vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 9N2 - 9N3 => Konuyu başlatan: emrah0909 - 03 Kasım 2009, 10:57:42

Başlık: 2005 polo tdi km göstergesi yardım
Gönderen: emrah0909 - 03 Kasım 2009, 10:57:42
merhaba aranıza yeni katıldım benim sorunum şu 2005 model polo tdi aracım  dün sabah aracı calıstırmak ıcın anhtarı kontaga taktım cevırdım ışıkları yandı yağ göstergesi anahtar işaretidir neyse onlar sönunce aracımı calsıtırıyorum işte o sure zarfında km göstergesinde km yazmıyor onun yerine kucuk saat göstergesı hemen aynı ızada tamır anahtarı ve 6600 yazıyor daha sonra onlar gıdıyor saat simgesi ve 21 yazısı cıkıyor ondan sonra km yazısı cıkıyor ne yapmam lazım bu ne olabılır açıkcası her ne kadar servisten baska yere göstermesemde servıse gıdıldıgınde ampul bıle degıstırsen baska seylerde soyluyorlar servıse fuzulı masraf cıkarıyor yardımcı olcak varmı
Başlık: Ynt: 2005 polo tdi km göstergesi yardım
Gönderen: maverick - 03 Kasım 2009, 17:05:27
aracın sana bakım zamanlarını periyodik olarak hatırlatıyor kafanı takma kontağı açınca da bip der bir sefer  :D herhangi bir sorun yok yani illaki merak  ediyorum diyosan servise de git sor istersen orada da sıfırlatırsın bilgisayardan

aracını ışıklar sönünce çalıştırmaya devam et
hemen kalkış yapma motor kendini bir yağlasın
duruncada hemen istop etme turbo yağlamaya devam etsin soğusun
hava filtreni zamanını beklemeden değişmende fayda var toz turboyu bitirir
deponun dibini çektirme tdi araç kullanıyorsun bakımlarına dikkat etmen gerekiyor

aramıza hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun araban kazasız belasız güle güle kullan sen ve herkes