vwtr.net

Volkswagen => Jetta, Vento ve Bora => Bora => Konuyu başlatan: srdrbltn - 30 Aralık 2009, 17:56:18

Başlık: service in 3000 km UYARISI
Gönderen: srdrbltn - 30 Aralık 2009, 17:56:18
Arkadaşlar merhaba.Oglumla gezmek için araca geçtik,kontağı açtım Service in 3000 km uyarısı verdi.gaza dokundum uyarı geçti işimi hallettim tekrar kontağı taktımda tekrar aynı uyarı geldi bu devam ediyor kontagı her taktığımda.Ben 3000 km içinde servise bakıma gidilmesi gerektirdiğini hatırlatan bi durumdan dolayı uyarı verdiğini düşünüyorum...sizce başka bi sebep olabilirmi bunun dışında ? Site içerisinde de araştırdım konu ile ilgili olarak passat için bi açıklama vardı sanırım bu uyarılar genelde aynıdır bora içinde değil mi? Muhabbetle...srdrbltn
Başlık: Ynt: service in 3000 km UYARISI
Gönderen: SPoRTeXHauST - 30 Aralık 2009, 18:08:23
 Tahmin ettiğiniz gibi 3000 km sonra servise gitmenizi söylüyor. Eğer periyodik bakım süreniz gelmediyse, herhangi bi özel serviste uyarıyı sildirebilir veya kendiniz silebilirsiniz. http://www.vwtr.net/forum/service-uyari-yazisinin-silinmesi-t627.0.html
 3000 km. sonunda Service Now veya Service Jetz yazısı çıkar.

Başlık: Ynt: service in 3000 km UYARISI
Gönderen: srdrbltn - 09 Mart 2010, 16:06:40
ilgili arkadaşlara...Bahsetmiştim aracım Service ın 3000 km uyarısı veriyor demiştim.bugun aracımı adanada vw yetkili servislerinden olan aykan a sabah bıraktım.mesai saati başlar başlamaz aradılar ve arıcınızın şuanki service ın 2400 km uyarısı var ister şimdi yapalım ister 2400 km sonra yapalım diye uyardılar bende ne de olsa tekrar ugraşmaktansa şimdi yapın talimatı verdim tabii maliyet devri oldugu için fiatını söyledim onlarda 350 tl oldugunu ve indirme girdigini çünkü 4 yaş ve üstü araçlarda kampanya varmış sizde ondan faydalanıyorsunuz dedi servis danışmanım oda 260 tl ye düştü ve bonus kart sahiplerine 5 taksit imkanı veriyoruz dedi ve bende okeyleyip yaptırdım.Yani  peryodik bakımı yapılmış oldu...ilgili arkadaşlarla paylaşmayı arzu ettim selam ve muhabbetlerimle...