vwtr.net

Otomobil Forumu => Genel => Konuyu başlatan: betazom - 30 Mart 2011, 08:05:45

Başlık: Antalya üyeleri buraya...
Gönderen: betazom - 30 Mart 2011, 08:05:45
Arkadaşlar ben Antalyada  bulunan vw severlerin bir araya gelmesi için bu konuyu açmış bulunuyorum. umarım tanışır kaynaşır arkadaş oluruz. :tamamdir
Başlık: Ynt: Antalya üyeleri buraya...
Gönderen: dj_burak - 30 Mart 2011, 11:12:29
Umarım olursunuz ama konuyu sohbet kısmına açsaydın daha iyi olurdu kanımca çünkü konuda kaynamalar olucaktır :)
Gönderen: musa - 30 Mart 2011, 13:36:56
ilk ben kaynatiyim, antalyadan değilim ama antalyalıyım :D :D
Gönderen: betazom - 30 Mart 2011, 17:16:34
kaynasın kardeş ne olacak ...gönüller bir olsun değilmi   ;)
Gönderen: betazom - 30 Mart 2011, 17:17:48
musa elbet gelirsin buraya. temelli gitmedin ya. dünyanın tatil mekanı nede olsa :)
Gönderen: alpers3 - 30 Mart 2011, 17:25:29
bı yanım olympos beımde bnıde yazın lısteye :D :D :D
Gönderen: betazom - 30 Mart 2011, 20:31:26
gel gel sende gel alper...salınalım konvoy şekli... bambu evlerde konaklama, yanartaş-çıralı  :):)
Gönderen: alpers3 - 30 Mart 2011, 22:12:01
gel gel sende gel alper...salınalım konvoy şekli... bambu evlerde konaklama, yanartaş-çıralı  :):)
egemen dr ya aklıma sokma zaten ozledım uzun zamandır keyıf yapamıorum gazın wanayı acma ısler gucler var ankarada :D :D :D :D
Gönderen: ReDDeviL - 30 Mart 2011, 22:13:56
alper abi özgür adamsın ben olsam 1 dk durmazdım antalya kaçarmı ya  :p :p
Gönderen: alpers3 - 30 Mart 2011, 22:14:31
alper abi özgür adamsın ben olsam 1 dk durmazdım antalya kaçarmı ya  :p :p
gel ankaraya kopalım bırlıkte eslık etmeyen ne olsun :D :D :D :D
Gönderen: ReDDeviL - 30 Mart 2011, 22:15:45
bilmezmiyim zaten ankaraya tekrar gelirsem fena olcak öle hissediyorum artık makaradan muhabbetten gecenin sonunda gözaltına falan alınabiliriz yani  :D
Gönderen: alpers3 - 30 Mart 2011, 22:16:57
kaderde warsa buzulmek neye yarar uzulmek :D :D :D :D :D
Gönderen: betazom - 30 Mart 2011, 23:04:42
4 senedir burdayım haala göremedim şu bambu evleri. gelde senle keşfedelim orayıda  :)
Gönderen: alpers3 - 30 Mart 2011, 23:05:50
o zaman ben gelıp ogreteyım sana ayıptır soylemesı tanırlar benı orda :D :D :D :D dewamlı gıttıgım ıcın ;D ;D ;D
Gönderen: betazom - 30 Mart 2011, 23:09:00
iyi o zaman kılavuzu bulduk  :saygılar yaza akarsın artık güneye...
Gönderen: alpers3 - 30 Mart 2011, 23:09:47
yok yazın ege sahıllerı kısın antalya ben sızın sıcagınızı yazın cekemem  :D
Gönderen: betazom - 31 Mart 2011, 09:59:20
hani antalyalılar nerdesiniz  :saygılar
Gönderen: betazom - 01 Nisan 2011, 00:10:53
ilginç  :-X
Gönderen: dj_burak - 01 Nisan 2011, 00:50:46
sitenin en çok üyesi ankara demiştim ama bana inanan olmadı galiba 3 nisan ankara buluşması 25 kişi 27 şubat ankara buluşması yine 25 kişi daha yarısını yakalayan olmadı sanırım sitede :D
Gönderen: white quattro - 01 Nisan 2011, 01:50:48
hani antalyalılar nerdesiniz  :saygılar

konu başlığı (akdeniz bölgesi) olsa daha verimli olur sanki :D
Gönderen: betazom - 01 Nisan 2011, 10:16:18
dalga geçmeyin ya... :bekleriz:   güney bölgesi desemde 10 kişi bulamıyacam galiba :)
Gönderen: betazom - 01 Nisan 2011, 10:17:25
anlmadığım sağa sola yazan bikaç kişi gördüm de bu arkadaşlar bu konuyu mu görmedi.yoksa bi seferlik mi girdiler onu çözemedim.
Gönderen: alpers3 - 01 Nisan 2011, 13:30:23
dalga geçmeyin ya... :bekleriz:   güney bölgesi desemde 10 kişi bulamıyacam galiba :)
orta doguyuda katalım sana egemen :D :D :D :D :D :D
Gönderen: betazom - 01 Nisan 2011, 13:53:45
 :D :D :D :D :D way arkadaş ne hallere düştük...ama bir gün mutlaka burada bi buluşma olacak...ahada yazdım.unutmayın ;)
Gönderen: white quattro - 01 Nisan 2011, 14:02:15
hayırlısı o zman  ;D
Gönderen: 07_VE_313 - 02 Nisan 2011, 20:16:08
herkeze selamlar gerekli sayıya ulaştığımızda bir organizasyon çekeriz inşallah şöyle 10 15 araba olympos güzel olur bence olympos bizimde mekan sayılır dayımların yerleri var arkadaşlar klavuzluk yaparız yani önce kalpler sonra  MK ler bir olsun demi  :)
Gönderen: alpers3 - 02 Nisan 2011, 20:36:31
herkeze selamlar gerekli sayıya ulaştığımızda bir organizasyon çekeriz inşallah şöyle 10 15 araba olympos güzel olur bence olympos bizimde mekan sayılır dayımların yerleri var arkadaşlar klavuzluk yaparız yani önce kalpler sonra  MK ler bir olsun demi  :)
ama bu benim hayalimdi:))))hayallerimi caldin :D
Gönderen: betazom - 02 Nisan 2011, 21:11:29
yetis alper ;)
Gönderen: sohi - 02 Nisan 2011, 21:38:10
Merhaba adım sinan 97 golf gti 4 kapı var bende belekte yaşıyorum.
Gönderen: betazom - 02 Nisan 2011, 22:29:29
cok iyi memnun oldum arkadaslar.onumuzdeki pazar bi tanisalim.kaynasalim :) :)
Gönderen: betazom - 04 Nisan 2011, 22:53:29
Yokmu daha Antalyalı...
Gönderen: 07_VE_313 - 05 Nisan 2011, 18:15:25
Kuzen pc arızalandı buluşma ayarlarsanız ufak çaplı filan haberdar ederseniz sevinirim  pc ye sağdan soldan emanet bakıyoz :( 0544 793 41 23 cengizhan
Gönderen: betazom - 05 Nisan 2011, 22:52:13
tamam cengizhan... herkez numarasını yazsın olmazsa. ben tek tek ararım arkadaşlar... :tamamdir
Gönderen: 07_VE_313 - 06 Nisan 2011, 19:03:51
beleğe çok gidip geliyorum Belek beach resort otelde akrabam var onun yanına bidaha yolum düşerse muhakkak rahatsız ederim
Gönderen: 07_VE_313 - 06 Nisan 2011, 19:05:05
buarada si,teyle ilgilenmeyen ama çılgın sayabileceğim 4 tane mk 3 lü arkadaşım var biz arada buluşuyoruz. yani şöyle değecek bir buluşma olursa herkezin denk geleceği bir sorun çıkmazsa ben hariç 2 araç daha garantisi var..
Gönderen: 07_VE_313 - 06 Nisan 2011, 19:06:01
tamam cengizhan... herkez numarasını yazsın olmazsa. ben tek tek ararım arkadaşlar... :tamamdir
egemen  sen antalyanın neresindesin
Gönderen: CeM öZeR - 06 Nisan 2011, 19:08:32
Bende yakında grubunuza tamamen dahil olabilirim Antalyaya yerleşme durumum var. Bu arada Egemen  ben 10 gündür felan Antalyada değilim ama araba halen yapılıyor çok çok az bir işi kaldı eğer görmek ister veya merak edersen. Akdeniz sanayii sitesi 5007 sokak vakıfbank arkası ARP otomotivde araç haber ver demiştin ya git bi sesini dinle foto felan çek istersen bende çok merak ediyorum :)
Gönderen: 07_VE_313 - 07 Nisan 2011, 14:29:07
Bende yakında grubunuza tamamen dahil olabilirim Antalyaya yerleşme durumum var. Bu arada Egemen  ben 10 gündür felan Antalyada değilim ama araba halen yapılıyor çok çok az bir işi kaldı eğer görmek ister veya merak edersen. Akdeniz sanayii sitesi 5007 sokak vakıfbank arkası ARP otomotivde araç haber ver demiştin ya git bi sesini dinle foto felan çek istersen bende çok merak ediyorum :)

senin yerine biz arabanla ilgileniriz sen merak etme  kardeşim :)
Gönderen: betazom - 07 Nisan 2011, 19:30:57
arp dediğiğn arap memedin yanında onun oğlu değilmi cem. babası 2 dükkan yanında eski woswosçu
Gönderen: betazom - 07 Nisan 2011, 19:31:24
yerleş buraya tabi.güzel olur bak :)
Gönderen: betazom - 07 Nisan 2011, 19:31:58
cengizhan bayındır mahallesinde oturuyorum.sen neresindesin.ne iş yapıyorsun  yaş kaç?
Gönderen: CeM öZeR - 07 Nisan 2011, 23:19:54
arp dediğiğn arap memedin yanında onun oğlu değilmi cem. babası 2 dükkan yanında eski woswosçu

Evet kardeşim doğrudur Ali  abi ortaklarından şirketin. :) Müsait bir zaman gidip bakabilirsin sen bitmeye yakın haber ver demiştin ya :)
Gönderen: betazom - 07 Nisan 2011, 23:59:14
sen geldiginde goruselim mutlaka ;)
Gönderen: profoto07 - 08 Nisan 2011, 07:09:44
ant manavgat tayım arkadaşlar yolu dùşenleri beklerim çay içmeye ayrıca beşkonaktada rafting fotografçılığı yapıyorum
Gönderen: betazom - 08 Nisan 2011, 20:28:43
memnun olduk hocam.bu ara foto çekme konusunda yardım alabilirim  :tamamdir
Gönderen: profoto07 - 09 Nisan 2011, 06:48:56
memnun olduk hocam.bu ara foto çekme konusunda yardım alabilirim  :tamamdir
memnuniyetle arkadaşım yardımcı olmak isterim
Gönderen: SpeedyTR - 09 Nisan 2011, 09:52:12
Yokmu daha Antalyalı...
Konunun Reklam eksiği var sanırsam galiba  :D sen söylemesen dikkatimi çekmeyecekti egemen ama ben de çok istiyordum böyle bir başlık altında toplanmayı. yapman iyi olmuş  :tamamdir kart basıp gördüğüm bütün Mk'lara bırakacaktım valla  ;D :D
Yolda gördüğüme korna çalıp selam veriyorum ama tabi karşımdaki diyordur "bu kim, ne diyooo??  ???" diye :) Amerikancı olmanın verdiği bir alışkanlık sanırım, tanımasan da araç benzerliğinden dolayı selam verebilmek olayı.. :)
Yarın ufaktan toplanılacaksa, bana da haber verin ;) 0535.565.27.18  :tamamdir
Gönderen: 07_VE_313 - 09 Nisan 2011, 13:47:49
Konunun Reklam eksiği var sanırsam galiba  :D sen söylemesen dikkatimi çekmeyecekti egemen ama ben de çok istiyordum böyle bir başlık altında toplanmayı. yapman iyi olmuş  :tamamdir kart basıp gördüğüm bütün Mk'lara bırakacaktım valla  ;D :D
Yolda gördüğüme korna çalıp selam veriyorum ama tabi karşımdaki diyordur "bu kim, ne diyooo??  ???" diye :) Amerikancı olmanın verdiği bir alışkanlık sanırım, tanımasan da araç benzerliğinden dolayı selam verebilmek olayı.. :)
Yarın ufaktan toplanılacaksa, bana da haber verin ;) 0535.565.27.18  :tamamdir
al bendende okadar yemin ediyorum bir iki arabaya numaramı bıraktım sileceklerine milet deli zannedecek , aynen bende kornayı yakıyorum ama çoğu bu kim diye bakıyor :) 3 tane görüştüğüm mk 3 var benim ama bu sitede aktif değiller. Valla arkadaşlar 3 araba toplandığımızda bile zevki güzel oluyor bide 13 , 15 araba toplansak sabahlar olmasın...
Gönderen: 07_VE_313 - 09 Nisan 2011, 13:49:40
hazırcı gibi olmak istemiyorum tel 0544 793 41 23 toplantılarda beklerim. Eğer yapabileceğim bişey varsa söyleyin bende ordan saldırayım.
Gönderen: SpeedyTR - 09 Nisan 2011, 22:11:02
Egemeennn!!!  :bekleriz: :bekleriz:  Nerdesin kardeşim?? Topladın bizi buluşacağız diye, sen kayboldunn???  :bekleriz: :bekleriz: ;D
Gönderen: SpeedyTR - 10 Nisan 2011, 11:12:45
Vayy arkadaş, adam bizi topladı kendi firariii  :D Egemen, kendine 2 adet tampon siparişi ver, sendekileri ben alacamm!!  :bekleriz: :D ;D >:D
Gönderen: betazom - 10 Nisan 2011, 18:39:07
ARKADAŞLAR VALLA PAZARI FULL DOLDURDUM SET ATTIM OĞLUMA... HAFTAYA PAZAR BULUŞALIMMI NE DERSİNİZ.? 0554 496 44 41 ARAMAK  İSTERSENİZ BAŞÜSTÜNE  :tamamdir :sevgi: :sevgi: :sevgi:
Gönderen: SpeedyTR - 11 Nisan 2011, 12:47:05
ARKADAŞLAR VALLA PAZARI FULL DOLDURDUM SET ATTIM OĞLUMA... HAFTAYA PAZAR BULUŞALIMMI NE DERSİNİZ.? 0554 496 44 41 ARAMAK  İSTERSENİZ BAŞÜSTÜNE  :tamamdir :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Hayırlı olsun Egemen.. Bi haber verseydin iyi olurdu, Cengizhan ile beraber baya bi ses çıkarmanı bekledik..  :) Bu Pazar bi aksilik çıkmazsa bana uyar, yan yana dizelim Mk'ları.. :)
Gönderen: betazom - 11 Nisan 2011, 22:52:08
evet ses çıkaramadım ama aklımdaydı. dedim kesin birileri yazmıştır sabah bir baksamıydım acaba. baksaydım seti beraber atardık artık :) pazara görüşelim mutlaka arkadaşlar. bu yazıyı okuyan herkez gelsin yarım saatte olsa herkez için uygun bi zaman aralığında uygun bir yerde buluşalım.
Gönderen: 07_VE_313 - 13 Nisan 2011, 18:17:57
arkadaşlar egemen ve izzet dahil listemde 14 araba oluşturdum çılgın gibiyim eşim filan kafayı yedim sanıyor bu işi kafaya koydum 4 günde 14 araba daha günümüz var. Herkeze 24 NİSAN PAZAR diyorum aklınızda olsun bu hafta sonu ankaraya gidiyorum çünki ben.  siteye atacağımız başlığı siz düşünün ankara 25 miş peh :)) katılım %100 de %100 olsun benim liste bile yeter sizlerdende yardım bekliyorum. izzet buarada seninle görüştük bir buluşup organizasyonu şekillendirmemiz lazım. milleti toplayıpta rezil olmayalım. güzel olsun herkez memnun ayrılsın.HAYDİ MK ciler toplanma zmanı geliyorrrr
Gönderen: 07_VE_313 - 13 Nisan 2011, 18:21:36
abi çılgınım ben ya yaptığıma bir bakın kararı siz veriin. :) Sahibinden coma girdim antalyada wovos çuları aratttım bu dediğim 14 arabadan sonra meraklanmayın 6 arabadan mesaj ve cep tel daha bekliyorum. attığım mesaj:    merhabalar  Sizi  başka birşey için rahatsız ediyorum kusurabakmayın.. Bende Volkswagen golf 3 kullanıcısıyım. 24 nisan pazar gününe Volkswagen türkiye adı altında antalyada wolksvagencileri toplamaya çalışıyoruz. gelirseniz bizleri memnun edersiniz sadece 1 saatlik bir toplantı olacak fotolar videolar birde ufak şehir turu düşünüyoruz. nete çok sık bakamıyorum sizden ricam fikrinizi 0544 793 41 23 nolu telefondan iletebilirseniz çok teşekkür ederim cengizhan benim ismim. yanlız isim kayıt ettirmeniz organizasyon açısından önemlidir teşekkür ederim  .. Bu arada 2 kişi döndü :p
Gönderen: 07_VE_313 - 13 Nisan 2011, 18:25:47
kardeşim toplantı için senden tel bekliyorum kayıt edecem. beni 0544 793 41 23 nolu numaradan arayabilirmisin..
Gönderen: alpers3 - 13 Nisan 2011, 19:01:38
arkadaşlar egemen ve izzet dahil listemde 14 araba oluşturdum çılgın gibiyim eşim filan kafayı yedim sanıyor bu işi kafaya koydum 4 günde 14 araba daha günümüz var. Herkeze 24 NİSAN PAZAR diyorum aklınızda olsun bu hafta sonu ankaraya gidiyorum çünki ben.  siteye atacağımız başlığı siz düşünün ankara 25 miş peh :)) katılım %100 de %100 olsun benim liste bile yeter sizlerdende yardım bekliyorum. izzet buarada seninle görüştük bir buluşup organizasyonu şekillendirmemiz lazım. milleti toplayıpta rezil olmayalım. güzel olsun herkez memnun ayrılsın.HAYDİ MK ciler toplanma zmanı geliyorrrr
ahh ahhh hayal dunyası guzel bırsey beaaaaaa :D :D :D :D :D ankara ya bence satasmayın her bulusmaya en az 10 15 araba mazeret oluyo gelemıolar ama ıs ınada bınerse en az 40 araba cıkar kı zaten beklemedeyız dıger sehırlerı ufaktan yaklasın rakamımıza bakın neler olıyyyyy :D :D :D :D :D :D saka bı yana guzel bı bulusma foto we wıdeo beklıoruz kardesım sızden sımdıden kolay gelsın...
Gönderen: SpeedyTR - 13 Nisan 2011, 20:41:42
ahh ahhh hayal dunyası guzel bırsey beaaaaaa :D :D :D :D :D ankara ya bence satasmayın her bulusmaya en az 10 15 araba mazeret oluyo gelemıolar ama ıs ınada bınerse en az 40 araba cıkar kı zaten beklemedeyız dıger sehırlerı ufaktan yaklasın rakamımıza bakın neler olıyyyyy :D :D :D :D :D :D saka bı yana guzel bı bulusma foto we wıdeo beklıoruz kardesım sızden sımdıden kolay gelsın...
Alper kardeşim sizin nüfusla bizimki 1 değilki :D doğal olarak sizin daha kalabalık olmanız lazım, başkente bu yakışır ;) Zaten katılımcı sayısında başı çekmezseniz ayıp olur :P İnşallah buradaki de güzel bir buluşma olur :)  ;) :tamamdir
Gönderen: betazom - 13 Nisan 2011, 23:32:48
ulen birde Ankara'yı geçermişiz....alper seni düşünemiyorum :)  :D
Gönderen: betazom - 13 Nisan 2011, 23:35:31
Cengizhan süpersin...kısmet olursa o gün için sticker ayarlamak istiyorum. bakalım :sevgi:
Gönderen: SpeedyTR - 13 Nisan 2011, 23:38:39
Olayı rekabete dönüştürmeyelim ama Cengizhan'ın baya ciddi çalışmaları var cidden. Organizasyon işine de biz bakalım Egemen.. Tabi sen sık sık firardasın :)
Gönderen: alpers3 - 14 Nisan 2011, 00:32:33
Olayı rekabete dönüştürmeyelim ama Cengizhan'ın baya ciddi çalışmaları var cidden. Organizasyon işine de biz bakalım Egemen.. Tabi sen sık sık firardasın :)
sız guzel we kalabalık bı bulusma yapın ben ankarayı suruklerım abı antalya ya emın olun buna ankara sewer bu tıp ıslerı bızım gıbı cogunluk olan bı sehır olsa bı zıyaret yaparız bız :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: betazom - 14 Nisan 2011, 01:23:10
hallederiz izzet. telefonunu aldım. bu pazar görüşelim senle konuşuruz  ;)
Gönderen: betazom - 14 Nisan 2011, 01:24:17
antalyaya gelinmezmi alperim...her zaman bekleriz... :tamamdir
Gönderen: SpeedyTR - 14 Nisan 2011, 10:09:54
sız guzel we kalabalık bı bulusma yapın ben ankarayı suruklerım abı antalya ya emın olun buna ankara sewer bu tıp ıslerı bızım gıbı cogunluk olan bı sehır olsa bı zıyaret yaparız bız :tamamdir :tamamdir :tamamdir

ON numara olur o toplantı  :D  :D  :tamamdir  :tamamdir
hallederiz izzet. telefonunu aldım. bu pazar görüşelim senle konuşuruz  ;)

Hangi pazar egemen? :D emin olamıyorum da  :p buluşalım tabi ksıa da olsa, bi konuşalım.. cmtsi tlfnlaşalım mutlaka.
Gönderen: betazom - 14 Nisan 2011, 22:29:30
bu pazar senle görüşelim izzet. kaydettim seni.5 ten önce bi çay içelim biyerlerde ;)
Gönderen: SpeedyTR - 15 Nisan 2011, 01:12:58
tamam ama ben 3-4 gibi bi ihtimal arabayı bi arkadaşa vereceğim, kız istemeye gidecekler o yüzden araçsız olabilirim. telefonlaşırız. ahatlı tarafında olabilirim pazar günü sabahtan, öğlen gibi eve doğru geçmeyi planlıyorum, ararım seni, o saatlerde de görüşebiliriz. uyarmı sana?
Gönderen: betazom - 15 Nisan 2011, 17:47:35
UYDURURUZ İZZET. :D
Gönderen: 07_VE_313 - 15 Nisan 2011, 21:11:17
kardeşim bizim  bizim Antalyada olmamızın biraz artısı biraz eksisi var .. Nedeni : Negatif: küçük bir yer Antalya çok Büyük değil Volkswagen kullanıcısıda ona keza Özellikle golf 1,2,3 parmakla sayılabilecek miktarda... Pozitif: Antalyada ulaşım çok rahat olduğu için örnek bir ucuyla bir ucu 20 dk. bu yüzdende katılımın rahat yapılabileceği bir ortam .. 16 Araç var şuanda ve yanlış anlamayın öyle polo cady ıvır zıvır sadece wos wos olduğu için kolundan tuttuğumuda çağırmıyorum. Arabasına özen gösteren ilgilenen insanları çağırıyorum. Allah kısmet eder bir aksilik olmaz ise fotoları koyduğumuzda aa bu araba fabrika çıkışı sade dediğin araba olmayacak... Bunada Emin ol

Gönderen: 07_VE_313 - 15 Nisan 2011, 21:14:52
Sonuçta Şuda bir gerçek Ben Ankara Yenimahalle liyim bunuda söyleyeyim istedim şuanda ankaradayım, aksaraya geceğim yarın alper kardeş siz gelemediniz ama bak biz isteyince gelebiliyoruz  :tamamdir
Gönderen: 07_VE_313 - 15 Nisan 2011, 21:17:00
Abilerim gelene kadar tetikte oturdum kendimi kasmaktan yol ızdırap geldi SÜRTÜYORRRRR. Bıktım ya yolaçıkacam diye çamurluk traşlattım , helezona takoz koydum , yıok arkadaş kafayı yiyecem yaaa... Biri şu garibin elinden tutsun... :(
Gönderen: profoto07 - 15 Nisan 2011, 22:47:58
24 nisanda antalyanın neresinde saat kaçta olacak buluşma arkadaşlar vallahi gelmek için bütün şartları zorlayacam 05449536255 telim  :sevgi:
Gönderen: betazom - 16 Nisan 2011, 00:12:04
herhangi bir yerde bulusuruz.fikri olan buyursun.
Gönderen: betazom - 16 Nisan 2011, 00:14:55
vayy cengiz toprak ciktik :) senin surtme olayinda kamber denesel mi acaba 8)
Gönderen: 07_VE_313 - 16 Nisan 2011, 21:15:30
sevindim toprak oluşumuza :)  kamber ney abi ? anımsayamadım. bunu buluştuğumuzda ilk ortaya ben atacam zaten   yay diyorum takma pişman olursun diyorlar, coilover diyorum indir kaldır rot ayarı yaptırcan diyorlar, air ride zaten gerek yok ona okadar ayıracak maaliyette yok. bilmiyorum bakacaz artık.. :)
Gönderen: betazom - 16 Nisan 2011, 22:38:17
lastiğe kamber verme.....yeni fotolar 4 de..... page 16 (http://www.vwtr.net/forum/golf-ii/lastige-kamber-vermeyeni-fotolar-4-de-t15504.225.html)

bu konuyu bi incele cengiz...fikrin olur kamber hakkında :tamamdir
Gönderen: betazom - 18 Nisan 2011, 00:11:12
ahada buluştuk mekan bulduk haftaya...burada oranın otoparkı. cengizhan senin arkadaşlar noldu.varmı arayan soran.

(http://img195.imageshack.us/img195/3696/21954610150167892371797.jpg)
Gönderen: alpers3 - 18 Nisan 2011, 00:13:38
hadı bısmıllah  antalya gosterın kendınız :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: betazom - 18 Nisan 2011, 00:17:31
bak alper bu fotoyu unutma bir gün bu antalya böyle başlamıştı diceksin  :tamamdir
Gönderen: alpers3 - 18 Nisan 2011, 00:19:11
bak alper bu fotoyu unutma bir gün bu antalya böyle başlamıştı diceksin  :tamamdir
ınsallah abı ısterım canı gonulden belkı mayısta ordayım ona gore bıkac gun kacamak yapacam :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: betazom - 18 Nisan 2011, 00:24:33
abanta kadar bir organize olursak dadından yenmez bak :)
Gönderen: alpers3 - 18 Nisan 2011, 00:25:25
antalyada umut var bence :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: betazom - 18 Nisan 2011, 00:28:34
yavaş yavaş bu işler sanırsam. ha deyince olmuyor onu öğrendik. yanlız mekan bir güzel ki sorma. milyon dolarlık yatların dibinde sıralanacazz fon harika mekan elit. umarım kalabalık oluruz...
Gönderen: alpers3 - 18 Nisan 2011, 00:29:35
cok kupon goruntuler olabılır egemen ıyı fotocu bulun aranızda da gozlerımız kamassın :tamamdir
Gönderen: betazom - 18 Nisan 2011, 00:33:20
profoto adında bi üyemiz var antalyada rafting fotoculuğu yaparmış o gelirse fotoda sıkıntımız olmaz sanırsam. :tamamdir
Gönderen: profoto07 - 18 Nisan 2011, 07:54:50
profoto adında bi üyemiz var antalyada rafting fotoculuğu yaparmış o gelirse fotoda sıkıntımız olmaz sanırsam. :tamamdir
kardeşler izin aldım ben iş yerinden geliyorum 24 nisanda yanınızdayım fotoğraf makinemi ve video kamaramı da getircem ne fotoğraflar çekecez allahın izni ile siz yeterki toplayın milleti  :D :sevgi:
Gönderen: profoto07 - 18 Nisan 2011, 07:59:26
ınsallah abı ısterım canı gonulden belkı mayısta ordayım ona gore bıkac gun kacamak yapacam :tamamdir :tamamdir :tamamdir
alper kardeş geldiğinde haberleşelim sana rafting yaptıralım geldiğinde ama söylim mayısın 11 ve 15 arası yoğunum kardeşimin dùğünü var onun haricinde sıkınti yok  :sevgi:
Gönderen: alpers3 - 18 Nisan 2011, 09:39:48
alper kardeş geldiğinde haberleşelim sana rafting yaptıralım geldiğinde ama söylim mayısın 11 ve 15 arası yoğunum kardeşimin dùğünü var onun haricinde sıkınti yok  :sevgi:
bakalım abı duruma gore kacacam hem okul hem ıs bnm hayat o yuzden fırsat kollamam gerekıo ılk boslukta koptur koptur tatıldeyım :tamamdir
Gönderen: SpeedyTR - 18 Nisan 2011, 12:34:29
yavaş yavaş bu işler sanırsam. ha deyince olmuyor onu öğrendik. yanlız mekan bir güzel ki sorma. milyon dolarlık yatların dibinde sıralanacazz fon harika mekan elit. umarım kalabalık oluruz...
Bu da dizileceğimiz yerin resimleri  :tamamdir Tabi mekan zorunlu değil, farklı ve elit olsun istedik, çoğunluğa bağlı tercih. Alternatifler var  :)

(http://img263.imageshack.us/img263/4595/marinayoma01.jpg)
(http://img708.imageshack.us/img708/2976/marinayoma02.jpg)
Gönderen: betazom - 18 Nisan 2011, 14:11:09
ANTALYADAKİ VATANDAŞLARIN GÖRÜŞLERİ ÖNEMLİ. HERKEZ BİR FİKİR VEREBİLİR.DEĞERLENDİRİLİR.EN UYGUNU SEÇİLİP EN GÜZEL BULUŞMA YAPILIR ;)
Gönderen: profoto07 - 18 Nisan 2011, 21:31:28
arkadaslar ben manavgat tan gelecem anlaşında bir an önce nereye geleceğimizi bilelim herkes birbirinin üstüne atmasın arkadasın resimlerini gönderdiği mekan resimlerden uygun görünüyor
Gönderen: 07_VE_313 - 18 Nisan 2011, 22:09:37
ahada buluştuk mekan bulduk haftaya...burada oranın otoparkı. cengizhan senin arkadaşlar noldu.varmı arayan soran.

(http://img195.imageshack.us/img195/3696/21954610150167892371797.jpg)
geliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Team antalya .. :)   ben yarın yola çıkıyorum ereğlideyim şimdi .. herkez benden tel bekliyor çarşamba perşembe listedeki herkeze telden ulaşağım bende bir aksilik yok allahın izniyle.. bu şehir dışı işi çok ters zamanda denk geldi arkadaşlar ama allahtan yola çıkmadan gerekli çalışmayı yaptım :)
Gönderen: betazom - 18 Nisan 2011, 22:09:37
profoto arkadaşım adını bahşeylesen nasıl olurdu :)
Gönderen: betazom - 18 Nisan 2011, 22:10:56
cengizhan sana gaz olsun diye koydum fotoyu :)
Gönderen: 07_VE_313 - 18 Nisan 2011, 22:11:58
profoto arkadaşım adını bahşeylesen nasıl olurdu :)
arif abii  ben  uzun uzunkonuştum kendisiyle tanıştık dönüştede manavgatta yanındayımm ..
Gönderen: 07_VE_313 - 18 Nisan 2011, 22:14:10
abi 2 mk bile güzel yaaa :)  geliyim evvela arkayı 3 leyelim sonra 20  ok :)
Gönderen: betazom - 18 Nisan 2011, 22:16:18
bile derken cangizhan aşşalanmış hissettim arabamı ya... sizinki yokken o vardı hatırlatayım  :bekleriz:
Gönderen: SpeedyTR - 18 Nisan 2011, 23:11:22
abi 2 mk bile güzel yaaa :)  geliyim evvela arkayı 3 leyelim sonra 20  ok :)
bile derken cangizhan aşşalanmış hissettim arabamı ya... sizinki yokken o vardı hatırlatayım  :bekleriz:
Egemen, Cengizhan "2 mk bile güzel  yaa" diyor, yani 2 tane Mk :D Mk'ların kaç olduğuna değinmemiş, tabiki önce sen vardın :D sakin ol, relax.. :D bak ne güzel dizilecez biz... :D yan yan... Mk1,2,3,4,5,6...
Gönderen: betazom - 18 Nisan 2011, 23:23:58
tüh be yanlış anladık desene ;D bu ara çok çalışıyorum ondandır :)
Gönderen: SpeedyTR - 18 Nisan 2011, 23:25:39
tüh be yanlış anladık desene ;D bu ara çok çalışıyorum ondandır :)
aynen  ;D ;D
Gönderen: profoto07 - 19 Nisan 2011, 00:25:46
adım arif arkadaşlar 16 yıllık fotoğrafçıyım aynı zamanda araç muayene istasyonunda güvenlik görevlisiyim pazar günü uzun uzun konuşuruz.
Gönderen: betazom - 19 Nisan 2011, 17:10:07
zamanın birinde varyantta otururken bi hacı murat konvoyu geçmişti.ne aah etmiştim. sıra bizde  :tamamdir
memnun oldum arif abi. :)
Gönderen: betazom - 20 Nisan 2011, 09:13:51
aga bu nasıl bi yağmurdur anlamadım. pazara kadar yağmasa bari :)
Gönderen: 07_VE_313 - 20 Nisan 2011, 18:00:39
abi 2 mk derken mk 2 kastetemedim yanlış anlamışsınn efsane esas onlar zaten ben 2 tane mk bile güzel duruyo yanyana geleyim 3 tane olsun kastettimm :?
Gönderen: 07_VE_313 - 20 Nisan 2011, 18:02:25
adım arif arkadaşlar 16 yıllık fotoğrafçıyım aynı zamanda araç muayene istasyonunda güvenlik görevlisiyim pazar günü uzun uzun konuşuruz.
  abi fotoraf makinesinei getirmeyi unutma sana ihtiyacımız ÇOK :)
Gönderen: 07_VE_313 - 20 Nisan 2011, 18:06:05
valla ya antalya burası iş ya şakır şakır yağar artık yağmur..  abi yoldada çok yağmur vardı yemin ediyorum 2 defa jantı büktüm yolda bide onlarla uğraştım.. allahtan yedek jantlarım  takılıydı :) bu jantları bükseydik şimdi can sıkıntısından ölüyodum..
Gönderen: profoto07 - 20 Nisan 2011, 19:13:39
  abi fotoraf makinesinei getirmeyi unutma sana ihtiyacımız ÇOK :)
tamam siz sorun etmeyin makinayı o en kolay iş
Gönderen: betazom - 20 Nisan 2011, 22:37:05
valla ya antalya burası iş ya şakır şakır yağar artık yağmur..  abi yoldada çok yağmur vardı yemin ediyorum 2 defa jantı büktüm yolda bide onlarla uğraştım.. allahtan yedek jantlarım  takılıydı :) bu jantları bükseydik şimdi can sıkıntısından ölüyodum..

allah korusun. antalyanın da sağlam çukurları var arkadaş.geçen teker derinliğinde bi tanesinin kenarından geçtim ama artık salavat getirdim taklalara geliyorum diye...düzelecek inşallah.
Gönderen: betazom - 20 Nisan 2011, 22:39:16
acaba toplantıyı ertelesekmi bir hafta daha...pazara yağmur görünüyor...napalım kara kara düşünüyorum arkadaşlar.olmazsa kapalı bir mekanda buluşalım.ne bileyim özdileğin otoparkında yada lauranınkinde ?
Gönderen: profoto07 - 21 Nisan 2011, 06:29:57
hava açar o zamana rahat ol sen ertelemeyelim mekanda fark etmez gönüller bir olsun
Gönderen: SpeedyTR - 21 Nisan 2011, 16:26:31
bence de ertelemeyelim, arabaların kaç tane olacağı belli değil ama kısa da olsa az çok fark etmeden bi toplanalım artık. Hava yağışlı görünüyor ama bu bizi etkilemesin. Kapalı otoparkı müsait olacağına inandığım iki mekan 1.Real, 2.Deepo. ikisinde de go-kart pisti var :) Eşli-çocuklu gelen olursa, alışveriş yeri var, acıkırsak/susarsak yiyecek/içecek var :) Real'deki go-kart pisti kapalı alanda tam drift için, Deepo'daki açık alanda tam yarış için. Ama hava yağışlı olacağı için Real'e oy veriyorum ben. :) Şansımıza hava yağış yapmaz ise toplandıktan sonra başka bir lokasyona hareket ederiz beraber..  Siz ne dersiniz?  ;)

Real.-  : x
Deepo :
Gönderen: 07_VE_313 - 21 Nisan 2011, 17:34:36
acaba toplantıyı ertelesekmi bir hafta daha...pazara yağmur görünüyor...napalım kara kara düşünüyorum arkadaşlar.olmazsa kapalı bir mekanda buluşalım.ne bileyim özdileğin otoparkında yada lauranınkinde ?
  abi busefer araçta lpg var ıvır zıvır muhabbeti yapabilirler güvenlikler.. bide yanyana durqamayabiliriz. Aslında güzel bir gün olsun yağmur olmasın istiyorum bende erteleyedebiliriz fakat izzet arkadaşım ırak a gidecek arif abi izini koparabilecekmi bunlar handikaplar haberlerde antalya tarsus mersin metre kareye 60 kg yağmur düşecek diyorlar gelemeyende çok olabilir gibi geliyo..  üzücü bir durum  :(
Gönderen: 07_VE_313 - 21 Nisan 2011, 17:35:57
bence de ertelemeyelim, arabaların kaç tane olacağı belli değil ama kısa da olsa az çok fark etmeden bi toplanalım artık. Hava yağışlı görünüyor ama bu bizi etkilemesin. Kapalı otoparkı müsait olacağına inandığım iki mekan 1.Real, 2.Deepo. ikisinde de go-kart pisti var :) Eşli-çocuklu gelen olursa, alışveriş yeri var, acıkırsak/susarsak yiyecek/içecek var :) Real'deki go-kart pisti kapalı alanda tam drift için, Deepo'daki açık alanda tam yarış için. Ama hava yağışlı olacağı için Real'e oy veriyorum ben. :) Şansımıza hava yağış yapmaz ise toplandıktan sonra başka bir lokasyona hareket ederiz beraber..  Siz ne dersiniz?  ;)  real xx bunları gelecek arkadaşlara güzel izah etmemiz gerekecek..

Deepo :
bence de ertelemeyelim, arabaların kaç tane olacağı belli değil ama kısa da olsa az çok fark etmeden bi toplanalım artık. Hava yağışlı görünüyor ama bu bizi etkilemesin. Kapalı otoparkı müsait olacağına inandığım iki mekan 1.Real, 2.Deepo. ikisinde de go-kart pisti var :) Eşli-çocuklu gelen olursa, alışveriş yeri var, acıkırsak/susarsak yiyecek/içecek var :) Real'deki go-kart pisti kapalı alanda tam drift için, Deepo'daki açık alanda tam yarış için. Ama hava yağışlı olacağı için Real'e oy veriyorum ben. :) Şansımıza hava yağış yapmaz ise toplandıktan sonra başka bir lokasyona hareket ederiz beraber..  Siz ne dersiniz?  ;)

Deepo :
Gönderen: SpeedyTR - 21 Nisan 2011, 20:13:07
Çok zorlarsa hava şartları, zaten kasmayız bizde, mayıs 15ten sonra daha güzel bir havada toplanırız mutlaka :) Ben o tarihe kadar burada olmayacağım ama siz irtibatı koparmazsınız zaten, 1 Mk3 eksik olur en fazla ;)
Gönderen: profoto07 - 21 Nisan 2011, 21:23:49
yağmaz yağmur merak etmeyin bana güvenin arkadaşlar yağmur yok
Gönderen: betazom - 22 Nisan 2011, 00:15:46
izzet fotoyu koyda gozumuz gonlumuz acilsin. :)
Gönderen: SpeedyTR - 22 Nisan 2011, 01:03:28
Egemen, ayıpsın kardeşim, işte bu gecenin kanıtları  ;D

Cengizhan (07_VE_313) / Egemen (betazom) / İzzet (SpeedyTR) / Cem (CeM öZeR)

(http://i1104.hizliresim.com/2011/4/22/511.jpg)
(http://i1104.hizliresim.com/2011/4/22/535.jpg)
Gönderen: SpeedyTR - 22 Nisan 2011, 01:12:49
yağmaz yağmur merak etmeyin bana güvenin arkadaşlar yağmur yok
Arif Abi gökgürültülü sağanak yazıyor meteorolojide ama biz Pazar günü Real'in kapalı otoparkında 14:00'da toplanmaya karar verdik.. Havanın muhalefeti sözkonusu olabilir, o yüzden katılım zorunlu değil. :) İşi olmayan, uğramak isteyen, tanışmak isteyen gelsin istedik. biz orada olacağız, hava yağışlı olmazsa, katılımın büyüklüğüne göre oradan başka bir noktaya geçebiliriz isteyen olursa.. Bi go-kart yarışı yaparız ama  :D ;) :tamamdir >:D
Gönderen: CeM öZeR - 22 Nisan 2011, 08:18:14
vayyy beee fotoya bak =) bizim canavar ufak tefek eksiklerinden ve ayarlardan dolayı yanımızda değildi ama sağlık olsun. Çok hoş sohbet ve eğlence dolu bir ortamdı çok sağolun dostlar ;)
Gönderen: betazom - 22 Nisan 2011, 09:47:44
ee sonunda tanışmak nasip oldu cem kardeşimizle de. güzel bir buluşmaydı. fotoda yakıyo hani :) :sevgi:
Gönderen: SpeedyTR - 22 Nisan 2011, 12:46:25
vayyy beee fotoya bak =) bizim canavar ufak tefek eksiklerinden ve ayarlardan dolayı yanımızda değildi ama sağlık olsun. Çok hoş sohbet ve eğlence dolu bir ortamdı çok sağolun dostlar ;)
Valla senin canavar da olsaydı süper olurdu akşamki görüntü ama nasipse bir daha ki sefere bir arada oluruz nasipse :)  :tamamdir gerçekten güzel bir sohbet ortamı ve güzel bir buluşma oldu, daha nicelerinde bir arada oluruz inşallah.  :melek: Foto harbiden yakıyor, farlar bile yanıyormuş gibi çıkmış  ;D
Gönderen: 07_VE_313 - 23 Nisan 2011, 14:49:29
wuuuppppp çatara çutara  :) hayırlısıyla bitsinde  yine cem mecbur gelecek antalyaya :) bu sefer nos a filan gelir heralde :) duyamadık canavarın sesini  vtec filan 124 gibi kalır yanında artık ... kazasız belasızz
Gönderen: profoto07 - 23 Nisan 2011, 20:05:30
yarın görùşürüz arkadaşlar foto kamara bende  :sevgi: :)
Gönderen: SpeedyTR - 24 Nisan 2011, 01:10:05
Yarına örnek teşkil etmesi niyetiyle paylaşıyorum  ;D >:D :tamamdir
Sadece Merhabalaştık :) 8) :D

(http://i1104.hizliresim.com/2011/4/24/889.jpg)
(http://i1104.hizliresim.com/2011/4/24/898.jpg)

Gönderen: alpers3 - 24 Nisan 2011, 01:21:16
antalya olacak bu ıs destekcınızım :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: kunefiterol - 24 Nisan 2011, 01:46:17

Araya Kayserililer kaynamış, iyi olmuş, İnşallah bir buluşmada da biz patlatırız yakında...
Gönderen: betazom - 24 Nisan 2011, 12:13:23
pazar buluşması çok güzel olacak...hava da açtı  :tamamdir :D
Gönderen: 07_VE_313 - 24 Nisan 2011, 19:04:56
Buluşmamız gerçekten çok hoş oldu havada bize güzel yüzünü gösterdi olayın tam 23 nisan ve uçurtma şenliğine denk gelmesi ayarlarsan olmayacak nitelikteydi tüm antalya sokaklardaydı katılamayan arkadaşlar  daha hala beni telden arıyorlar ya bizim tanıdık görmüş sizi çok hoşmuş çatladık diye  biz hep bir aradayız şehrimizin ulaşım rahatlığı bizim artımız bir dahaki şenliğe bu 14 arabadan hariç kafadan 13 araba daha gelecek arkadaş , arkadaş getirir. durmak yok yola devam ANTALYA TEAM.. :) fotolar izzetten ..
Gönderen: betazom - 24 Nisan 2011, 22:43:15
aynen ne buluşma oldu be :D...eminin günlerce o golfler konuşulacaktır...  :tamamdir
:sevgi: :sevgi: :sevgi:FOR EVER ANTALYA TEAM... :sevgi: :sevgi: :sevgi:
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 24 Nisan 2011, 23:53:39
Bursa üyesi olarak utanıyorum  :(
Gönderen: betazom - 24 Nisan 2011, 23:55:50
emek var bu işlerde gökan sende çalış orada. dolu mk vardır eminim.
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 25 Nisan 2011, 00:00:02
emek var bu işlerde gökan sende çalış orada. dolu mk vardır eminim.
Emin ol benim burda koşturduğum kadar siz orda koşturmuyosunuzdur abi  :( Ama Bursa'lılarda yok işte VW sevgisi yok genellik honda tofaş üzerine VW'ni tam anlamıyla seven bi ben varım Turgut abi Oktay abi onlarda baktı hayır yok bıraktı gibi bişey  :(
Gönderen: betazom - 25 Nisan 2011, 00:00:59
ee içinde olacak...kop gel sen buraya. taşının kardeşim en temizi :)
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 25 Nisan 2011, 00:02:46
ee içinde olacak...kop gel sen buraya. taşının kardeşim en temizi :)
İmkanım olsa ilk gidiceğim yerler arasında Angara olur abi İstanbul'da çok iyi olurdu ama trafik sorunu yok benim gibi GTI'cılar bu benzin fiyatlarına dayanamazlar Angara'nın soğuğu serttir merttir ama güzel memlekettir Antalya'yı hiç saymıyorum bile oraya gelsem turistlerden zaten unuturum ben kendimi  :melek:
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 25 Nisan 2011, 00:04:46
Yok abi inanıyorum ben bendeki bu MK1 aşkı sevdirecek çok kişiyi VW'ni hele bi şu okul bi bitsin varya inanıyorum ya Bursa'nın kaderi benim elimde olucak bak görürsün yarın öbürgün bi Gökhan kardeşimiz vardı böyle diyodu haklıymış dediğini yaptı diyecksiniz VWTR olarak benimle gurur duyacaksınız kısmetse  :sevgi:
Gönderen: betazom - 25 Nisan 2011, 00:22:39
biz zaten seninle gurur duyuyoruz gökhan. :tamamdir
Gönderen: profoto07 - 25 Nisan 2011, 00:36:08
arkadaşlar buluşma çok güzel oldu emeği geçen herkese tsk birdahakine manavgat ve alanya dan 5  ,6 araçda ben bulup getircem bu akşam logosuz panjur siparişini verdim fk dan
Gönderen: betazom - 25 Nisan 2011, 11:02:09
kırmızıyıda halletcenmi arada :)
Gönderen: betazom - 25 Nisan 2011, 11:02:35
izzet fotolar ne oldu kuzen :)
Gönderen: SpeedyTR - 25 Nisan 2011, 11:36:15
Arif Abi bizde herşey için tşk ederiz. Eline emeğine ayağına arabana sağlık :) güzel bir buluşma oldu, inşallah artarak devam edeceğiz. 1 haftada 2 araçtan 14 araca çıktık, umarım böyle devam eder hatrı sayılır bir rakama kadar ;) :tamamdir :bekleriz:

Egemen hangi resmi koyacağımı bilemedim ;D Hepsi benimm!!  ;D >:D Ama bi çalışma yapıyorum hepsini özet geçen  ;) Az sonra...
Gönderen: betazom - 25 Nisan 2011, 12:54:42
akşam ramazanın yanına gidip ön hoparlörleri takmayı düşünüyorum. gelsende oraya bana komple versen fotoları birerde çay içsek...nasıl fikir?
Gönderen: SpeedyTR - 25 Nisan 2011, 13:30:48
akşam ramazanın yanına gidip ön hoparlörleri takmayı düşünüyorum. gelsende oraya bana komple versen fotoları birerde çay içsek...nasıl fikir?
valla iyi fikir olabilirdi ama bu akşam çıkabilir miyim bilmiyorum? Bi cd yapayım sana, olmadı geçerken bırakırım en kötü ihtimalle.. Bu arada alel acele bi resim çıkardım ortaya.. bakalım nasıl olmuş..? :) Yalnız 2.resmi bi türlü ilki gibi yükleyemedim.. kusura bakmayın.. :melek:

(http://img9.imageshack.us/img9/9223/25042011vwtrnetmeeting.th.jpg) (http://img9.imageshack.us/i/25042011vwtrnetmeeting.jpg/)

(http://img193.imageshack.us/img193/6754/panaromicvwgolfs.jpg) (http://img193.imageshack.us/i/panaromicvwgolfs.jpg/)

Gönderen: 07_VE_313 - 26 Nisan 2011, 12:18:28
arkadaşlar buluşma çok güzel oldu emeği geçen herkese tsk birdahakine manavgat ve alanya dan 5  ,6 araçda ben bulup getircem bu akşam logosuz panjur siparişini verdim fk dan
    ooo  hayırlı olsunn Arif abiii
Gönderen: 07_VE_313 - 26 Nisan 2011, 12:20:05
izzet en sonunda flas bellek verecem sana ne varsa at diye açmıyor kardeşim resimleri milet soruyo ortada delil yok gösterecek  :bekleriz:
Gönderen: SpeedyTR - 26 Nisan 2011, 12:59:06
Cengizim gerenk yok flash belleğe  8) ben CD'ye bastım bütün resimleri ve Real'in otoparktan hareket videosunu  :D ;) :tamamdir görüştüğümüzde vereyim isteyenlere..  :bekleriz: :tamamdir
Gönderen: 07_VE_313 - 26 Nisan 2011, 13:01:08
Cengizim gerenk yok flash belleğe  8) ben CD'ye bastım bütün resimleri ve Real'in otoparktan hareket videosunu  :D ;) :tamamdir görüştüğümüzde vereyim isteyenlere..  :bekleriz: :tamamdir
valla bende seni arayacaktım iyi yapmışsın  kuzen sende ne var ne yoksa video foto hepsini at cd ye benim için ok..  varyant vs ..
Gönderen: 07_VE_313 - 26 Nisan 2011, 13:17:04
katılan herkezede cd lerden dağıtacaz artık millet benden istiyor çünki .. :tamamdir
Gönderen: SpeedyTR - 26 Nisan 2011, 13:29:35
11 kopya CD var elimde  :D Ramazan'ın yanına uğrayıp oraya bırakmayı düşünüyorum bugün. Akşam görüşelim olmazsa..
Gönderen: 07_VE_313 - 26 Nisan 2011, 17:35:22
kanka ben gündüz ramazanın oradaydım zaten .. bana çok terso kalıyor ya akşamda biraz işlerim var ramazanın ora olmasada bir yerde denk getirim sizi .. bana bi alo dersiniz..
Gönderen: CeM öZeR - 28 Nisan 2011, 07:04:55
Cengizhan ,kardeşim benim profilden sana özel mesaj gönderemiyorum bir sıkıntı var ama çözemedim senin nickinde bir üye bulunamadığını söylüyor. :D Kardeşim ben 2-3 güne kadar Kayseriden taşınacağım Balıkesir-Ayvalık'a yerleşeceğim. Yerim yurdum belli olsun 2-3 haftadan alırım kaput amortisörünü. Fiyat tahminimden daha uygunmuş. Sağol görüşürüz. :)
Gönderen: SpeedyTR - 28 Nisan 2011, 15:41:14
Cem kardeşim, Antalya'ya yerleşme olayın vardı, Balıkesir'e mi geçiyorsun? Üzüldüm ama hayırlısı olsun, inşallah görüşürüz yine.. Nasip olurda bizim de yolumuz o tarafa düşerse uğrarız mutlaka.. :)
Gönderen: cengizhan_mk3 - 03 Mayıs 2011, 16:31:37
arkadaşlar yeni üyeliğim bu diğerine giremiyrumm..
Gönderen: SpeedyTR - 03 Mayıs 2011, 17:26:47
arkadaşlar yeni üyeliğim bu diğerine giremiyrumm..

Müdür site yönetimine bilgi ver yeni hesaptan, diğerini silsinler ya da şifreyi yenilesinler mümkünse. Yardımcı olabilirler sanırım.. :)
Gönderen: cengizhan_mk3 - 03 Mayıs 2011, 19:58:45
kuzen senin tel no servis dışı hayırdır..
Gönderen: handsome_8222 - 03 Mayıs 2011, 22:16:46
Cengiz iyi haberlerini bekliyorum.. kısmetse eğer aracı almaya geldiğimde bir antalya buluşması yaparız:)))
Gönderen: betazom - 03 Mayıs 2011, 22:19:01
hayırlısıysa olsun alper.
Gönderen: handsome_8222 - 03 Mayıs 2011, 22:42:01
inşallah egemen.. görüşmek dileğiyle diyelim..
Gönderen: cengizhan_mk3 - 04 Mayıs 2011, 18:48:47
aracı kıl payıyla kaçırdık kardeşim kısmet değilmiş .. ama sana antalyadan güzel bir araba denk getirecem bakalım..
Gönderen: handsome_8222 - 04 Mayıs 2011, 19:46:13
inşallah...
Gönderen: cengizhan_mk3 - 06 Mayıs 2011, 21:33:16
vw ciler iptal oldu heralde...   höyt neredesiniz bakem ya bu sıralar paint ball ım geldi.. :)
Gönderen: cengizhan_mk3 - 06 Mayıs 2011, 21:34:23
kızdım size satıyorum vw mi .. gidecem dandik bir punto alacam onların fun  daha iyi  :bekleriz:
Gönderen: betazom - 07 Mayıs 2011, 10:33:21
 :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
Gönderen: SpeedyTR - 07 Mayıs 2011, 11:47:44
kızdım size satıyorum vw mi .. gidecem dandik bir punto alacam onların fun  daha iyi  :bekleriz:

O Punto'yu al bak ben sana ne puntolar yapıyorumm  mor morr!!  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
Paintball'da yemekten kaçtığın boya puntolarını bedenine işleyecemm!!!  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
Gönderen: cengizhan_mk3 - 07 Mayıs 2011, 14:20:21
vay kuzenlerim benim..  :sevgi:
Gönderen: betazom - 01 Ağustos 2011, 00:08:51
yokmu başka antalyada yaşıyan arkadaşlar bu kadarmıyız ya...
Gönderen: cengizhan_mk3 - 01 Ağustos 2011, 00:38:05
şükür şu konuya bir el attın ha  :)
Gönderen: cengizhan_mk3 - 01 Ağustos 2011, 00:40:19
[im(http://img847.imageshack.us/img847/481/s7303878.jpg)
By cengizhan_mk3 (http://profile.imageshack.us/user/cengizhan_mk3) at 2011-07-31g/img] [img(http://img849.imageshack.us/img849/5895/s7303892.jpg)
By cengizhan_mk3 (http://profile.imageshack.us/user/cengizhan_mk3) at 2011-07-31/img] [img(http://img855.imageshack.us/img855/1164/dsc0048t.jpg)
By cengizhan_mk3 (http://profile.imageshack.us/user/cengizhan_mk3) at 2011-05-03/img] [img(http://img607.imageshack.us/img607/4988/s7303874.jpg)
By cengizhan_mk3 (http://profile.imageshack.us/user/cengizhan_mk3) at 2011-07-31/img] [img(http://img851.imageshack.us/img851/2272/s7303895.jpg)
By cengizhan_mk3 (http://profile.imageshack.us/user/cengizhan_mk3) at 2011-07-31/img]
Gönderen: profoto07 - 10 Eylül 2011, 00:12:19
arkadaşlar bu gün kaportacıdan araba çıktı yarın boyacıya gidiyor inş on güne çıkacak antalyaya gelcem arkadaşlar
Gönderen: cengizhan_mk3 - 10 Eylül 2011, 00:49:57
bekliyoruz üstad aracı şiddetle  :tamamdir :tamamdir sen bana şu gün araç bbitti uçuyorum de organizasyon kapıda abi millet sıkıştırıyor zaten beni buluşma için güzel ve büyük bir olay olacak inşallah   ;)
Gönderen: SpeedyTR - 10 Eylül 2011, 10:04:19
Hayırlı haberlerini bekliyoruz Arif Abi :)  :D Organizasyonlar sensiz olmuyor  :sevgi:
Gönderen: profoto07 - 12 Eylül 2011, 07:36:07
en kısa zamanda arkadaşlar bu gün boyacı başlıyor biter bitmez yanınızdayım
Gönderen: cengizhan_mk3 - 12 Eylül 2011, 20:46:26
Hadi bidaha buluşalımda satacam arabayı  :'(  bugün far karartma işide tamamlandı vr 6 karlık tami gördü  :tamamdir
Gönderen: betazom - 15 Eylül 2011, 19:02:30
ben arabayı satıyorum haberiniz olsun arkadaşlar...
Gönderen: cengizhan_mk3 - 15 Eylül 2011, 19:41:47
ben arabayı satıyorum haberiniz olsun arkadaşlar...
Kim satmıyorki  ;D ;D ;D
Gönderen: betazom - 30 Ekim 2016, 21:41:40
Hani antalya üyeleri
Gönderen: zhuppe - 30 Ekim 2016, 22:46:24
Burdayım egoo