Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yeni Cross Polo ve TuningLINE  (Okunma sayısı 18786 defa)

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
yeni Cross Polo ve TuningLINE
« : 22 Temmuz 2006, 20:54:11 »
Bugün bayağı zamandır Etiler deki bayide duran Cross Polo yu incelemeye gittim
kasımda satışa sunulucakmış fiyat 34.600 mü 36.400 mü ne dedi
yalnız motor 1.4 müş o garibime gitti, jantlar 17'', arka frenler disk değildi kampanaydı  :-\
stil olarak güzel ama ne kadar değer bilmem

cep telinden çektiğim için resimler çok kaliteli değil :)

http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: yeni Cross Polo ve TuningLINE
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2006, 21:00:22 »
Beş para etmez zevkime göre değil.

Bu arada beyazlı senmisin ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2006, 21:09:06 »
BBS in bir modeli bu jantlar...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2006, 21:15:27 »
Beş para etmez zevkime göre değil.

Bu arada beyazlı senmisin ;)

evet benim ama beyaz değil açık mavi :)

jantlar BBS doğru cevap ;)

« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2006, 01:18:01 »
yakindan daha gusel bence bu araba  :)

gece jantlara bi gusellik yapmaliyis  :D

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2007, 13:13:53 »
VW Cross Polo, satışta
Türkiye'deki küçük sınıf otomobil pazarının başarılı oyuncularından VW Polo'nun yerden yüksekliği artırılarak küçük bir şehir SUV'una dönüştürülen güçlü ve çok renkli gövde tasarım detaylarıyla donatılmış Cross Polo modeli Türkiye'de de satışa sunuldu.

34 bin 100 YTL'den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla Doğuş Otomotiv-VW tarafından tüketicilerin beğenisine sunulan VW Cross Polo, 1.4 litrelik benzinli motora sahip olmasının yanı sıra tercihe göre otomatik şanzıman seçeneği de sunulabiliyor.
Doğuş Otomotiv-VW, küçük bir şehir SUV'unu andıran yapısıyla dikkat çeken ve ilk olarak Auto Show 2006'da sergilenen VW Cross Polo'yu Türkiye'de satışa sunarak yeni yıl operasyonlarına start verdi. Avrupa'da hızla yükselen ve küçük sınıf otomobiller temel alınarak geliştirilen mini SUV sınıfına dahil olan VW Cross Polo, 34 bin 100 YTL'den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla Türk müşterilerin beğenisine sunuldu. Zengin donanım, uygun fiyat ve 1.4 litrelik benzinli motorla sunulan VW Cross Polo, manuel şanzımanla ya da isteğe bağlı olarak otomatik şanzımanla da satın alınabiliyor.

Standart VW Polo modellerine oranla yerden 15 mm daha yükseltilen yürüyen aksama sahip VW Cross Polo'nun standart donanımında sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, yan hava yastıkları, ABS, MP3 özellikli radyo-CD çalar, klimatik (yarı otomatik klima), elektrikli ön ve arka camlar, parçalı katlanabilir arka koltuklar, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, alüminyum görünümlü pedal takımı, 17 inçlik alüminyum jantlar, sis farları, 3 renkli sportif tampon grubu, portbagaj hazırlığı ve tavan rayları yer alıyor. Volkswagen'in "GTI" ve "R" gibi artık her biri otomobil severlerin gözünde kendi başına marka olmuş özel ürün versiyonlarına verdiği isimlerin sonuncusunu temsil eden Cross, bu anlamda ilk olarak VW Polo modeliyle hayata geçmesi bakımından da önem taşıyor.

VW Cross Polo 1.4'ün manuel şanzımanlı versiyonlarında yer alan 80 HP'lik 16 supaplı motor, aracın 1086 kg'lik yüksüz ağırlığının da etkisiyle 170 km/s'lik son hıza ulaşmasını sağlarken, 100 km'de ortalama 6.6 litrelik yakıt tüketimiyle de dikkat çekiyor. VW Cross Polo'nun 1.4'ün otomatik şanzımanlı versiyonunda ise 75 HP güç üreten 16 supaplı motor, 126 Nm'lik torkun da etkisiyle 162 km/s'lik son hızı garantilerken, 7.8 lt'lik ortalama yakıt tüketimi sunuyor. Yerden 15 mm daha yükseltilen yürüyen aksamının ve tavan raylarının da etkisiyle standart Polo HB'den 70 mm daha yüksek yapılı olan VW Cross Polo, kendisine güçlü olduğu kadar renkli bir görünüm katan iç/dış tasarım detaylarıyla ve 1030 litreye kadar genişletilebilen bagaj hacmiyle günümüzün modern şehir insanının her türlü hobisini de gerçekleştirebileceği bir kombinasyonu başarıyla sunuyor

Kaynak : İHA

« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2007, 13:20:08 »
75hp ve otomatik şanzıman üstüne 17 inch jant, yakıt tüketimi ve performans olarak deli eder adamı heralde ne hobi kalır ne birşey...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2007, 13:28:33 »
75hp ve otomatik şanzıman üstüne 17 inch jant, yakıt tüketimi ve performans olarak deli eder adamı heralde ne hobi kalır ne birşey...
126 Nm'lik tork yeterli olur mu acaba
benim Poloda 1.4 75 hp yürümüyor gerçektende

« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2007, 13:31:30 »
abi düşün işte sen yürümüyor diyorsun, manuel seninki, daha hafif , 14 yada 15 jantla kullanıyorsun, bide cross a bak :)

« Yanıtla #9 : 12 Ocak 2007, 13:37:29 »
gerçi crossu alan performansa fazla takılmazda yakıt herkesi etkiler. TDI olarak satsalar dicem o zamanda fiyat artar. Birde başka markalardada görüyorum otomatik vitesli motorların gücünü daha düşük bırakıyorlar aslında tam tersi olması gerekiyor...

« Yanıtla #10 : 03 Mayıs 2008, 22:45:14 »
ya arkadasım bu cross u alcana polo goal al tdı 33 bin ytl miydi neydi durus bakımından on numara jantları fln ben gittim salak gibi 2006 mod 1,4 80 hp aldım sırf 10 hp için ama okadarda pişman diilim allah kısmet ederse saten goal jantı taktırcem 1,200 ytl diolar ozaman benimkide goal gibi durur ;D

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #11 : 04 Mayıs 2008, 01:07:01 »
2 sene önceki konu ya, sephia olmuş foto artık..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #12 : 04 Mayıs 2008, 21:09:53 »
Hortlatmayın konuları  ???

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #13 : 06 Mayıs 2008, 16:52:59 »
:) evet 2006 temmuzda etilerdeki VW in önünde görmüştüm tanıtım olsun diye resim çekmiştim
şimdi turuncusunu görüyorum yollarda hoşuma gidiyor