vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Konuyu başlatan: gurkanpeker - 21 Ekim 2009, 00:32:53

Başlık: akü sorunu halledildi gibi ama sımdıde su kaynattı
Gönderen: gurkanpeker - 21 Ekim 2009, 00:32:53
merhaba arkadaaslar biliyosunuz akü sorunu vardı arabayı bugun goturdum sanayiye akü kendilinden bitiyordu uğrastılar ettiler teypten dediler tamam dedim teybe baktırırım dedim baya kurcaladılar bulana kadar aldım akşam arabayı eve gelirken hareret yaptı su kaynettı fan calısmadı dert sahibi oldum bu akşam ya gene acayip sınır oldum hertaraf buhar oldu millet araba yanıyo diyo :(( fan neden calısmamıstır ?
Başlık: Ynt: akü sorunu halledildi gibi ama sımdıde su kaynattı
Gönderen: dangerfield - 21 Ekim 2009, 00:57:30
hararet müşürü arızalı ise fan çalışmaz. tabi fan motorunu sorunsuz kabul ediyorsak.
Gönderen: ozmo - 21 Ekim 2009, 12:03:29
termostat kitlemiştir.
http://www.vwtr.net/forum/ufff-ucuz-yirttim-valla-t12227.0.html
Gönderen: polo_1.6HB - 27 Ekim 2009, 15:11:28
merhaba;hayırlı günler arkadaşlar yine tecrübelerinizden faydalanmam gereken bi konu var.şimdiden teşekkür ederim. ben hararet müşürünü değiştireceğim. 96 polo hb.6N . yakıt problemi için bi o kaldı değişmediğim. ancak bu hangisi hararet müşürü  RADYATÖRÜN ORADAKİMİ Kİ YEDEKPARÇA SİTELERİNİN BAZILARINDA  ONU GÖSTERİYOR, BAZILARINDA BUJİLERİN ORADAKİNİ HANGİSİNİ ALMALIYIM . beyne sinyal gönderen hangisi. bujinin oradaki gösterge paneline komut veriyor; tamam ama beyne  yine omu 4 fişli/pinli olan yoksa  3 pinli radyatör üzerindekimi  :)
Gönderen: ozmo - 27 Ekim 2009, 15:25:07
radyatörün ordaki fan müşüri o fanı açır bujilerin ordaki hararet müşüri oda beyne komut gönderir.
Gönderen: polo_1.6HB - 27 Ekim 2009, 16:19:18
tşk.ler ozmo