vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 9N => Konuyu başlatan: maverick - 18 Aralık 2009, 22:42:09

Başlık: Bardaklık çıkıyor, yerine girmiyor
Gönderen: maverick - 18 Aralık 2009, 22:42:09
arkadaşlar bardaklık kendi kendine tutmuyor dışarda kalıyor arasına kağıt sıkıştırdım tamir etme imkanı var mıdır? yenisini mi almak lazım yoksa?

servis 180 dedi yanlış hatırlamıyorsam o plastik parçası gereksiz şeye

daha önce bozulupta yaptıran varsa tavsiyelerini bekliyorum teşekkür ederim şimdiden
Başlık: Ynt: Bardaklık çıkıyor, yerine girmiyor
Gönderen: polo38 - 18 Aralık 2009, 23:28:05
Bende aynı arıza olmuştu.Ama araç o zaman garanti kapsamındaydı.Garantiden yapıldı.Ama üfleme plastiğinin köşesini bardaklığı çıkarayım derken kırmış sayın ustalar .(Konuyu görünce depreşti duygularım:D)Bence kullanmıyorsan yerine iyice oturtup Bir daha açılmamak üzere kapatabilirsin.
Gönderen: maverick - 19 Aralık 2009, 17:48:12
zaten basit bir yöntem ve ucuz bir maliyetle çözülmeyecek bir problemse çok sağlam bir yapışkanla yapıştırmayı düşünüyorum  :D
Gönderen: Pessimist - 19 Aralık 2009, 23:40:50
servis 180 mi dedi hay aksi bende gittim bana 280 torpido kapağı o bardaklıkta 120 felan dedi
benim bi torpido kapağı ve bardaklık değişmesi lazım
ama ben o kadar vermedim
gittim hurdacılara sadece bardaklığa 50 milyona aldım ama hurdacılarda biraz dolaş ben zor buldum valla

bence yapıştırma çünkü o gövdeye temas ediyor daha sonra değiştirmek istediğinde çıkarırken gövdeye zarar verebilir
Gönderen: maverick - 20 Aralık 2009, 17:50:48
hurdacı nerde var izmirde bilmiyorum ama saol tavsiyen için bende açıkçası servisten yaptırmayı düşünmüyordum senin yöntemi bir deneyeyim bana izmirde bilen bir arkadaş nerede var hurdacı söyleyebilir mi?
Gönderen: Pessimist - 25 Aralık 2009, 13:24:46
bir yer var ama bunu internetten buldum ikinci el arac alıyor bazı malzemeleride satarlar diye düşündüm
belki işine yarar ara istersen

Adres: bornova
izmir

Firma Yetkilisi: taşkın uğurlu

Telefon: 0232 3486666
Fax: 0232 3486666
cep: 0532 6657413
Gönderen: 06onur - 25 Aralık 2009, 16:24:24
Torpidonun nesi var Kilit ise 40-50tl açma kapama parçası. Kilitçiler yapıyor herhalde. Benimki bir gün açılmaz oldu. Çok uğraştık açmak için aslında çok basitmş elimde kaldı. Dyson silikonu bastım taktım yerine 3-4ay oldu çalışıyor.
Gönderen: maverick - 25 Aralık 2009, 21:24:10
çok saol Pessimist

arayıp sorayım var mı yok mu varsa da kaç para diye tekrardan teşekkür ederim
Gönderen: Pessimist - 29 Aralık 2009, 00:49:24
Torpidonun nesi var Kilit ise 40-50tl açma kapama parçası. Kilitçiler yapıyor herhalde. Benimki bir gün açılmaz oldu. Çok uğraştık açmak için aslında çok basitmş elimde kaldı. Dyson silikonu bastım taktım yerine 3-4ay oldu çalışıyor.

tam olarak kilit değil onur bu kilitle birlikte komple mandal elimde kaldı kırıldı parçası olmuyor komple kapağa o fiyatı çektiler senin bildiğin biryer varmı ankarada sadece mandalı veren çıkmacı ve tabi onu yapacak usta
Gönderen: 06onur - 29 Aralık 2009, 23:25:33
Mandal kol beraberdir herhalde. Türkyılmaz ayan atılgandan fiyat al(ankarada usta başlığı). Kilitçi kamil takar belki (polo kronik arıza)