vwtr.net

Otomobil Forumu => Otomobilim => Konuyu başlatan: barut - 15 Ekim 2010, 09:43:40

Başlık: barut MK3
Gönderen: barut - 15 Ekim 2010, 09:43:40
Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım ve MKIII bölümünü incelemeye başladım :D

Adım Tayfun

Neredeyse 10 yıllık R11 kullanıcısıyım.Hep istemiş olduğum Golf Mk3 III almak için araştırmalarıma başladım artık :) Netdeki ilanları epeydir takip ediyorum ve rakamlar 13-16 arasında değişiyor.

Sizlere sormak istediğim bu rakamlar piyasa rakamlarımı yoksa şişirilmişmi ?

benim gönlümden  böyle bir sport yada sportline geçiyor tavsiyelerinizi alabilirsem çok sevinirim.

(http://image5.sahibinden.com/photos/79/12/43/31791243d2u.jpg)
Başlık: Ynt: Merhabalar
Gönderen: htmetin - 15 Ekim 2010, 10:14:30
Öncelikle hoşgeldin İnşallah aradığın gibi bir araba bulabilrisin.Temiz bir MK3 Bence 15.000'den yukarı olmamalı. 1997-98 model temiz Sportline serisi bir MK3 bulabilirsen gözün başkasını görmez:)
Gönderen: barut - 15 Ekim 2010, 10:29:42
teşekkürler @htmetin inşallah bulurum forumun satılık kısmına bakıyorumda mk3 satan yok herkes çok memnun sanırım :
Gönderen: barut - 15 Ekim 2010, 10:52:34
Volkswagen / Golf / 1.6 Sport / Sıfır temizlikte ve kuruş masrafsız 1.6 Golf Sport Auto sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-sifir-temizlikte-ve-kurus-masrafsiz-1-6-golf-sport-auto-31791243/detay)

Volkswagen / Golf / 1.6 Sport / Orjinal 1998 GOLF SPORT 1.6 satılık oto sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-153600-km-1998-golf-1-6-satilik-oto-30630788/detay)

Volkswagen / Golf / 1.6 Comfortline / SAHİBİNDEN ÇOK TEMİZ GOLF 1.6 OTOMATİK LPG'Lİ sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-sahibinden-cok-temiz-golf-1-6-31806755/detay)

bunlar favorilerimdekiler

sizce hangisi olabilir ?
Gönderen: htmetin - 15 Ekim 2010, 12:13:11
Arabalardan ikisi otomatik vites düz olan manisa plakalıyı gözüm tutmadı ama Ankara ilanı olan otomatik güzele benziyor.. Onunla bir ilgilenebilirsin..
Gönderen: barut - 15 Ekim 2010, 13:10:15
vites seçeneklerinde otomatik şanzıman beni tereddütde bırakıyor. Otomatik kullanan biri olarak izlenimin nasıl ?
Gönderen: htmetin - 15 Ekim 2010, 14:16:18
Hiç tereddütün olmasın. Ben çok memnunum. Piyasada alınacak iki araba var otomatik; birisi Honda civcler Birde VW'ler.. Ama tabi bilen biri olsa yanında alırken daha iyi olur. Otomatik vites araba alırken dikkat etmen gereken hususlar Bu bütün otomatikler için geçerlidir.

Birincisi Arabanın sahibine şunu sor. Otomatik vitesin bakımlarını (yağ-filitre) ne aralıklarda ve nasıl yaptığını sor. alacağın cevap Şu olması lazım"60.000 km'de bir filitre ve yağını değiştiriyorum".  Eğer "Ne bakımı ya? Otomatik viteste bakımmı istermiş benim hiç şikayetim yok" tarzında ise o arabaya daha ihtiyatlı yaklaş.

İkincisi teknik olarak; Arabayı hafif yokuş bir yerde "D" konumuna alıp frenden ayağını çektiğinde eğer araba geri kayma yapıyorsa. "D" 'den "R" konumuna aldığında veya tam tersini yaptığında vitesi doldurmada geç kalıyorsa.. Belli bir sürate çıkıp gaz pedalına otomatik vites arabalarda olan "Kick Down" kısmına kadar basıp bıraktığında roketleme diye tabir ettiğimiz vites küçültmede gecikme ve geçmeme yapıyorsa o arabadan kesinlikle uzak dur derim.

Yani alacağın araba 12-13 yaşında olacak. Bu yüzden bazı sıkıntılar olması muhtemeldir ama Otomatik vites bu sıkıntılardan en büyüyü olsa dahi Problem çıkartabilecek en son organıdır Volkwagenlerin. Gözünüde korkutmak istemiyorum açıkcası öyle kolay kolay bozulan birşey değildir otomatik vitesler.. Benim derdim arabayı alacağımız adamaların arabalarına bizim kadar özen gösterip göstermedikleri?. Ne arabalar var 20 yaşında 25 yaşında orjinalliği bozulmamış. Bu tamamen kullanıcı ile alakalı bir durum.
Gönderen: ThE_Unforgiven - 16 Ekim 2010, 12:52:04
Bizde beyaz sport vardı 97 model sunroof  lu 13800 e kışın sattık otoatiği süper ama manuel gibi gitmiyor bunuda göz önünde bulundurun lütfen ;)

Ayrıca aramıza hoşgeldin.Mk3 ler güzel araçlardır genelde nakit şıkışıklığı olmadan satan olmz gibi bişey.Galeriye de pek düşen araç değildir.Zaten sahibinden alman daha mantıklı.
Gönderen: baki çelik - 17 Ekim 2010, 02:45:12
hangi makine insandan daha iyi vites oranını ayarlayabilirki öyle olsa F1'lerin hepsi otomatik olur ya da yarış araçlarının hepsi ben anlamam popdan jazdan her bişiyi elektronik yapabilirler ama vitesime dokunmasınlar  >:(
Gönderen: barut - 17 Ekim 2010, 15:38:41
manuel vites konusunda haklısınız otomatik seçeneğini eşim içinde kolaylık olacağından düşünüyorum yılbaşına kadar inşallah bende aranıza golf 3 ile daha aktif katılabilirim :)
Gönderen: cyber34 - 17 Ekim 2010, 17:21:25
otomatik araba alıp sorun çıkartmasın istiyorsan tavsiyem hondadır.
golf ve polo otomatiklerinin bozulduklarını duydum ve 3000 tl den aşağı kurtarman zor olur.
Honda bu konuda 1 numaradır.
Gönderen: cyber34 - 17 Ekim 2010, 17:24:53
otomatik araba alıp sorun çıkartmasın istiyorsan tavsiyem hondadır.
golf ve polo otomatiklerinin bozulduklarını duydum ve 3000 tl den aşağı kurtarman zor olur.
Honda bu konuda 1 numaradır.Otomatik ustamdan duyduklarım bunlar.
bendde otomatik opel var suya girdi 5500 masraf çıkardı.Sakının
Gönderen: ThE_Unforgiven - 17 Ekim 2010, 23:30:38
cyber34 biraz genel konuşuyorsun bence bizde sport vardı mış lı konuşmuyorum var - dı diyorum yani bindiğimiz araba hayvan gibi kullanıyorduk tık demiyordu.Binenler bile şaşırıyordu 12 yaında araç nası lsağlam kalmış diye.Geçen 98 honda ya bindim hiç bir fark yok birebir aynı sistem yine gitmeyen bir araç işte :) Otomatiklere bakış açım hiç iyi değil.Ayrıca arızası çok pahalı.Yeni model birşey olsa manuel gibi ataklar ama eski tip tork konvertörlüler gitmiyor...
Gönderen: barut - 18 Ekim 2010, 10:16:34
o zaman eşim kusura bakmasın manuel vitesli araba kullanmayı öğrenecek gibi :D

Volkswagen / Golf / 1.6 Sportline / RUHSAT SAHÄ°BÄ°NDEN 1997 GOLF 3 L P G LÄ° KLÄ°MALI sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-ruhsat-sahibinden-1997-golf-3-l-p-g-li-klimali-30404442/detay)

bu aracın sahibi forumdamı acaba ben denk gelmedim de  :tamamdir
Gönderen: barthez - 18 Ekim 2010, 10:40:35
dostum ben yukardaki arabaya forum üyesi ismail ile baktırdım pek fazla beğenmedi
bu arabaların piyasası 11.000 ile 13.500 arası gidiyor otomatik biraz ağır kalıyor ama
manuel ve lpg' lisini tavsiye ederim.
Gönderen: baki çelik - 18 Ekim 2010, 11:09:34
ben manuel LPG'lisini ble tavsye etmem alacaksan kardeş ben 96 model 1.8 CL aldım sanroof+klima+lpg 13.500'e ona göre sen düşün işte yaklaşık piyasası aynı diye biliyorum ben 1.6 Sportline alabilirdm baktım vergide 50 Tl felan farkediyo dediler bunu aldım çok memnunum 1.6 motoru yaz ayında denedm klima açıkdı Lpg'ye geçince araçda yığılma oluyodu bariz gösteriyodu her iki aracı da dene öyle karar ver..yok 1.8 nazlı satılır felan dediler hiç sallama VW olsun çamurdan olsun aldıkdan sonra rahat 10 kişi beni yolda durdurup fiyat sordu o nedenle 1.8 al derim
Gönderen: ThE_Unforgiven - 18 Ekim 2010, 11:15:44
Al bi tane gti madem 14500 vereceksen :)
Gönderen: htmetin - 18 Ekim 2010, 13:25:59
o zaman eşim kusura bakmasın manuel vitesli araba kullanmayı öğrenecek gibi :D

Volkswagen / Golf / 1.6 Sportline / RUHSAT SAHÄ°BÄ°NDEN 1997 GOLF 3 L P G LÄ° KLÄ°MALI sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-ruhsat-sahibinden-1997-golf-3-l-p-g-li-klimali-30404442/detay)

bu aracın sahibi forumdamı acaba ben denk gelmedim de  :tamamdir

evet forumdaki arkadaşların otomatik vitese bakış açısına ve yorumlarına bende katılıyorum ama arıza çıkarması ile alakalı yorumumu zaten uzun uzun yazdım.. En son gönderdiğin linkteki araca ankadara ben baktırdım  akrabam aracılığı ile araba resimlerde temiz gözüküyor fakat Eskişehirden gelmiş biraz problemli diye söylendi bana ve arabanın sahibi lastikçi olmasına rağmen yeni lastik bile yok üzerinde.. İlan uzun süredir var. haberin olsun.
Gönderen: barut - 18 Ekim 2010, 13:58:14
Al bi tane gti madem 14500 vereceksen :)

birkaç tane favoriye aldım
Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / Hastasına orjinal hasarsız GOLF sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-hastasina-orjinal-hasarsiz-golf-28631644/detay)
bu var ama içime pek sinmedi rakamda yüksek sanırım

evet forumdaki arkadaşların otomatik vitese bakış açısına ve yorumlarına bende katılıyorum ama arıza çıkarması ile alakalı yorumumu zaten uzun uzun yazdım.. En son gönderdiğin linkteki araca ankadara ben baktırdım  akrabam aracılığı ile araba resimlerde temiz gözüküyor fakat Eskişehirden gelmiş biraz problemli diye söylendi bana ve arabanın sahibi lastikçi olmasına rağmen yeni lastik bile yok üzerinde.. İlan uzun süredir var. haberin olsun.

ilanın süresinin farkındayım teşekkürler. İstanbul ve ankaradan yardımcı olacak arkadaşlar var izmirde henüz bulamadım

Volkswagen Golf 1.6 - 12.800 TL - İzmir - Araba.Com (http://www.araba.com/3088016/Volkswagen%20Golf%201.6)
bunun dışında :(

çok uğraşacak gibiyim sanki

Gönderen: cavanozz - 18 Ekim 2010, 16:40:53
 tayfun, aramıza hoş geldin..  eğer düşünürsen ben aracımı satıyorum henüz bir alıcısı çıkmadı..  aslında çıktı ama ben anlaşamadım..  ;)

http://www.vwtr.net/forum/satilik/acilllll-satilik-mk3-t17134.0.html (http://www.vwtr.net/forum/satilik/acilllll-satilik-mk3-t17134.0.html)
Gönderen: htmetin - 18 Ekim 2010, 18:36:37
tayfun, aramıza hoş geldin..  eğer düşünürsen ben aracımı satıyorum henüz bir alıcısı çıkmadı..  aslında çıktı ama ben anlaşamadım..  ;)

http://www.vwtr.net/forum/satilik/acilllll-satilik-mk3-t17134.0.html (http://www.vwtr.net/forum/satilik/acilllll-satilik-mk3-t17134.0.html)

Hala satılmadımı ya? Aciliyetini koruyormu?
Gönderen: htmetin - 18 Ekim 2010, 18:37:29
ben manuel LPG'lisini ble tavsye etmem alacaksan kardeş ben 96 model 1.8 CL aldım sanroof+klima+lpg 13.500'e ona göre sen düşün işte yaklaşık piyasası aynı diye biliyorum ben 1.6 Sportline alabilirdm baktım vergide 50 Tl felan farkediyo dediler bunu aldım çok memnunum 1.6 motoru yaz ayında denedm klima açıkdı Lpg'ye geçince araçda yığılma oluyodu bariz gösteriyodu her iki aracı da dene öyle karar ver..yok 1.8 nazlı satılır felan dediler hiç sallama VW olsun çamurdan olsun aldıkdan sonra rahat 10 kişi beni yolda durdurup fiyat sordu o nedenle 1.8 al derim

1,8 'de son hız ne gördünüz 0-100 km hızlanmanız nasıl yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilirmisiniz? Teşekkürler..
Gönderen: ThE_Unforgiven - 18 Ekim 2010, 19:01:57
birkaç tane favoriye aldım
Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / Hastasına orjinal hasarsız GOLF sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-hastasina-orjinal-hasarsiz-golf-28631644/detay)
bu var ama içime pek sinmedi rakamda yüksek sanırım

ilanın süresinin farkındayım teşekkürler. İstanbul ve ankaradan yardımcı olacak arkadaşlar var izmirde henüz bulamadım

Volkswagen Golf 1.6 - 12.800 TL - İzmir - Araba.Com (http://www.araba.com/3088016/Volkswagen%20Golf%201.6)
bunun dışında :(

çok uğraşacak gibiyim sanki

O gti sahibi biraz yalancı sanırım bu aracın şehir içinde 200 kuruş yakması fiziksel ve matematiksel olarak imkansızdır.Çünkü aracın fabrika verisi ş.içinde 10,8 litredir ki bu rakamı bile istanbul da görmeniz imkansız trafik olan saatlerde. 10,8 lt benzin değeridir lpg de buna yüzde yirmi ekle böl lpg fiyatına en düşük göreceğin rakam budur.

O arabada boya yoksa benimde adım süleyman değil ok :) Sahibinden bulduğunuz araçlara dikkat edin, sonra aracın yanına gidinceAAAAA burda boyamı varmış önceki sahibi yaptırmıştır diyip çıkarlar :D
Gönderen: barut - 18 Ekim 2010, 19:09:40
Süleyman senin yakıt değerlerin nasıl ?
Gönderen: ThE_Unforgiven - 18 Ekim 2010, 19:13:18
İstanbulda gaz 1,99 tl ben ortalama benim kullanımım biraz serttir 3000 den aşağı vites atmam her hafta bi kaç kere dip gaz otobana çıkarım

Şehir için sışıkış olmayan normal trafikte 260-270 kuruş, şişli gibi karaköy gibi tampon tampon giden trafikte 300 kuruşu buluyor.Otobanda gazladığımda 5000 devirden aşağı düşmemek kaydıyla 220-240 arası sakin kullnımda 180 kuruş şehir dışı.

Ama şhir dışında büyük hacimli motor cidden 1,6 lardan bile az yakabilir ;)
Gönderen: baki çelik - 18 Ekim 2010, 19:13:25
dostum bakmadım vallahi benim arabayı hanıma aldığımdan bilmiyorum o da zaten sadece hafta sonları biniyor yani biniyor dediysem markete gidip geliyor  ;D  ayrıca son sürati O rüyasında görse uçuk çıkarır  ;D ;D ;D  marketten eve zaten istesede basamaz o yüzden senin iş hafta sonuna kalıyor ben kullanır not düşerim senin için  ok?
Gönderen: barut - 18 Ekim 2010, 22:23:47
İstanbulda gaz 1,99 tl ben ortalama benim kullanımım biraz serttir 3000 den aşağı vites atmam her hafta bi kaç kere dip gaz otobana çıkarım

Şehir için sışıkış olmayan normal trafikte 260-270 kuruş, şişli gibi karaköy gibi tampon tampon giden trafikte 300 kuruşu buluyor.Otobanda gazladığımda 5000 devirden aşağı düşmemek kaydıyla 220-240 arası sakin kullnımda 180 kuruş şehir dışı.

Ama şhir dışında büyük hacimli motor cidden 1,6 lardan bile az yakabilir ;)

benim aracım R11 1.4 motor şehiriçi trafikde 100km'de 10-12 litre arasında değişiyor bu verdiğin değerlerden sonra GTI bana büyük gelir :D
Gönderen: ThE_Unforgiven - 19 Ekim 2010, 08:18:14
Valla cep senin ama bu zevkinde karşılığını ucuza alamazsın sen ışıklarda tırmalarken ben diğer ışıklarda oluyorum bırakta biaz yaksın araç :)
Gönderen: barut - 19 Ekim 2010, 08:47:25
yaş oldu 34 zaten bırakta tırmalıyalım :)
Gönderen: htmetin - 19 Ekim 2010, 09:40:03
dostum bakmadım vallahi benim arabayı hanıma aldığımdan bilmiyorum o da zaten sadece hafta sonları biniyor yani biniyor dediysem markete gidip geliyor  ;D  ayrıca son sürati O rüyasında görse uçuk çıkarır  ;D ;D ;D  marketten eve zaten istesede basamaz o yüzden senin iş hafta sonuna kalıyor ben kullanır not düşerim senin için  ok?

Anladım:) valla son hızı benim için yapacaksan kalsın aradan biraz süre geçsin bu konu unutulsun ondan sonra bakarsın yazarsın bir ara:) Allah kaza bela vermesin kardeşim.
Gönderen: ThE_Unforgiven - 19 Ekim 2010, 10:26:51
yaş oldu 34 zaten bırakta tırmalıyalım :)

Allah uzun ömür versin abi 34 yaş nedir ki ya daha gençsin :)

Anladım:) valla son hızı benim için yapacaksan kalsın aradan biraz süre geçsin bu konu unutulsun ondan sonra bakarsın yazarsın bir ara:) Allah kaza bela vermesin kardeşim.

Son hız kadran neyse odur :P
Gönderen: baki çelik - 19 Ekim 2010, 13:08:36
havan batsın  Sülooooooooo  >:(  çift salyangoz taktırıcan bana sen bu gidişle  >:D
Gönderen: htmetin - 19 Ekim 2010, 13:54:03
havan batsın  Sülooooooooo  >:(  çift salyangoz taktırıcan bana sen bu gidişle  >:D

Blok kaldırırmı:)
Gönderen: ThE_Unforgiven - 19 Ekim 2010, 15:03:16
BAki abi estağfurullah ... büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden, yaşıtlarımında yanaklarından öperim :) Şu son hızı bende merak ediyorum video beklerizzzz...
Gönderen: baki çelik - 19 Ekim 2010, 19:55:05
blok dediğin nedir ki çift salyongozu yaptıran bloğu da yeniler pistonları da  :halazn:
Gönderen: htmetin - 19 Ekim 2010, 22:09:11
blok dediğin nedir ki çift salyongozu yaptıran bloğu da yeniler pistonları da  :halazn:

Ne kaldı ki geriye zaten? Bul bir passat 1.8 t motoru koy gitsin..
Gönderen: baki çelik - 19 Ekim 2010, 22:43:20
hanım biraz öğrensin aha da yazıyom ben seneye 25 civarı bir araba alırım şimdiden söyleyin bakiiim siz olsanız ne alırsınız hade bakem verdim parayı ne alırdınız?
Gönderen: htmetin - 20 Ekim 2010, 09:15:07
Bora 1,9 TDI
Gönderen: baki çelik - 20 Ekim 2010, 16:28:36
gırgırgırgırrrrrrrrr dizel almam kardeş   ::)
Gönderen: htmetin - 20 Ekim 2010, 16:44:58
gırgırgırgırrrrrrrrr dizel almam kardeş   ::)

o eskidendi artık hepsi bitti.
Gönderen: baki çelik - 20 Ekim 2010, 17:13:25
son model Ford al hem de hangi modelini alırsan al hepsi böyle  ;) common rail yani sıralı olan dizeller en sağlıklı olanları ama gürültü problemleri var diğerleride dandik ama gürültüsüz çalışıyor diye biliyorum dolayısıyla bu problem hala var  :-\
Gönderen: barut - 15 Kasım 2010, 10:06:47
bir terslik olmazsa aracımı bayram sonrası teslim etmek üzere rakamda anlaştık arkadaşlar. Sıra geldi mk3 bulmaya :) sahibinden.com dan 4-5 tane beğendiğim araç var 2 tanesine bayramda bakacam 97-98 sportline düşünüyorum. Rakamları 12-14 arasında değişiyor. İzmir veya çevresinde bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz araç varmıdır ?
Gönderen: ThE_Unforgiven - 15 Kasım 2010, 17:26:35
bir terslik olmazsa aracımı bayram sonrası teslim etmek üzere rakamda anlaştık arkadaşlar. Sıra geldi mk3 bulmaya :) sahibinden.com dan 4-5 tane beğendiğim araç var 2 tanesine bayramda bakacam 97-98 sportline düşünüyorum. Rakamları 12-14 arasında değişiyor. İzmir veya çevresinde bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz araç varmıdır ?

Şu an için yok... Ama sanırım sitede cavanozz nickli can arkadaşımız satıyordu aracını bir araştır istersen ;)
Gönderen: barut - 16 Kasım 2010, 12:21:43
Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / satılık çok temiz GOLF gti [kazasız] sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-satilik-cok-temiz-golf-gti-kazasiz-31929819/detay/)

bu aracın sahibi forumdamı acaba bilen varmı ? :D
Gönderen: suskun - 16 Kasım 2010, 13:05:10
Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / satılık çok temiz GOLF gti [kazasız] sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-satilik-cok-temiz-golf-gti-kazasiz-31929819/detay/)

bu arkadaşa bir sor mutlaka gözüne çarpmıştır konyada
Profile for member mehmetk (http://www.vwtr.net/forum/profiles/mehmetk-u5351.html)

Gönderen: barut - 17 Kasım 2010, 19:22:52

14500 rakamı sizce nasıldır bu araç için ?
Gönderen: ThE_Unforgiven - 17 Kasım 2010, 19:46:43
Kişisel fikrim çok lpg yok araç düzgün duruyor ama resme inanmamak lasım tecrübe ile sabittir...
Gönderen: GolfMk1Diesel - 17 Kasım 2010, 19:50:21
14500 rakamı sizce nasıldır bu araç için ?

12 bin eder gibime geliyor.
Gönderen: ThE_Unforgiven - 17 Kasım 2010, 19:52:00
12 bin eder gibime geliyor.

yok artık araç edition 13-13.5 arası veriridim alıcı olsam artı lpg takılcak vs. masrafları var çünkü.
Gönderen: barut - 17 Kasım 2010, 20:28:30
yok artık araç edition 13-13.5 arası veriridim alıcı olsam artı lpg takılcak vs. masrafları var çünkü.

muayeneden yeni geçtiğini 1 kuruş masrafının olmadığını basbas söyledi ama yinede pek güvenemedim
Gönderen: brkdmr38 - 17 Kasım 2010, 20:33:28
gidip görmek lazım abi yada konyadaki forum üyelerimizden rica edip bi incelemelerini iste baksınlar sağlam pabuçsa sen de gidersin bakmaya

Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / Mk3 GTÄ° LÄ°MÄ°TED EDÄ°TÄ°ON sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-mk3-gti-limited-edition-33834316/detay) Bu araçta İstanbul'da
Gönderen: barut - 17 Kasım 2010, 20:59:22
biliyorum abi bu arkadaşı kendiside forumdan zaten ama bana 4 kapılı lazım
Gönderen: ThE_Unforgiven - 17 Kasım 2010, 21:00:05
muayeneden yeni geçtiğini 1 kuruş masrafının olmadığını basbas söyledi ama yinede pek güvenemedim

Haha biz 2,5 tl masraflı pejo yu tek seferde hafif kusursuz geçirdik o nasıl olacak ? Araç yarım motor istiyordu.. bunlarboş laflar kardeşim sen araç alacaksın şu bir gerçek çok az kişi memnun olduğu aracı satar mecburiyetten gerisi bir arızası veya çok masrafı olduğu için satar.Bu nedenle ben hep araç alırken karşımdakine -1 puanla bakmaya başlarım bunlar acı gerçekler.

gidip görmek lazım abi yada konyadaki forum üyelerimizden rica edip bi incelemelerini iste baksınlar sağlam pabuçsa sen de gidersin bakmaya

Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / Mk3 GTÄ° LÄ°MÄ°TED EDÄ°TÄ°ON sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-mk3-gti-limited-edition-33834316/detay) Bu araçta İstanbul'da

Bu araç zaten bizim forum üyelerimizden ;) genelde bu araç için görüştüğüm bir çok arkadaşım iyi araç diyordu tabi alıcı iseniz ciddi bir şeiklde gidip incelenir eksprtizi yapılır ;)
Gönderen: ThE_Unforgiven - 17 Kasım 2010, 21:01:13
bu arada masrafsız araç diye bişey yok 97 model araç bakıyoruz burda.Benim aracıma 3000 tl üzerinde keyfi masraf yapıldı yine masraf çıkarmı evet daha bence 1000 tl ye yakın masrafı var aracımın :)
Gönderen: barut - 17 Kasım 2010, 22:06:51
mutlaka öyledir hiçbir araç ( alıp kullanabileceğimiz çapta diyelim :) ) masrafsız değildir ama keyfekeder masraflarda aracın değerini yükseltir. Özellikle süleyman senin aracın için yaptıklarının büyük bir kısmı keyfekeder. Bende 12-13 gibi bir rakama güzel ve sorunsuz bir mk3 bulabilirsem keyfekeder masraflarım mutlaka olur.
Gönderen: ThE_Unforgiven - 17 Kasım 2010, 22:10:27
Tayfun öncelikle alacağın araç için kriterlerini net şekilde belirleyip araştırısan daha iyi olur.

kaç model olmalı km aralığı ne olmalı tek veya 4 kapı seçeneği vs...
Gönderen: barut - 17 Kasım 2010, 22:15:02
Tayfun öncelikle alacağın araç için kriterlerini net şekilde belirleyip araştırısan daha iyi olur.

kaç model olmalı km aralığı ne olmalı tek veya 4 kapı seçeneği vs...

tavsiyelerinide göz önüne alarak

4 kapılı, tüplü, 1.6 97 yada 98 model, bulabilirsem 100bini devirmemiş yoksa 150bini geçmemiş, öncelik gri renk oda yoksa kırmızı olması...

bu tariflere uyan 2 araç ayırdım ilanlardan. Bir terslik olmazsa bayram sonrası  sonuçlandırmak istiyorum bu sevdayı :)

Gönderen: ThE_Unforgiven - 17 Kasım 2010, 22:15:59
1.6 derken sport bakıyosun ozaman ... Gri evet temizse boyası tadından yenmez ama bazıları sanki bana soba boyasıyla boyanmış gibi geliyo :(
Gönderen: barut - 17 Kasım 2010, 22:18:34
ayırdığım ilanlar bunlar

Volkswagen / Golf / 1.6 / sahibinden çok temiz 1997 model golf sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-polo-sahibinden-cok-temiz-1997-model-polo-32810805/detay)

Volkswagen / Golf / 1.6 Sport / Orjinal 1998 GOLF SPORT 1.6 satılık oto sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-153600-km-1998-golf-1-6-satilik-oto-30630788/detay)

iki araçtada rakam yazdığının epey altında nakitle gidersem dahada indireceğini düşünüyorum.
Gönderen: ThE_Unforgiven - 17 Kasım 2010, 22:20:49
gride sunroof var diğerinde yok sanırım ama kırmızı daha çok hoşuma gitti jant lastik olarak özellikle. Ama bu paralar uçmuş bunlar gti satıyolar sanki :D
Gönderen: barut - 17 Kasım 2010, 22:23:16
evet gride sunroof var kırmızıda yok ama kırmızının km 100binin altında telefon görüşmemizde orjinal olduğunu ısrarla belirtiyordu inşallah öyledir  :)
Gönderen: ThE_Unforgiven - 17 Kasım 2010, 22:25:18
Benim patronun eniştesinde vardı orjinal boya otomatik 87 binde filandı 12500 verdiler yazın :D Bunlar uçmuş uşmuşşşşşş
Gönderen: GolfMk1Diesel - 17 Kasım 2010, 22:32:54

Valla ben Mk3 piyasasını bilmiyorum ama dediğin gi Süleyman abi masraflar felanda var işte.
Gönderen: ThE_Unforgiven - 17 Kasım 2010, 22:35:08
Edecek araçlar var gerçekten ama yüzde doksanı boş araçlar...
Gönderen: barut - 20 Aralık 2010, 11:29:51

Alıntı
Volkswagen / Golf / 1.6 Sport / Sıfır temizlikte ve kuru� masrafsız 1.6 Golf Sport Auto sahibinden.com'da

Volkswagen / Golf / 1.6 Sport / Orjinal 1998 GOLF SPORT 1.6 satılık oto sahibinden.com'da

Volkswagen / Golf / 1.6 Comfortline / SAHİBİNDEN �OK TEMİZ GOLF 1.6 OTOMATİK LPG'Lİ sahibinden.com'da

bunlar favorilerimdekiler

sizce hangisi olabilir ?

geçen hafta içerisinde aracımı sattım bu mesajımdaki 2. aracla 14e el sıkıştık tavan altı boyalı dendi değişen yok ama gel gelelim tramer sorgusunda 4000 liralık 2 hasarı çıktı ve bunu satıcıda söylemedi

alıcı gözüyle bakacak olan varsa kaçsın :)

97-98 mk3 4 kapı 1.6 bakıyorum :saygılar
Gönderen: ThE_Unforgiven - 20 Aralık 2010, 13:44:39
Gel tayfun benim aracı veriyim sana 14 e tesisat hariç...
Gönderen: barut - 20 Aralık 2010, 14:12:04
Gel tayfun benim aracı veriyim sana 14 e tesisat hariç...

"Araç şehir içi 0,27 tl gibi tüketimi vardır" esas korktuğum olay bu süleyman zorlar bu değerler beni :)
Gönderen: ThE_Unforgiven - 20 Aralık 2010, 14:14:56
Sportta 230 dan aşağı yakmaz merak etme :D Ama ekstraları düşün bence sonuçta o bir gti ;) Bütün gözler üzerinde olacak :P
Gönderen: barut - 29 Aralık 2010, 16:21:47
1997 Volkswagen Golf 1.6 14.999 TL Galeriden satılık ikinci el (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-89-binde-orjinal-37501477/detay)

yarın sabah istanbuldayım bunu görmeye geliyorum dedikleri gibiyse alıp dönecem  ^-^

kontrol etmem için tavsiyelerinizi bekliyorum özellikle orjinal olup olmadığını anlamam için nelere dikkat edeyim ?
Gönderen: mehmetcevahir - 29 Aralık 2010, 16:53:32
macera arama kardeş gel benim arabayı vereyim sana beğenmezsen buradan istanbula ben göndereyim seni   ;)

1998 Volkswagen Golf 1.6 Sport 15.000 TL Sahibinden satılık ikinci el (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-ogretmenden-golf-iii-sport-37670352/detay)
Gönderen: barthez - 29 Aralık 2010, 16:59:09
macera arama kardeş gel benim arabayı vereyim sana beğenmezsen buradan istanbula ben göndereyim seni   ;)

1998 Volkswagen Golf 1.6 Sport 15.000 TL Sahibinden satılık ikinci el (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-ogretmenden-golf-iii-sport-37670352/detay)
+1453
Gönderen: brkdmr38 - 29 Aralık 2010, 17:17:06
Forumumuzda satılık mk3ler varkenTayfun abi diğerlerine niye bakıyorsun Süleyman abinin araç fiyat olarakta görüntü olarakta daha güzel ama tercih senin
Gönderen: barut - 29 Aralık 2010, 17:26:31
biletimi aldım pazarlığımı yaptım sorun çıkmazsa alıp gelecem arkadaşlar özellikle istediğim 1.6 ve 100bin altında bir araç dediği gibi km doğruysa alacam zaten
Gönderen: htmetin - 29 Aralık 2010, 17:30:26
İnşallah km doğrudur..hakkında hayırlısı
Gönderen: barut - 29 Aralık 2010, 17:33:17
İnşallah km doğrudur..hakkında hayırlısı

teşekkürler bilader

süleymanla bol bol görüştük aracı hakkında yarın onunda çayını içecem zaten :)
Gönderen: mehmetcevahir - 29 Aralık 2010, 17:50:46

biletimi aldım pazarlığımı yaptım sorun çıkmazsa alıp gelecem arkadaşlar özellikle istediğim 1.6 ve 100bin altında bir araç dediği gibi km doğruysa alacam zaten

Allah utandırmasın kardeş. Hayırlı olur inşallah.
Gönderen: barut - 29 Aralık 2010, 17:53:05
özellikle bakmam gerekenleri söylerseniz çok makbule geçer :)
Gönderen: htmetin - 29 Aralık 2010, 18:00:53
Genel itibari ile 12-13 yaşında sportline arabaları 100.000 km altında bulmak zordur.. Araba kendini çizgilerinden belli eder. Motorundan bir problem var ise her halukarda halledilir ama kaportada bir hata asla kendini gizleyemez ve eskisi gibi olamaz. orada ustaya gösterme şansın varsa ona göster.
Gönderen: htmetin - 29 Aralık 2010, 18:03:54
Araç kadıköyde.. Ben doğma büyüme Maltepeliyim. Kadıköye yakın kaportasına baktıracak bir usta önereyim.. Göztepe Oto sanayide fiat yetkili kaporta servisinde Kemal abi var. FIAT servisi olduğuna bakma her araca bakıyorlar orada.. İşinin ehlidir.
Gönderen: barut - 29 Aralık 2010, 18:07:07
Araç kadıköyde.. Ben doğma büyüme Maltepeliyim. Kadıköye yakın kaportasına baktıracak bir usta önereyim.. Göztepe Oto sanayide fiat yetkili kaporta servisinde Kemal abi var. FIAT servisi olduğuna bakma her araca bakıyorlar orada.. İşinin ehlidir.

servise göstermeye gidecektim bu süper oldu sağolasın
Gönderen: mehmetcevahir - 29 Aralık 2010, 18:57:07
eğer km konusu senin için önemliyse ki bence bakımları zamanında yapılmış bir golf için hiç mesele değil kesinlikle servise de götürmeni tavsiye ederim. kilometre düşürülmüş ise bunun servis kayıtları dışında anlaşılması imkansızdır. hiç bir ustada bunu anlayamaz. ben kendi arabamın kilometresine bile güvenmiyorum hatta alırken baktırmadım bile sırf canımı sıkacak bir sonuçla karşılaşmamak için. motorunu ve kaportasını gösterdim. ustam tamam dedi aldım. km konusunu aklıma bile getirmedim. arabayı beğenirsen km'nin düşürülmüş olması umrunda olmasın.  :t
Gönderen: mehmetcevahir - 31 Aralık 2010, 15:57:59
tayfun abi kayıp arabayı aldı heralde. ses seda yok.
Gönderen: ThE_Unforgiven - 31 Aralık 2010, 16:00:18
Harbiden ya benide arayacaktı istanbul a geldiğinede ama...

İnşallah işler yolunda gitmiştir.
Gönderen: htmetin - 31 Aralık 2010, 16:30:22
Arabayı almış..
Gönderen: mehmetcevahir - 31 Aralık 2010, 16:50:16

Arabayı almış..

arabada bi sorun yok demk ki Allah vermesin de... ama  ilk sorunda aramıza katılacaktır eminim. :bekleriz:
Gönderen: htmetin - 31 Aralık 2010, 17:12:55

arabada bi sorun yok demk ki Allah vermesin de... ama  ilk sorunda aramıza katılacaktır eminim. :bekleriz:

İnşallah sorun bahanesi ile değilde; "arabama hangi jantı taksam", "camlara film çeksemi?" gibi sorularla aramızda olur:)
Gönderen: mehmetcevahir - 31 Aralık 2010, 17:52:22
İnşallah sorun bahanesi ile değilde; "arabama hangi jantı taksam", "camlara film çeksemi?" gibi sorularla aramızda olur:)

:tamamdir
Gönderen: barut - 01 Ocak 2011, 12:18:20

bu laf biraz garip oldu mehmet !!! forum ortamlarını iyi bilirim amacım sizden bilgileri alıp kaçmak değildi.

Sülayman kardeş kusuruma bakma araba göztepede olduğu için planları değiştirdik o tarafa gelemedim arkadaşım yanıma geldi epey bi uğraşıdan sonra dün saat 15:00de satışı alıp 16:00da yola çıktım gece de 23:35de evime girmiştim. Yılbaşını yollarda geçirmemek için bir çok arkadaşımı göremeden dönmek zorunda kaldım.

akşama doğru kendi çektiğim resimlerle otomobilim kısmında izninizle bende yerimi alacam  :saygılar
Gönderen: barut - 01 Ocak 2011, 12:19:20

yardımların içinde çok teşekkür ederim kardeşim aynen dediğin gibi camlara film çeksemmi ilk sorum olacak zaten  ;D
Gönderen: ThE_Unforgiven - 01 Ocak 2011, 15:17:41
Tayfun abisenin işler yolunda gitsinde görüşürüz elbet bir gün bir yerlerde ;) Hadi hayırlı olsun.
Gönderen: prens_0606 - 01 Ocak 2011, 15:28:48
hayırlı ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin inşAllah
Gönderen: mehmetcevahir - 01 Ocak 2011, 19:35:31
bu laf biraz garip oldu mehmet !!! forum ortamlarını iyi bilirim amacım sizden bilgileri alıp kaçmak değildi.

Sülayman kardeş kusuruma bakma araba göztepede olduğu için planları değiştirdik o tarafa gelemedim arkadaşım yanıma geldi epey bi uğraşıdan sonra dün saat 15:00de satışı alıp 16:00da yola çıktım gece de 23:35de evime girmiştim. Yılbaşını yollarda geçirmemek için bir çok arkadaşımı göremeden dönmek zorunda kaldım.

akşama doğru kendi çektiğim resimlerle otomobilim kısmında izninizle bende yerimi alacam  :saygılar

öyle bir düşüncem yok abi. takılıyodum sadece forumdaki sıcak havanın hatrına. Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.
Gönderen: barut - 01 Ocak 2011, 19:37:08
eyvallah sağolun arkadaşlar

valla benden kurtuluşunuz yok artık burdayım :)
Gönderen: mehmetcevahir - 01 Ocak 2011, 19:37:55
başımız üstüne...
Gönderen: ThE_Unforgiven - 01 Ocak 2011, 19:39:32
Tayfun abi ben golf 3 ü boşayıp polo 6n e geçicem sanırım :D
Gönderen: barut - 01 Ocak 2011, 20:26:45
hayırlısı diyelim o zaman süleyman :)
Gönderen: barut - 01 Ocak 2011, 20:34:21
(http://img196.imageshack.us/img196/6868/1002637t.jpg) (http://img196.imageshack.us/i/1002637t.jpg/)
(http://img602.imageshack.us/img602/1332/1002638.jpg) (http://img602.imageshack.us/i/1002638.jpg/)
(http://img31.imageshack.us/img31/4608/1002639j.jpg) (http://img31.imageshack.us/i/1002639j.jpg/)
(http://img266.imageshack.us/img266/9716/1002640v.jpg) (http://img266.imageshack.us/i/1002640v.jpg/)
(http://img513.imageshack.us/img513/6003/1002641o.jpg) (http://img513.imageshack.us/i/1002641o.jpg/)
(http://img510.imageshack.us/img510/1552/1002642n.jpg) (http://img510.imageshack.us/i/1002642n.jpg/)
(http://img12.imageshack.us/img12/7825/1002643o.jpg) (http://img12.imageshack.us/i/1002643o.jpg/)
(http://img717.imageshack.us/img717/4599/1002644i.jpg) (http://img717.imageshack.us/i/1002644i.jpg/)
(http://img190.imageshack.us/img190/7885/1002646oz.jpg) (http://img190.imageshack.us/i/1002646oz.jpg/)
(http://img29.imageshack.us/img29/2904/1002647u.jpg) (http://img29.imageshack.us/i/1002647u.jpg/)

şimdilik bu kadar yarın güzel güzel pozlarla yeni konu gelecek :D
Gönderen: baki çelik - 01 Ocak 2011, 21:01:57
araba çok temizmiş hakkaten iyi bir seçim olmuş kazasız belasız kullanman dileğiyle   :tamamdir
Gönderen: ThE_Unforgiven - 01 Ocak 2011, 22:36:22
Hayırlı olsun tayfun abi ;) Tekrardan...
Gönderen: prens_0606 - 02 Ocak 2011, 11:59:50
hayırlı olsun abi Allah kaza bela vermesin kaca maal oldu sorması ayıp
Gönderen: barut - 02 Ocak 2011, 14:37:09
çok sağolun arkadaşlar

14200e bağladım
Gönderen: prens_0606 - 02 Ocak 2011, 16:00:35
Allah utandırmasın abii tekrar Hayırlı olsun güle güle bin inş
Gönderen: htmetin - 02 Ocak 2011, 17:34:46
Hayırlı uğurlu olsun temize benziyor..
Başlık: Buda benim MK3
Gönderen: barut - 02 Ocak 2011, 22:14:40
1997 Model Golf Sportline AFT Motor 90200 kmde

(http://img691.imageshack.us/img691/8268/1002689s.jpg) (http://img691.imageshack.us/i/1002689s.jpg/)

(http://img63.imageshack.us/img63/397/1002691th.jpg) (http://img63.imageshack.us/i/1002691th.jpg/)

(http://img834.imageshack.us/img834/2489/1002693m.jpg) (http://img834.imageshack.us/i/1002693m.jpg/)

(http://img33.imageshack.us/img33/2189/1002694e.jpg) (http://img33.imageshack.us/my.php?image=1002694e.jpg)

(http://img18.imageshack.us/img18/9655/1002700u.jpg) (http://img18.imageshack.us/i/1002700u.jpg/)

(http://img809.imageshack.us/img809/8124/1002643m.jpg) (http://img809.imageshack.us/i/1002643m.jpg/) (http://img9.imageshack.us/img9/8649/1002648q.jpg) (http://img9.imageshack.us/i/1002648q.jpg/)

(http://img441.imageshack.us/img441/8741/1002649m.jpg) (http://img441.imageshack.us/i/1002649m.jpg/) (http://img26.imageshack.us/img26/812/1002650w.jpg) (http://img26.imageshack.us/i/1002650w.jpg/)

(http://img401.imageshack.us/img401/530/1002651s.jpg) (http://img401.imageshack.us/i/1002651s.jpg/) (http://img225.imageshack.us/img225/1028/1002652q.jpg) (http://img225.imageshack.us/i/1002652q.jpg/)

(http://img543.imageshack.us/img543/4711/1002653.jpg) (http://img543.imageshack.us/i/1002653.jpg/) (http://img708.imageshack.us/img708/2848/1002655.jpg) (http://img708.imageshack.us/i/1002655.jpg/)

(http://img267.imageshack.us/img267/8308/1002657a.jpg) (http://img267.imageshack.us/i/1002657a.jpg/) (http://img254.imageshack.us/img254/6747/1002658r.jpg) (http://img254.imageshack.us/i/1002658r.jpg/)

(http://img18.imageshack.us/img18/8774/1002659zw.jpg) (http://img18.imageshack.us/i/1002659zw.jpg/) (http://img810.imageshack.us/img810/7103/1002660.jpg) (http://img810.imageshack.us/i/1002660.jpg/)

(http://img228.imageshack.us/img228/592/1002671s.jpg) (http://img228.imageshack.us/i/1002671s.jpg/) (http://img46.imageshack.us/img46/3816/1002673f.jpg) (http://img46.imageshack.us/i/1002673f.jpg/)

(http://img695.imageshack.us/img695/7247/1002674tz.jpg) (http://img695.imageshack.us/i/1002674tz.jpg/) (http://img824.imageshack.us/img824/1626/1002679t.jpg) (http://img824.imageshack.us/i/1002679t.jpg/)

(http://img233.imageshack.us/img233/7659/1002680w.jpg) (http://img233.imageshack.us/i/1002680w.jpg/) (http://img443.imageshack.us/img443/8463/1002684q.jpg) (http://img443.imageshack.us/i/1002684q.jpg/)

(http://img339.imageshack.us/img339/8206/1002639t.jpg) (http://img339.imageshack.us/i/1002639t.jpg/) (http://img718.imageshack.us/img718/7107/1002662u.jpg) (http://img718.imageshack.us/i/1002662u.jpg/)

(http://img13.imageshack.us/img13/6132/10028671.jpg) (http://img13.imageshack.us/i/10028671.jpg/)
Başlık: Ynt: Buda benim MK3
Gönderen: STAK67 - 02 Ocak 2011, 22:25:37
maşallah güzel araç güle güle binin :) allah kaza bela vermesin
Gönderen: GolfMk1Diesel - 02 Ocak 2011, 22:43:04
Maşallah sıfır gibi tertemiz.. Hoşgeldiniz forumumuza... ;)
Gönderen: suskun - 02 Ocak 2011, 22:54:38
maaşallah bocuk gibi kırmızı olsun da  :D :D
allah kaza bela vermesin güle güle binin
Gönderen: cypruslee - 02 Ocak 2011, 22:56:34
masaallah cok temiz  buzz gibi araba. allah kaza bela vermeden binmeyi nasip etsin.. :tamamdir
Gönderen: ReDDeviL - 02 Ocak 2011, 23:06:24
bende arkadaşlara katılıyorum maşallah temiz araba.
Gönderen: barut - 02 Ocak 2011, 23:09:39
İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar  :saygılar
Gönderen: car wolf - 02 Ocak 2011, 23:15:29
kalem gibi maşallah güle güle kullanın
Gönderen: ThE_Unforgiven - 03 Ocak 2011, 00:55:59
Dandik bu araba dandik :) Heheheh Tayfun abi Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin abi cidden güzel bir sport ;)
Gönderen: totemshark - 03 Ocak 2011, 09:26:04
Çok güzel görünüyor. Golf'ün her kasasının tipi çok güzel hepsini ayrı ayrı seviyorum. Güle güle kullanın  :tamamdir
Gönderen: barut - 03 Ocak 2011, 10:14:37
tekrardan çok sağolun

ufak tefek eksiklikleride tamamlanınca mükemmel olacağı kesin :D

sağ sinyalin içi su dolu onu boşaltacam henüz yapamadım :) tavan döşemesinin sağ tarafında sarkmalar var onları yaptırmam lazım bide arkaya orjinal spoiler
Gönderen: dgncn_1907 - 04 Ocak 2011, 11:35:45
Diri duruyor araba allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
Gönderen: atego - 04 Ocak 2011, 14:41:04
Maaşallah tertemiz çok iyi bakmışsınız, kazasız belasız kullanın :)
Gönderen: barut - 04 Ocak 2011, 14:58:50
teşekkürler 30.12.2010'da aldım  8)
Gönderen: omertek - 04 Ocak 2011, 22:36:29
Hayırlı olsun güle güle kullan  ;) ayrıca AFT güzel makinadır yaklaşık 1,5 sene kullandım :tamamdir aaah ah  nerde o beygirler  :sevgi:
Gönderen: mertkoray - 04 Ocak 2011, 22:38:20
mis mis tertemiz güle güle kullanın
Gönderen: htmetin - 06 Ocak 2011, 15:53:41
ya barut bu lpg tüpü, yedek lastiğine ulaşmanı engellemiyormu?
Gönderen: barut - 06 Ocak 2011, 16:14:00

yoo çok kolay çıkıyor kalem tüp deniliyormuş buna ince ve uzun 37lt liklerden ama sakın düşünmeyin şamandıraları sorunluymuş :) simit tanka geçecem
Gönderen: htmetin - 06 Ocak 2011, 16:15:38
en fazla Kaç bastın izmire gideken. yakıtından memnunmusun?
Gönderen: barut - 06 Ocak 2011, 16:37:17
en fazla Kaç bastın izmire gideken. yakıtından memnunmusun?

çok fazla hızlı kullanmam arabayı 150 gördüm hop dedim yavaşladım :D 100-130 arasında geldim izmire. Gebze tarafında fulledim depoyu 275km sonra tekrar fulledim 23,5 litre aldı. 100kmde 8,5 litre gibi bir ortalaması oldu.

Gönderen: ThE_Unforgiven - 06 Ocak 2011, 16:40:24
çok fazla hızlı kullanmam arabayı 150 gördüm hop dedim yavaşladım :D 100-130 arasında geldim izmire. Gebze tarafında fulledim depoyu 275km sonra tekrar fulledim 23,5 litre aldı. 100kmde 8,5 litre gibi bir ortalaması oldu.

gazda dimi bu değerler. Tayfun abi bana basa basa gittim diyince 220 le gittin sandıydım :)
Gönderen: barut - 06 Ocak 2011, 16:44:04
ankaradan arkadaş punto aldı dizel 90la sabit geldi 100kmde 3,7 litre :) benim basa basa dediğim budur abi senin o hızlarını göremem :D
Gönderen: ThE_Unforgiven - 06 Ocak 2011, 16:52:59
ne bileyim abi hani insan yeni bişey alınca limitini görmek ister :D
Gönderen: barut - 06 Ocak 2011, 17:09:35
ne bileyim abi hani insan yeni bişey alınca limitini görmek ister :D

kısmet olursa haftasonu çeşme otoyolunda deneme yapacam onu bende istiyorum :) düşün yılbaşı günü yola çıkıyon sağ salim eve gitmen lazım ilk defa bu kadar uzun yol yapıyon vede gece ? sen olsan 200 basarmıydın :)
Gönderen: ThE_Unforgiven - 06 Ocak 2011, 17:16:02
benyapardım abi emin ol yapıyorumda ama bende çoluk çocuk yok onedenle sen yapma abi :D
Gönderen: htmetin - 06 Ocak 2011, 17:50:39
benyapardım abi emin ol yapıyorumda ama bende çoluk çocuk yok onedenle sen yapma abi :D

Süleyman senin evlendiğin gün bittiğin gündür..Banada aynısını yapıyorsun ses çıkartmıyorum bak:) Evliyiz çoluk-çocuk var diye hız yapmıyalımmı. onlar yanımda yokken yolda müsait ise... Anladın sen onu..

Gönderen: htmetin - 06 Ocak 2011, 17:51:54

0,20krş gibi birşyeler yakmış.. 175-180 yakması lazım. uzun yolda.
Gönderen: barut - 06 Ocak 2011, 18:15:25
abi henüz hava filitresi lpg ayarı buji buji kablosu yağ su rot balans olayına giremedim aracı aldığımda ilk yaptığım işlerdir fakat şu lpg - şamandıra olayını çözeyim o zaman girişecem.
Gönderen: ThE_Unforgiven - 06 Ocak 2011, 18:34:45
benim araç uzun yolda 160 kuruş yakıyo çatlayın patlayın :P

Hasan düğünüme çağıracam seni :D
Gönderen: htmetin - 07 Ocak 2011, 00:51:14
abi henüz hava filitresi lpg ayarı buji buji kablosu yağ su rot balans olayına giremedim aracı aldığımda ilk yaptığım işlerdir fakat şu lpg - şamandıra olayını çözeyim o zaman girişecem.

Hepsi yakıtını etkileyen faktörler.
Gönderen: htmetin - 07 Ocak 2011, 00:55:53
benim araç uzun yolda 160 kuruş yakıyo çatlayın patlayın :P

Hasan düğünüme çağıracam seni :D

Tamam.. Bir matbaacı olarak davetiyelerini de ben basıcam. Altınada şunu küçük puntolarla yazıcam "Yazık oldu arkadaşa, kendisi eski GTI'cılardandı"  ;D
Gönderen: Serhat4Motion - 07 Ocak 2011, 05:33:44
gercekten guzel arac cok temizve diri  gorunuyor . kazasiz belasiz in$allah.hayirli olsun.
Gönderen: barut - 07 Ocak 2011, 09:00:04
Hepsi yakıtını etkileyen faktörler.

o yüzden ölçümlerimi ciddi bulmuyorum
Gönderen: LF636 YENİDEN - 07 Ocak 2011, 11:41:28
kazasız belasız güle güle kullan kardeş.tertemiz duruyo MAAŞALLAH.
Gönderen: barut - 07 Ocak 2011, 11:55:32
 sağolun arkadaşlar  :tamamdir
Gönderen: SpeedyTR - 07 Ocak 2011, 15:19:42
Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin..  :) Bende aynı tarihte aynı renkte GTi aldım 97 Mk3, henüz vakit ayırıp fotolarını koyamadım siteye.  :)  Maşallahı var gerçekten temiz ve güzel duruyor araç..  :tamamdir
Gönderen: barut - 07 Ocak 2011, 15:35:27
Sanada hayırlısı olsun İzzet bekar bi adam olsam mutlaka GTİ alırdım bende :)
Gönderen: htmetin - 08 Ocak 2011, 12:57:18
Sanada hayırlısı olsun İzzet bekar bi adam olsam mutlaka GTİ alırdım bende :)

mutlaka
Gönderen: ThE_Unforgiven - 08 Ocak 2011, 13:25:00
Bırakın gti fason araba :D
Gönderen: SpeedyTR - 08 Ocak 2011, 13:58:29
GTi ile tavlayacağız artık, evlenince CL dönüşümü yaparız hayırlısıyla :)
Gönderen: brkdmr38 - 08 Ocak 2011, 16:34:28
Bırakın gti fason araba :D
Tayfun abi hayırlı olsun.Bayadır yazacaktım Fırsatım olmadı Güle güle bin.
Süleyman abi beyaz polo duyumları aldım bide far siparişi geçmişin hadi hayırlısı
Gönderen: ThE_Unforgiven - 08 Ocak 2011, 16:35:56
sağol burak senin kuşlar acayip iyi çalışıyor :D
Gönderen: brkdmr38 - 08 Ocak 2011, 16:36:47
Forum sağolsun. :D :D :D
Gönderen: Ouzoo - 10 Ocak 2011, 18:14:57
Maşallah güzel görünüyor araç. Aynalar manuel miydi sportline da?  ???
Gönderen: barut - 10 Ocak 2011, 18:35:08
Maşallah güzel görünüyor araç. Aynalar manuel miydi sportline da?  ???

teşekkürler dostum

araç sportline değil sanırım sport diye geçiyor galiba koltuk döşemeleri farklı

evet aynalar manuelmiş :( benimde elektrikli hale getirmek için planlarım var
Gönderen: ThE_Unforgiven - 10 Ocak 2011, 18:59:41
Tayfun abi uğraşma bence ;)
Gönderen: Ouzoo - 10 Ocak 2011, 19:25:34
teşekkürler dostum

araç sportline değil sanırım sport diye geçiyor galiba koltuk döşemeleri farklı

evet aynalar manuelmiş :( benimde elektrikli hale getirmek için planlarım var

Kazasız belasız kullanın çok güzel aracınız. Aynası manuel olmuş ne olacak içi dışı çiçek gibi maşallah..
Gönderen: barut - 29 Ocak 2011, 09:57:11
(http://img560.imageshack.us/img560/6400/28012011o.jpg) (http://img560.imageshack.us/i/28012011o.jpg/)

(http://img6.imageshack.us/img6/8456/28012011002.jpg) (http://img6.imageshack.us/i/28012011002.jpg/)

izmire geçişi tamamladık :)
Gönderen: ThE_Unforgiven - 29 Ocak 2011, 10:13:01
PLakan hayırlı olsun abi :)

Şu aracı biraz topla artık :d

1. vr6 karlık
2. ön sis farları
3. arka cama gti spoiler
4. yan aynaları araç rengi yapmalısın.
5. arka bagaj plaka üstündeki siyah bantı araç rengi yapıcaksın
6. arka difüröz deki çekme kancasının kapağını bulup takmalısın.
7. aracı biraz basmak lasım :D
8 vs. vs. gider durur D:
Gönderen: SpeedyTR - 29 Ocak 2011, 10:28:32
PLakan hayırlı olsun abi :)

Şu aracı biraz topla artık :d

1. vr6 karlık
2. ön sis farları
3. arka cama gti spoiler
4. yan aynaları araç rengi yapmalısın.
5. arka bagaj plaka üstündeki siyah bantı araç rengi yapıcaksın
6. arka difüröz deki çekme kancasının kapağını bulup takmalısın.
7. aracı biraz basmak lasım :D
8 vs. vs. gider durur D:

Yani Süleyman diyorki GTi şeklini verelim  :sevgi: :p :tamamdir :D 1,2,3,4,5,6 bende OK ama 7. numaralı işlem ve sonrası :D  >:D :D
Gönderen: ThE_Unforgiven - 29 Ocak 2011, 10:35:54
7 den sonrası keyfe keder ;)
Gönderen: barut - 29 Ocak 2011, 10:38:46
1-2-3-6 benimde aklımda süleyman ama yavaş yavaş acelem yok :) aracı basamam ben zaten net 107 kiloyum eşimde 60 civarında kızın eşyaları koltuğu arabası falan filan derken araba otomatik iniyor zaten :D
Gönderen: barut - 20 Şubat 2011, 17:04:25
2 nolu görev tamamlandı :D

(http://img265.imageshack.us/img265/3848/20022011.jpg)

Mehmetin gönderdiği sislerle

tekrar sağol Mehmet  :tamamdir
Gönderen: SpeedyTR - 21 Şubat 2011, 15:25:50
 :tamamdir güzel olmuş.. yakışıyo bu sisler yaa  :D maşallah..  :melek:
Gönderen: barut - 21 Şubat 2011, 15:44:50
Sağol İzzet  :tamamdir

Gönderen: barut - 12 Mart 2011, 21:04:25
(http://img853.imageshack.us/img853/2448/12032011z.jpg)

bugün 93.000 olduk  :saygılar
Gönderen: MeTHea35 - 12 Mart 2011, 21:12:35
hayırlısı diyelim ;)
Gönderen: 5ani5 mk2 - 12 Mart 2011, 21:29:28
aracın maşşALLAhı var kazasız belasız vr6 karıkda sıra :)
Gönderen: barut - 12 Mart 2011, 21:32:32
kaput amortisörlerim gelecek tanerden haber bekliyorum o görevde tamamlansın karlık arkasından mutlaka olacak :D
Gönderen: MeTHea35 - 12 Mart 2011, 21:35:04
karlık arabanın kaderini değiştiriyor ya  :D
Gönderen: barut - 17 Mart 2011, 12:07:47
(http://img192.imageshack.us/img192/7322/17032011.jpg) (http://img192.imageshack.us/i/17032011.jpg/)

1 nolu görev için hazırlık tamam :)
Gönderen: MeTHea35 - 17 Mart 2011, 13:22:37
 ;)iyiyiyi
Gönderen: SpeedyTR - 17 Mart 2011, 16:03:33
(http://img192.imageshack.us/img192/7322/17032011.jpg) (http://img192.imageshack.us/i/17032011.jpg/)

1 nolu görev için hazırlık tamam :)

Hayırlı olsun Tayfun Abi  :tamamdir benimde yenilemem lasım :D
Gönderen: cavanozz - 17 Mart 2011, 16:57:48
böyle kuru kuru karlık olmaz... araç üzerinde görmek lazım  ;)
Gönderen: barut - 17 Mart 2011, 16:59:27
logosuz panjuru bekliyorum birde ön tamponun köşelerindeki düşüklüğü yaptırcam o yüzden beklemedeyim :)
Gönderen: barut - 27 Mart 2011, 13:01:08
(http://img715.imageshack.us/img715/261/1002868t.jpg) (http://img715.imageshack.us/i/1002868t.jpg/)

panjur işi uzayınca taktırmaya karar verdim :D
Gönderen: cavanozz - 27 Mart 2011, 17:55:13
evet tampon biraz sırıtıyor.. karlık herzamanki gibi cuk diye oturmuş..  8)
Gönderen: barut - 27 Mart 2011, 20:48:01
Can şu işler biraz yavaşlarsa vakit ayırıp düzeltecez inşallah :D
Gönderen: htmetin - 30 Mart 2011, 14:06:00
İzmirde karmı var abi Ne karlığı sök gitsin  ;D
Gönderen: barut - 30 Mart 2011, 14:13:45
sendemi Hasan ya :)  ofisde bütün arkadaşlar tiye alıyo bu hafta beni" karlık neymiş ya bazarda ne arar karlık" diye :D
Gönderen: barut - 12 Nisan 2011, 23:14:20

kaç zamandır aklımdaydı yeni çekebildim resmi  :saygılar

(http://img189.imageshack.us/img189/4209/dscf0702e.jpg) (http://img189.imageshack.us/i/dscf0702e.jpg/)
Gönderen: cavanozz - 12 Nisan 2011, 23:17:47
tayfun lpg yi simit tank yapsaydın dostum  :tamamdir
Gönderen: barut - 13 Nisan 2011, 08:58:24
arabayı aldığımda sistem buydu :( bi ara düşündüm ama sonra vazgeçtim zaten
Gönderen: htmetin - 13 Nisan 2011, 09:55:25
sendemi Hasan ya :)  ofisde bütün arkadaşlar tiye alıyo bu hafta beni" karlık neymiş ya bazarda ne arar karlık" diye :D

Valla abicim benim burada da "karlık" dediğim zaman "ne o yaa ralli arabasımı bu? bildiğin ön tampon spoileri" diyorlar. Bu arada karlık arabanın havasını baya bir değiştiriyor. Ama ön tarafta bütünleşmesi için bence senin arabaya siyah zemin angel far ve logosuz panjur şart.. onlarıda yaptınmı arkadaki farlara dokunma çünkü kırmızıya en güzel sportun orjinal farları gidiyor. Arka cama GTI spoileri camlara hafiften bir film olabilir. birde yay amortisörler ile oynamadan jant+lastik bulmalısın.. Bende 97 modellerin 5 kollu 15 inç. jantı olsa fazla sallamazdım ama ne hikmetse 98 modellere 7 kollu 14 inç koymuşlar ben değiştirmeyi düşünüyorum. üzerindeki jantlarada kışlık lastik giydiririm buralarda lazım oluyor:)

97 jantı deyip geçme ; Cannavazun istanbuldaki ustasının arabasını görmüştüm yakından onunda 97 jantları vardı arabayı pıstırmış biraz ne yakışmış anlatamam.. ama sen böyle birşey yapma..
Gönderen: barut - 13 Nisan 2011, 10:12:13
Hasan forumdan takip ettiysen logosuz panjur peşindeyim zaten ona ulaşınca siyah zeminli angel far mutlaka olacak :D ama jant konusunda değiştirme taraftarı değilim 98in jantları olsa 1 dakka beklemez değiştirirdim bu jantları seviyom yani  :sevgi:

uzun zaman binmeyi düşündüğüm için acele etmeden yavaş yavaş yapıyorum Hasan zamanla olacak dediklerin  :saygılar
Gönderen: htmetin - 13 Nisan 2011, 12:17:13
bende logosuz panjur Peşindeyim. 1 yıl öncesine kadar modifiyem.com'da 60-70 lira felandı ama şimdi ilanlarından bile kaldırmışlar:(
Gönderen: ozhan - 16 Nisan 2011, 21:18:18
herkes gibi ilk söylenmesi gereken kelime maşallah,nazar değmesin.
sadece duruşu bile güzel,orjinal görüntü ve kırmızı renk çok çekici yapmış,gerçekten farklı duruyor,
kazasız belasız kullanman dileğiyle.
Gönderen: barut - 17 Nisan 2011, 11:03:24
Sağolasın Özhan
Gönderen: barut - 21 Nisan 2011, 14:57:41
(http://img18.imageshack.us/img18/9942/dscf0692p.jpg) (http://img18.imageshack.us/i/dscf0692p.jpg/)

(http://img217.imageshack.us/img217/4215/dscf0694v.jpg) (http://img217.imageshack.us/i/dscf0694v.jpg/)

(http://img690.imageshack.us/img690/2036/dscf0696l.jpg) (http://img690.imageshack.us/i/dscf0696l.jpg/)

(http://img855.imageshack.us/img855/6190/dscf0699.jpg) (http://img855.imageshack.us/i/dscf0699.jpg/)

(http://img64.imageshack.us/img64/1848/dscf0700l.jpg) (http://img64.imageshack.us/i/dscf0700l.jpg/)

(http://img847.imageshack.us/img847/1378/dscf0702y.jpg) (http://img847.imageshack.us/i/dscf0702y.jpg/)

(http://img573.imageshack.us/img573/4042/dscf0704m.jpg) (http://img573.imageshack.us/i/dscf0704m.jpg/)

(http://img9.imageshack.us/img9/693/dscf0708e.jpg) (http://img9.imageshack.us/i/dscf0708e.jpg/)

(http://img64.imageshack.us/img64/9138/dscf0709v.jpg) (http://img64.imageshack.us/i/dscf0709v.jpg/)

(http://img225.imageshack.us/img225/7750/dscf0718a.jpg) (http://img225.imageshack.us/i/dscf0718a.jpg/)

Temizlendik paklandık güzel güzel pozlar çekeyim dedim :)

resimlerden de anlaşılacağı üzere her an satış ilanı verebilirim  :saygılar
Gönderen: nizam - 21 Nisan 2011, 15:04:18
motoru da parlat tam olsun
Gönderen: MeTHea35 - 21 Nisan 2011, 18:05:27
abi güzel kolay gelsin ya köprü nun bıraz gorunen yerden esinlenerek orasının doganlara gıden yol oldgunu dusunuyorum dogrumu? :saskin: ;)
Gönderen: barut - 21 Nisan 2011, 18:18:18
İzeltaş galerianın yanındayım kardeş doğrudur  :tamamdir
Gönderen: BerkG - 21 Nisan 2011, 18:30:00
hocam bu ne böyle ya sıfır mübarek
Gönderen: MeTHea35 - 21 Nisan 2011, 18:33:13
abi izmiri gazlıyalımda bi buluşma yapalım artık :D
Gönderen: barut - 21 Nisan 2011, 18:39:05
hocam bu ne böyle ya sıfır mübarek

sağol kardeşim inşallah askerlik dönüşü sende istediğin gibisini bulursun  :saygılar
Gönderen: barut - 21 Nisan 2011, 18:39:25
abi izmiri gazlıyalımda bi buluşma yapalım artık :D

bencede iyi olur havalar güzelleşiyor :D
Gönderen: BerkG - 21 Nisan 2011, 18:56:44
sağol kardeşim inşallah askerlik dönüşü sende istediğin gibisini bulursun  :saygılar

inşallah abi iyi günlerde kulanın güzel bulunmaz temizlikte
Gönderen: MeTHea35 - 21 Nisan 2011, 19:28:57
bencede iyi olur havalar güzelleşiyor :D
tamam abi kararlaştıralım bı tarihte ona göre herkez ayarlasın işinii ;)
Gönderen: SpeedyTR - 21 Nisan 2011, 20:08:23
Tayfun Abi, tekrar maşallah diyorum..  ;) :melek: :tamamdir Kırmızı bi başka yaa arabalarımızda.. ;) aynı tarihlerde aldık biliyorsun, 4bin çevirmişiz ikimizde :)
Gönderen: BerkG - 21 Nisan 2011, 23:32:30
satış ilanı verebilirim yazısını yeni farkettim arabadan gözlerimi alamadımda abi 1-5 2 sene beklede ben aliyim arabanı ya satma :)
Gönderen: aykuttuncer - 16 Mayıs 2011, 00:24:46
(http://img18.imageshack.us/img18/9942/dscf0692p.jpg) (http://img18.imageshack.us/i/dscf0692p.jpg/)

(http://img217.imageshack.us/img217/4215/dscf0694v.jpg) (http://img217.imageshack.us/i/dscf0694v.jpg/)

(http://img690.imageshack.us/img690/2036/dscf0696l.jpg) (http://img690.imageshack.us/i/dscf0696l.jpg/)

(http://img855.imageshack.us/img855/6190/dscf0699.jpg) (http://img855.imageshack.us/i/dscf0699.jpg/)

(http://img64.imageshack.us/img64/1848/dscf0700l.jpg) (http://img64.imageshack.us/i/dscf0700l.jpg/)

(http://img847.imageshack.us/img847/1378/dscf0702y.jpg) (http://img847.imageshack.us/i/dscf0702y.jpg/)

(http://img573.imageshack.us/img573/4042/dscf0704m.jpg) (http://img573.imageshack.us/i/dscf0704m.jpg/)

(http://img9.imageshack.us/img9/693/dscf0708e.jpg) (http://img9.imageshack.us/i/dscf0708e.jpg/)

(http://img64.imageshack.us/img64/9138/dscf0709v.jpg) (http://img64.imageshack.us/i/dscf0709v.jpg/)

(http://img225.imageshack.us/img225/7750/dscf0718a.jpg) (http://img225.imageshack.us/i/dscf0718a.jpg/)

Temizlendik paklandık güzel güzel pozlar çekeyim dedim :)

resimlerden de anlaşılacağı üzere her an satış ilanı verebilirim  :saygılar
yaramı deştin :) beyaz avatarımdakı vardı aynı temızlıkde ne guzeldı bea koltuklara gomulurdum cok rahattı ozledm bak cok temız araba masallah kazasız belasız
Gönderen: barut - 16 Mayıs 2011, 09:26:12
teşekkürler Aykut  :saygılar
Gönderen: htmetin - 16 Mayıs 2011, 11:26:23
oha çok temiz araba
Gönderen: barut - 16 Mayıs 2011, 11:29:03
oha çok temiz araba

;D ;D ;D ;D ;D
Gönderen: aykuttuncer - 16 Mayıs 2011, 12:24:48
teşekkürler Aykut  :saygılar
rica ederim o sizin ve vw nızın guzllıgı :)
Gönderen: barut - 07 Haziran 2011, 10:20:26
(http://img88.imageshack.us/img88/3050/07062011001.jpg) (http://img88.imageshack.us/i/07062011001.jpg/)

sabah sabah sinirlerim zıpladı apaçi bir astra tapagaz geçerek ön tamponu aldı aşağıya  :t
Gönderen: SpeedyTR - 07 Haziran 2011, 10:50:10
(http://img88.imageshack.us/img88/3050/07062011001.jpg) (http://img88.imageshack.us/i/07062011001.jpg/)

sabah sabah sinirlerim zıpladı apaçi bir astra tapagaz geçerek ön tamponu aldı aşağıya  :t

Tayfun Abi büyük geçmiş olsun, çok üzüldüm yaaa  :-X :-\ :o şok oldum görünce...  :( >:( :o  Astra'nın çizgisini kaybetmiş olması lazım görüntüye göre..  ??? :o :(
Gönderen: barut - 07 Haziran 2011, 10:59:00
ben vurmadım izzet elemanın sağ ön çamurluk ağzı takıldı o yüzden bu durumda tampon :(
Gönderen: nizam - 07 Haziran 2011, 11:01:53
kafasını kaputa vurmak lazım

geçmiş olsun abi
Gönderen: barut - 07 Haziran 2011, 11:03:23
arabanın içinde 3 tane bayan 1 tanede bebek olunca yapacak bişey yoktu nizam usulunce tutanağı tuttuk işlemi yaptırcaz bakalım durum ne olcak
Gönderen: oktaygedikli - 07 Haziran 2011, 11:10:01
Maaşallah Kardeşim kazasız belasız sürüşler    :saygılar
Gönderen: brkdmr38 - 07 Haziran 2011, 11:17:02
Geçmiş olsun abiii       
Gönderen: htmetin - 07 Haziran 2011, 11:22:25
geçmiş olsun abicim. Otobüstekiler olaya facuslanmışlar.. Nazar olsun çıksın gitsin.
Gönderen: barut - 07 Haziran 2011, 12:17:33
çok sağolun abiler
Gönderen: MeTHea35 - 07 Haziran 2011, 13:36:46
abi geçmiş olsun. :-\
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 07 Haziran 2011, 13:39:04
Tayfun abi büyük geçmiş olsun :(
Gönderen: barut - 07 Haziran 2011, 13:53:43
Sağol Gökhancım  ;)
Gönderen: cavanozz - 07 Haziran 2011, 22:09:00
geçmiş olsun tayfun..  insan isterki hiç bir şey olmasın ama olucaksa da böylesi olsun.. kaportada bir şey yok çok şükür... allah beterinden saklasın
Gönderen: barut - 08 Haziran 2011, 09:26:28
Sağolasın Can ben öyle diyorum allahdan kaportaya girmedi eleman. 1 karış önde olsam çok şey değişecekti  :-[
Gönderen: htmetin - 08 Haziran 2011, 09:55:14
astrada durumlar nedir?
Gönderen: SpeedyTR - 08 Haziran 2011, 10:11:57
ben vurmadım izzet elemanın sağ ön çamurluk ağzı takıldı o yüzden bu durumda tampon :(
Yok abi, senin çarpmadığını anladım zaten, eleman sana vurduktan sonra çizgisini kaybetmiştir kaymıştır vs diye düşündüm. Tekrar büyük geçmiş olsun, Allah daha büyüğünden korusun hepimizi..
Gönderen: barut - 08 Haziran 2011, 10:20:21
astrada durumlar nedir?

(http://img163.imageshack.us/img163/3341/07062011006.jpg) (http://img163.imageshack.us/i/07062011006.jpg/)

astranın tampona taktırdığı nokta bu sürtme izini görüyorsunuz eleman rapora bana çarptı diye yazdı bakalım tramer ne diyecek

biraz önce arabayı bosch servisine bıraktım bugün exper gelecekmiş,1 hafta içerisinde de sonuç belli olur dediler.
Gönderen: SpeedyTR - 08 Haziran 2011, 16:37:45
"bana çarptı" derken abi, senin ona çarptığını mı iddia ediyor yoksa suçunu kabullenip sana çarptığını mı dile getirmiş??  ???
Gönderen: htmetin - 08 Haziran 2011, 16:50:56
Elemanda da fazl birşey gözükmüyor. hakkını ara abi ne demek" bana çarptı" demek yahu..
Gönderen: Onamdar - 09 Haziran 2011, 13:50:35
çok geçmiş olsun abi polis çağırdınızmı siz mi tuttunuz tutanağı
Gönderen: barut - 09 Haziran 2011, 13:54:38
kendimiz tutanak tuttuk okan dünde exper işini hallettik tramerden sonuç bekliyorum. eleman aynen tali yoldan kontrolsüz çıkıp bana vurdu dedi :D hatta işi dahada abartarak jantını bile yamultmuşum iddasında bulunuyor  :-X

bir abimizin yorumu " la burası ingilteremi be sen tali yoldan ana yola çıkıyon yanlış sende olsa solun hasar görür sende hasar sağda"  dedi. İnşallah dediği gibi algılar tramerde
Gönderen: Onamdar - 09 Haziran 2011, 13:58:29
yüzde 50 yüzde 50 verebilirler:S

Bi arkadaş kaza yapmıştı hiç suçu olmadığı halde tutanak tutulurken karşı taraf olayı farklı yazdığı için yüzde 50 kusurlu bulundu... >:(
Hatalı olanın suçunu tutanakda kabul etmesi gerekiyo

Gönderen: iko - 09 Haziran 2011, 20:45:25
ahh be abi çok geçmiş olsun yemnle canım acıdı bnm..kıstırsaydın biyerde velete bak bide o çarptı diyor  >:(
Gönderen: suskun - 09 Haziran 2011, 20:58:00
abi geçmiş olsun çok üzüldüm vallahiya çok çok geçmiş olsun  :-[
Gönderen: barut - 10 Haziran 2011, 09:18:24
sağolun abiler  :saygılar
Gönderen: htmetin - 10 Haziran 2011, 14:00:59
Bu astracıların hepsi böyle ;D
Gönderen: barut - 11 Haziran 2011, 13:27:29
(http://img59.imageshack.us/img59/7520/10062011a.jpg) (http://img59.imageshack.us/i/10062011a.jpg/)

100bine yavaş yavaşşş :)
Gönderen: SpeedyTR - 13 Haziran 2011, 14:46:29

100bine yavaş yavaşşş :)

Maşallah Tayfun Abi.. nice 90 100binlere inşallah..  :) Benim de böyle 156000, 158000, 160000 ve en son 161000 resimlerim var :D dün 161616.Km'yi çekecektim ama denk getiremedim  :D
Gönderen: barut - 15 Haziran 2011, 15:32:47
biraz önce haber geldi kusurlu benmişim  :t
Gönderen: htmetin - 15 Haziran 2011, 16:21:10
Hadii!
Gönderen: SpeedyTR - 16 Haziran 2011, 00:14:13
Şaka..!!  :o :-\
Gönderen: Onamdar - 16 Haziran 2011, 01:17:33
biraz önce haber geldi kusurlu benmişim  :t

Abi dediğim gibi tutanak tutulurken taraflardan birisi hatalı olduğunu kabul etmezse saçma sapan sonuçlar çıkabiliyor...

Uzlaşma olmadığında arıcaksın polisi o gelicek bakıcak görücek kimin kusurlu olduğunu  >:(
Gönderen: barut - 16 Haziran 2011, 10:13:06
evet Okan bu ders oldu bi daha muallakda kalan bir durum olduğunda tramere bırakmadan polisle olayı çözmek lazım zaten resim ve çizimle bu olay anlatılamadı ya neyse
Gönderen: Onamdar - 18 Haziran 2011, 22:15:12
son durum nedir abi araçda birde yüzde kaç kusurlu buldu seni tramer
Gönderen: rene - 13 Temmuz 2011, 23:02:20
ben zaten bu trafik polisi denen adamlar ne işe yarar anlamış değilim kaza olgunda o sinir stresle rapor tutmak en zor ve can alıcı nokta. çünki derdinizi düzgün anlatamazsanız raporda zarar ziyan başınıza kalıyo.Şimdi karşı taraf delikanlı ise suçunu kabıl ediyo aksi durumda çakallık yapıp ya yerlerse diyip yok ben ordan dönmedim yok ben ordan çıkmadım dıye kıvırıyosa zaten iş karakola(3) kadar uzuyor.

Halbuki...Trafik Polisi gelse 3 er dakka iki tarafıda dinlese kimsenin etkisinde kalmadan bi oluşuna baksa kazanın kendi insiyatifiyle 2 satır yazsa kimse madur olmaz kaybedeceği vakitte maximum 15 dakika .Ama kolayı ne aranızda anlaşın diyo kavgamı edersiniz mağdurmu olursunuz çokta fifi polise.Yakında asayiş olaylarınıda bu parlak zekalarıyla Aranızda anlaşın şeklinde çözmeye kalkmazlar inşallah.
Gönderen: barut - 14 Temmuz 2011, 09:16:23
son durum nedir abi araçda birde yüzde kaç kusurlu buldu seni tramer

rapora tramerden ulaşamadım kusurlu ben olduğum için görünmüyormuş neyse dedik allaha havale ettik :t
Gönderen: barut - 25 Temmuz 2011, 09:33:49
(http://img38.imageshack.us/img38/2961/25072011002.jpg) (http://img38.imageshack.us/i/25072011002.jpg/)

(http://img20.imageshack.us/img20/7228/25072011001.jpg) (http://img20.imageshack.us/i/25072011001.jpg/)

İşlem biraz uzun sürdü ama güzel oldu :)

çıkma tampon 80 lira boya - tampon sökme takma hepsi 230a işlem bitti.Sis farlarının tampona montaj ayakları kırıldığı için eski reflektörlere dönüş yaptım.Panjurun ayaklarıda kırık eğreti duruyor 15 ağustosu bekliyoruz :D

Kaput amortisörleride feci bişeymiş ya  :sevgi:
Gönderen: SpeedyTR - 25 Temmuz 2011, 11:39:59

İşlem biraz uzun sürdü ama güzel oldu :)

çıkma tampon 80 lira boya - tampon sökme takma hepsi 230a işlem bitti.Sis farlarının tampona montaj ayakları kırıldığı için eski reflektörlere dönüş yaptım.Panjurun ayaklarıda kırık eğreti duruyor 15 ağustosu bekliyoruz :D

Kaput amortisörleride feci bişeymiş ya  :sevgi:

Tayfun Abi tekrar geçmiş olsun.. Maşallah araç eski formuna kavuşmuş  :tamamdir kaput amortisörü her yönden süper birşey :D şekli var  8) işlevi var  :tamamdir
Gönderen: barut - 25 Temmuz 2011, 11:44:28
Sağolasın İzzet  :tamamdir
Gönderen: htmetin - 25 Temmuz 2011, 15:23:11
15 ağustos ??  ne iş
Gönderen: barut - 25 Temmuz 2011, 16:18:07
15 ağustos ??  ne iş

panjur geliyor hasan panjurrr :)
Gönderen: htmetin - 25 Temmuz 2011, 20:45:08
aabi bizide gör abiii :o
Gönderen: barut - 26 Temmuz 2011, 08:42:54
aabi bizide gör abiii :o

15 ağustos gibi ürünler Türkiye'ye gelmiş,gümrükten geçmiş bütün işlemler bitmiş olur :)

:saygılar
Gönderen: barut - 22 Ağustos 2011, 13:58:16
(http://img819.imageshack.us/img819/8050/22082011.jpg) (http://img819.imageshack.us/i/22082011.jpg/)

Değişen bişey yok halen aynı :)
Gönderen: cavanozz - 22 Ağustos 2011, 22:07:40
ee hani 15 ağustos panjur geliyordu hayırdır...  ::)
Gönderen: barut - 23 Ağustos 2011, 09:13:44
geliyo geliyoo az kaldı :)
Gönderen: barut - 23 Ağustos 2011, 11:44:23
(http://img703.imageshack.us/img703/9513/99999h.jpg) (http://img703.imageshack.us/i/99999h.jpg/)

:sevgi:
Gönderen: nizam - 23 Ağustos 2011, 13:19:04
haydi hayırlısı
Gönderen: cavanozz - 23 Ağustos 2011, 22:25:58
100 bini de ekle tayfun..  burda olsaydın ıslatırdık arabanı  >:D
Gönderen: barut - 24 Ağustos 2011, 09:01:26
100 bini de ekle tayfun..  burda olsaydın ıslatırdık arabanı  >:D

hadi ekliyeyim onuda :D

(http://img6.imageshack.us/img6/830/100000k.jpg) (http://img6.imageshack.us/i/100000k.jpg/)
Gönderen: SpeedyTR - 24 Ağustos 2011, 10:32:03
Tayfun Abi nice 99999 nice 100000 Km'ler inşallah.. Kazasız belasız.. :)  :sevgi: :tamamdir
Gönderen: barut - 24 Ağustos 2011, 10:41:01
Sağolasın İzzet  :saygılar
Gönderen: nizam - 24 Ağustos 2011, 12:04:38
böyle km görmekte heyecan yapar insana :)
Gönderen: barut - 24 Ağustos 2011, 12:06:13
98bine gelince ara sokaklara daldım zevki yaşamak için :D
Gönderen: nizam - 24 Ağustos 2011, 12:26:19
98bine gelince ara sokaklara daldım zevki yaşamak için :D

tehlikeli işler yaptım diyorsun  :)
Gönderen: MeTHea35 - 24 Ağustos 2011, 14:47:20
vaaay hayırlsıı olsun
Gönderen: barut - 29 Ağustos 2011, 11:51:01
(http://img11.imageshack.us/img11/6426/28082011.jpg) (http://img11.imageshack.us/i/28082011.jpg/)

(http://img855.imageshack.us/img855/9728/28082011007.jpg) (http://img855.imageshack.us/i/28082011007.jpg/)

epeydir sinirlerimi bozan tavan döşemesini yenilettim çiçek gibi oldu :D tavan söküldü 18 saat geçtikten sonra eleman çağırdı gittim montajı yaptık. 120 liraya komple işlem bitti  :sevgi:

Gönderen: Onamdar - 29 Ağustos 2011, 15:30:30
nerde yaptırdın abi benimkide indi
Gönderen: cavanozz - 29 Ağustos 2011, 19:51:19
(http://img11.imageshack.us/img11/6426/28082011.jpg) (http://img11.imageshack.us/i/28082011.jpg/)

(http://img855.imageshack.us/img855/9728/28082011007.jpg) (http://img855.imageshack.us/i/28082011007.jpg/)

epeydir sinirlerimi bozan tavan döşemesini yenilettim çiçek gibi oldu :D tavan söküldü 18 saat geçtikten sonra eleman çağırdı gittim montajı yaptık. 120 liraya komple işlem bitti  :sevgi:

hayırlı olsun tayfun.. neden kendin yapmadın ben resimli anlatımını yapmıştım çok zor değildi, 30 tl ye mal ederdin..  ;)
Gönderen: barut - 29 Ağustos 2011, 23:14:02
nerde yaptırdın abi benimkide indi

karabağlarda yaptırdım Okan bi ara gideriz  :saygılar
Gönderen: barut - 29 Ağustos 2011, 23:15:54
hayırlı olsun tayfun.. neden kendin yapmadın ben resimli anlatımını yapmıştım çok zor değildi, 30 tl ye mal ederdin..  ;)

valla bilader epey baktım senin o konuya ama bu tip işlerde biraz dangoz olduğum için o plastik aksamların kesin bir tarafı kırılırdı yada montajda bişeyler ters giderdi :D
Gönderen: suskun - 29 Ağustos 2011, 23:25:34
mis gibi olmuş güle güle kullan  :tamamdir
Gönderen: barut - 29 Ağustos 2011, 23:44:24
mis gibi olmuş güle güle kullan  :tamamdir

Sağolasın Hamit  :saygılar
Gönderen: SpeedyTR - 30 Ağustos 2011, 14:41:16
Hayırlı olsun Tayfun Abi :) İkimizde aynı zamanda tavan yaptırmışız ya  ;D Benimkinde de hafif bi sarkma vardı ama ilgilenmemiştim, artık orta dikiz aynasından görünür hale gelince mecburen yaptırdım. Ama ben tavan yokken ki halini çekmedim  :( yenisini eklerim artık :D Maşallah diyorum :tamamdir
Gönderen: barut - 31 Ağustos 2011, 00:11:27
Sağolasın İzzet

seninle aynı zamanda arabayı almıştık aynı zamanda da tavan yaptırdık demekki ikimizde de bir anormallik yok :D Tavanı sökünce yalıtımda yaptırırım diyordum ama altdaki o orjinal ve kaliteli keçeyi görünce ne gereği var dedim kendi kendime  ^-^
Gönderen: barut - 02 Eylül 2011, 09:23:40
(http://img190.imageshack.us/img190/4820/grnt0642.jpg) (http://img190.imageshack.us/i/grnt0642.jpg/)
Gönderen: barut - 02 Eylül 2011, 09:25:16
..
Gönderen: SpeedyTR - 02 Eylül 2011, 13:50:17
Yeni tavanla Alaçatııı  :D :D :sevgi:  yalıtım olayını bende düşündüm abi aynen ama adamlar bizden önce düşünmüşler :D  :tamamdir
Gönderen: barut - 12 Eylül 2011, 14:47:00
(http://img855.imageshack.us/img855/8624/dscf0692bpsd.jpg)

bi başlasam gerisi gelecekde :D
Gönderen: 5ani5 mk2 - 12 Eylül 2011, 14:51:09
spooonnnn jant olmazzzz abiiiiiii asla deneme:)
Gönderen: barut - 12 Eylül 2011, 14:56:28
nedenkine ?
Gönderen: nizam - 12 Eylül 2011, 14:58:22
japon virüsü uyarısı saldırın VAG jdm ye karşı :)
Gönderen: htmetin - 12 Eylül 2011, 15:50:05
Tavan güzel olmuş.. Bu tip işleri daima bilen birilerine yaptırmakta fayda var. Bali tabancası ile sürülen bali ile fırça ile sürülen arasında fark oluyor.. güle güle kullan. Jant konusunda bizim arka taraflar kampana olduğu için biraz daha kapalı jantlara bakmanı tavsiye eder esenlikler dilerim:) Tek çektiğin fotoda çok ciks çıkmış senin araç siyah filmi hak ediyor..
Gönderen: barut - 12 Eylül 2011, 16:40:02
Sağol Hasan aynen dediğin gibi fırça ile sürdü eleman baliyi tabanca kullanan 2 eleman daha ucuz fiyat vermesine rağmen yaptırmadım. Senin pozlar daha ciks kardeşim 110 kiloluk bir adamın pozları ciks olmaz :D Nisan ayında muayene var onu geçireyim anında yapacam.
Gönderen: barut - 26 Eylül 2011, 15:00:09
(http://img13.imageshack.us/img13/2928/25092011001.jpg) (http://img13.imageshack.us/i/25092011001.jpg/)

(http://img32.imageshack.us/img32/4336/25092011.jpg) (http://img32.imageshack.us/i/25092011.jpg/)

ilk modifiye aksesuarı :) Teşekkürler Gani  :tamamdir
Gönderen: nizam - 26 Eylül 2011, 15:16:39
ergenlikten olgunluğa adım :) hayırlı olsun
Gönderen: SpeedyTR - 26 Eylül 2011, 17:04:30
Yakışıklı olmuş Tayfun Abi, maşallah..  :tamamdir :sevgi:
Gönderen: cavanozz - 26 Eylül 2011, 17:31:09
olay budur..   hayırlı olsun tayfun   :tamamdir
Gönderen: barut - 26 Eylül 2011, 17:37:03
Teşekkürler beyler  :saygılar birde far+sislerim olsa  >:D
Gönderen: MeTHea35 - 26 Eylül 2011, 17:38:01
hayırlısı olsun abi guzel olmus  ;)
Gönderen: htmetin - 26 Eylül 2011, 18:09:07
Hani abi hepsini birlikte yapacakdın modlamaların hani kırmızımız olacaktı:)))
Gönderen: barut - 26 Eylül 2011, 18:12:35
dayanamadım Hasan :D
Gönderen: htmetin - 26 Eylül 2011, 19:12:33
dayanamadım Hasan :D

Anlıyorum abi dayanamıyor insan..
Gönderen: SpeedyTR - 26 Eylül 2011, 19:59:34
Valla abi hakketen far+sis diye bağırıyor, kendi arabamdan biliyorum :D  >:D bende öyle yapmıştım. Logosuz panjuru taktım, baktım olmadı far+sis taktım :D  :tamamdir :sevgi: ;D :D
Gönderen: cavanozz - 26 Eylül 2011, 21:24:41
Teşekkürler beyler  :saygılar birde far+sislerim olsa  >:D

farları karart süper oluyor   ;)
Gönderen: htmetin - 27 Eylül 2011, 10:02:49
Ne oldu yani panjuru taktık arabalarımız dahamı az yakıyor dahamı hızlı gidiyor şimdi ;D ;D
Gönderen: 5ani5 mk2 - 27 Eylül 2011, 10:10:20
:) güzelllleşmeye devam
Gönderen: barut - 27 Eylül 2011, 12:46:55
Ne oldu yani panjuru taktık arabalarımız dahamı az yakıyor dahamı hızlı gidiyor şimdi ;D ;D

+1 hp :)
Gönderen: htmetin - 27 Eylül 2011, 12:47:24
hahahaaaa
Gönderen: barut - 27 Eylül 2011, 12:48:06
meğersem öndeki logo dertmiş :D kurtulduk rahatladı  >:D
Gönderen: htmetin - 27 Eylül 2011, 12:53:30
ağırlık yapıyor lebraam
Gönderen: barut - 28 Eylül 2011, 16:41:30
Öncelikle hoşgeldin İnşallah aradığın gibi bir araba bulabilrisin.Temiz bir MK3 Bence 15.000'den yukarı olmamalı. 1997-98 model temiz Sportline serisi bir MK3 bulabilirsen gözün başkasını görmez:)

ne güzel demişsin bilader zamanında ;D
Gönderen: htmetin - 28 Eylül 2011, 18:09:33
Sağol abi ne demek herzaman yaşasın MK3 kardeşliği.. Yeterki etrafımız bu kasanın değerini bilecek insanlarla dolsun taşsın        Ama senin ilk mesajındaki şu cümleye değinmeden edemeyeceğim acemilik işte :)  Demişsin ki; "Golf Mk3 III almak için araştırmalarıma başladım artık"

Golf Mk3 III yok böyle bir kasa:)))

Şaka bir yana izmire geldinmi abi.. Ben 4 kilo balık tuttum pazar günü mezgit istavrit oltaya karışık geldi:)) ben balık tutarken hemen kıyıda ilk kez düzenlenen VAG buluşması vardı:))

Gönderen: barut - 29 Eylül 2011, 09:20:23
Dün gece geldim bilader yarım saat sonrada arabayı çalıştırdım 1 tur attım :D
Gönderen: nizam - 29 Eylül 2011, 09:27:14
tayfun abi iki konuyu birleştireyim mi yoksa böyle mi kalsın
Gönderen: barut - 29 Eylül 2011, 09:47:05
istersen kilidi bas buraya :D
Gönderen: nizam - 29 Eylül 2011, 10:07:35
istersen kilidi bas buraya :D

farketmez buradada resim var oradada kafam karıstı :)
Gönderen: cavanozz - 29 Eylül 2011, 10:17:12
farketmez buradada resim var oradada kafam karıstı :)

birleştir, kaynaştır nizam..  ;D
Gönderen: barut - 29 Eylül 2011, 10:22:14
yok yok buraya kilidi bas Nizam :D Diğer taraf çorba olur hem bu konuyu mk3 almak isteyenlere örnek sayfa olarak öneriyom :)
Gönderen: nizam - 29 Eylül 2011, 10:40:58
yok yok buraya kilidi bas Nizam :D Diğer taraf çorba olur hem bu konuyu mk3 almak isteyenlere örnek sayfa olarak öneriyom :)

artık geç abi birleştirdim ayırmaya çalıstım yazılanlar karıstı indeks olarak burayı veririsin :D
Gönderen: barut - 29 Eylül 2011, 10:42:45
 ;D ;D ;D canın sağolsun  :saygılar
Gönderen: nizam - 29 Eylül 2011, 10:52:34
;D ;D ;D canın sağolsun  :saygılar

teşekkür ederim ilk baştaki acemilikten tecrübeye uzanan yol diye başlık mı atsak :D
Gönderen: barut - 02 Ekim 2011, 15:57:08
eee sizce nasıl olmuş :D

(http://img833.imageshack.us/img833/2429/02102011001.jpg) (http://img833.imageshack.us/i/02102011001.jpg/)

(http://img844.imageshack.us/img844/1475/02102011002.jpg) (http://img844.imageshack.us/i/02102011002.jpg/)
Gönderen: cavanozz - 02 Ekim 2011, 16:08:53
güzelll  ;)  şu farları da karart biara,,  ozaman harika olur tayfun..  :halazn:
Gönderen: barut - 02 Ekim 2011, 16:11:57
sonar düşünüyorum Can
Gönderen: cavanozz - 02 Ekim 2011, 19:58:01
nedir bu sonar merakı anlamadım.. sende süleymanın gti gibi yapıcan arabayı  ;)
Gönderen: barut - 02 Ekim 2011, 20:08:58
evet hemen hemen aynı olacak :D
Gönderen: 5ani5 mk2 - 03 Ekim 2011, 09:06:44
panjurun alt çıtası kırmızı olmadıı bence:)
Gönderen: SpeedyTR - 03 Ekim 2011, 11:27:42
panjurun alt çıtası kırmızı olmadıı bence:)

Bilalim, "olmadıı" mı "olmalıı" mı? :) alt bıyık kırmızı olunca bi başka, siyah olunca bi başka bu araçta :) özellikle kırmızı renk mk3'te :)
Gönderen: htmetin - 03 Ekim 2011, 11:49:29
ya tayfun abi sonar almayacaksan modaya uy sende karart Hellalarını.
Gönderen: ThE_Unforgiven - 03 Ekim 2011, 12:03:25
Bıyık kırmızı olacak :)

Kim böyle bir arabası olsun istemez ki?

(http://c1110.hizliresim.com/11/10/3/3785.jpg)

(http://c1110.hizliresim.com/11/10/3/3810.jpg)
Gönderen: SpeedyTR - 03 Ekim 2011, 12:25:00
Yani şöyle yan yana bi dizebilseydik şu 4k GTi'leri...   :tamamdir :sevgi: :-[ :(

(http://i53.tinypic.com/2u94v2d.jpg)
Gönderen: cavanozz - 03 Ekim 2011, 15:34:30
Yani şöyle yan yana bi dizebilseydik şu 4k GTi'leri...   :tamamdir :sevgi: :-[ :(

(http://i53.tinypic.com/2u94v2d.jpg)

boyasız daha hırçın duruyor   >:D  :halazn:
Gönderen: barut - 03 Ekim 2011, 16:23:23
Can bende sana katılıyorum dostum :D
Gönderen: barut - 03 Ekim 2011, 16:24:32
(http://img443.imageshack.us/img443/171/12ev2.jpg) (http://img443.imageshack.us/i/12ev2.jpg/)

şunu acilen sticker yapıp yapıştırmam lazım :D
Gönderen: cavanozz - 03 Ekim 2011, 22:28:03
çok iyi ya    >:D  :halazn:  ^-^  :saskin:   ;D
Gönderen: SpeedyTR - 04 Ekim 2011, 15:52:10
Superr!! :D "The Golf Rabbit is back!!"  >:D >:D >:D >:D :halazn: :tavazn: :tavazn: :tamamdir :bekleriz:
Gönderen: barut - 05 Ekim 2011, 11:40:05
esas bomba bu İzzet :D

(http://img829.imageshack.us/img829/6782/1170241101gti1.jpg) (http://img829.imageshack.us/i/1170241101gti1.jpg/)
Gönderen: SpeedyTR - 05 Ekim 2011, 16:54:07
esas bomba bu İzzet :D

(http://img829.imageshack.us/img829/6782/1170241101gti1.jpg) (http://img829.imageshack.us/i/1170241101gti1.jpg/)

Abi çok orjinal bi düşünce yaa!!  :D nerden buldun bunları?? :D süper valla :D face'de de paylaşmışsın :)  :tamamdir :tamamdir :sevgi:
Gönderen: barut - 05 Ekim 2011, 16:58:23
mk3 0 fiyatını bulmak için gazete reklamlarını arıyordum bunlara denk geldim süper olay :D
Gönderen: barut - 08 Ekim 2011, 12:40:02
(http://r32argent.ca/R32%20information_files/VW%20ads/VWPoloSmallButTough.jpg)

;D ;D ;D ;D ;D
Gönderen: SpeedyTR - 08 Ekim 2011, 15:47:16
(http://r32argent.ca/R32%20information_files/VW%20ads/VWPoloSmallButTough.jpg)

;D ;D ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: barut - 22 Ekim 2011, 20:51:55
(http://img838.imageshack.us/img838/8804/22102011002t.jpg) (http://img838.imageshack.us/i/22102011002t.jpg/)

(http://img148.imageshack.us/img148/9639/22102011003.jpg) (http://img148.imageshack.us/i/22102011003.jpg/)

(http://img155.imageshack.us/img155/3299/22102011001.jpg) (http://img155.imageshack.us/i/22102011001.jpg/)

dunlop 195-50-15 82W 2006 yılının lastiklerini 2911 tarihli 185-60-15 84H ile değiştirdim :D Bir arkadaşın mekanıydı sağolsun herşey dahil 500e bitirdik işlemi. Arkasından BRC servisinde filitre değişimlerini ve ayarlarını yaptırdım. Bide bıcı bıcı yaptırdım  :sevgi:

Pazartesi sabah uçağı ile İstanbula ordan da Tekirdağa geçiyorum Nisan sonu mayıs başı gibi dönecem ama gözüm arkada kalıyor :(

İzmirde mk3 sevdasına yakalanmış bir arkadaş ile tanıştım. Bugün yarın forumda görürüz sanırım  :)
Gönderen: htmetin - 22 Ekim 2011, 21:45:58
Hayırlı olsun abi.. lastikler yine dnlopmu? 
Gönderen: barut - 22 Ekim 2011, 22:07:10
Evet Hasan Dunlop
Gönderen: cavanozz - 23 Ekim 2011, 00:54:39
hayırlı olsun tayfun tekerin düz bassın  :)
Gönderen: htmetin - 23 Ekim 2011, 09:47:23
kazasız belasız git gel abi. Bayramda istanbuldamısın?
Gönderen: barut - 23 Ekim 2011, 11:17:13
hayırlı olsun tayfun tekerin düz bassın  :)

sağolasın Can senin lastikler gibi seksi değil ama idare edecez :D
Gönderen: barut - 23 Ekim 2011, 11:17:42
kazasız belasız git gel abi. Bayramda istanbuldamısın?

İzmirde olabilirim
Gönderen: SpeedyTR - 24 Ekim 2011, 21:09:29
Tayfun Abi hayırlı olsun yeni lastikler..  ;) :tamamdir bu arada hayırmı? Tekirdağ? Nisan-Mayıs?  :( vade uzun.. Araba İzmir'de kalacak sanırım..?
Gönderen: htmetin - 24 Ekim 2011, 21:29:35
Abi sen Turanzaları merak ediyordunya..  arabayı sen bana bırak, senin arabada deneyeyim lastikleri. beğenirsen jantları ile veririm senin jantları da ben alırım falan filan feşmekan:) ;D
Gönderen: barut - 25 Ekim 2011, 09:25:31
Tayfun Abi hayırlı olsun yeni lastikler..  ;) :tamamdir bu arada hayırmı? Tekirdağ? Nisan-Mayıs?  :( vade uzun.. Araba İzmir'de kalacak sanırım..?

Sağolasın İzzet. İzmirin yolları berbat olduğundan 185-60 seçtim iyide yapmışım 2 gün kullandım araba resmen kendine geldi :D Tekirdağ Çerkezköydeyim artık nisan mayıs diyordum ama burdaki iş daha fazla sürcek gibi görünüyor. Arabayada hatun el koydu hemde acemi şoför  :t
Gönderen: barut - 25 Ekim 2011, 09:26:38
Abi sen Turanzaları merak ediyordunya..  arabayı sen bana bırak, senin arabada deneyeyim lastikleri. beğenirsen jantları ile veririm senin jantları da ben alırım falan filan feşmekan:) ;D

jantlarımı kaptırmam sana  ;D ;D ;D
Gönderen: barut - 31 Ekim 2011, 18:36:42
İş nedeniyle epey bir uzun süre arabamdan ayrı kalacağım. İşin kötüsü arabaya hatun el koydu :D Acemi olduğu için arabadan çok kendisine bişey olacağından korkuyorum ama yanlız kullanmasına peder izin vermiyor :)

Bu durumlardan sonra eşimide, arabayıda riske atmak uygun olmaz dedim ve Yapı Kredi sigortadan ( sadece onlar yapıyorlar bilginize ) kasko yaptırdım. 1570 lira aldılar ama artık içim ve cebim rahat  >:D

Gönderen: Onamdar - 31 Ekim 2011, 20:02:48
iyimiş bana 2400 gibi bi rakam çakmişlerdi ak sigorta sanırım :D
Gönderen: ALPER. - 31 Ekim 2011, 20:32:51
uygun yapmışlar abi, hasarsızlığın var mıydı hiç?
Gönderen: htmetin - 31 Ekim 2011, 20:49:30
yuhh
Gönderen: cavanozz - 31 Ekim 2011, 22:25:09
geçen sene benden 1.300 tl istemişlerdi..  ::)
Gönderen: barut - 01 Kasım 2011, 13:38:57
iyimiş bana 2400 gibi bi rakam çakmişlerdi ak sigorta sanırım :D

çakal onlar Okan :D
Gönderen: barut - 01 Kasım 2011, 13:40:19
uygun yapmışlar abi, hasarsızlığın var mıydı hiç?

İlk defa kasko yaptırıyorum Ali  :saygılar
Gönderen: barut - 01 Kasım 2011, 13:41:04
yuhh

sıkıyosa arabayı eşine bırakda şehir dışına çık bakalım ne diyecen :D
Gönderen: barut - 01 Kasım 2011, 13:42:35
geçen sene benden 1.300 tl istemişlerdi..  ::)

4 ay önce koç alianz 1375 demişti kart limitinide bu rakamda istediği için yaptıramamıştım. Cuma günü sorduğumda 2012 araçlar sisteme girince 97 modeller kaldırıldı dediler ve yapmadılar :(
Gönderen: htmetin - 02 Kasım 2011, 10:09:25
sıkıyosa arabayı eşine bırakda şehir dışına çık bakalım ne diyecen :D

otomatik varken gözüm arkada değildi, zaten manuelide kullanmaya yanaşmıyor pek:)
Gönderen: barut - 02 Kasım 2011, 11:57:47
bende otomatiğe dönelim istersen dememe rağmen ikna edemedim taktı kafaya illa manuel kullancam diyor :D
Gönderen: cavanozz - 02 Kasım 2011, 13:30:35
bende otomatiğe dönelim istersen dememe rağmen ikna edemedim taktı kafaya illa manuel kullancam diyor :D

hadi geçmiş olsun  ;D
Gönderen: SpeedyTR - 02 Kasım 2011, 13:59:50

Geçmiş olsun abi :) debriyaj baskı balata yeni miydi? :D
Gönderen: barut - 02 Kasım 2011, 14:01:54
yeni sayılmazdı ama ben gidinceye kadar bitireceği kesin :D
Gönderen: nizam - 02 Kasım 2011, 16:45:28
abi can saglıgı olsunda gerisi kolay :)
Gönderen: htmetin - 02 Kasım 2011, 17:27:49

Gönderen: Onamdar - 02 Kasım 2011, 21:58:19
önle arka tampona arazi araçlarındaki gibi çelik bar yaptırmak lazım ayrıca park sensörü kesinlikle gerekli bir bayan için :)
Gönderen: barut - 03 Kasım 2011, 08:45:51

aynen Nizam :D Hatun için 3ün 5in hesabını yapmamak lazım  :sevgi:
Gönderen: barut - 10 Aralık 2011, 15:02:56
İzmire döndüm ve arabama kavuştum :) Doblo sen ne nalet bi arabasın :D
Gönderen: htmetin - 10 Aralık 2011, 18:42:19

Abi hoşgeldin evine.. Ne alemde kırmızılı? baskı balata fark etmişmi?

Birde bulgaristandan haber varmı? :)

+ benim kargoyu unutma:) ;)
Gönderen: SpeedyTR - 10 Aralık 2011, 22:40:56
Abi hoşgeldin evine :) inşallah bi yaramazlık yoktur, herşey yolunda mı? :) 0-100'de değişiklik varmı? :)
Gönderen: barut - 11 Aralık 2011, 12:56:07
Sağolun hoşbulduk :)

Hasan yarın kargonu yollarım kardeşim  :saygılar 2 gündür kullanıyorum baskı balata değişimi gerçekten işe yaramış. Fakat benim hatun izmirdeki bütün çukurlara girmiş sanırım  >:( Zaten ön düzen bakımı ve rot ayarı düşünüyordum şimdi gerekli oldu

Hasan bulgaristan işi bulduğum abs kodlarını onaylatırsam gerçekleşecek
Gönderen: barut - 12 Ocak 2012, 09:15:13
(http://img407.imageshack.us/img407/517/12012012.jpg) (http://img407.imageshack.us/i/12012012.jpg/)

Teşekkürler Hasan  :tamamdir  :sevgi:
Gönderen: htmetin - 12 Ocak 2012, 09:53:59
güzel günlerde kullan abi.  Şu farların içinide karart artık.. çok yakışacak emin ol..
Gönderen: SpeedyTR - 12 Ocak 2012, 11:33:39
dertlendim bak şimdi.. benim kırmızı şeytana çok benziyo.. :sevgi: :D ;D Maşallahh Tayfun Abi.. :) Far karartma +1  :tamamdir
Gönderen: htmetin - 12 Ocak 2012, 11:36:32
Tayfun abi aynaları ne zaman elledin?
Gönderen: STAK67 - 12 Ocak 2012, 11:37:14
maşallah güzel görünüyo :)
Gönderen: htmetin - 12 Ocak 2012, 11:38:12
maşallah güzel görünüyo :)

Aynaları kırmızıya boyamıştaa onu kastettim..
Gönderen: htmetin - 12 Ocak 2012, 11:38:45
 ;D

noluyo yaa
Gönderen: STAK67 - 12 Ocak 2012, 11:39:44
yanlış konuya yanlış yorum yapmşım geri düzelttim
Gönderen: barut - 12 Ocak 2012, 11:42:22
ön tamponu boyatırken onuda aradan çıkarttım Hasan :D far karartma olayını beceremem diye ellemiyom :)
Gönderen: barut - 12 Ocak 2012, 11:44:45
dertlendim bak şimdi.. benim kırmızı şeytana çok benziyo.. :sevgi: :D ;D Maşallahh Tayfun Abi.. :) Far karartma +1  :tamamdir

çokmu benziyo ? hade len ordan :D
Gönderen: htmetin - 12 Ocak 2012, 12:04:47
ön tamponu boyatırken onuda aradan çıkarttım Hasan :D far karartma olayını beceremem diye ellemiyom :)

iyi yapmışsın abi.. bizim spotlineların en büyük eksiklerindendir aynaların siyah olması.. Far karartmak çok basit golf3 topiğinde var daha önce yapılmış uygulamalar orada ayrıntılı olarak anlatılmış oradan bak ve yap bence.. Ben yavaş yavaş sonar ve powerlooktan soğumaya başladım çünkü :))
Gönderen: SpeedyTR - 12 Ocak 2012, 14:39:11
çokmu benziyo ? hade len ordan :D

Abi benziyo tabii :D kaputu açmadığımız sürece :D  ;D
Gönderen: barut - 14 Ocak 2012, 18:49:29
(http://img23.imageshack.us/img23/8052/1002978qp.jpg) (http://img23.imageshack.us/i/1002978qp.jpg/)

balığa kaçıyoz balığa :D
Gönderen: htmetin - 14 Ocak 2012, 23:16:35
çeki demirine mi bağladın tekneyi hayırdır ?:)) hazır kapakta yokken:))
Gönderen: suskun - 14 Ocak 2012, 23:50:36
Ovv çok iyi olmuş abii  :tamamdir
Gönderen: MeTHea35 - 15 Ocak 2012, 01:31:32
maşallah abi su panjurun alt bıyıgı aracın renginde kırmızı yapsan daha güzel durur gibi ;)
Gönderen: TanerErbay - 15 Ocak 2012, 09:11:32

(http://img20.imageshack.us/img20/7228/25072011001.jpg) (http://img20.imageshack.us/i/25072011001.jpg/)

Kaput amortisörleride feci bişeymiş ya  :sevgi:

bende ne zamandan beri bunlari ariyordum

taktiktan sonra ban resim yollucaktin :)

güle güle kullan, cok sik ve büyük bir rahatliktir kaput amortisörleri. bekledigine degmistir umarim
Gönderen: barut - 15 Ocak 2012, 11:52:24
çeki demirine mi bağladın tekneyi hayırdır ?:)) hazır kapakta yokken:))

yok be ya amcamın biri bırakmış bende fırsatdan istifade çektim önüne :D

Sağolasın Hamit  :tamamdir

Mete boyasız hali ile daha güzel gibime geliyor, o yüzden boyatmayı düşünmüyom.

Kusura bakma Taner foruma resimi ekleyince ayrıca sanada gönderme konusu hiç aklıma gelmedi.
Gönderen: barut - 26 Ocak 2012, 09:13:58
(http://img27.imageshack.us/img27/9310/26012012.jpg) (http://img27.imageshack.us/i/26012012.jpg/)

yakında  :sevgi: (http://www.renault9-11.com/images/smilies/910817.gif) (http://www.renault9-11.com/images/smilies/910817.gif)
Gönderen: htmetin - 26 Ocak 2012, 10:07:17
Tamam Tamam Sakin Tayfun abi ;D :D  Spoiler hayırlı olsun. İnşallah sorunzuca takarsın.. Memleketimde ne cevherler var gezip bakmak lazım işte..
Gönderen: barut - 26 Ocak 2012, 10:29:33
harbiden de öyle Hasan :D İngiltereden sipariş vermeyi bile göze almıştım nerdeyse  ^-^ montaj konusunda tel. desteği alacam senden
Gönderen: htmetin - 26 Ocak 2012, 10:37:41
harbiden de öyle Hasan :D İngiltereden sipariş vermeyi bile göze almıştım nerdeyse  ^-^ montaj konusunda tel. desteği alacam senden

Herzaman..
Gönderen: cavanozz - 27 Ocak 2012, 10:36:17
hayırlı olsun tayfun.. ışıklı değilmi yanlışmı görüyorum ?  ::)
Gönderen: barut - 27 Ocak 2012, 13:20:21
yok be can bildiğin GTİ spoiler işte hem ışığı ne yapacaz arka camda 3. stop varya zaten :D
Gönderen: barut - 28 Ocak 2012, 09:01:24
dün köpek çetesi arabama saldırdı sivas kangalı gibi olan bir it sağ ön kapı çıtasını parçaladı  >:(  :bekleriz: sopa gibi birşey olsa dalacaktım şerefsizlere
Gönderen: htmetin - 28 Ocak 2012, 10:46:28
Kaskodan değişmezmi? git servisten orjinalini getirtsinler.
Gönderen: barut - 28 Ocak 2012, 10:47:22
kaskom vardı dimi  ;D ;D ;D bi çıta içinde bozmanın anlamı olmaz ama
Gönderen: htmetin - 28 Ocak 2012, 11:21:48
Belli bir rakamın altında ise bozmuyorlarmış galiba.. bi araştır derim
Gönderen: htmetin - 28 Ocak 2012, 11:37:51
işkembe-i kübra: yazma ve sallama sanatının en üst kademesi. günümüzde kafadan atmak fiilindeki kafadan bu tamlamanın yerine geçmiştir.
Gönderen: cavanozz - 28 Ocak 2012, 13:04:02
işkembe-i kübra: yazma ve sallama sanatının en üst kademesi. günümüzde kafadan atmak fiilindeki kafadan bu tamlamanın yerine geçmiştir.

;D  hasan hayırdır
Gönderen: htmetin - 28 Ocak 2012, 13:17:46
;D  hasan hayırdır

Bir önceki mesajıma istinaden:) ben bile inanmadım yani ::)
Gönderen: barut - 28 Ocak 2012, 20:41:52
çok şanslı adamım :D köpeklerin saldırdığı sokağa gelmeden 50mt önce arabayı park ettim sokağı dolaşayım dedim. Tanıdık akşam beni görmüş düşen çıtayı alıp saklamış beni görünce gel gel parçan bende dedi. Tırnaklar kırılmış ama slikonla işi çözerim :)
Gönderen: htmetin - 28 Ocak 2012, 23:18:06
abi köpekler sen hareket halinde ikenmi saldırdılar yoksa araba park halindeykenmi?
Gönderen: barut - 29 Ocak 2012, 00:06:47
hareket halindeyken Hasan
Gönderen: htmetin - 29 Ocak 2012, 19:30:09
hareket halindeyken Hasan

şerefsiz itler.
Gönderen: barut - 29 Ocak 2012, 19:38:34
tırnaklar kırıldığı için silikonladım ve bantladım yarın sökecem bantları. İnşallah eskisi gibi olur
Gönderen: htmetin - 30 Ocak 2012, 11:42:19
tırnaklar kırıldığı için silikonladım ve bantladım yarın sökecem bantları. İnşallah eskisi gibi olur

abi tırnaklardan sipariş etseydin  www.reyondanal.com
Gönderen: barut - 30 Ocak 2012, 17:26:27
http://www.reyondanal.com/main/golf_beyaz_cita_357853575-pmu771.html

bu mudur ???
Gönderen: htmetin - 30 Ocak 2012, 18:03:29
Tayfun abi çıta klipsleri iki çeşit oluyorlar
Biri kısa olan biri uzun olan. ikiside bizim araçlarda kullanılıyor.

http://www.reyondanal.com/main/klips_cita_beyaz_kisa_pimli1h0853585_vw_golf3-pmu766.html

http://www.reyondanal.com/main/klips_cita_beyaz_1h0853585a_vw_golf_3-pmu767.html
Gönderen: barut - 30 Ocak 2012, 18:21:03
Sağolasın Hasan 10ar tane sipariş vereyimde sağlam olsun  :tamamdir
Gönderen: htmetin - 30 Ocak 2012, 20:15:52
Sağolasın Hasan 10ar tane sipariş vereyimde sağlam olsun  :tamamdir

Sen bence köpeklere çare bul.. belediye beyaz masa..
Gönderen: SpeedyTR - 03 Şubat 2012, 12:39:30
Sen bence köpeklere çare bul.. belediye beyaz masa..

Alıntı..  ;D :D ;D
http://www.youtube.com/watch?v=eiixkXnReVc&feature=share
Gönderen: barut - 03 Şubat 2012, 12:43:43
muhuuuhuuuhhahaahahaahahhh :)
Gönderen: barut - 20 Şubat 2012, 13:39:29
(http://img546.imageshack.us/img546/995/20022012.jpg) (http://img546.imageshack.us/i/20022012.jpg/)

Gönderen: taaytay - 20 Şubat 2012, 13:45:20
masallah Allah kaza bela vermesin çok temiz duruyor ..
Gönderen: barut - 20 Şubat 2012, 13:49:35
sağol adaş  :saygılar
Gönderen: nizam - 20 Şubat 2012, 15:06:12
(http://img546.imageshack.us/img546/995/20022012.jpg) (http://img546.imageshack.us/i/20022012.jpg/)

Gönderen: htmetin - 20 Şubat 2012, 15:13:24
Kırmızı olan senin arabaydı di mi?  :D Güzel olmuş güle güle kullan  8)
Gönderen: barut - 20 Şubat 2012, 15:53:48
spoiler bu kadarmı değiştirir arabayı arkadaş :D sağol Nizam, Hasan  :tamamdir
Gönderen: taaytay - 20 Şubat 2012, 15:56:43
sağol adaş  :saygılar
eyv abi yakında aynı kareye baska bi  mk3 sokucaz inş :)
Gönderen: barut - 20 Şubat 2012, 15:58:50
4 gözle bekliyoruz MGY'yi  :saygılar
Gönderen: htmetin - 20 Şubat 2012, 16:25:21
Arabının hasıdır MGY.. Canım sıkıldıkça fotoğraflarına bakıyorum özellikle iç döşemesine bu gidişte bende deri kaplatçan benim sportu..
Gönderen: taaytay - 20 Şubat 2012, 16:31:58
4 gözle bekliyoruz MGY'yi  :saygılar
cuma günü Allanın izniyle ucuyorum :)
Gönderen: taaytay - 20 Şubat 2012, 16:32:33
Arabının hasıdır MGY.. Canım sıkıldıkça fotoğraflarına bakıyorum özellikle iç döşemesine bu gidişte bende deri kaplatçan benim sportu..
bizde aynı güzellikte tutmaya çalısıcaz artık hatta dahada güzelleşitircem inş :)
Gönderen: htmetin - 20 Şubat 2012, 16:43:32
bizde aynı güzellikte tutmaya çalısıcaz artık hatta dahada güzelleşitircem inş :)

İstanbula geldiğimizde görüyorduk arabayı "şimdi uzaklardasın hayallerdesin rüyalardasın"  belki yaza doğru:))
Gönderen: taaytay - 20 Şubat 2012, 17:12:42
İstanbula geldiğimizde görüyorduk arabayı "şimdi uzaklardasın hayallerdesin rüyalardasın"  belki yaza doğru:))
izmire yolun düşerse her zaman görebilirsin yine misafirimiz olursun hatta   :)
Gönderen: barut - 21 Şubat 2012, 09:23:43
olcak olcakkkk pasaportda kahvaltı yapacaz boyoza boğacam onu :D
Gönderen: htmetin - 21 Şubat 2012, 10:18:44
en son 2007'de oradaydımm.. Vadesi doldu bu yaz yine İzmir ilacımı almam lazım..
Gönderen: ALPER. - 21 Şubat 2012, 12:17:48
cuma günü Allanın izniyle ucuyorum :)

Aaa niye; uçakla git?

Cem Yılmazın sevdiğim şakalarındandır :D

Alana da satana da hayırlı olsun inşallah

Tayfun abi senin araca yorum yapacaktık nerelere geldik görüyor musun? :) Maşallah çok temiz aracın, kar yaramış :D
Gönderen: barut - 21 Şubat 2012, 12:29:54
Eyvallah sağolasın  :tamamdir
Gönderen: taaytay - 21 Şubat 2012, 12:57:42
Aaa niye; uçakla git?

Cem Yılmazın sevdiğim şakalarındandır :D

Alana da satana da hayırlı olsun inşallah

Tayfun abi senin araca yorum yapacaktık nerelere geldik görüyor musun? :) Maşallah çok temiz aracın, kar yaramış :D
tsk ederim  :) cem yılmazı severim bende  ;)
Gönderen: MeTHea35 - 21 Şubat 2012, 13:43:05
Çok iyi olmuş abi ;)
Gönderen: barut - 22 Şubat 2012, 13:39:31
(http://img6.imageshack.us/img6/4171/22022012.jpg)

bakalım becerebilcezmi dikiş olayını  :saskin:
Gönderen: htmetin - 22 Şubat 2012, 13:44:42
kırmızı iplikle dik:))
Gönderen: barut - 22 Şubat 2012, 13:52:44
eveeetttt oda iyi bir fikir :D
Gönderen: htmetin - 22 Şubat 2012, 14:27:15
kolay gelsin. bitince tombul bir direksiyonun olacak.
Başlık: Ynt: barut MK3
Gönderen: barut - 01 Mart 2012, 15:37:46
Tayfun abi çıta klipsleri iki çeşit oluyorlar
Biri kısa olan biri uzun olan. ikiside bizim araçlarda kullanılıyor.

http://www.reyondanal.com/main/klips_cita_beyaz_kisa_pimli1h0853585_vw_golf3-pmu766.html

http://www.reyondanal.com/main/klips_cita_beyaz_1h0853585a_vw_golf_3-pmu767.html

(http://img521.imageshack.us/img521/8310/01032012003.jpg) (http://img521.imageshack.us/i/01032012003.jpg/)

(http://img823.imageshack.us/img823/3669/01032012004.jpg) (http://img823.imageshack.us/i/01032012004.jpg/)

kısa olanlardan sipariş vermiştim fakat çıtadan söktüklerimle birebir aynı olmasına rağmen çıtayı tutmadı benim atladığım bir püf noktasımı var ne dersiniz ?
Gönderen: htmetin - 01 Mart 2012, 15:42:31
Bizim çıtaların üzerinde mecburen iki tip var. Birisi uzun birisi kısa. Kısa olan kapının menteşe tarafındaki yeri diğer uzun olan kısımlar ise kapı üzerini tutuyor diye biliyorum.
Gönderen: barut - 01 Mart 2012, 15:43:34
çıtadan söktüklerim elimde Hasan hepsi aynı kısa uzun yok
Gönderen: htmetin - 01 Mart 2012, 16:15:26
Aynısı benim başıma kapı panzotlarının klipslerinde başıma gelmişti..  >:(
Gönderen: barut - 01 Mart 2012, 16:23:30
abi bana siparişi verdikten sonra mail attılar aldıklarınız yanlış

http://www.reyondanal.com/main/klips_cita_beyaz_1h0853585b_vw_golf_3-pmu765.html

bundan da almanız gerekiyor diyorlardı.Ama bu kadar uzun klips kapı sacının neresini tutacak ki  içerde boşta kalacak :t
Gönderen: barut - 01 Mart 2012, 17:26:11
olayı çözdük çıtanın arka çamurluklara doğru olan kısmına 2 adet
http://www.reyondanal.com/main/klips_cita_beyaz_1h0853585b_vw_golf_3-pmu765.html

bundan takılması gerekiyormuş :( çıtanın boşluğu çamurluğa doğru derinleşiyor  :t ne akla hizmet yapmışlar anlamadım ama olsun vw bi başka  :sevgi:
Gönderen: htmetin - 01 Mart 2012, 17:53:07

bundan takılması gerekiyormuş :( çıtanın boşluğu çamurluğa doğru derinleşiyor  :t ne akla hizmet yapmışlar anlamadım ama olsun vw bi başka  :sevgi:

evet öyle olması lazım.. Abi yakında olsak tavan çıtası klipsi sipariş ettirirdim senin üzerinden:)  2 TL'lik parça için kargocuyu zengin etmek istemiyorumm. Ama adamları adresi İstanbuldaki eve yakın artık oraya gittiğimde yoklıycam adamları..
Gönderen: gez_gin - 01 Mart 2012, 18:49:05
ustat 2 sanayide japon oto vardı onda orjinal çıta ve ustunde bu klipslerden vardı alacak gibi baksaydın kopya çekerdin :)
Gönderen: MeTHea35 - 01 Mart 2012, 21:37:33
ustat 2 sanayide japon oto vardı onda orjinal çıta ve ustunde bu klipslerden vardı alacak gibi baksaydın kopya çekerdin :)
Ben o klipslerden aldım güzel bir fiyatı var :D
Gönderen: cavanozz - 01 Mart 2012, 21:41:16
ee başka yenilik yokmu tayfun ?  ::)  :)
Gönderen: gez_gin - 01 Mart 2012, 21:50:11
bende aldım arka sag çıta 100 milyondu :)
Gönderen: barut - 02 Mart 2012, 09:08:09
ee başka yenilik yokmu tayfun ?  ::)  :)

(http://img854.imageshack.us/img854/9020/01032012001.jpg) (http://img854.imageshack.us/i/01032012001.jpg/)

(http://img834.imageshack.us/img834/7514/01032012.jpg) (http://img834.imageshack.us/i/01032012.jpg/)

Teşekkürler Can :tamamdir
Gönderen: BERKİN METİN - 02 Mart 2012, 09:58:08
Maşallah çok güzel çok temiz duruyor kazasız belasız :)) arka koltuk başlıklarını nerden temin edebiliriz acaba benimde aklımda vardı ama nasıl durcağını bilmediğimden üstünde durmadım çok güzel olmuş :)
Gönderen: barut - 02 Mart 2012, 10:01:44
Arka koltukda oturan insanlar için en büyük eksiklikti sağolsun Can kardeşim derdime çare oldu  :sevgi:
Gönderen: barut - 02 Mart 2012, 10:03:29

stok kodu 185 olandan sipariş vermiştim eleman beni uyardı 184'den de almanız gerekir diye ben burnumun dikine gittiğim için 6,5 lira kargo parası daha verecem :D
Gönderen: barut - 02 Mart 2012, 10:04:53
bende aldım arka sag çıta 100 milyondu :)

nerden bulmuştun çıtayı ?
Gönderen: gez_gin - 02 Mart 2012, 18:01:06
2 sanayide japon otoda tayfun
Gönderen: barut - 02 Mart 2012, 18:14:11
allahdan çıtalar sağlam :D
Gönderen: taaytay - 02 Mart 2012, 18:23:16
abi çok güzel olmus bende takıcam arka baslıkları kaplattım :)
Gönderen: barut - 02 Mart 2012, 18:34:56
sorma ya dün eşim şaşırdı ne güzel olmuş böyle diyor :D
Gönderen: taaytay - 02 Mart 2012, 18:37:17
sorma ya dün eşim şaşırdı ne güzel olmuş böyle diyor :D
abi benim çok hosuma gidiyor arkadan bakıldıgı zaman arabanın kaderini değiştiriyor bence :) maşallah
Gönderen: barut - 03 Mart 2012, 13:29:38

(http://img401.imageshack.us/img401/1312/03032012.jpg) (http://img401.imageshack.us/i/03032012.jpg/)

klipsler bunlar arkadaşlar aklınızda bulunsun  :saygılar
Gönderen: barut - 04 Mart 2012, 21:03:14
klipsleri bugün kullandım çıtaları monte ettim sapa sağlam oldu :D

(http://img18.imageshack.us/img18/2020/04032012005.jpg) (http://img18.imageshack.us/i/04032012005.jpg/)

(http://img825.imageshack.us/img825/4368/04032012004.jpg) (http://img825.imageshack.us/i/04032012004.jpg/)

(http://img856.imageshack.us/img856/9457/04032012006.jpg) (http://img856.imageshack.us/i/04032012006.jpg/)

silikon sprey ve fırça ile motor temizliği yaptım, siyah mat sprey boya ile sinyali ve reflektörü boyadım çiçek gibi oldu ;D
Gönderen: htmetin - 05 Mart 2012, 09:28:49
Maşallah abii. Sinyalleri Şeffaf far spreyi ile boyasaydın keşke..
Gönderen: barut - 05 Mart 2012, 09:41:51
şeffaf olanını bulamadım mat siyah vardı sinyal ampulünü sarı renk almak gerekiyor şimdi bu hali ile sinyal belli oluyor ama biraz sönük kalıyor
Gönderen: barut - 11 Mart 2012, 21:38:40
İzmir - Çerkezköy 560km'lik zorunlu yolculuk maceram

(http://img11.imageshack.us/img11/4996/1003027e.jpg) (http://img11.imageshack.us/i/1003027e.jpg/)

Edremit tepe noktasından manzaralı bir poz ( pili değiştirince tarihi değiştirmeyi unutmuşum )

(http://img804.imageshack.us/img804/5480/10032012002w.jpg) (http://img804.imageshack.us/i/10032012002w.jpg/)

(http://img85.imageshack.us/img85/5324/10032012036.jpg) (http://img85.imageshack.us/i/10032012036.jpg/)

(http://img560.imageshack.us/img560/5113/10032012020.jpg) (http://img560.imageshack.us/i/10032012020.jpg/)

(http://img844.imageshack.us/img844/9978/10032012027.jpg) (http://img844.imageshack.us/i/10032012027.jpg/)

kaçırdığım vapuru beklerken

(http://img27.imageshack.us/img27/8162/10032012029.jpg) (http://img27.imageshack.us/i/10032012029.jpg/)

Lapsekide köfte molası :)

(http://img441.imageshack.us/img441/3830/10032012032.jpg) (http://img441.imageshack.us/i/10032012032.jpg/)

(http://img6.imageshack.us/img6/1966/10032012041.jpg) (http://img6.imageshack.us/i/10032012041.jpg/)

bu yolda Tekirdağ - Çerkezköy arasında yeni yapılan 40-45km'lik bir güzergah

(http://img831.imageshack.us/img831/8346/11032012002s.jpg) (http://img831.imageshack.us/i/11032012002s.jpg/)

5 dakika önceki hali :( bu memlekete yaz temmuzda geliyor herhalde dışarısı -3 falan
Gönderen: suskun - 11 Mart 2012, 22:07:50
abi maaşallah çok güzel kareler  :tamamdir
Gönderen: lostys - 11 Mart 2012, 23:12:39
yol üstünde olsan bize de uğra derdim de abi :D uzak gitmişsin bize :D
Gönderen: htmetin - 12 Mart 2012, 08:56:49
Lapsekide nerede köfte yediğini biliyorum :))
Gönderen: barut - 12 Mart 2012, 10:47:09
Sorma Hamit kareler süper ama hava berbatdı ben bu kadar rüzgarlı bir havada hiç araba kullanmamıştım :D İlker zaman kısıtlı olduğu için direk basıp geldim yoksa aklımada gelmedin değil :D

Hasan özellikle yemek için durmadım valla vapuru kaçırınca bişeyler yemek için direk bi lokantaya daldım
Gönderen: taaytay - 12 Mart 2012, 12:12:56
abi gecmiş olsun gidip gelmişin  zevkli olur uzun yol ya :) ne kadar yaktı uzun yolda
Gönderen: barut - 12 Mart 2012, 13:05:46
geri gelmedim adaş, çerkezköydeyim epey bir süre :) yakıt şirketden olunca hiç ölçmedim ;D
Gönderen: iko - 12 Mart 2012, 15:00:03
geri gelmedim adaş, çerkezköydeyim epey bir süre :) yakıt şirketden olunca hiç ölçmedim ;D

ne kadar ordasın abi ?? ç.kaleye gidicem bende bi ara denk gelirsek görüşelim..
Gönderen: barut - 12 Mart 2012, 15:59:11
2-3 ayda olabilir 1 senede :D
Gönderen: taaytay - 12 Mart 2012, 16:03:43
anladım abi :D 
Gönderen: barut - 12 Mart 2012, 16:04:14
dün farkettim ön tamponda iç kısımda lastik arasında kalan plastik korumayı parçalamışım lastiğe sürtüyor sinir oldum. Ne diye geçiyor adını bilen varmı bunun ?

kaza yapmadım eski resimden göstereyim yuvarlak içindeki parça  :t

(http://img69.imageshack.us/img69/5765/07062011004kopya.jpg) (http://img69.imageshack.us/i/07062011004kopya.jpg/)
Gönderen: cavanozz - 12 Mart 2012, 19:26:48
aklım gitti tayfun.. bu resimle mi tarif edilir tobe tobee  ;D  :bekleriz:
Gönderen: barut - 12 Mart 2012, 19:43:43
ya ne yapayım tarif etmek zor oldu tek gözüken resimde bu :D
Gönderen: servet_volt - 13 Mart 2012, 02:34:36
ne zaman oldu senın bu kaza tayfun abı ya ..
Gönderen: barut - 13 Mart 2012, 08:03:43
Geçen sene olmuştu Akın
Gönderen: htmetin - 17 Mart 2012, 17:21:28
Şeffaf far spreyi
(http://img825.imageshack.us/img825/237/img5240uw.jpg) (http://img825.imageshack.us/i/img5240uw.jpg/)
Gönderen: barut - 17 Mart 2012, 22:55:48
direk farlara uygulasak mı :D
Gönderen: htmetin - 17 Mart 2012, 23:03:26
Sinyal ve reflektörlere giriş..
Gönderen: barut - 17 Mart 2012, 23:04:49
yaptık ya o işi zaten
Gönderen: htmetin - 17 Mart 2012, 23:06:11
Sen mat siyah ile yaptın..
Gönderen: barut - 17 Mart 2012, 23:07:47
sinyaller gündüz çok cansız yanıyor haklısın  :-X
Gönderen: barut - 10 Nisan 2012, 08:31:30
(http://img214.imageshack.us/img214/5302/1003083x.jpg) (http://img214.imageshack.us/i/1003083x.jpg/)

beşiktaşda dinlenmeye çekildi :)
Gönderen: nizam - 10 Nisan 2012, 09:34:32
 :)
Gönderen: htmetin - 10 Nisan 2012, 12:17:50
İstanbulu Kesss
Gönderen: barut - 18 Nisan 2012, 15:04:03
Az önce peder muayenesini yaptırdı KUSURSUZ geçmenin hazzını yaşadı adam 65 yaşında :D
Gönderen: htmetin - 18 Nisan 2012, 17:58:41
 :D :D geçmiş olsun.. Babana selam damara devam  ;D
Gönderen: barut - 18 Nisan 2012, 18:16:16
eyvallah Hasanım  :saygılar
Gönderen: MeTHea35 - 18 Nisan 2012, 18:38:40
abi  baska nası gecıcek yaa lutfen :)
Gönderen: htmetin - 18 Nisan 2012, 19:01:28
abi  baska nası gecıcek yaa lutfen :)
;D ;D
Gönderen: cavanozz - 18 Nisan 2012, 20:08:11
tayfun izmire geri döndün demek hani görüşecektik  :bekleriz:
Gönderen: barut - 19 Nisan 2012, 08:01:42
Sağolun arkadaşlar hafif kusur diye yazdıkları standart şeyler olduğu için ( lpg stickerı,far ayarı ki ben bu far ayarını anlamış değilim 10 dakka öncede yaptırsan orda hatalı çıkıyor,motor no okunmuyor) kusursuz diyorum :D

Can İzmire gittim geldim ama HAN'ım arabaya el koydu :D
Gönderen: cavanozz - 19 Nisan 2012, 11:45:08
Sağolun arkadaşlar hafif kusur diye yazdıkları standart şeyler olduğu için ( lpg stickerı,far ayarı ki ben bu far ayarını anlamış değilim 10 dakka öncede yaptırsan orda hatalı çıkıyor,motor no okunmuyor) kusursuz diyorum :D

reis müdahele ettiyse yapacak bişey yok..  ;D
Gönderen: htmetin - 19 Nisan 2012, 11:56:33

Aynı kusurlar bende de mevcuttu.. Hatta muayeneyi yapan arkadaş çok şaşırmış bir ifade ile "Abi, sol far tam ayarında sağ far ise dağlara taşlara" demişti ) birde bende sis farının camı kırık diye yazmışlar sanki sis farı zorunlulukmuş gibi :) LPG etiketi bende de yok çünkü lpg yok  ;D ;D
Gönderen: htmetin - 21 Nisan 2012, 19:19:14
Direksiyonu kaplkadın mı abi?
Gönderen: barut - 23 Nisan 2012, 09:56:00
yok be Hasan ona zaman kalmadı bagajda beni bekliyor
Başlık: Ynt: Ynt: barut MK3
Gönderen: barut - 08 Temmuz 2012, 11:53:40
(http://img.tapatalk.com/c3aeb1d4-4a2e-d775.jpg)

1 Aylık aranın ardından kavustuk :)

HTC EVO 3D
Gönderen: MeTHea35 - 09 Temmuz 2012, 03:04:45
hala süper :D  :tamamdir :tamamdir
Başlık: Ynt: Ynt: Ynt: barut MK3
Gönderen: barut - 09 Temmuz 2012, 10:56:30
hala süper :D  :tamamdir :tamamdir

Başı gözü sağ çok şükür :)

HTC EVO 3D
Gönderen: htmetin - 09 Temmuz 2012, 13:07:46
ve hala kıpkırmızı
Başlık: Ynt: Ynt: Ynt: barut MK3
Gönderen: barut - 12 Temmuz 2012, 11:36:14
ve hala kıpkırmızı

Sağol Hasan pasta ciladan sonra dahada kırmızı olacak

HTC EVO 3D
Gönderen: barut - 27 Temmuz 2012, 08:56:18
(http://img43.imageshack.us/img43/3171/imag0587q.jpg) (http://img43.imageshack.us/i/imag0587q.jpg/)

Kazdağlarında molada

(http://img208.imageshack.us/img208/6263/20120724230550.jpg) (http://img208.imageshack.us/i/20120724230550.jpg/)

Çerkezköyde uykuda
Gönderen: nizam - 27 Temmuz 2012, 09:55:19
Gönderen: htmetin - 27 Temmuz 2012, 12:23:57
Kazdağları = Oksijen + menemen + çay ohh ohh :)
Gönderen: barut - 27 Temmuz 2012, 13:30:30
Aynen Hasan  :D
Gönderen: STAK67 - 28 Temmuz 2012, 00:52:44
maşallah  :tamamdir :tamamdir
Gönderen: 5ani5 mk2 - 28 Temmuz 2012, 08:43:58
cok diri makina maaşallah :)
Başlık: Ynt: Ynt: barut MK3
Gönderen: barut - 21 Ağustos 2012, 13:56:11
(http://img.tapatalk.com/1885599e-68a7-4410.jpg)

Paşa paşa yatıyor :)
Gönderen: barut - 23 Ekim 2012, 08:26:36
İş nedeniyle epey bir uzun süre arabamdan ayrı kalacağım. İşin kötüsü arabaya hatun el koydu :D Acemi olduğu için arabadan çok kendisine bişey olacağından korkuyorum ama yanlız kullanmasına peder izin vermiyor :)

Bu durumlardan sonra eşimide, arabayıda riske atmak uygun olmaz dedim ve Yapı Kredi sigortadan ( sadece onlar yapıyorlar bilginize ) kasko yaptırdım. 1570 lira aldılar ama artık içim ve cebim rahat  >:D

vay beee 1 sene geçmiş kasko yaptıralı dün aradı sigortacım bayramın ilk günü doluyor kasko diye :)

yine yapı kredi yaptırırsam 1100 TL Liberty Sigortadan teklif almış 857 TL ikisininde teminat kapsamları aynı ne yapayım bilemedim :(
Gönderen: emrah_akkas - 23 Ekim 2012, 09:07:13
İkiside aynı işi görmüyormu 857 TL iyi fiyat abi...
Gönderen: barut - 23 Ekim 2012, 09:13:01
Emrah firma hakkında hiç bilgim yok. Fiyat konusunda bu kadar indirimli olanlar müşteri memnuniyetinde ne kadar iyi onu öğrenmem lazım
Gönderen: emrah_akkas - 23 Ekim 2012, 09:21:54
Ben sıkıntı olacagını sanmıyorum ama tabı araştırmakta fayda var...
Gönderen: barut - 27 Kasım 2012, 16:03:29
Haftasonu hasret giderdik :D aydın otoyolunda beni tek geçebilen Passat 2.0 TDİ oldu  :saskin:

(http://img831.imageshack.us/img831/2809/imag0096cg.jpg) (http://img831.imageshack.us/i/imag0096cg.jpg/)
Gönderen: htmetin - 27 Kasım 2012, 16:22:22
Abi ayna kapağı_? geçmiş olsun yengemi yine :)
Gönderen: barut - 27 Kasım 2012, 16:26:06
:D aynen Hasan hatun uçurmuş. forumdan bir arkadaş gönderecekti ama ses çıkmadı  :( Sadece kapak satılmıyordu dimi  :-[
Gönderen: htmetin - 27 Kasım 2012, 16:27:13
:D aynen Hasan hatun uçurmuş. forumdan bir arkadaş gönderecekti ama ses çıkmadı  :( Sadece kapak satılmıyordu dimi  :-[

abi bulmam mümkün bi ara satılıyordu satılık bölümünde yanlış hatırlamıyorsam. Ama istersen sana komple motorlu ayna ve düğmelerini gönderelim ?  :D :D
Gönderen: barut - 27 Kasım 2012, 16:29:30
projeni rafa kaldırma derim :D
Gönderen: htmetin - 27 Kasım 2012, 16:31:01
Jantları bana gönder, ayna sistemini elinde bil falan vs. dermişim:)
Gönderen: barut - 27 Kasım 2012, 16:34:31
 ;D ;D ;D

sadece sağ ayna 50 liraymış ya alırım kapağı boyatır takarım aynada yedek durur nasıl olsa yakında onuda kırar :D
Gönderen: nizam - 27 Kasım 2012, 17:04:30
yakışıklı mk3 :)
Gönderen: barut - 28 Kasım 2012, 11:05:33
yakışıklı mk3 :)

alıcımısın kardeş :D
Gönderen: nizam - 28 Kasım 2012, 11:16:50
alıcımısın kardeş :D

yok mk3 fiyatına çıkarsam mk4 alırım :) vw cilerin istekleri beni aşar abi :D
Gönderen: servet_volt - 01 Aralık 2012, 23:49:40
;D ;D ;D

sadece sağ ayna 50 liraymış ya alırım kapağı boyatır takarım aynada yedek durur nasıl olsa yakında onuda kırar :D

abi sag aynayı 50 tl ye nerde buldun :) banada sol ayna lazım komple kasayla bırlıkte kapının onunde bırı ucurmusta...
Gönderen: barut - 02 Aralık 2012, 08:39:12
yan sanayi ama benim işimi görür :D

http://www.parcatreni.com/volkswagen-golf-3-kapi-aynasi-manuel-sol-1991-1998-18626.html
Gönderen: barut - 19 Aralık 2012, 00:22:44
İzmir havaalanı iç hatlar şantiyesinde bol bol ıslanıyor :D

(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/SZdr.jpg)
Gönderen: MeTHea35 - 19 Aralık 2012, 01:08:22
abi döndün mü artık izmir'e :D
Gönderen: safakaksu90 - 19 Aralık 2012, 01:33:22
dikkat çekici  :D
Gönderen: htmetin - 19 Aralık 2012, 16:52:15
Esrarengiz :)
Gönderen: cavanozz - 19 Aralık 2012, 23:22:00
araçta kırık çatlak patlak birşeyler yokmu tayfun böyle fotolara alışkın değiliz   ;D  ;D
Gönderen: htmetin - 20 Aralık 2012, 12:34:48
sanki araba biraz sola yatık gibi  :melek:
Gönderen: barut - 20 Aralık 2012, 22:13:32
:D Can araba çok şükür bıraktığım gibi. İzmir havaalanı iç hatlar işini aldık bir değişiklik olmazsa 14 ay falan burdayım gibi görünüyor  ;) Hasan otoparkı bile TAV yaptığı için yağmur için şev yapılmış ondan sola yatık  :saygılar
Gönderen: htmetin - 21 Aralık 2012, 11:57:16
:D Can araba çok şükür bıraktığım gibi. İzmir havaalanı iç hatlar işini aldık bir değişiklik olmazsa 14 ay falan burdayım gibi görünüyor  ;) Hasan otoparkı bile TAV yaptığı için yağmur için şev yapılmış ondan sola yatık  :saygılar

Abi izmire döndün demek.. Sevindim..
Gönderen: Symbol - 21 Aralık 2012, 21:50:14
Maaşallah temize benziyor :)
Ama bir pasta cila istiyor gibi araç. sağda solda yapacak kimse yok mu ?

İzmir havaalanı iç hatlar şantiyesinde bol bol ıslanıyor :D

(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/SZdr.jpg)
Gönderen: barut - 21 Aralık 2012, 23:02:35
zımparaları suya basan biri vardı ama  ::)
Gönderen: barut - 24 Aralık 2012, 10:09:46

Alıntı
araçta kırık çatlak patlak birşeyler yokmu tayfun böyle fotolara alışkın değiliz     

(http://img14.imageshack.us/img14/6436/imag0168mq.jpg) (http://img14.imageshack.us/i/imag0168mq.jpg/)

(http://img541.imageshack.us/img541/8838/imag0164f.jpg) (http://img541.imageshack.us/i/imag0164f.jpg/)

(http://img812.imageshack.us/img812/8777/imag0163p.jpg) (http://img812.imageshack.us/i/imag0163p.jpg/)

(http://img692.imageshack.us/img692/1889/imag0165ka.jpg) (http://img692.imageshack.us/i/imag0165ka.jpg/)

Havaalanı yolu Gaziemir alt geçidi girişinde sıkışan trafik beni bu hale getirdi :( ben ve arkamdaki palio kurtardık dediğimiz anda en arkadan gelen clio duramadı   :-[
Gönderen: brkdmr38 - 24 Aralık 2012, 10:12:47
Geçmiş olsun abi  :-[
Gönderen: ykaran - 24 Aralık 2012, 10:37:53
geçmiş olsun. Allah beterinden korusun
Gönderen: freegane - 24 Aralık 2012, 10:47:22
Bununla geçmiş olsun Tayfun,Allah beterinden esirgsin
Gönderen: barut - 24 Aralık 2012, 11:07:03
Çok sağolun arkadaşlar. Siz siz olun emniyet kemersiz 100m bile yol almayın. Kemer olmasa ön cama kesin dalardım.
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 24 Aralık 2012, 11:18:16
Büyük geçmiş olsun Tayfun abi Allah beterinden saklasın  :-[
Gönderen: htmetin - 24 Aralık 2012, 11:28:09
Abi geçmiş olsun.. Kaza işte ne zaman gelceği belli olmuyor. Arka çamurluğu kurtarmışsın, bagaj kapağı işçilik ile kurtarır ama arka çamurluk far değişmesi gerekiyor.. Emniyet kemeri hayat kurtarır
Gönderen: barut - 24 Aralık 2012, 11:34:32
Bugün ekpertiz yapılacak Gaziemir Vosmere bıraktım aracı inşallah sıkıntı çıkarmazlar parça konusunda.Parçaları bulmak zor olabilir gibi bir laf söyledi araç kabuldeki arkadaş ama oda mk3 ile pek ilgilenmediklerinden diye düşünüyorum.

Gönderen: nizam - 24 Aralık 2012, 11:36:37
geçmiş olsun tayfun abi
Gönderen: kemanchi - 24 Aralık 2012, 11:40:00
çok geçmiş olsun bunada şükür
Gönderen: htmetin - 24 Aralık 2012, 11:47:35
Bugün ekpertiz yapılacak Gaziemir Vosmere bıraktım aracı inşallah sıkıntı çıkarmazlar parça konusunda.Parçaları bulmak zor olabilir gibi bir laf söyledi araç kabuldeki arkadaş ama oda mk3 ile pek ilgilenmediklerinden diye düşünüyorum.

Arka çeki demiri kapağınıda taksınlar söyle :)
Gönderen: barut - 24 Aralık 2012, 11:49:43
onu yemedi Hasan ama silecek kolunu sıkıştırdım araya :D
Gönderen: htmetin - 24 Aralık 2012, 13:57:56
onu yemedi Hasan ama silecek kolunu sıkıştırdım araya :D

Neyse yaa.. Zaten ekpertizler manyak adamlar girerler foruma falan :) >:D
Gönderen: furkanyldrm - 24 Aralık 2012, 14:15:18
Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.
Gönderen: barut - 24 Aralık 2012, 14:23:50
hepinize teşekkürler arkadaşlar allah hepimizi beterinden korusun
Gönderen: barthez - 24 Aralık 2012, 15:19:44
Tayfun hocam geçmiş olsun verilmiz sadakanız varmış
Gönderen: MeTHea35 - 24 Aralık 2012, 15:37:42
abi geçmiş olsun ya şansa bak ya varsa yapabileceğim bişi mesaj atabilirsin  ???
Gönderen: barut - 24 Aralık 2012, 15:45:53
Sağol Mete ekspertiz bekliyorum. düşünmen yeterli kardeşim  :tamamdir
Gönderen: KUCUKSU - 24 Aralık 2012, 16:45:08
Çok geçmiş olsun Tayfun..
Gönderen: cavanozz - 24 Aralık 2012, 20:11:29
tayfun birader çok çok geçmiş olsun vallaha üzüldüm.  :-\   fotolardan önce benim mesajı çakmışsın görmedim değil.  biraz takılalım gülelim diye yazmıştım bukadar erken bir foto beklemiyordum  :-\  allah beterinden saklasın kardeşim
Gönderen: ALPER. - 24 Aralık 2012, 23:46:25
çok geçmiş olsun
Gönderen: barut - 25 Aralık 2012, 08:40:53
Dün akşam VOSMER'den eksper raporunu aldım ve şok oldum  9.936,50 TL masraf çıkarmışlar   

Liberty sigorta %30dan sonra perte çıkarma hakkını kullanabilirmiş  Kasko değeri 14.500 TL

Bu arabayı almadan önce baktığım 98 model sunrooflu olan modelde 4.000 lira masraf görünce vazgeçmiştim. Şimdi benim başıma geldi.

Dışarda özel bir servisde yaptırmak istersem sicilinde 3500-4000 lira gibi bir hasar görünecek. 16bin liralık araçta bu kadar hasar kaydı sinir bir durum.

Perte çıkarabilirim gibime geliyor   :-[
Gönderen: barthez - 25 Aralık 2012, 09:00:21
perte falan çıkarmayın babamın mitsubishi space starındada aynı şey oldu 17.000 binlik arabaya servis 20.000 maliyet çıkardı
kabul etmedik sigortayla anlaşıp 8.000 tl alıp arabayı 5.000 tl'ye yaptık servisler bu tip durumlarda eğer araba diriyse genelde exsperle
anlaşıp arabayı perte çıkartma yoluna gidiyorlar bu ara sigortanında size edeceği en iyi teklif 12.000 tl olur oda bir ihtimal eğer arabadan
memnunsanız sigortayla anlaşıp perte çıkarmadan parasını alın emin olduğunuz bir yerde yaptırın 97 model arabada ağır bir kusur yoksa
takla şasi gibi her halükarda satılır geçmiş olsun :)
Gönderen: 5ani5 mk2 - 25 Aralık 2012, 09:15:39
geeçmş olsunn abii şimdi gördümm üzüldüm büyüyü küçügü can sıkıyoo :( tqbi bizim gibi aadamların canı sıkılıyo :(
Gönderen: barut - 25 Aralık 2012, 10:19:40
Bilal sağol kardeşim.

Abdullah senin dediğin gibi sürekli gittiğim Bosch servisiyle görüştüm getir bizde bakalım bırakma o çakkalların eline dedi :)

Çok şükür hb araba olmasına rağmen C noktası diye tabir edilen direklerin sağlamlığı sayesinde çamurluk o şekilde kaldı. Başka hb model bir araba olsa koltuğa kadar dayanırdı.
Gönderen: suskun - 25 Aralık 2012, 10:24:58
tayfun abim geçmiş olsun yeni gördüm kusura bakma allah canına sağlık versin abi  :-\
Gönderen: barut - 25 Aralık 2012, 10:41:26
Sağolasın Hamit  :tamamdir
Gönderen: htmetin - 25 Aralık 2012, 11:44:30
 :(
Gönderen: barut - 02 Ocak 2013, 14:17:05
Bu sabahtan işlemlere başlandı. 2,5-3 arasında bir masrafla bitecek gibi görünüyor. Az öncede 7 gün kullanmam için 2012 dizel clio symbol getirdiler :) Renaultdan kurtulamıyorum bir türlü :D
Gönderen: gokhan146 - 03 Ocak 2013, 19:56:12
Bu sabahtan işlemlere başlandı. 2,5-3 arasında bir masrafla bitecek gibi görünüyor. Az öncede 7 gün kullanmam için 2012 dizel clio symbol getirdiler :) Renaultdan kurtulamıyorum bir türlü :D
geçmiş olsun umarım istediğin gibi olur.. :-[
Gönderen: Buhar - 03 Ocak 2013, 20:39:48
Tayfun abi simdi gordum buyuk gecmis olsun  :(
Gönderen: safakaksu90 - 03 Ocak 2013, 21:58:58
abi geçmiş olsun daha bugün gördüm  :(
Gönderen: DGC - 03 Ocak 2013, 22:55:51
geçmiş olsun..
Gönderen: TEYOLOGY - 03 Ocak 2013, 23:11:05
ya ben nasıl gözden kaçırmışım. kusura bakma Tayfun yeni görüyorum. çok büyük geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. o kadar masraf da var gibi durmuyor aslında ya ne hasarlar var merak ettim şimdi. fotolardan anlaşılabilen değişim gerektirecek parça bir tek tampon demiri. arka tampon sol arka çamurluk bagaj kapısı panel vs düzeltilebilir gibi duruyor. şaside oynama var mı mesela doğrultma gerekecek mi?
Gönderen: cyber34 - 03 Ocak 2013, 23:26:08
Bende yeni gördüm geçmiş  olsun tayfun.
Fazla birşey yok yaptır bin yine ama insanı araçtan soğutuyor bu işler
Gönderen: barut - 04 Ocak 2013, 08:26:59
Sağolun arkadaşlar götürdüğüm firmaya güveniyorum bir terslik veya kötü durum olacağını düşünmüyorum. Beğenmezsem direk söyliyebileceğim bir yer.

Tolga Bagaj kapağı çamurluk ve arka tampon demirini düzeltebilirlerse ki yapacaklarını söylediler, olmadı değişcek.Değiştiğini düşünürsek rakam 4500 olacakmış.
Gönderen: TEYOLOGY - 04 Ocak 2013, 10:49:20
gözünü seveyim şahinin. aynı kaporta aksamına 500 lira verip çıkardın.  :p :p :p

(şahin olsaydı palio önden çıkardı tabi ki. espri sadece)
Gönderen: barut - 04 Ocak 2013, 12:41:07
abi allahdan vw di harbiden şaside gram oynama yok :)