vwtr.net

Volkswagen => Jetta, Vento ve Bora => Vento => Konuyu başlatan: mikail - 04 Kasım 2009, 14:06:22

Başlık: arkadaşlar çalışır çalışmaz stop etme sorununa çözüm bulanlar varmı??
Gönderen: mikail - 04 Kasım 2009, 14:06:22
aracım 1.8 rek nokta enjeksiyonlu vento adz motor.marşa bastıgımda motor çalışır çalışmaz stop ediyor bazen 3-5 defa marş basmam gerekiyor çalıştırmak için bazen de vurdurarak çalıştırabiliyorum.bunun sebebini bilen çözümünü blan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum..araca 0 motor yapıldı bujiler buji kabloları lpg regülatörü yeni. :-[
Başlık: Ynt: arkadaşlar çalışır çalışmaz stop etme sorununa çözüm bulanlar varmı??
Gönderen: G60 - 04 Kasım 2009, 18:02:03
Vurdurarak kesin olarak çalışıyor mu, immobilizer var mı?
Başlık: Ynt: arkadaşlar çalışır çalışmaz stop etme sorununa çözüm bulanlar varmı??
Gönderen: mikail - 05 Kasım 2009, 17:39:03
immoblizer var vurdurarak ilk etapta çalışmıyo ama vurdurdugumda hareket halindeyken marşı kapyıp 2-3 kere acınca calışıyor anahtarı bikaçdefa çıkarıyorum immo dandır diye ama sonuç aynı
Gönderen: BLaZe_06 - 27 Ekim 2011, 11:52:59
o sorun bendede var lpg den kaynaklanıyor ama benzinde sorun yok ama lpg ye geçerken yapıyor ilk seferinde sonra bidaha çalıştığında geçtiğinde tamam sorun olmuyor.. bu sorun için 3 usta gördü hiçbiride yapamadı gaz beynine kadar değişti arkadaşımda bmw var ondada aynı sorun var ve devam ediyor..