vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf III => Konuyu başlatan: G60 - 04 Temmuz 2007, 13:22:44

Başlık: Golf III GTI Kapıları
Gönderen: G60 - 04 Temmuz 2007, 13:22:44
Biraz Golf 3 GTI'lara bakıyorum. Bu araçların hepsi otomatik camlı. Ancak 97 modelden düşük olan araçlarda kapı açma kollarının biraz aşağısında manuel çevirme deliği kapatılmış gibi. 3-4 araçta gördüm bunu. Ama 97 modellerde bu delikler yok.

Tek araçta gördüğümde kapının değiştiğinden şüphelendim ancak baktığım 97 öncesi GTI'larda durum hep böyle sanırım. Acaba 97 öncesi olanlar böyle kapılarla mı geldi? Bu durum hakkında bilgisi olan var mı?
Canlı olarak inceleyemedim Tweeter falan mı acaba diyeceğim ama tam manuel çevirme deliğinin oradalar bu parçalar.
Başlık: Ynt: Golf III GTI Kapıları
Gönderen: ramcho® - 04 Temmuz 2007, 14:17:01
elektirikli ayna olmayanlarda sol üst tarafta yuvarlak bi mekanizma ile aynaları ayarlıyosun bu da tweeter gibi gözüküyo..
Başlık: Ynt: Golf III GTI Kapıları
Gönderen: mördak - 05 Temmuz 2007, 18:11:27
hayır alakası yok 97 altındakıler ıhrac edılırken hepsınde otomatık cam olmadıgı ıcın otomatık cam butun modeller bu sekılde pandızotta sıyah tıpalar var golf 2 ler dede bu durum aynı mesela otomatık ayna olan golf 2lerde sag kapıda görebılırsınız o kapaklardan.....