Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vw polo dizel hakkında  (Okunma sayısı 15953 defa)

vw polo dizel hakkında
« : 20 Şubat 2008, 15:33:40 »
mrb arkadaslar biz 0 polo almayı düşünüyoruz bu arabanın artıları eksileri neler siz kullanıcılardan duymak isterdim... corsa ile arasında kaldım yardımlarınızı bekliyorum...

Ynt: vw polo dizel hakkında
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2008, 17:45:36 »
Hoşgeldiniz...Dizel Polo hakkında fazla bi bilgim yok ama Corsa'yı tercih etmenizi önermem.Corsa'sı olanlar fazla da memnun değil.Benim kuzende 1.4 Diesel POLO var.Hiç problem çıkarmıyor bakımlarını yaptırdıktan sonra...Sen yinede bir araştır ona göre akıllıca bi seçim yap zarara uğrama.  :tamamdir

« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2008, 17:53:59 »
AhMeTH61 anladım.. bakalım bilgisi olanların düşüncelerine ona göre kararımızı verecez

« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2008, 18:14:43 »
İnşallah.Sizin için hayırlısı olur.

« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2008, 18:54:20 »
inşallah inşallah iyi dileklerin için teşekkürler  :saygılar

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #5 : 20 Şubat 2008, 19:40:38 »
bende polo tdi ile aynı makine ve teknolojiyi kullanan seat codoba var. oldukça memnunum.
iki hafta evvel kuzenime corsa cdti aldık o km. araç şu an izmit opel yetkili serviste,  aynı arızadan dolayı servis bekleyen diğer araçların yanında onarılmayı bekliyor. belkide bizim şansımız ama, bana göre Almanların en dandik arabası opel.

« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2008, 19:53:24 »
hımm

70 bg polo ceker mi ya :S:S

« Yanıtla #7 : 20 Şubat 2008, 21:07:30 »
Dizel teknolojisinde vw gerçekten üst düzey heleki diğer arabalar göre bi hayli ilerde,dizel 70 bg tabi biraz düşündürüyor ama çok büyük bi fark olacağını düşünmüyorum.Az yakar çok kaçar hesabı...

Bende Polo kullanıyorum gerçekten küçük çok dolu bi araba,fakat şans işte bazen saçma sapan sorunlar çıkartıyor,boğaz kelebeğidir fln fln, sen 0 alıyorsun en az 4 sene sadece yağını suyunu değiştirerek sanayinin önünden bile geçmezsin...

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #8 : 20 Şubat 2008, 23:50:32 »
dizelde boğaz kelebeği derdi yok, bakımlarını düzgün yaparsanız bi sıkıntı  yaratmaz.
her şey hp değildir. 70 hp araçtaki tork değerinide göz önünde bulundurun. test sürüşü yaparsanız damek istediklerimi daha net anlayacağınızdan eminim.

« Yanıtla #9 : 21 Şubat 2008, 22:07:24 »
ben olsam corsanın yanından bile geçmem!!!
onlarda bi hastalıktır beyin sorunu var  :saygılar :saygılar

« Yanıtla #10 : 26 Mart 2008, 20:39:25 »
slm arabacı kardesim benim 1,4 tdi 80 hp polom var arkadasımda 1,3 cdti 70 hp corsa var sana artılarını eksilerini söleyim hemen corsanın en buguk hatası biliosunuzdur belki ustundeki motoru fiat yapıo cok canın sıkılır bu 1 . si 2 performans farkı var corsayla polo kıyaslanamaz 2.si  sekil olarak polo daha gusel bide eger 200 model alıcaksan on numara bi görüntüsü var aracın corsa dan daa ii bence polo

« Yanıtla #11 : 14 Mayıs 2008, 18:42:21 »
mrb,
dizel polo yu gözün kapalı alabilirsin ben yıllarca polo kullanıyorum,
doyamıyorum, ha.........sorun çıkarmazmı dersen,sorun her arabada çıkabilir biraz şans biraz dikkat yeterli sorunsuz hiç bir araba olmaz fakat artıları fazla olan dizel polo dur titiz kullanırsanız sizi fazla üzmez

« Yanıtla #12 : 23 Mayıs 2008, 15:56:54 »
polo dururken opele binilmez
1998 POLO 1.6 HB AC

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #13 : 23 Mayıs 2008, 17:10:21 »
niye binilmez?