vwtr.net

Otomobil Forumu => VW Yetkili, Özel Servisleri ve Diğerleri... => Konuyu başlatan: nakres - 02 Eylül 2009, 22:36:10

Başlık: PAŞA OTOMOTİVDEN FORUM ÜYELERİNE
Gönderen: nakres - 02 Eylül 2009, 22:36:10
arkadaşlar çoğunuzunda bildiği gibi mekatronik 34 kardeşim ve ben  uzun süredir  forumda aktif olarak  forum üyelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz   haziran ayı başlarında servis kurma projemizi başarı ile tamamladık....

bu ay başı itibari ile de  servisimizin yanında bulunan oto kuaförünün ekibi ile birlikte devrini almış bulunmaktayız ...yani paşa otomativ servis olarak bünyemize bir dal daha katmış bulunmaktayız......

FORUM ÜYELERİNE UYGUN KOŞULLARDA ELİMEZDEN GELDİĞİNCE UYGULAMADADA YARDIMCI OLMAK İSTERİZ...

detaylı temizlik hizmetlerimizde :

motor temizliği ,detaylı iç dış temizlik,pasta cila ,boya koruma ,klima bakteri  temizliği  vs.gibi hizmetlerimiz mevcut

paşa otomativ olarak forum üyelerine servis ve temizlik hizmetlerinde %20 oranında indirim yapmayı düşünüyoruz....

yazdıklarım umarım yanlış  algılanmaz   bu forumda  servisimiz ve oto kuaför hizmetimiz yokkende vw severlere yardım için vardık amacımızın   hala aynı olduğunu bilmenizi isterim zaten bilen arkadaşlar bilir ;)

http://www.vwtr.net/forum/empty-t9824.0.html

paşa otomativ 02124753535
   eyüp (mekatronik):05337697878

esentepe mah.sanko san sit.A1/136-135   küçükköy sulatangazi istanbul

Başlık: Ynt: PAŞA OTOMOTİVDEN FORUM ÜYELERİNE
Gönderen: Ouzoo - 03 Eylül 2009, 15:11:18
Serkan ağabey motor içi ve araç içi ayrı ayrı olmak üzere detaylı temizlik için fiyatlarını bildirirmisin..
Gönderen: nakres - 04 Eylül 2009, 18:42:47
özeline yazdım :saygılar
Gönderen: nakres - 11 Eylül 2009, 23:26:03
konu devamlı güncelll :)  ilginize teşekkürler arkadaşlar
Gönderen: yellow_driver - 13 Eylül 2009, 14:00:28
           hayırlı olsun
Gönderen: nakres - 13 Eylül 2009, 23:21:47
teşekkürler
           hayırlı olsun
Gönderen: vw6n - 13 Eylül 2009, 23:27:01
Hayırlı olsun GRJ ;)
Gönderen: ismailtunca81 - 14 Eylül 2009, 00:43:41
hayırlı  olsun  allah  hayırlı kazançlar  nasip etsin

ankaraya  şube açmayı  düşünüyormusunuz ;)
Gönderen: nakres - 14 Eylül 2009, 01:29:49
Hayırlı olsun GRJ ;)
eyvallah   ;)
Gönderen: nakres - 14 Eylül 2009, 01:32:23
hayırlı  olsun  allah  hayırlı kazançlar  nasip etsin

ankaraya  şube açmayı  düşünüyormusunuz ;)

sağolasın şimdilik öyle bir plan yok  ^-^

gezici servis hizmetimiz var  ;D
Gönderen: lostys - 27 Ekim 2009, 09:50:46
usta haftaya istanbulda olcam nasipse :) bi iç dış komple temizlk bize kaça olur :P yapar mısın bi güzellik bize :D
Gönderen: escocem - 07 Kasım 2009, 01:48:23
hayırlı olsun bol kazançlar dilerim..bu gün ordaydım bilsem bi çay içer öle ayrılırdım :)
Gönderen: oguz oktay - 07 Kasım 2009, 10:06:11
hayırlı olsun serkan abi allah gönlünüze göre kazanclar vermeyi nasip etsin
Gönderen: Bab VerLoren - 07 Kasım 2009, 17:48:41
Hayirli olsun, Allah utandirmasin. :tamamdir
Gönderen: nakres - 07 Kasım 2009, 20:42:00
teşekkürler arkadaşlar
Gönderen: nakres - 16 Aralık 2009, 23:51:35
arkadaşlar paşa otomotiv hizmetlerine yeni eklerimiz var .

x yetkili servisinin 10 yıllık  oto elektrik ustasıda 14.12.09 itibariyle aramıza katılmış bulunuyor ....

Gönderen: Mekatronik34 - 17 Aralık 2009, 00:03:12
Tüm arkadaşlarımıza temennilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.Umarım sizlerle yüz yüzede görüşür tanışırız.Yolu düşen arkadaşları çay kahve içmeye beklerim.ALLAH kazasız,belasız,arızasız sürüşler nasip etsih ...
Gönderen: 06onur - 17 Aralık 2009, 23:46:41
iSTANBULDA OLSAM KESİN UĞRARDIM HAYIRLI OLSUN.
Gönderen: nakres - 18 Aralık 2009, 09:15:18
yolun düşerse bekleriz. ;)
Gönderen: escocem - 18 Aralık 2009, 22:28:56
bir haftaya kalmaz lahmacun yemeye gelicem çay beni kesmez ;)perşembe akşamı avrupa yakasındaki arkadaşlar ile ufak çaplı bi toplantı yapsak fena olmaz bence..bi yarım saatide soğukta çay keyfine saklarız nasıl olur?
Gönderen: kingoftheroad - 17 Nisan 2010, 01:58:17
Serkan ustam, siz sankodaki dükkanda bulunmuyormusunuz ? bi ara uğradım geçenlerde ama Eyüp usta oradaydı. ???
Gönderen: crank - 17 Nisan 2010, 02:51:59
bana yakinmis bende gaziosmanpasada oturuyorum bi ara ugrayayim bakalim ;)
Gönderen: nakres - 27 Nisan 2010, 17:02:56
yeni üye olan arkadaşla için bi günceleyelim

güncelll
Gönderen: Mk1GTI - 01 Mayıs 2010, 23:59:48
özeline yazdım :saygılar

Kötü bir reklam oldu bence akılda soru işareti bırakmayalım lütfen..  :-\
Gönderen: nakres - 10 Mayıs 2010, 16:32:28
arkadaşlar paşa otomotivden bir yenilik daha  !!!!!!!
 8)

vw orjinal test cihazımıza da kavuştuk hertürlü kodlama vs de yapabiliyoruz  :tamamdir  :tamamdir  :tamamdir

Gönderen: mertkoray - 10 Mayıs 2010, 16:34:23
kodlama derken
Gönderen: OffLineR - 10 Mayıs 2010, 16:44:25
Hayırlı olsun.
Çok iyi bir adım atmışsınız. :tamamdir :tamamdir
Gönderen: nakres - 11 Mayıs 2010, 11:44:13
kodlama derken

piyasa cihazlarıyla yapılamayan işlemler  ,otomatik olarak  kontrol ünitesi kodlamalarından bahsediyorum bunun yanında girilemeyen sistemler ,yanlış belirtilen arıza bildirimleri (yanlış tercümeler)vs vs bunlardan dolayı kaynaknan aksaklıklardan kurtulduk...

Gönderen: mertkoray - 11 Mayıs 2010, 11:57:24
hayırlı olsun  :tamamdir
Gönderen: mertkoray - 11 Mayıs 2010, 12:00:52
merhaba
benim araçta merkezi kilit pompasından ses gelior kapıları kitliyebiliyor ama acamıyor malesef anahtarla acıyorum onuda gectim benzin kapağı açılmıyor :D neyapmak lazım nedendir acaba
bu arada mesaj kutunuz dolmuş
Gönderen: kivanc2003 - 24 Mayıs 2010, 18:12:24
Cumartesi günü sabah 10,00 dan aksam 19.00 a kadar ordaydım...eyüp usta ile tanıstım...yanındaki usta ile de tanıstım...ve ardından serkan ile tanıstım...aracın tamiri olana kadar sürekli muhabbet içindeydik...sanki yıllardır birbirimizi tanıyor gibiydik ve resmiyet denen bisiy yoktu orada...yedek parçalarınının hepsinin orjinalini ve iyi bir indirimle aldıktan sonra...piyasadan baya bi düsük işçilik indirimi ile arabamı yaptılar...ve almam gereken 100 tl lik arabanın parçasınıda hiç üşenmeden tamir edip beni masraftan kurtardılar...onlara ne kadar tesekkür etsem azdır..Allah böyle çalısan ve iyi niyetli olan insanlara her zaman helali verir diye inancım sonsuzdur ve onlara fazlasıyla güveniyorum artık...Allah onlardan razı olsun...hepsinden...şöyle bişey düsünün arkadaslar....sokaktaki 4 samimi arkadasınız var ve onlara size kelek atmayağına o kadar çok güveniyosunuzki...Paşa otomotive girdiğiniz ve isiniz bitip gittiğinizde de güvenceniz okadar oluyo...şimdi aklım kafam rahat..eyüp usta aracım bozuldu...buyur al sende kalsın ne istiyosan yap diyecek kadar güvencim tamm...sadece araba diğil..iyi vakit geçirebilecek bi ortam...gitmeden önce randevu alsanazı iyi olur...bi yetkili servis kadar kalabalık...burdan serkan ve eyüpe selamlar diyorum...hepsinden Allah razı olsun...Saygılar..

haftaya ordayım sanzumana baktırmak için tanıdık usta bulmanız için :)...

PAŞA OTOMOTİV...güven ve temiz işçiliğin...dostluğun...ve arkadaslığın bir arada olduğu yer...inanmazsanız gidin görün ben kefilim !!!  konularımdanda onları simdiye kadar tanımadığımı anlarsınız...(inanmayanlar için)
Gönderen: isaoglu61 - 03 Haziran 2010, 22:50:47
Merhaba arkadaşlar,
1997 model golf 3 sport sahibiyim. Araç 1 yıldan biraz uzun süredir bende. Aldığım günden beri her ay servise uğrar olmuştum. Rutin bakımdı, triger setiydi vs. bunları değiştikten sonra kabusum olan tekleme sorununa bir türlü çözüm bulunamamıştı. (yetkili ve özel fark etmedi.)
Aracı satmayı kafaya takmışken son olarak forumdan öğrendiğim Paşa otomotiv Eyüp ve Serkan arkadaşlara da aracı bir göstermek istedim.
1 ay kadar önce ilk servis ziyaretimizi gerçekleştirdik. Artık karışmıyordum ve aracı kendilerine emanet ettim. Kısa süren bir inceleme sonrası aracın distribütör kapağının içler acısı halini, hangi modelden devşirme olduğunu anlayamadığım alakasız tevzi makarasının orada ne işi olduğunu hayretler içinde gördüm.
O anda karar verdim. Her şeye sıfırdan başlayacaktım.
Önce 165.000 bakımını hallettik. Tüm parçalar Paşa otomotivden tarafından tedarik edildi. Kaliteli ve Alman menşeili ürünler kullanıldı.
Beraberinde Debriyaj seti, Lamda Sensörü ve hava akışmetreyi değiştirdik. (Benim pimpirikliliğim)
Bu ara patlak motor takozlarının ve ön aks bilyelerinin değişmesi gerektiğine karar verildi. Vites kolundaki boşluk giderildi.
Orjinal distribütör kapağı, tevzi makarası, ateşleme bobini ile motor kısmındaki işlemleri tamamladık.
Son olarak Rot ve Balans ayarı yapılarak araç üstündeki işlemleri tamamladık.  Sonuç ''İsviçre saati'' gibi mükemmel çalışan bir GOLF MK3.
Şimdi yukarıda yazdıklarından sonra yaklaşık 1 yıl boyunca nasıl boşa çabaladığımı anlamışsınızdır Paşa Otomotiv’in farkını. Bir kere ben yaptım oldu gibi bir yaklaşım kesinlikle yok. Sürecin her safhasında işin bir parçası olduğunuzu hissediyorsunuz.  Tüm işlemler detaylı bir şekilde izah ediliyor.
Bunların yanında ayanın beyanı olacak ama tüm arkadaşlar zaten yeterince anlatıyorlar. Bol çay, sınırsız muhabbet, ince zeka, titiz işçilik ve makul fiyat. Şiddetle tavsiye ederim. Ellerinize sağlık arkadaşlar.
Eyüp, Serkan, Ömer, Salih  ve Ömer Junior…
Gönderen: escocem - 04 Haziran 2010, 01:02:40
birinin daha gönlünü fetih etmişler :)iyi arkadaşlar aracım 2 gün orda kaldı eyüp sağolun hiç tereddütsüz kendi aracını direk al git dedi chipli toledonun keyfini yaşadık sayesinde ve işlerimiz aksamadı sağolsun..hepside iyi arkadaşlar yaptıkları işlerinde arkasındalar..gidicez yakında aks kafası değiştirmeye zaman bulamıyorum bakalım :tamamdir
Gönderen: orion35 - 04 Haziran 2010, 08:46:52
öncelikle hayırlı uğurlu olsun dostum. golf IV sayfasında daha öncede bi çok konuda yardımcı olduğunu çok iyi hatırlıyorum. hatta konusunda uzman arkadaşlardan biri olduğunu söyleyebilirim. özelden yazmak yerine buradan aracım ile igili bir soru sormak istiyorum müsaaden ile.
aracımı aldığımdan beri 91 dereceye çıkmayan hararet geçen hafta yoğun trafikte 2 kez 90 dereceyi geçti hatta birinde 130 dereceye kadar geldi ve stop uyarısı yandı, o anda trafikten çıkmayı başarıp normal seyre geçince müthiş hızlı bir şekilde hararet normale döndü. bu durum normal midir? yoğun trafikte motor hararetini yükseltmemek için yapabileceğimiz bişey var mı? ilk aklıma gelen radyatör fanlarının çalışmıyor olabileceği hatta bu fanlar bizim araçlarda 2 tane olmasına rağmen hararetin bu kadar yükselmesi  aklıma bunu getiriyor. hararet belirli bir değeri geçince benim bildiğim fan devreye girer birisi yetmezse diğeride destek olur sıcak havayı radyatörden dağıtır motor suyunu soğutur sonrada devreden çıkar. uzun lafın kısası benim fanlar devreye girmedimi acaba?
ilgin ve yardımın için şimdiden teşekkürler, tekrar hayırlı olsun..
saygılar..
Gönderen: nakres - 11 Haziran 2010, 16:41:37

orıon 35 arkadaşım konunun yeri olmadığı için
özelinize yazacağım .

Gönderen: nakres - 11 Haziran 2010, 16:49:58
teşekkürler arkadaşlar....bu aralar aşırı  iş yoğunluğu nedeni ile forum ile fazla ilgilenemiyoruz mejajları yeni gördüm.

cem her gelen araç isteyecek ne yapıyorsun  ;D şaka bir yana keşke filomuz olsada herkese araç verebilsek....

Gönderen: omertek - 14 Haziran 2010, 00:05:00
teşekkürler arkadaşlar....bu aralar aşırı  iş yoğunluğu nedeni ile forum ile fazla ilgilenemiyoruz mejajları yeni gördüm.

cem her gelen araç isteyecek ne yapıyorsun  ;D şaka bir yana keşke filomuz olsada herkese araç verebilsek....

Yok abi herkese değil  ben bir duyum aldım sadece mk1'i olanlara yedek araç veriyormuşunuz  ;)
Gönderen: SPARTA - 14 Ocak 2011, 22:58:14
Eyüp usta yada serkan usta bu hafta içi uğrayacağım.Golf MK 3 ün ufak tefek sorunları var.sinyal lambaları titreme v.s meşhur çayınızı  da içerim. :saygılar
Gönderen: SPARTA - 07 Mart 2011, 23:16:32
Bugün paşa otomotivdeydim arkadaşlar.Eyüp usta ve serkan usta ile tanıştım. tek kelimeyle mükemmel.arabayı hiç tereddütsüz eyüp ustaya emanet ettim.Golflerin meşhur 2500-3000 devirdeki tekleme durumunu söyledim. bu forumda arkadaşların teklemeyle ilgili neler yaptıklarını anlattım.inanın sizi dinleyen böyle usta çok az bulunur.
Gönderen: kivanc2003 - 30 Mayıs 2011, 08:50:29
Ziyarete az kaldı... :))
Gönderen: q4 - 06 Haziran 2011, 19:40:31
inşallah bizde bir çay içmeye uğrarız
Gönderen: nakres - 08 Haziran 2011, 08:45:44
Ziyarete az kaldı... :))

inşallah bizde bir çay içmeye uğrarız
bekleriz
Gönderen: caucasian - 15 Eylül 2011, 14:56:29
merhaba,
çok eski bir efsanenin yeni sevdalılarındanım. bir buçuk yıla yakın oldu aracımı alalı... ilk 6 ay kadar sorunsuz bindim ancak gelin görün ki ilk arızamdan dolayı aracımı özel servise bıraktığım günden bu yana sürekli boğuşuyorum desem yeridir. ilk zamanlar aklıma kötü ihtimaller gelmezdi. nedendir bilinmez ancak güveniyordum ustalara. şimdi mi !! :) maymun gözünü açtı derler ya benim ki o hesap. bulunduğum yerde ustalık ve güven konusunda maalesef aradığımı bulamadım. hani yakıt parasını göze alırım da istanbula kadar yolu göze alamıyorum.
benim aracımın bana en son sürprizi, ilk start esnasında devir dalgalanması ve seyir halinde klima devreye girince aracın hızlı bir şekilde gaz kesmesi ve stop etmesi idi.
bugünlerde viteste seyrederken ayagımı gazdan ceker cekmez arabada yıgılma başladı. forumu baya bir kurcaladım. aracımın bu problemi oluşturmasında bir  kaç etken olabileceği kararına vardım ve en ucuzdan en pahalıya doğru metodları izlemeye karar verdim.
ilk olarak hararet müşirini değiştireceğim. (aracım şehir içinde 80 derece civarında,uzun yolda ise 70 derece gösteriyor).
daha sonra enjektörleri temizleteceğim. (buji ve ateşleme kablolarım 4000 km önce değişti ancak buji kablolarım değişmedi)
en son aşama olarak da Namı ile ünlü boğaz kelebeğini değiştireceğim. (servis temizledi ancak adaptasyon yapılamadığını söyledi)

benim de size tam olarak bu aşamada ihtiyacım var arkadaşım.
ben boğaz kelebeği alırken nelere dikkat edeceğim. orjinal parça ile yan sanayi parçalar arasındaki kalite farkı, fiyat farkı ve parça temini gibi hususlarda bilgilendirilmeye ihtiyacım var. yardımcı olursanız size minnettar kalırım. ve şuna inanın ki istanbul değil de antalyada olsa idiniz bu soruları kaputu açık polomun yanında çaylarımızı yudumlayarak konuşuyor olurduk. :) sağlıcakla kalın.
Gönderen: fma1976 - 27 Eylül 2011, 02:51:19
Merhaba arkadaşlar

Benimde aracımda kronikleşen bir balata bitirme sorunu var kendilerini bir ziyaret etmek isteri nerdeler acaba
Gönderen: brkdmr38 - 27 Eylül 2011, 03:16:09
http://www.vwtr.net/forum/vw-yetkili-ozel-servisleri-ve-digerleri/pasa-otomotivden-forum-uyelerine-t11574.0.html

bakınız
Gönderen: Mekatronik34 - 03 Ekim 2011, 22:37:26
merhaba,
çok eski bir efsanenin yeni sevdalılarındanım. bir buçuk yıla yakın oldu aracımı alalı... ilk 6 ay kadar sorunsuz bindim ancak gelin görün ki ilk arızamdan dolayı aracımı özel servise bıraktığım günden bu yana sürekli boğuşuyorum desem yeridir. ilk zamanlar aklıma kötü ihtimaller gelmezdi. nedendir bilinmez ancak güveniyordum ustalara. şimdi mi !! :) maymun gözünü açtı derler ya benim ki o hesap. bulunduğum yerde ustalık ve güven konusunda maalesef aradığımı bulamadım. hani yakıt parasını göze alırım da istanbula kadar yolu göze alamıyorum.

Merhaba konuyla ilgili elimizden geleni yapacagımıza inanın Bogaz kelebeği alacagınız zaman bana telefondan ulaşırsanız size orjinal parça temini konusunda yardımcı olabilirim.
benim aracımın bana en son sürprizi, ilk start esnasında devir dalgalanması ve seyir halinde klima devreye girince aracın hızlı bir şekilde gaz kesmesi ve stop etmesi idi.
bugünlerde viteste seyrederken ayagımı gazdan ceker cekmez arabada yıgılma başladı. forumu baya bir kurcaladım. aracımın bu problemi oluşturmasında bir  kaç etken olabileceği kararına vardım ve en ucuzdan en pahalıya doğru metodları izlemeye karar verdim.
ilk olarak hararet müşirini değiştireceğim. (aracım şehir içinde 80 derece civarında,uzun yolda ise 70 derece gösteriyor).
daha sonra enjektörleri temizleteceğim. (buji ve ateşleme kablolarım 4000 km önce değişti ancak buji kablolarım değişmedi)
en son aşama olarak da Namı ile ünlü boğaz kelebeğini değiştireceğim. (servis temizledi ancak adaptasyon yapılamadığını söyledi)

benim de size tam olarak bu aşamada ihtiyacım var arkadaşım.
ben boğaz kelebeği alırken nelere dikkat edeceğim. orjinal parça ile yan sanayi parçalar arasındaki kalite farkı, fiyat farkı ve parça temini gibi hususlarda bilgilendirilmeye ihtiyacım var. yardımcı olursanız size minnettar kalırım. ve şuna inanın ki istanbul değil de antalyada olsa idiniz bu soruları kaputu açık polomun yanında çaylarımızı yudumlayarak konuşuyor olurduk. :) sağlıcakla kalın.
Gönderen: nakres - 10 Kasım 2011, 18:32:46
güncelliğini hiç kaybetmeyecek bu konu :)
Gönderen: nizam - 10 Kasım 2011, 23:49:46
abi su tükanın tam adresi vs var mı bi tarif etsen lazım olur
Gönderen: vw6n - 11 Kasım 2011, 00:00:36
Sultangazi sanko sanayi sitesi  ;)
Gönderen: nakres - 11 Kasım 2011, 08:48:18
abi su tükanın tam adresi vs var mı bi tarif etsen lazım olur

nizam kardeş    haritayi kolay olsun diye iki parça yaptım  oradan bakarak gelebilirsin  ..

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=tr&msa=0

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=tr&msa=0

düzeltme :   linkleri verdim ama çıkmıyor ....anadolu yakasından geleceksen e6 hava alanı istikametini takip edip otogar sapağının yanındaki sultangazi -habibler çıkışından çıkıyorsun 300-500 metre sonra sağında spor kompleksi göreceksin geçer geçmez sağından yolun sonuna kadar aşağıya iniyorsun (1,5 km  ) iner inmez sol yapıyorsun shell benzincisinin içinden sanko sanayi sitesin girişine geçiş yapıyorsun..

a1 blok no 136  
Gönderen: nizam - 11 Kasım 2011, 09:31:13
teşekkür ederim abi
Gönderen: golf_4 - 15 Şubat 2012, 20:58:14
bugün eyüp ustanın yanındaydık zaman zaman baş gösteren rolanti problemimizi çözdü..ellerine saglık eyüp usta  :tamamdir
Gönderen: Mekatronik34 - 18 Şubat 2012, 01:10:11
Rica ederim kardeşim her zaman beklerim...İllaki araç bozulunca değil çay kahve içmeyede gel celal....

Ayrıca aküyü değiştirme . :) Sen kafaya koydun masraf edicen gibi geldi bana  ::)
Gönderen: golf_4 - 18 Şubat 2012, 11:18:23
Kafaya koydum valla Abi suphelendirdin beni ama degistirirsek gene beraber degistircez ..tekrar teşekkür ederim eline emeğine sağlık
Gönderen: freegane - 18 Şubat 2012, 13:56:04
Serkan kaç yıldır bu foruma üyeyim bu konuyu daha yeni gördüm  :-[ Biraz geç olsa da hayırlı olsun,Allah bol kazançlar nasip edip utandırmasın inşallah. İstanbul'lu forum üyeleri çok şanslı bu konuda,hem arabanızı güvenle götürebilecekleri bir kuaförleri hem de orada gerçekten VW'in dilinden anlayan,sorularına cevap bulabilecekleri uzman arkadaşları var. Tekrardan hayırlı olsun
Gönderen: mussel - 18 Şubat 2012, 21:13:23
Her zaman söylüyorum,şimdi yineliyorum.Özellikle İstanbul'da ikamet eden arkadaşlar zaman ve mesafe gözetmeden Eyüp usta ve dinamik kadrosuyla biran önce tanışmalılar ve araçlarını işten anlamayan cahil insanların gazabından kurtarmalılar.Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum.Bende br Vw sever olarak bu insanlarla tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. :tamamdir
Gönderen: omertek - 18 Şubat 2012, 21:20:45
 :tamamdir
Gönderen: htmetin - 12 Mart 2012, 11:45:39
Arkadaşlar, Paşa otomotive gidin ve oradaki İnsanlarla tanışın başa birşey demiyorum.. Bana ne kadar uzakta olsa artık arabamı lifte görebileceğiniz tek yer orası..
Gönderen: nakres - 17 Mart 2012, 10:36:36
Her zaman söylüyorum,şimdi yineliyorum.Özellikle İstanbul'da ikamet eden arkadaşlar zaman ve mesafe gözetmeden Eyüp usta ve dinamik kadrosuyla biran önce tanışmalılar ve araçlarını işten anlamayan cahil insanların gazabından kurtarmalılar.Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum.Bende br Vw sever olarak bu insanlarla tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. :tamamdir
Serkan kaç yıldır bu foruma üyeyim bu konuyu daha yeni gördüm  :-[ Biraz geç olsa da hayırlı olsun,Allah bol kazançlar nasip edip utandırmasın inşallah. İstanbul'lu forum üyeleri çok şanslı bu konuda,hem arabanızı güvenle götürebilecekleri bir kuaförleri hem de orada gerçekten VW'in dilinden anlayan,sorularına cevap bulabilecekleri uzman arkadaşları var. Tekrardan hayırlı olsun

sağolasın ....

Gönderen: rsb - 17 Mart 2012, 10:55:15
valla benimde bundan sonra tek adresim paşa oto  :tamamdir gerek bilgileri gerek ustalıkları gerek ilgi ve alakaları  ...  :sevgi:
Gönderen: m1s1r - 22 Mart 2012, 08:46:09
Oncelikle hayirli olsun Allah bol kazanclsr versin. Benim aracta rolanti problemi var birde klima iyi sogutmuyor hafta sonu vts. Veya aciksaniz pazar ugramayi dusunuyorum..
Gönderen: tech_00 - 25 Mart 2012, 16:50:27
Eyüp Abi değerli bi abimiz,Ellerine sağlık benimlede ilgi ve alakayla uğraştı..Yolu düşen herkes uğrasın derim  :)
Gönderen: nizam - 26 Mart 2012, 09:54:33
(http://img585.imageshack.us/img585/4327/nzm0090.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/585/nzm0090.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Gönderen: azap5555 - 30 Mart 2012, 23:04:35
merhaba ustam.99 1.6 aee motor.20 km gidince bunalık trafikte yağlambası yakıyor, yürüyünce biraz ferahlayınca sönüyor.bu sorun nedeniyle 8 ay önce, satın aldığımda yağ pompası değiştirdik.4 ay yağ lambası yanmadı, sonra azar azar artarak kendini göstermeye başladı.şimdi aklıma gelenler; yağ vasfını kaybetti sıcağı görünce incelip basıncı düşüyor, ya da yağ basınç müşiri farklı araçla uyumsuz ya da aynı durum forumda başka bir arkadaşın da başına gelmiş, yağ pompasıyla yağ kapağı arasında bir parça varmış burç diye onu takmayı unutmuşlar.şimdi karteri açmak ve burç yoksa tedarik edip takmak bana kaç tl ye mal olur.saygılar.
Gönderen: azap5555 - 25 Mayıs 2012, 18:07:54
yağ lambası sorunu tarafımdan çözüldü.
Gönderen: fx007karaca - 27 Temmuz 2012, 02:59:54
Eyüp/Serkan usta selamlar,Golf 2006 FSI otomatik var bende aracım genelde oldukça sorunsuz ama vites geçişlerinde özellikle trafik yoğunken sıkıntı yapıyor EGR değişti,hava hotumları değişti,adaptasyonu yapıldı ama bende aynı sorun devam ediyor.Aracı calıstırıp şayet yol müsaitse basıp gittiğimde çok sorun olmuyor ama aksam iş cıkısı sirkeci den trafikte çıkıp eve giderken trafik sürekli dur kalk yapınca rezalet bir rahatsızlık veriyor hemen her seferinde vuruntu yapıyor....
forumda benimkine yakın sorun yaşayan arkadaşların önerilerinden vei tecrübelerinden çıkardığım ;
Ya şanzuman yağı değişebilir ,
Ya Selenoidler değişebilir,
Ya da devir sensörü değişebilir....
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz,neden kaynaklanıyor olabilir..
Şayet makul bir durum olursa Eyüp ten ziyaretinize gelmeyi düşünüyorum..
Dönüş yapabilirseniz sevinirim..
Iyi çalışmalar
furkan
Gönderen: mussel - 27 Temmuz 2012, 18:37:16
Eyüp/Serkan usta selamlar,Golf 2006 FSI otomatik var bende aracım genelde oldukça sorunsuz ama vites geçişlerinde özellikle trafik yoğunken sıkıntı yapıyor EGR değişti,hava hotumları değişti,adaptasyonu yapıldı ama bende aynı sorun devam ediyor.Aracı calıstırıp şayet yol müsaitse basıp gittiğimde çok sorun olmuyor ama aksam iş cıkısı sirkeci den trafikte çıkıp eve giderken trafik sürekli dur kalk yapınca rezalet bir rahatsızlık veriyor hemen her seferinde vuruntu yapıyor....
forumda benimkine yakın sorun yaşayan arkadaşların önerilerinden vei tecrübelerinden çıkardığım ;
Iyi çalışmalar
furkan
Hiç tereddüt yaşamayın direkt gidin,forum üyesi olduğunuzu söylemeniz yeterli.Bence hiç zaman kaybetmeyin.
Gönderen: Mekatronik34 - 29 Temmuz 2012, 02:05:41
Iyi çalışmalar
furkan

Merhaba ... Bahsettiginiz sikayetle ilgili bircok aracla ilgilendik genel olarak ariza sanziman icindeki selenoid  valflerden cikiyor . Tahminim sizin aracinizdada ayni sikinti vardir ama bu sadece tahmin asil tespit kontroller sonucu yapilabilir . Olaki selenoidlerin degismesi gerekirse sanziman yagi filtresi ve isciligi parcalar dahil ortalama 1500civari tutuyor . Sanziman beyni yani hidrolik uniteyi komple degistirmek gerekirse 2800 civari bir masraf sozkonusu :(( tespit yapmadan fiyat vermek pek dogru olmuyor ama aklinizda bulunsun supriz olmasin .
Gönderen: ayyıldızteam - 01 Ağustos 2012, 15:07:42
mrb
Merhaba ... Bahsettiginiz sikayetle ilgili bircok aracla ilgilendik genel olarak ariza sanziman icindeki selenoid  valflerden cikiyor . Tahminim sizin aracinizdada ayni sikinti vardir ama bu sadece tahmin asil tespit kontroller sonucu yapilabilir . Olaki selenoidlerin degismesi gerekirse sanziman yagi filtresi ve isciligi parcalar dahil ortalama 1500civari tutuyor . Sanziman beyni yani hidrolik uniteyi komple degistirmek gerekirse 2800 civari bir masraf sozkonusu :(( tespit yapmadan fiyat vermek pek dogru olmuyor ama aklinizda bulunsun supriz olmasin .
mrb sayın paşa otomotiv yetkilileri forumdan okuduğum kadarıyla baya bi müşterinin memnuniyetine nail olmuşsunuz buda benim gibi yeni volkswagen sahibi birisi için gayet önemli benim sizden isteğim şöle ben çorluda oturuyorum mümkünse sizden bi konuda fiyat almak istiyorum eğer mümkün ise,bende 1999 model 75 hp alm motor polo classıc var klimasız alalı 1.5 yıl oldu ve ben aracın triger setini değiştirmek istiyorum parçalarını kendim temin ettim şu anda elimde ına marka triger seti graf marka devir daim pompası ve gates marka v kayışı aldım internet üzerinden 154 lira tuttu bu parçaların değişim ücreti ne olur bize acaba sadece işçilik açısından yani eğer uygun olursa size gelmeyi düşünüyorum ve ne kadar sürer değişim bunları yazarsanız sevinirim eğer uygun olursa 100 km yi tepmeye razıyım buralarda pek usta bulamıyoruz malesef aracı söktürmeye korkuyorum açıkcası kolay gelsin teklifinizi bekliyorum ustam sağlıcakla hayırlı ramazanlar kolay gelsin.... :) :) :) :) :)
Gönderen: Sinancetintas - 03 Ağustos 2012, 11:14:10
Selamlar Saygılar,
Golf 4 kısmı altında açtıgım başlıktan bazı arkadaşlar beni size yönlendirdi..
Benim derdim şu ki araçımda hız sabitleme sistemi yok.. ve ben bunu eklemek istiyorum.. ne yapmam gerekiyor ne lazım ben Bulgaristandan ne parça gerekiyorsa temin edebilirim siz işçiligini yaparsınız şeklinde düşündüm çünkü malum burada parçalar daha ucuz.. böyle bi imkanımız var mı??
Araçım 99 Golf 4 1.6SR Highline Sport AKL Motor Benzinli.. ;)
Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.. Sofya'dan Bursa'daki evime 711km sürekli ayak gazda gelmek çooook kötü..
Gönderen: nakres - 04 Ağustos 2012, 09:19:30
merhaba

akl   kodlu motorlarda gaz kelebeği açısı direkt olarak hareketini gaz telinden aldığı için takılamıyor..

gaz teli olan motorlarda hız sabitlemek için ekstra olarak gaz teline   motor takılır fakat vw de böyle bir kit bulunmuyor malesef yapılacak bir şey yok.
Gönderen: uygaraga - 04 Ağustos 2012, 10:27:51
mrbmrb sayın paşa otomotiv yetkilileri forumdan okuduğum kadarıyla baya bi müşterinin memnuniyetine nail olmuşsunuz buda benim gibi yeni volkswagen sahibi birisi için gayet önemli benim sizden isteğim şöle ben çorluda oturuyorum mümkünse sizden bi konuda fiyat almak istiyorum eğer mümkün ise,bende 1999 model 75 hp alm motor polo classıc var klimasız alalı 1.5 yıl oldu ve ben aracın triger setini değiştirmek istiyorum parçalarını kendim temin ettim şu anda elimde ına marka triger seti graf marka devir daim pompası ve gates marka v kayışı aldım internet üzerinden 154 lira tuttu bu parçaların değişim ücreti ne olur bize acaba sadece işçilik açısından yani eğer uygun olursa size gelmeyi düşünüyorum ve ne kadar sürer değişim bunları yazarsanız sevinirim eğer uygun olursa 100 km yi tepmeye razıyım

buralarda pek usta bulamıyoruz malesef aracı söktürmeye korkuyorum açıkcası kolay gelsin teklifinizi bekliyorum ustam sağlıcakla hayırlı ramazanlar kolay gelsin.... :) :) :) :) :)

ayyıldız kardeşim işlerin yoğunluğundan dolayı paşadaki arkadaşlar sıkısık foruma giremiyorlar bazen direk eyup ustanın cebını verıyım görüş istersen   0533 769 78 78    çok iyi ustalarla çalışmaktalar kendıde vw üzerine başka usta tanımam
Gönderen: Sinancetintas - 04 Ağustos 2012, 11:39:48
merhaba

akl   kodlu motorlarda gaz kelebeği açısı direkt olarak hareketini gaz telinden aldığı için takılamıyor..

gaz teli olan motorlarda hız sabitlemek için ekstra olarak gaz teline   motor takılır fakat vw de böyle bir kit bulunmuyor malesef yapılacak bir şey yok.

Hiç bi şekilde olmuyor mu yaaa??  :S :S :S :S
Gönderen: uygaraga - 04 Ağustos 2012, 13:03:18

arkadaşlar bu konuda uzman olmuyorsa olmuyordur :____))))
Gönderen: mussel - 04 Ağustos 2012, 13:45:45
merhaba

Serkan gaz pedalının elektronik olması gerekiyor değil mi?Gaz teli varsa takılmıyordu diye hatırlıyorum.Bizim A3e far sensörü ve cruise takalım mı?
Gönderen: nakres - 04 Ağustos 2012, 15:10:47
cruise takalım da

aracın bg ise 6000-7000  leva ya canavar gibi mk 4 ler var biliyorsundur.
Gönderen: nakres - 04 Ağustos 2012, 15:14:54
Serkan gaz pedalının elektronik olması gerekiyor değil mi?Gaz teli varsa takılmıyordu diye hatırlıyorum.Bizim A3e far sensörü ve cruise takalım mı?

başka aracların telli sistemlerinde var ama vw de görmedim ...  cruise bende takacağım ama otomatik far gereksiz geliyor bana .günde bir kez lazım olup olmayacağı bile mechul  he görüntü olsun dersen takarız..
Gönderen: Sinancetintas - 04 Ağustos 2012, 22:06:58
cruise takalım da
  aracın bg ise 6000-7000  leva ya canavar gibi mk 4 ler var biliyorsundur.
4500'e de var ama benim araçım degil.. araçımdan vazgecemem gececek olursam zaten 7000-8000'e 330d'ler var 2002 model full elektronik cruise muruz herşey var.. :S ama ben araçıma bagımlıyım..
Yinede çoook sagol.. Ne yapalım ayak gazda gidip gelcez artık.. :S
Gönderen: nakres - 05 Ağustos 2012, 22:22:52
zaten
4500'e de var ama benim araçım degil.. araçımdan vazgecemem gececek olursam zaten 7000-8000'e 330d'ler var 2002 model full elektronik cruise muruz herşey var.. :S ama ben araçıma bagımlıyım..
Yinede çoook sagol.. Ne yapalım ayak gazda gidip gelcez artık.. :S
  zaten bg de cc  kullanabileceğin yol   çok az ..cc li aracla gittiğimde burdan kapıya kadar işe yarıyor ordan ilerisi  tarla gibi bazı yerler yada virajlı.....
Gönderen: Sinancetintas - 06 Ağustos 2012, 11:54:50
zaten yoran o BG'de dedigin gibi fazla sorun olmuyor ama sınırdan girdikten sonra İstanbul'a gelene kadar ölüm, hele ki onca yolu geldikten sonra.. Zaten sonra da arabalı feribot mudanyaya..
Gönderen: ayyıldızteam - 24 Ağustos 2012, 08:38:37
slm paşa otomotiv yetkilileri benim 99 75 hp polo classıc aracım var ben aracın şanjıman yağını değiştirmek istiyorum böle bişiy mümkünmüdür birde yağ olarak 90 numaramı kullanmamız gerek kaç litredir yağ haznesi özellikle bi marka varmıdır teşekkürler kolay gelsin.... :)
Gönderen: Mekatronik34 - 05 Eylül 2012, 19:30:43
slm paşa otomotiv yetkilileri benim 99 75 hp polo classıc aracım var ben aracın şanjıman yağını değiştirmek istiyorum böle bişiy mümkünmüdür birde yağ olarak 90 numaramı kullanmamız gerek kaç litredir yağ haznesi özellikle bi marka varmıdır teşekkürler kolay gelsin.... :)
kusura bakmayın cevap vermekte biraz geciktik ama Şanzıman yagı değişimi evet mümkün 2,5 litre sanzıman yagı alıyor ve castrol 75/80 yağ kullanmanız gerekiyor.90 numara yağ koyarsanız kış aylarında sogukken viteslere geçiş çok zor olur.
Gönderen: ayyıldızteam - 05 Eylül 2012, 20:33:33
kusura bakmayın cevap vermekte biraz geciktik ama Şanzıman yagı değişimi evet mümkün 2,5 litre sanzıman yagı alıyor ve castrol 75/80 yağ kullanmanız gerekiyor.90 numara yağ koyarsanız kış aylarında sogukken viteslere geçiş çok zor olur.
tşk edr. usta sorun değil canın sağolsun sağlıcakla kal ;) ;) ;)
Gönderen: uygaraga - 01 Kasım 2012, 08:48:38
arkadaşlar     [email protected]    facebook sayfamıza bekleriz 
Gönderen: uygaraga - 18 Nisan 2014, 16:09:04
paşa oto hizmete devam
Gönderen: mussel - 18 Nisan 2014, 22:23:25
Uygar makina bugün paşaotoda yoğun bakımda.Külbütör contamız değişirken,su flanşımızında sızdırdığını farkettiler ve şuan yetkili servisten flanş bekliyoruz.
Gönderen: uygaraga - 21 Nisan 2014, 08:12:35
senın su flanşınıda  gidip ben aldım servsiten  aradım okadar senide en yakın yerden alcaktım olmadı .....    :-)))) 

bu arada canavarın cantlarda yakıyo son bi foto isteriz artık
Gönderen: mussel - 22 Nisan 2014, 22:04:49
Uygaraga araba oldu şimdi,İlker&Adnan muhteşem bir işçilikle halletiler sağolsunlar....
Gönderen: mussel - 22 Nisan 2014, 22:05:13
Kapaklar gelsin resim olayını yapıcam 8)
Gönderen: uygaraga - 24 Nisan 2014, 09:13:05
kapaklar   ????   
Gönderen: mussel - 24 Nisan 2014, 18:17:32
Aga bbs kapaklarını bekliyorum. :o
Gönderen: uygaraga - 25 Nisan 2014, 08:02:13
 :)
Gönderen: mussel - 27 Nisan 2014, 18:19:12
Cuma günü malzemeler geldi :sevgi:
Gönderen: uygaraga - 28 Nisan 2014, 08:14:24
hadi bakalım hayırlısı olsun
mustafam
Gönderen: edincol - 02 Haziran 2014, 11:17:22
Güncel web sayfanız var mı ? http://www.vwpasa.com/ ve http://www.andcarotomotiv.com/ adresleri çalışmıyor.
Gönderen: mussel - 02 Haziran 2014, 13:34:46
Güncel web sayfanız var mı ? http://www.vwpasa.com/ ve http://www.andcarotomotiv.com/ adresleri çalışmıyor.
İnternet sağlayıcısında bi problem var sanırım.Telefon 0 212 475 35 35 buradan iletişime geçebilirsiniz.
Gönderen: edincol - 02 Haziran 2014, 14:57:11
Teşekkürler.
Gönderen: uygaraga - 03 Haziran 2014, 08:08:09
internet sayfaları yeniden düzenlenecek   her türlü iletişim için   0212 475 35 35   0506 692 76 51 İLKER bey le görüşebilirsiniz
Başlık: Ynt:
Gönderen: metsa9619 - 03 Haziran 2014, 21:07:56
Eyup ustanin ve Ilker ustanin yaptigi iscilige her zaman kefilim uzerine tanimam

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gönderen: mussel - 03 Haziran 2014, 21:39:43
Eyup ustanin ve Ilker ustanin yaptigi iscilige her zaman kefilim uzerine tanımam
İkiside birbirinden farklı özellikleri olan gerçek mekatronik ustalarıdır.Ayrıca dürüstlük ve efendilik konusundada çok iyi ustalar.Herşeyi bi kenara bırakın sadece dürüstlükleri konusunda bile hiç kimse yanlarından geçemez.Garanti veririm. :tamamdir
Gönderen: uygaraga - 04 Haziran 2014, 08:39:31
İkiside birbirinden farklı özellikleri olan gerçek mekatronik ustalarıdır.Ayrıca dürüstlük ve efendilik konusundada çok iyi ustalar.Herşeyi bi kenara bırakın sadece dürüstlükleri konusunda bile hiç kimse yanlarından geçemez.Garanti veririm. :tamamdir
  +1 
Gönderen: uygaraga - 04 Haziran 2014, 08:39:51
pire duymasın alınır
Gönderen: mussel - 07 Haziran 2014, 12:01:50
pire duymasın alınır
Uygar O'nun için ayrı bi konu açmak lazım. ;)
Gönderen: uygaraga - 09 Haziran 2014, 08:20:08
 ;)
Gönderen: Mekatronik34 - 07 Nisan 2015, 17:28:09
Amma boşladık siteyi beyaaa   :'(
Gönderen: mussel - 31 Ağustos 2015, 23:50:40
Hakkaten Usta çok vefasızlık yapmışız bea  :bekleriz:
Gönderen: golf_4 - 23 Şubat 2016, 20:37:44
paşa oto olmuyor böyle..bak bende geldim tekrar..lütfen daha aktif olalım :D :D
Gönderen: uygaraga - 11 Mart 2016, 09:39:41
eyup mustafa hakketen  faceboookçıktı forumda kımse aktif değil artık siteyi boş bırakmayalım gençler   gerçi bende çok uzun zamandır girmiyordum ama                                                                 
Gönderen: emoo_aktas - 07 Ağustos 2017, 19:29:29
Merhaba arkadaşlar, paşa oto faaliyetlerine ve indirimlerine devam ediyor mu?

Aracım 2012 model 1.2 tdi polo 6r benim için çok kıymetli ilk aracım olduğu için.

11 aydır bende ve hala güveneceğim gönül rahatlığıyla bırakacağım bir servis bulamadım.

İstanbul Eyüp de oturuyorum servisinize gelip tanışmak ve aracımı bakıma sokmak isterim.

Kabul eder misiniz :)))

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi