vwtr.net

Otomobil Forumu => LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri => Konuyu başlatan: SPARTA - 15 Şubat 2011, 20:42:25

Başlık: golf 3 gti ye LPG takılır mı? önerileriniz nedir
Gönderen: SPARTA - 15 Şubat 2011, 20:42:25
(http://img607.imageshack.us/img607/3457/gtia.th.jpg) (http://img607.imageshack.us/i/gtia.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

bu benim Golf gti. :) 16 valf 1996 model 2000 motor :(. ah ulan süleymanın gtisini alsaydın ya hem lpgliydi hem süleymanındı.yanlışa bak :( . LPG taktırmayı düşünüyorum.GTİ ye lpg takılır mı? motor kabullenir mi? çünkü bazı wolkswagenlerde LPG uyum sorunu çıkarıyormuş.tavsiye edermisiniz arkadaşlar.
Başlık: Ynt: golf 3 gti ye LPG takılır mı? önerileriniz nedir
Gönderen: stalkerr - 15 Şubat 2011, 20:48:36
atiker bende 2 senedir maşallahı var 7000 devire kadar çıkıyor...sana derler olmaz diye 5000 devirden sonra benzine geçer diye ben taktıralı 2 sene oluyor daha bir kere sorun yaşamadım...bayılma zavoli brc markalara okadar para saygılar....
Gönderen: SPARTA - 15 Şubat 2011, 21:35:37
brc maniftoltu delmiyormuş diyorlar.markadan ziyade iyi bir usta buldum mu tamamdır. ancak vwlerin bir kısmının yapısına uygun değilmiş donanımına uyumlu falan.sağol stalker.
Gönderen: stalkerr - 15 Şubat 2011, 21:52:26
dediğim gibi ben atikerden çok memnunum değerlendir derim....hatta hiç düşünme git taktır vakit kaybetmeden derim bizim arabalara binilmez tüpsüz....
Gönderen: htmetin - 15 Şubat 2011, 22:19:29
Atiker harici her markayı tavsiye ederim..
Gönderen: mehmetk - 15 Şubat 2011, 22:37:11
lavato... taktır..
Gönderen: SPARTA - 15 Şubat 2011, 22:47:43
:) ucuz ve orta  bir şey taktıracağım.lavato falan.
Gönderen: 5ani5 mk2 - 15 Şubat 2011, 22:49:53
arkadaşlar yeni bir lpg sistemi çıkmışş elekrtnik mikserli filan daha yeni yeni geliyoor sıralı sisteme uyuyor manifoldu filan delmiyolar. brc idi sanırıımm araşştırın derimm ben taktırmayııı düşünmüyorum yoksa araştırırdım:)
Gönderen: SNCKTR - 15 Şubat 2011, 23:38:33
valla arkadasım benım GTI olsa bırak lpg denen o seyı dukkanın onunden gecmem ben GTI bakarken benzınlısıne bakıyorum
o aracı kac muhendıs tasarlıyor ona gore ayrodinamik yapısını yapıyolar ve benzınlı olarak cıkıyor lpg takılmasını ben uygun gormem  :(
kusura bakma kardes ama bır anlık sınırle yazdım (dıesel power)
Gönderen: ReDDeviL - 16 Şubat 2011, 00:02:29
valla bendede atiker var memlunum..
Gönderen: freegane - 16 Şubat 2011, 01:03:31
İyi bir ustada bağlatacaksan BRC,yoksa MTM veya Prins. Senede 15bin km'nin üzerine çıkmıyorsan benzinle devam en sağlıklısı  ;)
Gönderen: CeM öZeR - 16 Şubat 2011, 10:08:40
En iyi GTI benzinli GTI'dır. :)
Gönderen: htmetin - 16 Şubat 2011, 11:29:17
Ben GTI'a GTI demem GTI benim olmadıkça:)
Gönderen: stalkerr - 16 Şubat 2011, 18:04:20
Atiker harici her markayı tavsiye ederim..

neden kardeşim ben 2 senedir gayet memnunum yakıt olarak yakmasınada perfprmans olarakta....benle beraber taktıran arkadaşım var oda gayet memnun 2,0 opel vectra...var ondada
Gönderen: ReDDeviL - 16 Şubat 2011, 19:35:02
bende memlunum  :tamamdir
Gönderen: htmetin - 16 Şubat 2011, 23:29:29
Bende de atiker var arkadaşım 1 sendir sorunsuz biniyorum.Ama Mevzu yakıt olayına gelince ve arabanda Atiker varsa diğer kaliteli markalarla aranızdaki yakıt sarfiyat değerlerini uzun yol ve şehir içi karşılaştırmanızı öneririm. Tek kelime ile istikrarsız.
Gönderen: stalkerr - 17 Şubat 2011, 18:22:33
Bende de atiker var arkadaşım 1 sendir sorunsuz biniyorum.Ama Mevzu yakıt olayına gelince ve arabanda Atiker varsa diğer kaliteli markalarla aranızdaki yakıt sarfiyat değerlerini uzun yol ve şehir içi karşılaştırmanızı öneririm. Tek kelime ile istikrarsız.

valla metin kardeşim bence gayet istikrarlı şuanda şehir içinde 260 şehirler arası ölçmedim ama sanırım 200-220 arasında yakarım...
şahinleriin diger 1,8 arabaların 230 yaktıgını duyunca şehir içinde bana gayet normal geliyor...2,0 gti
Gönderen: htmetin - 18 Şubat 2011, 17:33:30

valla metin kardeşim bence gayet istikrarlı şuanda şehir içinde 260 şehirler arası ölçmedim ama sanırım 200-220 arasında yakarım...
şahinleriin diger 1,8 arabaların 230 yaktıgını duyunca şehir içinde bana gayet normal geliyor...2,0 gti

Birde LOVATO-tartarini-prince-brc gibi bir marka olsaydı kimbilir ne yakardın_?
Gönderen: prens_0606 - 26 Şubat 2011, 21:13:12
kardesim bende atiker tavsiye etmem atiker ilk cıktıgı zaman iyiydi ama şimdi bozdular iyice ben aracı aldıgımda atiker vardı direk gidip beyni lavato ile değiştirdim ve yakıtta bariz 13 kr fark etti takdırcaksan 3 5i arama derim git omevela takdır derim emin ol benimlede arandA 5 kr daha oynar ve sehir içi 20 krş gecmezsin benim arac bide tek nokta enjeksiyonlu sıralı olsa sen hesab et tek kelimeyle omevela diyorum. tabi brc lavatoda eksik kalmaz ama genede omevela zaten aralarındaa cok fark yok  :tamamdir