Gönderen Konu: Yeni polo ne zaman geliyor?  (Okunma sayısı 52103 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Ynt: Yeni polo ne zaman geliyor?
« Yanıtla #15 : 04 Mart 2009, 22:51:50 »
Yeni polo fabrika verileri Getriebe vites.

Pegeout reklamını görünce VW nin karbondioksit salınıı çok iyi geldi. Buda VW nin komple bir araç olduğunun göstergesi.
Sadece arka stopu bozuyor. Onun haricinde mükemmel olmuş. 1.2 tsi 6ileri ve 1.6 tdi ler 5 ileri mükemmel. Gri havalandırma ızgaraları önceki kasada standart değildi uyuz oluyordum. Dıştaki tüm hava içe girince dağılıyor simsiyah olunca.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2009, 22:55:57 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: İŞTE YENİ POLO KARŞINIZDA.......
« Yanıtla #16 : 04 Mart 2009, 23:03:28 »
eylülden sonra  girecekmiş  türkiye  piyasasına
eylüle  kadar  en son pololara  devam  polo  olmamış  golf  olmuş  zaten :)

tamam işte :D yavru golf :p

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Mart 2009, 00:07:30 »
eylülden sonra  girecekmiş  türkiye  piyasasına
eylüle  kadar  en son pololara  devam  polo  olmamış  golf  olmuş  zaten :)

Merhaba abi, arayipta bulamadigim bilgi bu :) Eylulde Turkiye de satilacagini nerden ogrendiniz acaba?Ben Antalya Basaran a sordum henuz bilgi yok dediler de onun icin soruyorum.

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Mart 2009, 08:46:08 »
elindeki stokları ve kotaları eritebilmek için bilgi yok derler

« Yanıtla #19 : 05 Mart 2009, 11:32:38 »
çok şahane bence.golftense poloyu tercih ederim.

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 05 Mart 2009, 13:10:37 »
yanlız hacım baya buyumus dedıgınız gıbı golften cokta farkı kalmamıs yanı  ;) aradakı farrk olsa olsa bagaj da bellı olur  içi çok genıs gozukuyor

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 05 Mart 2009, 13:50:19 »
Yeni Polo motor konusunda da oldukça yol katedmiş vaziyette. Polo'nun motor gamında turboşarj beslemeli 1.2 litrelik TSI ve yeni 1.6 litrelik TDI Common Rail dizel motorun yanı sıra 1.2 ve 1.4 litrelik atmosferik benzinli motorlar yer alıyor. Tüm bu motor seçenekleri standart olarak 5 ve 6 ileri manuel şanzıman ile satışa sunulacak. Opsiyonel olarak 7 ileri DGS şanzıman da Polo ile birlikte alınabilecek.

« Yanıtla #22 : 05 Mart 2009, 14:13:33 »
Yeni Polo motor konusunda da oldukça yol katedmiş vaziyette. Polo'nun motor gamında turboşarj beslemeli 1.2 litrelik TSI ve yeni 1.6 litrelik TDI Common Rail dizel motorun yanı sıra 1.2 ve 1.4 litrelik atmosferik benzinli motorlar yer alıyor. Tüm bu motor seçenekleri standart olarak 5 ve 6 ileri manuel şanzıman ile satışa sunulacak. Opsiyonel olarak 7 ileri DGS şanzıman da Polo ile birlikte alınabilecek.

1.2 ve 1.4 motorlar kaç hp ¿

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #23 : 05 Mart 2009, 14:31:47 »
Valla TSFI olarak kullanılacaksa PS ler yüksek olur diye tahmin ediyorum.. 90PS in altında olmazlar sanırım...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 05 Mart 2009, 17:06:02 »
Merhaba abi, arayipta bulamadigim bilgi bu :) Eylulde Turkiye de satilacagini nerden ogrendiniz acaba?Ben Antalya Basaran a sordum henuz bilgi yok dediler de onun icin soruyorum.

habertürk  gazetesinde  okudum  yılın ikinci  yarısının  ortalarında girecek  yazıyordu
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

« Yanıtla #25 : 05 Mart 2009, 17:45:54 »
Valla TSFI olarak kullanılacaksa PS ler yüksek olur diye tahmin ediyorum.. 90PS in altında olmazlar sanırım...

bizdeki golf 1.4 tsi 122 hp yeni poloda böylemidir acaba ¿

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #26 : 05 Mart 2009, 20:31:31 »
araç gerçekten çok güzel. neredeyse golf olmuş. golfün satışlarından alabilir mi acaba?

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 05 Mart 2009, 20:41:20 »
eğer golfle arasında 10000 liralık bir fark olursa bana kalırsa bu poloyu almak mantıklı olur çünkü bunların daha geniş olacağı söyleniyor zaten polo kullananların en büyük sıkıntısı arka koltuk diz mesafesinin çok kısa olmasıyıdı.bu sorun aşılmışsa almamak için bence hiç bir neden yok işin ilginç tarafı 7 VİTESLİ DSG seçeneğinin olması bana kalırsa sürüş zevkini arttıracak