aşıklığım 97 yılında almanyadan vr6 yla gelen akrabalarımdan sonra bu araba bende deli bir hastalığa dönüştü. Bana araba deseniz zaten ister Volkswagen ister audi yada bmw fark etmez   1991 ve 1998 model arası alman olsun gerisini  hiç önemli değil hangisine kötü  diyebilirizki. Aracım orjinal borusan çıkışlı ve ilk eldir. Buarabaya yalvara yakara 2 ay kadar önce sahip oldum evveliyatını yapılan edileni , kazası belası hepsi göz önümdeydi ve arabam full orjinal  1998 model 138.000 km de 1.6 abf  sport pakettir. herkezle hoş sohbetler dileğiyle.
Başlık: Ynt: Selam Arkadaşlar Antalyadan SeLamlar
Gönderen: 07_VE_313 - 05 Nisan 2011, 19:25:57
özür diliyerek söylüyorum ne kadar kurcalasamda foto yükleyebileceğimi sanmıyorum. bir çok yol söylenmiş çok karışık geldi bana.
Gönderen: htmetin - 05 Nisan 2011, 19:29:41
Aramıza hoşgeldin.
Gönderen: MeTHea35 - 05 Nisan 2011, 19:38:07
hoşgeldiniz  :saygılar
Gönderen: cavanozz - 05 Nisan 2011, 22:17:45
hoşgeldin cengiz.. iyi formlar..   araç ABF motormu eminmisin?
Gönderen: MeTHea35 - 05 Nisan 2011, 22:19:56
hoşgeldin cengiz.. iyi formlar..   araç ABF motormu eminmisin?
ABF GTİ olmuyomu abi yanlış yazmış olabilir
Gönderen: kunefiterol - 05 Nisan 2011, 22:25:33
özür diliyerek söylüyorum ne kadar kurcalasamda foto yükleyebileceğimi sanmıyorum. bir çok yol söylenmiş çok karışık geldi bana.

öncelikle hoşgeldin kardeş... resim yüklemek için aşağıda linkini verdiğim konuya bir göz at istersen resimli açıklamalar ile oldukça basit bir şekilde yükleyebiliyorsun...

foruma en kolay yoldan nasıl resım yukleyebılırız arkdaslar ???? (http://www.vwtr.net/forum/golf-iii/foruma-en-kolay-yoldan-nasil-resim-yukleyebiliriz-arkdaslar-t20394.0.html)

Aracın AFT motor Sportline paket olmasın? Ayrıca bir şey dikkatimi çekti, bu aralar Antalya dan siteye yoğun bir ilgi var, Allah nazarlardan saklasın, her geçen gün sayınız artıyor, haksızmıyım arkadaşlar?

Gönderen: barut - 06 Nisan 2011, 10:54:24
hoşgeldin Cengizhan

resim konusunda sana yardımcı olayım :D

(http://image5.sahibinden.com/photos/54/96/41/big_46549641w4p.jpg)
Gönderen: htmetin - 06 Nisan 2011, 11:21:14
ABT'mi demek istedi acaba? :) Bu arada jantların çok güzelmiş bende buna benzer birşeyler arıyorum. Aracının ön makyajını iyi yapamamışlar kaput ayarı panjur ayarı ayarlanması lazım.
Gönderen: cavanozz - 06 Nisan 2011, 13:08:35
maşallah araç diri duruyor...  jantlarda sahibinden de kum gibi var, bbs adanalı diye geçiyor..  ;D
Gönderen: htmetin - 06 Nisan 2011, 13:33:16
maşallah araç diri duruyor...  jantlarda sahibinden de kum gibi var, bbs adanalı diye geçiyor..  ;D

Bilginle tokatlama bizi Can ;D. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.. Ama bu kasaya gidiyor bu jantlar kendi arabamada düşünüyorum açıkcası
Gönderen: barut - 06 Nisan 2011, 13:45:24
bencede 10 puanı hakediyor  :tamamdir
Gönderen: iko - 06 Nisan 2011, 15:36:07
Hayırlı uğurlu olsun kardeş..güle güle kullan =)
Gönderen: htmetin - 06 Nisan 2011, 18:46:22
Ahanda ilanıda var:)

Volkswagen Golf 1.6 Sportline 1998 Model 16.200 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sayili-borusan-acenta-cikisli-ilk-elden-full-orjinal-46549641/detay)
Gönderen: 07_VE_313 - 06 Nisan 2011, 18:54:49
herkeze teşekkür ederim aft motor yazılacaktı yanlış yazılmış fotoyu yükleyen arkadaşa ayrıyeten çok teşekkür ederim.
Gönderen: 07_VE_313 - 06 Nisan 2011, 19:00:15
ABT'mi demek istedi acaba? :) Bu arada jantların çok güzelmiş bende buna benzer birşeyler arıyorum. Aracının ön makyajını iyi yapamamışlar kaput ayarı panjur ayarı ayarlanması lazım.
Ya biraz elimizden sök tak geliyor geçen aracın önünü kara far için komple söktüm dağıttım. farları taktım  foto foto çektim geri söktüm içine daha gündüz farı eklemeyi düşünüyorum.  okadar titizimki panjur arkalarındaki yağ dı vs. sıcak sularla temizledim. yanlız geri toplama işi akşama doğru uzayınca hızlı hızlı takmak zorunda kaldım ama şimdi ayarlı.. :)
Gönderen: htmetin - 06 Nisan 2011, 19:04:51
Arabalardan anladığın belli
Gönderen: ufkks - 07 Nisan 2011, 10:45:46
hayırlı olsun
Gönderen: 07_VE_313 - 07 Nisan 2011, 14:35:57
teşekkür ederim
Gönderen: white quattro - 07 Nisan 2011, 15:32:35
maşallhı var ama yapılanları bizde görsek çok iyi olacak =)
Gönderen: htmetin - 07 Nisan 2011, 16:42:57
Niye satıyorsunuz arabayı?
Gönderen: betazom - 07 Nisan 2011, 20:05:59
hoşgeldin aramıza  :tamamdir
Gönderen: SpeedyTR - 08 Nisan 2011, 22:18:39
Cengiz Hoşgeldin aramıza.. Hayırlı olsun diyeceğim ama bir de satılık ilanın var, hayır mı? :) Arabayı Şubat ayında gelin arabası olarak görmüştüm, yakından. Sanırım senden önceki sahibindeydi o zaman, çünkü jantlar farklıydı. Bu jantlar çok daha güzel olmuş  :tamamdir
Şuan araçta kara far mı var? ilandaki gibi?  8)
Gönderen: betazom - 08 Nisan 2011, 23:05:32
izzet imzama bi bak bakalım  :tamamdir
Gönderen: 07_VE_313 - 09 Nisan 2011, 13:42:26
Cengiz Hoşgeldin aramıza.. Hayırlı olsun diyeceğim ama bir de satılık ilanın var, hayır mı? :) Arabayı Şubat ayında gelin arabası olarak görmüştüm, yakından. Sanırım senden önceki sahibindeydi o zaman, çünkü jantlar farklıydı. Bu jantlar çok daha güzel olmuş  :tamamdir
Şuan araçta kara far mı var? ilandaki gibi?  8)
hoşbulduk kardeşim. Araç acenta çıkışından beri zaten akrabamda olan bi araba. Honda accord aldı buna nadir binmeye başladı bende hem arabanın temiz oluşu hemde hastası olduğumdan zarzor aldım satmak istemiyodu. Aklımdan geçen jant daha arabam yokken bile hep bu oldu. duruşu ofseti çok hoşuma gidiyor. İlk önler 8 inç arkalar 9 inç taktık . görüntü 10 numara ama orayı burayı kestirmek biçtirmek biraz oynattırmak gerekiyordu kıyamadım tekrar arkalarıda 8 inç e çevirdik. Kara farı kendim yaptım ve daha hala yapıyorum yavaş yavaş kendim yaptığım zaman daha özel ve keyif verici oluyor nasıl ve neler yaptığımı çok uzun olmasın yazarım.. Aracı hiç satma niyetim yok ailemde karşı satmama. Ama ticaret ile uğraşıyorum neyin ne olacağı hiç belli olmaz çok aşırı soran var 4 günde 86 favori olmuş tel susmuyor. Kaldıracam ilanı .. Seninle bi görüşüp tanışmayı isterim..
Gönderen: SpeedyTR - 09 Nisan 2011, 22:02:57
Telefonda görüştüğümüz gibi bende görüşmek istiyorum, yarın toplanabilirsek iyi olur diye düşünüyorum, kısa da olsa. Ama Antalya toplantısı yapalım diyen Egemen, ortalarda yok :)  :D
Gönderen: betazom - 10 Nisan 2011, 18:41:11
ARKADAŞLAR BURADAYIM.  :D :D :D
Gönderen: SpeedyTR - 11 Nisan 2011, 12:44:03
ARKADAŞLAR BURADAYIM.  :D :D :D
Akşamın 18:40'ında mı??   :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
Gönderen: 07_VE_313 - 13 Nisan 2011, 18:31:41
hehe egemen attı topu bize biz tam gaz kendi hal de :)))))