vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 9N2 - 9N3 => Konuyu başlatan: acn10 - 11 Mart 2010, 20:43:39

Başlık: Dörtlü Flaşör Kontrol Düğmesi
Gönderen: acn10 - 11 Mart 2010, 20:43:39
Değerli arkadaşlar benım aracın 4 lü flasher düğmesi içerde basılı kaldı ama lambalar yanıp sönme olayı yıne manuel olarak kontrolumde..düğmeye azıcık basınça lambalar yanıp sönmeye başlıyor.....sizlerden ricam  düğmeyi nasıl eski haline getirebilirim.(http://[URL=http://img139.imageshack.us/i/poloe.jpg/])
Başlık: Ynt: Dörtlü Flaşör Kontrol Düğmesi
Gönderen: polo38 - 11 Mart 2010, 21:15:06
Göğüs plastiğini sökerek tuş çıkarılıp tekrar takılabilir abi.
Gönderen: acn10 - 11 Mart 2010, 21:19:14
kardeş işte mesele  burda biliyorsun göğüs plastikleri güneşten kavrulmuş olduğundan çıkarırken tırnakları kırabılırız dıye düşünüyorum.zaten göğüsün çıkması demek teyp le bırlıkte çıkması demek değilmi??
Gönderen: 06onur - 11 Mart 2010, 22:59:49
benimde orayı açmam gerekiyor tıkır tıkır ses yapıyor soğukta uyuz ediyor. Çözersen resim eklersen sevinirim
Gönderen: TwinCept - 12 Mart 2010, 13:23:32
Dün göğsü sökerken teyp in alttaki bosluk gözün üst çıtası aşağı dogru pot yapmıştı güneşten fln etkilenmişti o boşluğu kopmle söktüm derken teyp i kızağı ile çıkardım Acn10 senin teyp dizilişinde benimki gibi  eğer teyp kızaklı ise(benim cd çalar jvc kızaklı) ki o alt boşluk bölmesi üstten tırnaklı 2 tane tırnagı var onları bastırdığında komple cıkıo plastik kutu zaten..onu hallettikten sonra bak bakalım teyp kızaklı cıkıyorsa cıkar flaşörün düğmesi üstten müdahale yapabileceksin.Komple gövdeyi sökmene gerek yok..
Gönderen: nizam - 12 Mart 2010, 15:17:53
bence hersey teybin çıkması alakalı orası çıkınca arkadan müdahale sansınız daha fazla olur
Gönderen: 06onur - 13 Mart 2010, 00:38:12
ben teybi çok söktümde dikkat etmemişim
Gönderen: minik - 14 Mart 2010, 22:00:29
size tavsiyem würüt'ün yağlayıcı parlatıcı süper bir üürünü var benim cam yağmurlu havalarda zor inip kalkıyordu ve o göğüsteki gıcırtılar,saatin üstündeki pilastik gıcırtısı falan oralara adam bu malzemeden sıktı ve tamam dedi şaşırdım inanmadım ama ne hikmetse sesler kesildi her yaza ve kışa gererken uyguluyorum hiç ses yok maşallah yaklaşık 30 tl gibi bir farkı far cam fitillleriine sıkarsanız rüzgar sesi dahi kesiliyor bilginize  :tamamdir
Gönderen: acn10 - 15 Mart 2010, 17:27:55
Değerli arkadaşlar hepinizin ilgi ve alakasına tşk.ler.sorunumu kendı ımkanlarımla çözdüm teyp kızaklı onu dışarı aldım.alttan delikten elımle mudahele edınce tırnak lar açıldı eski halıne geldi bilginize arz ve rica olunur......