vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N => Konuyu başlatan: ibo13 - 13 Temmuz 2007, 11:30:00

Başlık: 97 Polo Stopları Siyah Yapmak?
Gönderen: ibo13 - 13 Temmuz 2007, 11:30:00
Arkadaslar bazı arabalarda görüyorum arka stopları tamamen siyah ama yinede normal stop gibi yanıyor yani sanki üstlerine film kaplanmış gibi bu konuda beni aydınlatabilirmisiniz?
Başlık: Ynt: 97 Polo Stopları Siyah Yapmak?
Gönderen: ramcho® - 13 Temmuz 2007, 11:39:41
siyah cam gilmi ile yapabilirsin ama biras uraşman gerekecek...
Gönderen: ibo13 - 13 Temmuz 2007, 11:46:11
Internette aradim ama bulamadim düzgün bi resim size göstermek için.Yani cam filmiylemi oluyor bu iş benim öğrenmek istediğim o yoksa farlarımı değiştiriyoruz komple?Filmle oluyorsa yaptırırız.
Gönderen: Firestarter - 13 Temmuz 2007, 11:54:58
Siyah renk sprey boya  ile de yapabilirsin ama dikkatli ve temiz yapmak gerek.
Gönderen: cabrio63 - 13 Temmuz 2007, 13:25:53
bence sakın ama sakın siyah a boyama...hem modası geçti hemde fk vs stopların yanında çok ezik durur.artık şahinciler bile yapmıo sen hesap et ;)
Gönderen: Ouzoo - 13 Temmuz 2007, 16:55:34
Bende siyah düşünüodum ama eed arkadaşlarında dediği gibin modası geçti pek yakıştıramıorum artık.Oyüzden 6n2 stopları aldım kırmızı yabdım çokta memnunum ilgilenirsen resim eklerim.
Birde yapacasanız illaki filmle yapın boya işi biraz zor her yere eşit ve düzgün atılmalı ki stoplar yanınca renk tonu farklılıkları olmasın stoplarda.Kolay gelsin
Gönderen: Firestarter - 13 Temmuz 2007, 16:58:47
Nasıl hoşuna giderse tabi  ;)
Gönderen: Ouzoo - 13 Temmuz 2007, 17:00:19
ebay de aslında gördüm sadece camlar ve siyah.6n polo diye aratırsan çıkıyor sonuçlarda..

eBay: Neue und gebrauchte Elektronikartikel, Autos, Kleidung, Sammlerstücke, Sportartikel und mehr – alles zu günstigen Preisen (http://www.ebay.de)
Gönderen: volksport - 13 Temmuz 2007, 20:21:07
Modası tamamen geçti, Siyah kalın marker kalemlerlede yapanı görmüştüm. :D :D :D :D :D
Gönderen: yakkir - 13 Temmuz 2007, 20:30:25
Modası tamamen geçti, Siyah kalın marker kalemlerlede yapanı görmüştüm. :D :D :D :D :D
Amma filim adamlar varmış da yeni haberimiz oluyor galiba,yoksa denesemmi ;D
Gönderen: volksport - 13 Temmuz 2007, 20:33:32
Amma filim adamlar varmış da yeni haberimiz oluyor galiba,yoksa denesemmi ;D

Harbiden bi gun bi baktım eleman'a almış eline plakaların harflerini koyultuyo,sonra durdum yanında biraz bak arka stoplara dedi, markerla boyamış  ;D ;D ;D ;D ;D
Gönderen: merthpolo - 14 Temmuz 2007, 10:14:17
ben $effaları almadan once bole kullanıyordum tek sıyah guzel durmaz bızım sınyaller sarı oldugundan bana gore kotu bı goruntusu wwardı sınyal kısmını sıyah boyadım sadece dıger fren lambasının olduqu yerıde kırmızıya hos bı goruntu olduu bı tanede foto eklıyım..
(http://img221.imageshack.us/img221/12/grnt057aq0.jpg)
Gönderen: Firestarter - 14 Temmuz 2007, 10:57:11
Evet sprey ile bu resimdeki gibi çift renk görünümlü de yapabilirsiniz  ;)
Gönderen: cabrio63 - 14 Temmuz 2007, 13:41:06
evet bu bence de gayet hoş olmuş.. :tamamdir
Gönderen: Erhan - 14 Temmuz 2007, 13:49:14
Mert orjinal stopların daha güzel...
Gönderen: yakkir - 14 Temmuz 2007, 19:43:51
Mert orjinal stopların daha güzel...

Bencede ,özellikle sol ortadaki şeffaflıkla daha bir güzel görünüyor gibi
Gönderen: ibo13 - 14 Temmuz 2007, 20:15:48
Mert nasıl yaptın bu stopları anlatabilirmisin bende bunları kastediyordum işte?
Gönderen: merthpolo - 15 Temmuz 2007, 01:03:36
evet bu stoplarıımı bende sevıyorum ama ısde heves ya yapdık geleneğe uuyduk aldık seffafı ama canım sıkıldımı takıp kullanıyorum orjinalleri 8)nasıl yapdım konusuna gelınce cok basıt ılk once stopları sökdum sonra boyamıcaqım yerı gazeteyle kapladım hizadan bantladım sora aldım elıme sıyah sprey boyayı boyacagım yere ustten ustten elının becerısını bakıyor bırazda. ız bırakmıcak sekılde bı kerede boyadım gerekırse ustunden bıdaha gecdım kurumaya bırakdım daha sora sıyaha boyadıgım yerı kurudukdan sora gazeteyle kapladım gerı kalan yerı kırmızı sprey boyayla aynı sekılde boyadım umarım yardımcı olabıılmısımdrrr ::) ???
Gönderen: 34Sportline - 16 Temmuz 2007, 19:37:03
Merhaba arkadaşlar.

Lütfen güzelim arabalarımızı şahine çevirmeyelim. Kuşçular (Doğan, Şahin, Kartal) siyah kadın çorabı (mus çorap deniyor) geçiriyorlar stoplara. İlk gördüğümde dumur olmuştum. Ben abartılı ve gereksiz modifiyeleri sevmiyorum. Bende 97 Polo sportline var. Bildiğiniz gibi en büyük sorunu farları gece lambası gibi ve stoplar da iyi aydınlatmıyor. Zaten iyi aydınlatmayan stopları siyaha boyayarak ya da film çektirerek iyice kötü duruma sokarsınız. Orjinal stopların görünümü zaten güzel. Işıklandırmadan şikayetçi iseniz benim gibi ledli stop kullanmanızı öneririm. Sonar marka. Farları da yekpare (sinyal ile tümleşik) Sonar almıştım. Lensli ve HID ampül taktırdığımdan aşırı derecede fark var aydınlatmada. Farları kesinlikle tavsiye ederim. Çift angel eye ile de çok seksi olduğu kesin :)

Bu arada önemli bir tavsiye: Özellikle far ve stop gibi modifiyeleri mutlaka kasko poliçenize ekletin!