vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N => Konuyu başlatan: fay78 - 20 Haziran 2007, 08:47:47

Başlık: POLO 6N için logosuz ön panjur?
Gönderen: fay78 - 20 Haziran 2007, 08:47:47
Arkadaşlar aracıma logosuz panjur nerden bulurum?Yada satan bir arkadaşım özelden mesaj atabilir.Elimde orjinal ön panjurun içine takabilecek grill var.Bunu nasıl uygulayabilirim.Bununla ilgili uygulamalı link bilen varmı?Yada yapmış bir arkadaşım varmı?Yardım için şimdiden teşekkürler.
Başlık: Ynt: POLO 6N için logosuz ön panjur?
Gönderen: Erhan - 20 Haziran 2007, 11:38:41
sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası (http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3959942)

fiyat yüksek yinede bir konuş istersen,

yurtdışından falan getirmek ucuz olur.
Gönderen: TuningLINE - 20 Haziran 2007, 12:09:04
keşke Metin yurt dışından bir parti 4-5 tane getirmişti o döneme denk gelseydin
70 ytl gibi bir rakamdan satmıştı hepsini
bir ara getiririr belki yine
Gönderen: Ouzoo - 20 Haziran 2007, 13:04:47
eevet metin abi getirmişti ancak tükendi hepsi...bende telli modelden istiyodum..getirme durumu olabilirmi acaba yeniden.metin abiim duy sesimizi  :)
Gönderen: fay78 - 20 Haziran 2007, 13:29:52
sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası (http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3959942)

fiyat yüksek yinede bir konuş istersen,

yurtdışından falan getirmek ucuz olur.

Dostum çok teşekkür ederim.
Gönderen: merthpolo - 20 Haziran 2007, 19:10:16
evet bencedee brazz ucuk fıyatt bakalım gozumuze carparsa daha ucuzu yzarımm buraya karde$m..
Gönderen: Firestarter - 21 Haziran 2007, 08:54:24
Güzel bir parça. Eger varsa temin edebilirsin  ;)
Gönderen: Ouzoo - 21 Haziran 2007, 12:20:40
kadıköy mert tuningde 70 ytl diye bi duyum aldım bi arayıp sorun isterseniz :)
Gönderen: fay78 - 21 Haziran 2007, 12:43:47
kadıköy mert tuningde 70 ytl diye bi duyum aldım bi arayıp sorun isterseniz :)

Sağolasın dostum...
Gönderen: METiN - 21 Haziran 2007, 14:23:46
Benim getirip dagıttıklarımın aynısından, getirtme sansım aslında var ama biyandan da yok, bu sıralar bazı sıkıntılarım var o sebeple ugrasamayacagım, ama eger arkadasımın geecegi günlerde eger sorunlarımı üzerimden atarsam yardımcı olmaya calısırım, met tuningin fiyatı oldukca iyi, alacak arkadaslara almalarını tavsiye edebilirim, alan arkadas olursada takarken mutlaka beni arasın yoksa aldıgı parca heba olabilir :) sahibindedeki ürünün aynısı benim arabadada var :)
Gönderen: volksport - 21 Haziran 2007, 14:44:16
Metin abi sıkıntıların cabuk geçsin, yardımcı olucagımız bişiy olursa biz dostların sayılırız,seninde dediğn gibi hepimiz kardeşiz, Allah kolaylık versin.
Gönderen: fay78 - 21 Haziran 2007, 15:48:55
Benim getirip dagıttıklarımın aynısından, getirtme sansım aslında var ama biyandan da yok, bu sıralar bazı sıkıntılarım var o sebeple ugrasamayacagım, ama eger arkadasımın geecegi günlerde eger sorunlarımı üzerimden atarsam yardımcı olmaya calısırım, met tuningin fiyatı oldukca iyi, alacak arkadaslara almalarını tavsiye edebilirim, alan arkadas olursada takarken mutlaka beni arasın yoksa aldıgı parca heba olabilir :) sahibindedeki ürünün aynısı benim arabadada var :)
Dostum nasıl takarım?Bana kısaca anlatırsan sevinirim.Ayrıca Met mi yoksa mert mi demek istedin.
Gönderen: volksport - 21 Haziran 2007, 15:59:05
Panjur tırnakları geçmede zorluk çıkarıyor bazılarında,eger biraz fazla zorlarsan çabucak kırılabiliyorlar, Metin abi bunu demek istedi sanırım.
Gönderen: vw6n - 21 Haziran 2007, 22:56:18
yav bende metin amcanın panjuru bi buluşmada çaktırmadan değiştireyim diyodum :D
Gönderen: METiN - 25 Haziran 2007, 12:16:16
ahahaha, yawaşşş, vermem pancurumu sana :) Tuna dertlenme sen al takmayı birlikte hallederis 10 dakkalık is ama biras dikkatli olmak gerekio sadece :)
Gönderen: METiN - 25 Haziran 2007, 12:17:21
Volksport kardeşim, Allah razı olsun, simdilik yapılacak birsey yok, gerekirse elbette sizlerden yardım isterim ama ince düsündügün icin tesekkür ediyorum...
Gönderen: vw6n - 25 Haziran 2007, 20:10:45
Metin amca bize logosuz pancur getirrrr ;D :D ;D inşallah sorunlarını hallersin metin.Mert tuning in adres veya telefonunu alamadık nerde acaba?
Gönderen: METiN - 26 Haziran 2007, 12:44:40
ya mert tuning kadıköyde vişne sokakta, saten oraya gittiginizde önünüze cıkacak, benim getirebilecegim fiyatla mertten alacagınız fiyat aynı o sebeplede beklemenize hic gerek yok, benim en erken getirtmem temmuz sonu gibi ancak olur, o da garanti deil arkadaslar, keske daha önceden bilseydim isteklerinizi daha önce getirttigimde sizlerede getirtirdim...
Gönderen: vw6n - 22 Ekim 2007, 01:27:47
Abi gezinirken buldum.
ElifTuning.com | Oto Aksesuar, Tuning, Modifiye, Oto Müzik Ses, Xenon Far, (http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=3166&k_id=565)
Gönderen: fay78 - 22 Ekim 2007, 09:29:33
Abdullah onu biliyodum zaten.Fiyat çok yüksek diye metine rica etmiştim.   :)
Abi gezinirken buldum.
ElifTuning.com | Oto Aksesuar, Tuning, Modifiye, Oto Müzik Ses, Xenon Far, (http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=3166&k_id=565)
Gönderen: Ouzoo - 22 Ekim 2007, 19:55:50
tuna abi ben mert otodan 70 ytl fiyat almıştım bikaç ay önce.bilgine
Gönderen: emrahisilti - 22 Ekim 2007, 20:14:07
çok uzaksanız geçerken sorarım bana çok yakın
Gönderen: Ouzoo - 22 Ekim 2007, 20:43:19
Uzağız aslında.ben telefonlan fiyat almıştım var demişti sonra gittim yoktu!
Gönderen: emrahisilti - 22 Ekim 2007, 21:58:35
hangisini aramıştın 1i vişne sokak biri kızıltoprakta ben gidip görüşmüştüm efendi bi çocuk bakıyo kendisininde hondası falan var muhabbet etmiştik
Gönderen: Ouzoo - 22 Ekim 2007, 22:24:55
Kadıköy vişne sokaktakine sormuştum telefonda böyle hızlı konuşan bi elemandı.Gittiğimde yok dediler o kdr yoğunduki adamlar fırça bile atamadım  :t
Gönderen: emrahisilti - 23 Ekim 2007, 00:10:24
küçük parçalarla pek ilgilenmiyorlarda ondan uğraşmamıştır.adamlarda ne jantlar var ya
Gönderen: Ouzoo - 23 Ekim 2007, 03:13:44
Aynen dediğin gibi.Adamlar cins çnkü.Esnaf değil mal satıcı.Malın küçüğü büyüğümü olur ben küçük mal için 200 km yol gidip geliyorum buda büyük bişi olmalı :)
Boşver toplasan...Açmayalım bayram sonrası ağızımızı.
Neyse tuna abi yolun düşerse oraya bak yani
Gönderen: emrahisilti - 23 Ekim 2007, 09:18:06
Aynen dediğin gibi.Adamlar cins çnkü.Esnaf değil mal satıcı.Malın küçüğü büyüğümü olur ben küçük mal için 200 km yol gidip geliyorum buda büyük bişi olmalı :)
Boşver toplasan...Açmayalım bayram sonrası ağızımızı.
Neyse tuna abi yolun düşerse oraya bak yani
adamlar tok satıcı alsanda almasanda çok önemli değil kadıköy civarında isimleri duyulmuş.polo gibi basit arabayla uğramayı sevmiyolar pek elemanalrda honda vtech falan var zaten müşterileride hem üst segment
Gönderen: fay78 - 23 Ekim 2007, 13:37:02
çok uzaksanız geçerken sorarım bana çok yakın
tekrar olup olmadığını ve fiyatını sorabilirsen sevinirim..
Gönderen: vw6n - 23 Ekim 2007, 21:59:12
Aslında toplansak polo'cular olarak indirim yapmazlarmı acaba  grup indirimi gibi :p
Gönderen: escocem - 23 Ekim 2007, 22:13:55
act üyesiyiz derseniz %15 gibi bir indirim yaparlar yer mert oto tuning ise...yazıldığı gibi biraz üst sınıf müşterileri bu sebeble alacağın ürün küçükse ve yoğunsalar geri planda kalıorsun..
Gönderen: aliis - 23 Ekim 2007, 22:46:15
toplu indirim yapacaklarsa bende talibim :)