vwtr.net

Volkswagen => Caddy, Transporter ve Caravelle => Konuyu başlatan: mardinli_caddy - 25 Nisan 2007, 09:00:54

Başlık: VW CADDY GTI
Gönderen: mardinli_caddy - 25 Nisan 2007, 09:00:54
Bu anket tamamen bağımsızdır.    
Bence vw caddy gtı çıkarsa çok güzel olur.
Başlık: Ynt: VW CADDY GTI
Gönderen: SPoRTeXHauST - 25 Nisan 2007, 10:01:27
Caddy bir otomobil değil, bir ticari araç.  TDI yeterli yani :) GTI a gerek yok.
Gönderen: mardinli_caddy - 25 Nisan 2007, 10:40:49
Neden olmasın sırf ticari araç diye gtı modeli olamz mı_?
bence gtı modeli caddy'ye ayrı bir hava katacak.
ayrıca caddy hem otomobil hem ticari araç ikisi bir arada ve sınıfının en konforlu aracı.
Gönderen: Erhan - 25 Nisan 2007, 14:14:15
Olabilir  :)
Gönderen: TuningLINE - 25 Nisan 2007, 22:03:10
Caddy bir otomobil değil, bir ticari araç.  TDI yeterli yani :) GTI a gerek yok.
olamaz diye bir şey yok tabi
ama arkadaş güzel açıklama yapmış bence
Gönderen: GolfGti16VMk1 - 25 Nisan 2007, 22:16:23
Sınıfında gerçekten çok iyi bir araç bana görede tek. GTI ( Grand Touring İnjecition )çok uygun bir tabir değil tabiki caddy için ama kullanılmazda değil :) .Saygılar Sevgiler.
Gönderen: mardinli_caddy - 26 Nisan 2007, 09:29:03
Bence VW CADDY GTI olabilir neden tek tdı olmasımı lazım bence gtı çıkarsa daha çook tutulur.
Gönderen: TuningLINE - 26 Nisan 2007, 10:11:41
artık sen alıp yaparsın olur GTI :)
Gönderen: corrado - 26 Nisan 2007, 12:51:06
Sınıfında gerçekten çok iyi bir araç bana görede tek. GTI ( Grand Touring İnjecition )çok uygun bir tabir değil tabiki caddy için ama kullanılmazda değil :) .Saygılar Sevgiler.

selçuk güzel özetlemiş.
ama adı gti olmadan bütün harfleri kırmızı bir tdi olarak t5 deki 174hp lik motor çok şık olur
Gönderen: Erhan - 26 Nisan 2007, 13:08:54
GTı adında olmasada , 1.9tdi 130 luk motorlu olursa üzerine bir chip birde gti panjur tamam  :)
Gönderen: corrado - 26 Nisan 2007, 13:10:45
GTı adında olmasada , 1.9tdi 130 luk motorlu olursa üzerine bir chip birde gti panjur tamam  :)

evet aslında 130 hp lik daha mantıklı.
Gönderen: spy - 27 Nisan 2007, 02:43:09
olaya belki tamamen yanlıs bakıyor olabilirim ama, GTI kavramı baska birsey bence..
onune cıkanın arabasını GTI diye adlandıriyor bu memlekette, sonucta bu kavramında suyu cıktı.. bknz: sahin GTI, dogan GTI vs
caddy gibi sınıfının lideri bir aracada yakısacagını dusunmuyorum, sahsen
ama atıf abinin önerisine katılıyorum..
Gönderen: playeeer - 01 Mayıs 2007, 21:18:39
şimdi bile çok sağlam kaçıyor gti olursa kimse tutamaz sanırsam ama zor bir ihtimal  ::)
Gönderen: ARDAcan - 01 Mayıs 2007, 21:53:05
evet aslında 130 hp lik daha mantıklı.
atif abinin dedigi gibide olabilir,
caravelle gibi opsiyonlu versiyonuda binek icin daha uygun olabilir :)
Gönderen: ramcho® - 24 Mayıs 2007, 11:47:39
sanırım 130 hp lik bi versiyonu üretilecekti..
Gönderen: Firestarter - 24 Mayıs 2007, 15:30:51
bence üretilmesin,çünkü GTI segmentine gölge düşürecek bir olay olur. bu sefer diger firmalarda o tarz araçlarını GTI segmentine sokmaya başlayacak, ortalık karışacak. Bıraksınlar GTI bizde ve bizim gibilerde kalsın  ;)
Gönderen: abk - 28 Mayıs 2007, 20:23:50
caddy gtı için biraz  fazla ucuk olmazmı mardinli  gardaşım benim. bence gtı sının yerine daha donımsal yani güvenlik sistemlerinin özellikle savrulmayı aza indirmek gibi ayrıca bir de  ipod girişi gibi vede orjinal olarakda tavan döşemesi gibi  konfora yönelik birşeyler olsa daha iyi olur sanırım.ayrıca belirtmeliyim ki NUSAYBİN ÇOOOK GÜZEL BİR İLÇEMİZ KISMET OLURSA TEKRAR ZİYARET ETMEK İSDERİM. TEŞEKKÜRLER.

BİERDE ŞUNU SORMALIYIM MARDİNLİ GARDAŞIM CD CALARIN ARKASINDAN İPOD BAĞLANIRLIK KONUSUNDA BİR BİLDİN VARSA  BAYLAŞIRMISIN.TŞK. TRABZON'LU
Gönderen: volksport - 11 Haziran 2007, 01:34:46
BİERDE ŞUNU SORMALIYIM MARDİNLİ GARDAŞIM CD CALARIN ARKASINDAN İPOD BAĞLANIRLIK KONUSUNDA BİR BİLDİN VARSA  BAYLAŞIRMISIN.TŞK. TRABZON'LU

Buradaki Trabzonlu ben mi oluyorum?  ::) ::) ::)
Eğer ben isem bişey değil yardımcı olabildiysem ne mutlu,

Bu arada Caddy GTI kesinlikle üretilmesin,Ticari bir aracın GTI versiyonu olması bence gereksiz, Konfor konusunda arkadaşlara katılıyorum,Daha konforlu olabilir belki,Ticari araçtan daha fazla ne beklenebilirki Caddy herseyi ile piyasadaki en iyi ticari araçtır zaten...
Gönderen: KOÇ:) - 17 Haziran 2007, 12:14:59
Bir üstadım belirtmiş savrulmayı en aza indirmeye çalışmak diye,kesinlikle katılıyorum bildiğim kadarıyla o arabalarla sürat yapmak ölümmü süspansiyonu nedeniyle çünkü ticari amaç ile üretilmiş.Tekrar üstadlarımızn belirttiği gibi 174ps lik motor olabilirdi bence..
Gönderen: manavgatlı_07 - 01 Temmuz 2007, 13:02:51
yuksek hızda turbosunu patlatan bır aracn ne yapcaksınız gtı sını,
 acısını yasayarak ogrendım...
Gönderen: G60 - 02 Temmuz 2007, 00:45:53
Yüksek hızla turbo'nun alakası?
Gönderen: cabrio63 - 04 Temmuz 2007, 12:19:18
ne acısı?
Gönderen: ®oyal - 08 Temmuz 2007, 19:44:23
gtı üretilir ise şimdiki donanımla olursa bunu yolda nasıl tutarsın.yani arkadaşlar şuanki caddy lerdeki süspansiyon sistemi tamamen ticari ve arka tekerlekleri tutan makasları fark ettinizmi bunlar rahatsız edici bir durum...
Gönderen: kodgece - 10 Temmuz 2007, 23:55:46
bence olmalı en azından action olur millet  :tamamdir
bende t5  2007  cityvan var ama ben t5 sportline  na bayılıyorum mükemmel birşey
Gönderen: Dr_EmrE - 11 Temmuz 2007, 00:04:50
GTi Caddy mi???

Hiç GTi yapacak bi araba kalmadıda Caddy mi olacak....

GTi dediğin Golf mk1 GTi.dır.. Geriside yalan.....
Gönderen: Firestarter - 11 Temmuz 2007, 08:39:28
[b

GTi dediğin Golf mk1 GTi.dır.. Geriside yalan..... [/b]

Olayı bitirmişsin, tebrik ediyorum  :tamamdir
Gönderen: TorqueTuning - 11 Temmuz 2007, 12:43:43
Konsept olarka zaten bu tarz araçlar çıkıyor. Ancak seri üretime geçileceğini sanmam. Ticari araç ve GTI felsefesi ayrı uçlarda kavramlar çünkü...
Gönderen: manimelankolipisikoz - 03 Eylül 2007, 13:14:36
bencede gti üretilsin.vw zaten kendi sınıfndaki diğer araçlardan farklı gti üreterek arayı açar :) gerçi bu haliyle bile çok aracın tampon tozunu alıyor  :saygılar
Gönderen: car wolf - 03 Eylül 2007, 13:38:18
Bence T5 deki gibi 174 ps olabilir  :tamamdir
Gönderen: Halil Kara - 03 Eylül 2007, 15:03:54
su anki 1.9 tdi bile yolda durmuyor.ozellikle 150-160 dan sonra her an icin olum riski tasiyip gidiyoruz.gti ciksa ne olur bilemiyorum.ben ticari aracta yuksek motora ve hp ye karsiyim...
kesinlikle olmasin gti caddy...
Gönderen: Ouzoo - 03 Eylül 2007, 18:45:04
Dün caddy sdi gördüm ilk defa.varlığından bile haberim yoktu :)

gti içinse seri değilde az bi üretimi yapılabilinir aslında
Gönderen: G60 - 03 Eylül 2007, 18:57:38
Delinin biri kuyuya taş atmış.........
Gönderen: manimelankolipisikoz - 01 Ekim 2007, 10:35:40
su anki 1.9 tdi bile yolda durmuyor.ozellikle 150-160 dan sonra her an icin olum riski tasiyip gidiyoruz.gti ciksa ne olur bilemiyorum.ben ticari aracta yuksek motora ve hp ye karsiyim...
kesinlikle olmasin gti caddy...

herkes ticari amaçla almıyo ama :) üretilsin ya tohumuna paramı verdik :D Ben yüklü bi şekilde 200ü görüyorum bi problem yok ama sonrasını hiç düşünmek istemiyorum :)
Gönderen: Halil Kara - 02 Ekim 2007, 14:26:25
herkes ticari amaçla almıyo ama :) üretilsin ya tohumuna paramı verdik :D Ben yüklü bi şekilde 200ü görüyorum bi problem yok ama sonrasını hiç düşünmek istemiyorum :)

Arkadasim su anda zaten normal caddy i gti gibi kullandiklari icin gti ciksa ne olur biraz dusunsene.
Bak bizde caravelle 174 hp var.Ben dayimlara almayin dedim ama beni dinlemediler.Inanilmaz bir guc bu araca gore.Kucuk yegenim ehliyetini yeni aldi ve daha neyin ne oldugunu bilmedigi icin bu araci kullanirken gercekten potansiyel bir trafik canavari oluyor.Yani demek istedigim aracin gucunu nerde kullanacagini bilmeyip onune gelen yolda bastigi icin cok korkuyorum ki bahsedilen arac 2 tonun uzerinde.Bir binek aracla carpissa inan karsi taraf icin cok cok kotu bir durum olur...
105 hp bile fazla caddy icin.Almanya da 130 luklari var.Caddy life diye geciyor.Bir aralar Turkiyeye geldi ama 105 likleri geldi.Su anda yine getireceklermis.Insallah gelmez diyorum ben...
Gönderen: neco_ua - 03 Ekim 2007, 03:09:51
Jetta GTI çıksın. :D
Gönderen: manimelankolipisikoz - 03 Ekim 2007, 11:46:32
Arkadasim su anda zaten normal caddy i gti gibi kullandiklari icin gti ciksa ne olur biraz dusunsene.
Bak bizde caravelle 174 hp var.Ben dayimlara almayin dedim ama beni dinlemediler.Inanilmaz bir guc bu araca gore.Kucuk yegenim ehliyetini yeni aldi ve daha neyin ne oldugunu bilmedigi icin bu araci kullanirken gercekten potansiyel bir trafik canavari oluyor.Yani demek istedigim aracin gucunu nerde kullanacagini bilmeyip onune gelen yolda bastigi icin cok korkuyorum ki bahsedilen arac 2 tonun uzerinde.Bir binek aracla carpissa inan karsi taraf icin cok cok kotu bir durum olur...
105 hp bile fazla caddy icin.Almanya da 130 luklari var.Caddy life diye geciyor.Bir aralar Turkiyeye geldi ama 105 likleri geldi.Su anda yine getireceklermis.Insallah gelmez diyorum ben...

doğrudur bizdede transporter vardı o ağırlıktaki bir araba için dehşet bir güç.Carevellaları sürmedim ama süper olduğunun biliyorum 174 hp diyosun püff.ben işin çılgınlığındayım  . Hız tutkusu var napalım gençlik :)

Gönderen: manimelankolipisikoz - 03 Ekim 2007, 11:50:35
Jetta GTI çıksın. :D

jetta gti var zaten.Türkiyede yok o ayrı konu